• 22-11-2019, 23:52:52
  #1
  Online tüketici kredisi platformu Nexo, anlık kripto kredi limitlerinde faiz oranlarını düşürdüğünü açıkladı.  Blockchain ekosistemindeki en düşük kredi faizi


  22 Ekim’de yayınlanan bir basın bültenine göre Nexo, uzun vadeli uygun maliyetli finansman hamlesinden sonra şimdi de, kripto para kredilerindeki faiz oranlarını düşürdüğünü açıkladı. Anlık tüketici kredisi platformu, şimdi ekosistemdeki en düşük komisyon oranlarını sunduğunu iddia ediyor.
  200’den farklı ülkede faaliyet gösteren Nexo’nun kripto kredi limitlerinin asgari geri ödeme gerekliliğinin %5,9’dan başladığını duyurdu.
  Nexo Hakkında


  Nexo, Blockchain’in önde gelen finans kuruluşlarından biri olarak göze çarpıyor. Özellikle Anında Kripto Kredi tahsisi hizmetiyle sektörde öne çıkıyor. Böylece yatırımcılar dijital varlıklarını satmak zorunda kalmaksızın platformun avantajlarından faydalanabiliyor. On yılı aşkın FinTech deneyimine sahip profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından geliştirilen Nexo, 18 aydan çok daha kısa bir süre içerisinde 1 milyar dolarlık fazla işlem hacmine ulaştı. Bunun yanında inanılmaz derecede sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunan Nexo’nun 300 bini aşkın global müşterisi bulunuyor. Nexo’nun online tüketici kredisi olmak üzere bütün ürümleri, kullanıcılara 100 milyon dolarlık bir gözetim sigortası güvencesiyle sunuluyor. NEXO hakkında daha fazla bilgi almak için buradaki linke tıklayarak Nexo’nun websitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Refli link: http://bit.ly/2B0rnCY
  Refsiz link:https://nexo.io/tr
 • 20-12-2019, 14:19:17
  #2
  Nexodan kredi çeken varmı aylık taksit olarakmı ödeniyor, teminat olarak yatırdığımız coin ödeme zamanı geldiğinde değer kaybetmişse aradaki farkı bizmi ödüyoruz