Merhaba,

Şirketimizin tüm müşteri ve veri yapısını ZOHO CRM 'e aktarmak istiyoruz.
Bu süreçle birlikte CRM süreçlerimizi yönetecek, takip edecek, entegrasyonlar ve raporlarla ilgili ihtiyaçlarımızı belirleyecek, en az 4 yıl profesyonel seviyede ZOHO CRM kullanmış bir ekip arkadaşı arıyoruz.
Aynı zamanda ZOHO CRM ile çeşitli entegrasyonları gerçekleştirmiş bir MID LEVEL yazılım uzmanı (PHP ve Laravel Framework bilen) aramaktayız.

Şu an ofisimiz Mecidiyeköy'de. Nisan sonrasında Göztepe'ye taşınma durumu söz konusu.

- Tercihen 30 yaş üzeri
- Tercihen BAY ve askerlik ile ilişiği bulunmayan
- Sorumluluk sahibi
- Tercihen Endüstri mühendisliği / bilgisayar mühendisliği gibi bölümlerden mezun
- Sözlü ve yazılı iletişim yeteneklerine güvenen
- E-ticaret yapıları ile CRM kullanmış ve çeşitli pazarlama enstrümanlarını kullanarak pazarlama kampanyalarında aktif rol almış

bir CRM Yöneticisi ihtiyacımız bulunuyor.

> Hafta içi her gün 08:30 - 18:30 arası mesai yapmaktayız. Maaş + SGK + Setcard + AGI + Yol ücreti gibi sosyal haklarınız verilmektedir. Maaş aralığı deneyiminize göre belirlenmektedir.

Ben öğrenirim ben yaparım kafasında olan arkadaşlar lütfen başvuru yapmasınlar. Bu tip CRM geçişlerinde yapılan en ufak hata ve atlanan en ufak noktanın sonuçları en az 6 ay sonra ortaya çıkıyor. 6 aylık vakit ve veri kaybını yaşamak istemiyoruz. Bu nedenle gerçekten konuya ve sisteme hakim arkadaşlar arıyoruz.

Başvurularınızı info@lastikcim.com.tr adresine CV 'nizi göndererek yapabilirsiniz.

Not: CRM Yöneticisi ZOHO dışında Salesforce ve Microsoft CRM yapılarıyla en az 6 yıl tam entegre sistem yönetimi yapmış kişilerden de seçilebilir. Deneyim, tecrübe ve öğrenmeye açık olmanızla ilgili bir durum.