• 05-02-2018, 03:42:38
  #1
  Merhaba arkadaşlar,
  Çindeki en büyük Bitcoin havuzu ve Madencisi ViaBTC geçtiğimiz aylarda CoinEX adında borsasını duyurmuştu, kısa sürede kriptopara dünyasında artık demirbaşlar listesi sayılan para birimlerinden USDT, BTC, BCH, LTC, ETH, ETC, EOS, XMR, ZEC, DASH, DOGE, BTM koinlerinin Limit order ve Market order seçenekleri ile al-sat işlemlerine açtı ve ilerleyen dönemlerde güvenilir alt coinleri listesine ekleyeceğini duyurdu.

  Şuan için Piyasa Yapıcı olarak %0 komisyonla işlem yapılabiliyor ve 2 gün önce duyurduğu promosyonla kendi çıkaracakları CET ( CoinEx Token ) coini tanıttı, bildiğiniz üzere bu yöntemi Binance ve Kucoin borsalarında görmüştük. Binance kendi coini BNB ile işlem yapanlardan aldığı komisyonun %50'sini geri iade ediyordu, Kucoin ise kendin coinlerinden alıp tutan kullanıcılara komisyon gelirlerinin %50sini veriyor ve borsa işlemlerinde %40 indirim yaparak toplamda kazandıklarının %90'ını kullanıcılarına dağıtıyordu.
  Bu strateji ile geçen ay kriptoparalar düşüş pozisyonuna geçmeden önce BNB 20-21$'lara ulaşmıştı, Kucoin ise 18-20$ seviyelerine kadar çıkmıştı. Bu iki örneği baz alırsak CoinEx token da ciddi olarak tutabilir, ayrıca şuan bitcoin (https://blockchain.info/pools) havuzları arasındaki dağılıma baktığımızda %10 gibi ciddi bir payı olan ViaBTC gibi yıllardır madencilik yapan ve başta BTC olmak üzere, BCH, LTC, ETH, ZEC, DASH gibi coinlerin de havuzuna sahip olan, güçlü bir firmanın arkasında olduğunu düşünürsek geleceği ve potansiyeli olan bir borsa. En önemlisi şuan Maker'lardan komisyon almaması al-sat işlemleri yaparak ciddi kar getirisi potansiyelini doğuruyor. Komisyon ödemediğiniz için çok dar makaslarda bile al sat yaparak kar elde edilebiliyor.

  Promosyona gelince, 3 gün önceden başlayarak 7 gün (Son 4 Gün kaldı) boyunca kullanıcılara tam 1.000.000.000 CET veriyor. şuan üye olup deposit yaparak ücretsiz CET kazanabilirsiniz, ve arkadaşlarınızı da davet edip üye olarak dağıtılacak CET'lerden daha fazla kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

  Referanslı Promosyon sayfası linki: https://www.coinex.com/activity/token?refer_code=ahkce

  Referanssız Promosyon sayfası linki: https://www.coinex.com/activity/token

  Açılan sayfadan "Sign Up" butonuna tıklayarak eposta ve parola tanımlayıp kayıt oluyor, epostanıza gelen linkten eposta adresinizi doğrulayarak hemen üye olabiliyorsunuz. Şuan için kimlik doğrulaması istemiyorlar. üye olduktan sonra telefonunuzu da eşleyerek güvenliğinizi arttırmanızı öneriyorlar.
 • 05-02-2018, 03:56:16
  #2
  Cahilliğime verin, deposit etmek tam olarak ne oluyor? Promosyonu alabilmek için para yatırmak mı gerekli?
 • 05-02-2018, 04:04:25
  #3
  Est. benim hatam hocam, mümkün olduğunca terimlerin Türkçe karşılıkları ile yazmaya çalıştım ancak alışkanlıktan dolayı bazı terimleri ingilizce olarak yazdım. Tam olarak evet, Coinex'e BCH, BTC, LTC, ETH, ETC, XMR, ZEC, DASH, DOGE, EOS, USDT, BTM kriptoparalarından her hangi biri ile transfer yaptığınızda, kripto paranın marketteki USD ederi kadar CET veriyor. Ben şuan için 1 ETH yatırdım ve promosyon sayfasında "My EST. Asset Value (Ortalama Market Varlık Değerim):849.63 USD" olarak yazıyor, sağ tarafta da "My EST. Share of CET(Ortalama CET hissem): 869.16 CET" yazıyor. yani günün sonunda bana 869.16 CET verecek, ve markette al sat yapsam da hangi koine geçersem geçeyim usd değerini aldığı için promosyon bitene kadar her gün 869 CET gibi mebla verecek.