Kripto Para Birimini satmak veya almak için Türkiye’de artık eksiksiz, güvenli çözümler sunan bir ortağınız var! Ncsoft Türkiye ve Walledo ortaklığı ile geliştirilen dijital para platformu sistemi sizlere POS cihazları, Kiosk ve ATM'leri ile çok rahat ve avantajlı bir şekilde kripto para alım, satım işlemleri yapabilmenizi sağlıyor.

Kripto para transferlerin uzun saatler beklemeye artık son! Güvenli ve hızlı alt yapısı ile kripto para transferi işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İş Fırsatları Ve Avantajları;

1.Mevzuata uygun şekilde kripto para birimi alım satımı!
2.Minumum ücretler ile kriptoda ödeme kabul edin!
3.Ana borsalar ile yapılan entegrasyonlar ile sunulan en iyi döviz kurları!
4.Servis sağlayıcılar için: Müşterilerinize daha kolay ödeme yolları sunun!

Yasal Özellikler:
 • Walledo platformu, AML / KYC / KYB gereksinimlerine uyum sağlar
 • Yerel ve global düzenlemelerdeki değişiklikleri yakalamak için düzenli güncellemeler
 • Şüpheli işlemlerin otomatik olarak takip edilmesi
Finansal avantajlar:
 • Platformun tüm hizmetleri ve para birimleri için tek operatör hesabı
 • En iyi borsalarla eş zamanlı çalışma, her birinde hesap açmaya gerek yok
 • Ulusal para birimleri desteği
 • Anlık para birimi dönüştürme- dönüşüm oranlarında değişiklik riski yok
 • Otomatik arbitraj – Anlık en iyi oranlar
 • Finansal raporlama için otomatik fatura oluşturma
 • Anlık komisyon tahakkuku
SAAS Platform özellikleri:
 • Sürekli büyüyen destekli para birimleri ve bakiyeler
 • Müşterilerin ihtiyaç ve tercihlerine göre cihaz arayüzü özelleştirmesi
 • Cihaz ağlarının gerçek zamanlı yönetimi ve izlenmesi için uygun araçlar
 • Kolay kullanım-bulut hizmeti, lokal sunucular gerektirmez
 • 7/24 Teknik destek
Şimdi dilerseniz walledo cihaz ve ürünlerini daha yakından tanıyalım!

Walledo Cihazları Ve Ürünleri

Walledo POS


Bildiğimiz bir post cihazı büyüklügünde olan Walledo POS asgari bir başlangıç yatırım ile satış noktası olmak için en kolay yoludur.Geleceğe dönük olarak, Walledo POS’u bugünün ve gelecekteki ihtiyaçlar için mükemmel bir çözüm olarak tasarladık. Aynı zamanda, fiyat ve hizmet ücretini elimizden geldiğince düşük tutmak için her şeyi yapıyoruz.
İhtiyacınız olan tek şey, işyeri kasiyerlerinizi Walledo POS terminali ile donatmaktır. Müşterilerinize bakiye/Kripto- dönüşüm hizmeti sunmaya başlayın, onlara ekstra gelir elde etmek için daha fazla seçenekler sunun.Kasiyer masanızı Walledo POS ile donatın ve kripto para birimlerindeki sıcak anları kaçırmayın. Düzenli geliri önemsiyoruz ve her gün tükebileceğiniz Mobil, İnternet, TV ve Fatura Ödeme işlemleriniz için ekstra bakiye/kontör sağlıyoruz.Walledo POS, Kripto para döviz bürosu işinizi kurmanın en kolay yoludur. Sadece Walledo hesabınızı kaydedin, kontör yükleyin ve Walledo ile kazanmaya başlayın. Çok fazla kripto para cüzdanı yönetmenize veya kripto borsalarına kaydolmanıza gerek yok.


