• 07-02-2018, 13:17:05
  #1


  Piyasada Etkileşimi Olmayan Alt Coinler

  Teknolojik evrimin yaşanmasında en etkili olan şey sanal paraların ortaya çıkması olmuştur. Bu paraların bileşimi itibariyle kimi süreç içinde bir evrim geçirirken kimi de sürecin için de muhteşem bir geçiş yaşamakta ve birçok para birimi ile boy ölçüşecek konuma gelmektedir. Bu durum birçok merkez bankası tarafından alarm olarak geçmekte ve insanların bu noktada dikkatli olmaları ifade edilmektedir. Ancak sistem için de aslında yasal olmayan bir işlemin olmaması bu paralara her geçen gün daha fazla insanın inanmasına yol açmaktadır. Bakıldığında sürecin başından bu güne bu para birimlerinin her geçen gün daha büyük bir yükselişe imza atacağı bilinmektedir.

  Gelecek Vaat Edene Sanal Paralar

  İnternetin doğru kullanımı insana çok büyük kapıları aralamaktadır. Bunlardan biri haline gelen paralardan birçoğu gelecek için düşünüldüğünden çok daha fazla şeyi ifade etmektedir. Bunun için büyük bir sanal gerçeklik oluşturan ve daha da büyük yolara imza atacağı düşünülen para birimlerinin olduğu bilinmektedir. Bıtcoin bunların en başında yer alıyor. Bunun dolara yakın bir şekilde önem arz ettiği ve her geçen gün çok daha büyük yükselişlere imza atacağı düşünülüyor. Etherum dijital para yolunda önemli bir diğer ayak diyebiliriz.

  Sanal Para Önem Kazanmaya Devam Ediyor

  Şifreli para birimi olarak karşımıza çıkan bu paralar muhteşem bir evrimin alt ayaklarıdır diyebiliriz. Buna göre bu paraların içerisinde yer alan Bıtcoın, Ethereum, Bıtcoın Cash, Rıpple bu noktada önemli ayaklar olmaktadır. Bunlar süreç içinde değerlendirildiğinde her geçen gün çok daha önemli kapıları aralamakta ve her geçen gün bu şartlar altında değer olarak daha büyük bir değer ile karşılanmaktadır. Tüm bunlar internet ortamında finansal bir ayak olarak görülmekte ve bu hali ile her geçen gün daha büyük ilgiyi üzerine çekmeyi başarmaktadır. Nakit sistem olarak ister alışveriş sistemi olarak ister nakit para akışı olarak kullanın her noktada sizin dilediğiniz tüm saatlerde işinizi kolaylaştıracak bir sistemin oluştuğunu unutmayın. Diğer paralardan birçok faklı noktası bulunan bu paralar süreç içinde değerlenmeye devam ediyor.

  kaynak : http://trcoin.info/piyasada-etkilesi...n-alt-coinler/
 • 09-02-2018, 22:03:57
  #2
  SEO uyumlu makale sanırım bu oluyor. Gelmiştir. Olmuştur. Olmaktadır. Gelmektedir. Gitmektedir. Dir, dır.

  Dırlar dirler bir yana konu başlığıyla makale alakasız, bu kadar kalitesiz bir iş cikartacaginiza yabancı kaynaklardan translate ile makale koysaydiniz, gerekli kısımları elle duzeltirdiniz, bizde bolca dır dir okumak zorunda kalmazdik.