Merhaba,

Junior java developer alanında iş aramaktayım.

Lise yıllarımda başladığım kodlama deneyimlerime lisans hayatımda da devam ettim. Bu doğrultuda Wordpress, Opencart, Ticimax, Joomla, PHP gibi şuan sektörde olan çoğu hazır sistemler üzerinde çalışmalarımı yürüttüm. Bu çalışmalarım şu anda hala üzerinde uzmanlaşmak istediğim “Java Backend Developer” pozisyonunda ve özellikle “SQL” dili için zemin oluşturmam da oldukça yararlı oldu.
Lisans eğitimimi Metalurji ve Malzeme Mühendisi olarak tamamladıktan sonra iki yıl kadar sektörde üretim ve kalite mühendisi olarak ekip yönetiminde ve farklı projelerde görev aldım. Yer almış olduğum projelerde ve günlük hayatımda karşılaştığım problemler için bulmuş olduğum çözümler genellikle bir programlama ve yazılım çerçevesinde oldu. Tüm bu sebeplerle de profesyonel iş hayatımda yazılım ile devam etmek hem kendi gelişimim için hem de sektöre katkı sağlayabileceğimi düşündüğüm için anlamlı geldi. Yaptığım çalışmaları farklı eğitimler ile geliştirmeye başladım. Bootcamp eğitimlerine hazırlanırken öncelikle online eğitimlere başladım. Dört aylık bir sürede Java ve SQL dillerinin yanı sıra Phyton , CSS3 , HTML5 ve Bootstrap 4 gibi diller için de ön çalışmalarım oldu. Bu eğitimler ile birlikte ise çocukluğumdan beri ilgi duyduğum bu alana kendimi ait hissettim.
2022 Haziran ayında kabul aldığım Java Backend Bootcamp eğitimi sayesinde yazılım alanında yapabileceklerimi keşfetme şansı yakaladım. Bundan sonraki kariyer planlamam; ilk etapta jr.developer olarak ekibimle birlikte projelerde yer alarak seniör developer seviyesine ulaşmak şeklindedir.

Bana bu alanda şans verebilecek kendimi sürekli olarak geliştirebileceğim firmalarda iş arayışım bulunmaktadır.Umarım bana bu şansı verebilecek bir firma çıkar.Bu alanda ilerlemeyi fazlasıyla istiyorum çünkü.

Java 8 ,Spring Boot,Spring Security,Spring MVC, Thymeleaf, JPA, Hibernate,Maven , kullanarak geliştirmiş olduğum projeler linklerini veriyorum.

Veterinary Application

CreditApplicationSystem

School Management System Project

İlgilenmek isteyenler için linkedin ve özgeçmişimi paylaşabilirim.