Walledo KIOSK


Walledo KIOSK temel bir bağımsız çözümdür. Kiosk çalıştırmak için bir elektrik prizine, kablosuz internet bağlantısına ve cihazı kurmak için birkaç dakikaya ihtiyacınız olacak. Kiosk’un fiyatı, ortalama Bitcoin ATM fiyatından büyük ölçüde düşüktür. Aynı zamanda, işlevselliği klasik ATM veya bakiye Kiosk’undan çok daha çeşitlidir.Walledo Kiosk anlık mobil bakiye yükleme, kupon satın alma ve kripto para değişimi için modern bir self-servis kiosktur.Walledo Kiosk ile fiziki bir iş kurun ve kripto paradaki sıcak talepleri kaçırmayın. Düzenli geliri önemsiyoruz ve her gün tüketilen bakiye yükleme işlemleri sağlıyoruz: Mobil, İnternet, Ev TV ve Fatura Ödeme gibi.Kurulum birkaç dakika sürer. Sadece kablosuz internet bağlantısı ve elektrik prizi gerekir.

Walledo ATM


Walledo ATM yarının ihtiyaçlarına son ve küresel bir yanıttır. Makine çeşitli ihtiyaçlar için maksimum özelleştirme sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kiosk temel yeteneklerine ek olarak, Walledo ATM çiftyönlü “satın almak/satmak” Kripto dönüşüm işlemleri, zengin Kullanıcı kimlik doğrulama araçları gibi bir çok seçenekleri bulunur.Walledo ATM, Kiosk ve Bitcoin ATM’nin tüm avantajlarını bir araya getirir. Cihaz müşterilerinize bilindik ve günlük tüketilen hizmetleri sunar. Aynı zamanda Bitcoin ve diğer en popüler Madeni Paralar ile çalışmak için basit bir aracı vardır.Walledo ATM ‘de montaj için kullanılabilen geniş ekipman yelpazesi, özel ihtiyaçlarınıza göre kurulum ve yapılandırmasını sağlar. Ek olarak, cihaz dolabı kimliğiniz ve marka renklerinizle markalanabilir. Walledo ATM, bir nakit geri dönüşüm ile donatılabilir. Her iki şekilde de kripto para birimi işlemleri yapmanızı sağlar. Nakit verme de şimdi mevcuttur.Walledo ATM tamamen bağımsız modda çalışabilir.Fatura-alıcı bölümü ve makbuz yazıcısının yeniden doldurulması, klasik bakım işlemleridir.Bozdurma servis alanı ve teknik servis bölgesi ayrıdır. Ayrıca makine ekstra güvenlik nedenleri ve bakımını kolaylaştırmak için online izleme sistemi ile donatılmıştır. Tüm Walledo cihazları, “kutudan çıkar çıkmaz” işletim ve çalışma için herhangi bir özel yetenek gerektirmez!Herhangi bir cihaz aracılığıyla tüm Walledo kullanıcıları için anlık yetkilendirme vardır.Tüm işletim cihazları otomatik olarak haritaya dahil edilir ve CoinATMradar servisinde rahatlıkla bulunabilir.Beyaz etiket programı ve bağımsız cihazların özel markalaşması vardır.

Walledo Türkiye, yalnızca Döviz Bürolarına bayilik vermektedir. Sınırlı sayıda firmaya bayilik yetkisi verilecektir. Bayiler her kripto para transferi işlemi başına komisyon kazanıyor ve diledikleri kadar kripto para alışı/satışı yapabilmektedirler. Uzun süreler beklemeden hızlı ve güvenli olarak Walledo ürünleriyle kripto para transferi işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Fiyatlar ile ilgili bilgi almak için lütfen PM aracılığıyla veya info@ncsoft.com.tr adresiyle iletişime geçiniz.

Bayilik başvurusu için aşağıdaki başvuru formunu doldurup iletebilirsiniz. Koşullar ve diğer detaylarla ilgili en kısa sürede iletişime geçilecektir.

Bayilik Başvurusu için tıklayın

Detaylı Bilgi ve İletişim Adresleri
Ncsoft Bilişim Hizmetleri
WEB: www.ncsoft.com.tr
www.walledo.com.tr
Telefon: +90 2163171723
info@ncsoft.com.tr