Ripple analizi ve XRP fiyat tahminleri, yatırımcıların para biriminden beklentileri ne durumda?
Güncel bilgileri derleyip düzenlediğimiz bu makalemizde Ripple analizlerimizin yanı sıra, şirketin kendisi ve yerel kripto para birimi olan XRP ile ilgili, sizler için kapsamlı bir rehber hazırladık.

Güncel Ripple Analiz Ve Genel İncelemesi


Ripple nedir ve XRP ile arasında nasıl bir ilişki var? Ripple, uluslararası ödeme transferleriyle ilgili sorunları çözmeye odaklanan küresel bir ödeme, para transferi ve borsa ağı olarak kurulan bir platformdur.


Ripple, Bitcoin ve Ethereum’dan farklı bir işleyişe sahip olarak, uluslararası finansal işlemlere odaklanan bir ödeme altyapısı sunmaktadır. Ve XRP de Ripple Labs Inc. tarafından 2012 yılında piyasaya sürülen ve işlemleri kolaylaştırmak için bu platformda kullanılan bir kripto para birimi olarak biliniyor.

Kripto Para Birimi Yükseliş İçin Ne Bekliyor?

Ripple Fiyatı, son birkaç ay boyunca psikolojik olarak önemli bir seviye olan 30 cent direncini bir türlü kırmayı başaramadı. Ve analistler, bu direncin aşılması durumunda, XRP’nin güçlü bir yükseliş ivmesi yakalayacağını düşünüyordu.
Geçtiğimiz hafta XRP, son derece etkileyici bir performans sergiledi ve psikolojik olarak kritik bir direnç olan 30 centi kırdı ve bu da daha fazla kazanıma kapı araladı.


Son yaşanan geri çekilmeye rağmen, geniş ölçekte, bu performans başlı başına etkileyici olsa da analistler, popüler altcoinin önümüzdeki aylarda daha büyük bir patlama yapmasını bekliyor. Ve birçoğu, XRP’nin son yükseliş hareketini, birkaç hafta içinde %1,000‘in üzerinde bir ralliye yol açan 2017’nin sonundaki fiyat hareketine benzetti.
Hatta bazı analistler, XRP’nin uzun vadede 14 dolara kadar yükseleceğini öngörüyor. Ve kriptonun geçmişte yaptığı müthiş çıkışların, gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmede oldukça önemli olduğunu ifade ediyorlar.

WalletInvestor ve TradingBeasts’den Ripple fiyat tahminleri


WalletInvesto, XRP’nin 1 yıl boyunca kötü ve yüksek riskli bir yatırım seçeneği olacağı XRP Yorum ve Teknik analiz öngörüsünü söylüyor. Bir yıl içinde XRP fiyatının 0,04 dolara düşebileceğini söyleyen WI, uzun vadeli bir yatırım olarak, XRP’de yükseliş öngörüyor.
XRP fiyatının, kademeli olarak artacağını; 2020’de 0.46$, 2021’de 0,58 dolar ve 2025 yılında fiyatın ortalama 2,32$ olacağını söylüyor.
TradingBeasts analistleri ise, 2021’e kadar fiyatın çok fazla değişmeyeceğini öngörüyor. TradingBeast, XRP için ortalama 0.36’lık bir fiyat öngörüyor. 2022’de, bu oran biraz artabilir ve bir XRP kaç dolar sorusunun cevabı 0,5 dolar olabilir.


Kaynak ve tam okuma için: https://coinotag.com/xrp-yorum-18-su...20-xrp-analiz/