Fiyat için iletişime geçin.

Slider Modülü : Yazılımların içerisinde bulunan slider modülünde dilerseniz sadece resim ekleyebilirsiniz. Üst Başlık, Başlık, Kısa Açıklama, Buton ve Buton Linki kısımlarından hangisine veri girişi yaparsanız o görünür hale gelecektir.

Sayaç Modülü : Sayaç içerisinde dilerseniz png ve svg formatında icon ekleyebilirsiniz. Dilerseniz fontawesomeden yapıştırabilirsiniz. Eğer bu 2 seçeneğini de kullanmazsanız default olarak happy svgsi görünür olacaktır.

Arama Modülü : Site içerisinde ki arama modülü ile duyurular, sayfalar ve hizmetler içerisinde yer alan başlık ve açıklama sonuçlarını listeler.
Yazılım gereksinimleri;
Hosting & VDS,VPS ya da Sunucu
Php 8.2 Desteklemesi en temel gereksinimlerdir.BİLGİLENDİRME - LÜTFEN OKUYUN
 • Yazılım açık kaynak kod teslim edildiğinden dolayı herhangi bir şekilde iadesi mümkün değildir. Demoyu inceleyip sormak istediklerinizi lütfen sorduktan sonra satın alın.
 • Yazılımın satış hakkı sadece Fikir Bulutu Web Tasarım Ajansına aittir. Kişisel olarak kendi müşterilerinize kurulum yapabilirsiniz fakat Özel Mesaj, Forumlarda, WhatsAppta, Facebook vb. Sosyal Medyalarda satışı kesinlikle yasaktır.Tespiti halinde yasal işlem başlatmak firmamızın inisiyatifindedir.
 • Kurulum ilk satın alımda tarafımızdan yapılacaktır. Paylaşımlı hosting kullanacaksanız öncesinde lütfen bilgi alınız. Hostinginiz desteklemediğinde iadesi bulunmamaktadır.
 • Ücretli olarak geliştirmeler tarafımdan yapılabilir ya da açık kaynak kodlu olduğundan dolayı başkasına da yaptırabilirsiniz.
 • Yazılımda destek süremiz satın aldığınız tarih itibari ile 30 gündür ve sadece kurulum yaptığımız alan adını kapsamaktadır. Ek alan adlarınızda ki hatalar ya da sorunlarda ücret belirtilerek işlem yapılabilir. Sadece sistemsel hatalara destek verilecektir.
 • Destek ücretsiz sağlanabilmesi için herhangi bir orijinalliğin bozulmaması gereklidir. Yeni eklettiğiniz özelliklerden dolayı çalışmayan bir durum oluşursa ücretli olarak destek sağlanacaktır.
 • Telefon aramaları sadece 0 850 309 1 378 üzerinden yapılacaktır. Telefon cevaplamaları 09:00 - 20:00 arasında cevaplanacaktır. Diğer saatlerde Whatsapp üzerinden mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz.
 • Whatsapp üzerinden destek imkanları sadece mesai saatleri içerisinde yapılabilir.
 • Whatsapp üzerinden gönderilen destek cevapları işlem sırasına ve hangi müşteri önce yazmışsa mantığı ile cevaplandığından sırada olduğunuzu unutmamalısınız.
 • Fiyatlarımıza KDV dahildir. Tüm işlemlerde fatura kesilmekte olup faturasız işlem yapılmamaktadır.
 • Firmamız E-Fatura mükellefidir.
 • Ödemelerinizi Kredi Kartı, Havale/EFT, Papara ile yapabilirsiniz.
Dip Not : Aklınıza gelen ya da takılan herhangi bir sorunda lütfen sorunuzu tarafımıza iletiniz.

KURUMSAL BİLGİLER

Fikir Bulutu Web Tasarım Ajansı
Firma Sahibi : BARTIN FİKİR BULUTU YAZILIM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Vergi Numarası : 1421541864
Vergi Dairesi : BARTIN
Web Sitemiz : www.fikir.net.tr
Whatsapp : 0 850 309 1 378
Mail Adresi : enis@fikirbulutu.com
Adres : Orduyeri Mh. Kaynarca Cd. No 17/A Merkez BARTIN