• 02-06-2019, 03:38:49
  #1

  Milyarlarca dolarlık değerlenmeye sahip olan EOSIO platformunun geliştiricisi Block.one, sosyal medya platformu kurmayı hedefleyen en yeni blockchain şirketi oldu. Block.one’ın 2 Haziran’da Türkiye saatiyle 02:10’da yaptığı duyuruda yeni platformun adı Voice olarak açıklandı. Şirket, yeni sosyal medya platformunun kullanıcılarını birer ürüne dönüştürmeden öne çıkacağını iddia ediyor. Basın toplantısında şirketin CEO’su Brendan Blumer şunları kaydetti:
  “İçeriğimiz. Verilerimiz. Dikkatimiz. Bunların hepsi inanılmaz derecede değerli şeyler. Fakat şu an odak noktamız kullanıcılarımız. Kâr odaklı faaliyet yürüterek kişisel verileri satan sosyal medya platformları gibi olmayacağız. Voice bunu değiştirecek. ”
  Bu noktaya kadar olan sosyal medyaya yönelik kripto para projeleri, Twitter’ı Tumblr’ı veya Medium’u taklit etmekten öteye gidemedi. Örneğin, 2016’da, kazancını kullanıcılarıyla paylaşmayı vaat eden sosyal medya platformu Tsu kapanmıştı. Tsu faaliyetlerini sonlandırırken 5.2 milyon kullanıcısı olduğunu iddia ediyordu. Tsu’ya yöneltilen en sık şikayetler ise platformun ücretlendirme vaadiyle spam faaliyetlerinde bulunmasıydı.
  Voice Duyuruldu EOS Düşüşe Geçti


  Block.one’ın canlı yayında yeni merkezsiz sosyal medya platformunu duyurmasının ardından EOS düşüşe geçti. 1 Haziran’da 8,6 dolara kadar yükselen EOS haberimizin hazırlandığı sırada 7,71 dolar seviyesinden işlem görüyordu.
  Voice’a Üye Ol

  EOS’un geliştiricisi Block.one’ın piyasaya sürmeyi planladığı merkezsiz sosyal medya platformu Voice’a buradaki linkten ulaşabilir, üye olabilirsiniz.

  Hepsi ve daha fazlası için kaynak: Coinbilgi.net
 • 02-06-2019, 03:58:12
  #2
  inşallah başarılı olurlar.
 • 02-06-2019, 23:36:32
  #3
  Eos bu konuda harika işler başaracak gibi. Transfer ücretini sıfırlayacak gelişmeden çok hızlı para aktarımına, "merkeziyetsiz" alan adı erişiminden, sosyal ağa, her kanaldan atak yapıyorlar. Web 3.0 geliyor ve bangır bangır geliyor. Diğer projeler de boş duracak değil benzer faaliyetlerin ses'leri çoktan çıkmıştı ancak çoğu proje büyük boğa öncesi bunu saklıyordu fakat EOS düzgün bir sunum ile projelerini sundu.

  Fiyatın düşmesi çok normal, XRP; Bill Clinton'un konuşması esnasında çıkış yaptı da ne oldu? Sonrasında Dump yedi. Önemli olan olabildiğince gerçek fiyatın piyasaya yansıması.

  Tabiki şahsi düşüncem gerçek fiyatlar bu değil ancak BTC bazında bakılması gerekir fiyatlara ve ayrıca market cap tabiki piyasanın gelişmesine de oldukça bağlı özellikle kriptoda.

  Fiyatlar falan bir yana dursun söylenen projelerin geliştirilmesi internet hizmeti açısından da oldukça önemli bir gelişme.