• 26-05-2021, 23:17:05
  #1
  Herkese iyi akşamlar iyi forumlar.
  Metropol Web Hizmetleri olarak büyük reklam kampanyası öncesi hazırlık aşamasındayız. Bu süreçte bizimle uzun süreli çalışacak ekip arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmakta.
  Öncelikle mevcut ekibimiz 3 kişiden oluşmakta ve PHP,Wordpress,Corel,Photoshop alanlarında uzmanlığı bulunmaktadır.
  Verilecek olan reklamlarda ekibimizin gücünü gösterebilmek adına düzenli çalışacağımız arkadaşlardan sitemizin ekibimiz kısmına ekleyebilmek için bir adet fotoğraf istemekteyiz.
  Ekibimizi büyüterek hem kendi iş yükümüzü azaltmak ve sadece uzmanlığımızın bulunduğu alanlara yönelmek istiyor, aradığımız nitelikteki arkadaşlarada faydamızın dokunmasını istiyoruz.
  Aradığımız ekip arkadaşları
  - Makale yazarı ( Önceliğimiz bayan ve güçlü referans olması )
  - Sosyal Medya Yöneticisi ( Müşterilerimizin sosyal medya hesaplarını ve reklamlarını yönetecek )
  - Pazarlamacı ( Web tasarım ve E-Ticaret pazarlamasına hakim ve net %25 komisyonlu çalışacak )
  Bireysel anlamda pazarlama ve sosyal medya yönetimi yapacak arkadaşlar için metropolweb uzantılı mail, kartvizit ve iletişim numarası temin edip gönderebiliriz.

  Not : Öğrenci arkadaşlar bizler için çok değerli fakat profesyonel hizmet için maalesef tecrübeye çok ihtiyacımız bulunmakta. İnşallah metropol web olarak ilerleyen süreçlerde büyür öğrencilerimize faydalı hale gelen bir web yazılım firmasına dönüşürüz.

  r10 yaşı 1 yıldan az ve referansı olmayan arkadaşlar ile inşallah ileride görüşürüz.

  İlgilenen arkadaşların r10 pm yoluyla iletişime geçmesini rica ederim.

  Herkese tekrardan iyi forumlar.
 • 27-05-2021, 00:08:37
  #2
  Merhaba
  Sosyal medya yönetici için yapılacak işlerin detaylı açıklamasını,düşünmüş olduğunuz ücreti iletirseniz sevinirim.
  İyi çalışmalar
 • 27-05-2021, 09:43:56
  #3
  R10 yaşıyla mı tecrübe kontrolü yapıyorsunuz. 9 yıllık mesleki tecrübeye sahibim, birkaç aydır forumdayım. Ne oluyor yani bu durumda, tecrübemi bana üyelik tarihim mi veriyor? Merak ettim bunu, soruyorum.
 • 27-05-2021, 10:36:07
  #4
  tasarlayan1kiz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  R10 yaşıyla mı tecrübe kontrolü yapıyorsunuz. 9 yıllık mesleki tecrübeye sahibim, birkaç aydır forumdayım. Ne oluyor yani bu durumda, tecrübemi bana üyelik tarihim mi veriyor? Merak ettim bunu, soruyorum.
  Merhabalar
  R10 üyeliği olmayan veya hesabı yeni açılmış bir çok profesyonel kişi mevcut ben bunu inkar etmiyorum. Bu arkadaşlar ilede çalıştım. Dilim yandı açıkçası ve o yüzden böyle bir politika izledim. Ben r10 platformunu seviyorum ve burada gerçekten tecrübeli ve ticaret puanı geçmişi iyi olan hiçbir arkadaştan zarar görmedim. Tamda aradığım hizmeti aldım/verdim. Anlayış göstermenizi rica ediyorum.

  -- r10 üyeliği uzun süredir bulunan arkadaşlar bu hesabı riske atmaz. Yeni üyeliği olanlar ise çok kaybedecek şeyleri olmadığı için risk olarak görmez.

  İlginize teşekkür ederim.