Bilginizi satın almak istiyorum. - R10.net
 • 16-10-2020, 16:31:08
  #1
  Merhaba arkadaşlar. Bazı konularda bilgi satın almak istiyorum. Söylediğim konularda kendisine güvenen ve anydesk eşliğinde açıklama gösterip, açıklayacak ve sonrasında destek sağlayabilecek arkadaşlardan eğitim almak istiyorum. Bu eğitim süresince Google'da bakıp bulabileceğim şeyleri değil kendi edindiği tecrübelerle işin güzel tricklerini öğretebilecek arkadaşlara ihtiyacım var.

  * Adsense onay alabilecek site wordpress ile nasıl yapılır?
  Domainlerim için adsense onay almak istediğimi varsayalım. Edindiğim tecrübelere göre bunun en kolay yolu bir satış sitesi oluşturmak. Mesela perde satıyor olalım. Sitemizi oluşturduk, kendi ürünlerimizi sitemize yerleştirdik. Hakkında kısmını doldurduk, kendi adres bilgilerimizin olduğu ve haritalardan işaretlediğimiz bir kısım yaptık. Instagram, Twitter ve Facebook hesaplarımızı da ekledik. Bildiğim kadarıyla sitenin normal şartlarda onay almaması için bir sebep yok. Bunun üzerine kendi bilgilerini ekleyerek ve benim varsa yanlışlarımı düzelterek wordpress üzerinden sıfırdan böyle bir site kurmayı anlatacak arkadaşa ihtiyacım var.

  * Doğru şekilde siteye Adsense reklam yerleştirme.
  Arkadaşlar burada sizden istediğim bana reklam yerleştirmeyi öğretmenizin yanı sıra bu işin mantığını kavramama yardımcı olacak şekilde detay vermeniz. Örnek veriyorum; bir site için reklam alanları aşağı yukarı belli zaten. Direkt logomun altına yerleştirdim mesela ama bunun kazancıma diğer alana yerleştirdiğimden neden ve nasıl daha fazla etkisi oluyor?

  * Google Adwords reklam oluşturme ve mantığı
  Google'da en doğru ürün pazarlama reklamları nasıl yapılmalı? Direkt olarak doğru kitleye ulaşabilmek için anahtar kelime, ilgi alanı ve konu gibi kısımların dışında yapılabilecek şeyler. Hesap ve kampanya optimizasyonu. Hem Google Shopping ve Youtube hem de kişisel internet siteleri için en verimli nasıl reklam çıkılacağını öğrenmek istiyorum.

  * Siteye kullanıcı çekme ve sitede kalma süresini uzatma
  Seo hakkında çok güzel bir eğitim satın aldım ve gerçekten birçok konuda resmen aydınlandım. Burada bahsetmek istediğim siteye kullanıcı çekme anlamında herkesin bildiği pinterestten, instagramdan, bloglardan kullanıcı çekilmesi gibi şeyler değil. Daha çok internet ortamında ulaşamadığım, bu işin tabiri caizse çakallığını öğrenmenin peşindeyim. Bu sadece bir iki dakikalık bir şey de olabilir. Kardeşim öyle bir şey yok! diyebilirsiniz ama ben de zaten fark yaratmak adına genelin bilmediği küçük taktiklerin peşindeyim. Mesela sitede kalma süresine etki eden güzel bir eklenti öğrenmiştim. Makaleyi okurken ilgili fotoğrafları görebilmek için 120'den geri sayan bir eklenti vardı. 120 saniye sonunda fotoğraflara erişebiliyordunuz. Bu tarz güzel şeylere ihtiyacım var. Makeleye soruları ekleme ve arama motorunda nasıl sıralı halde gösterileceği hakkında bilgi sahibiyim.

  * Dönem dönem teknik destek alabileceğim konular;
  Android Studio ile web sitemi mobile çevirirken karşılaştığım ufak sorunlarla ilgili
  Wordpress eklenti kurarken, kurulmamakta ısrarlı olan eklentiyle ilgili sorunlar
  farklı kişiler olmasında bir sakınca yoktur.

  Bilgi edinmek/eğitim almak istediğim alanların dışında da işime yarayacağını düşündüğünüz alanlar varsa yoruma yazarsanız çok memnun olurum.


  Site üzerinden verdikleri hizmetlere ve yorumlara bakılarak gerekli bilgiye sahip olduğuna inandığım insanlardan eğitim almak istiyorum. Bu konularda destek alabileceğim arkadaşlar tahmini eğitim süresini ve istediği ücretleri özel mesaj yoluyla iletebilir. Parayla yapmak istemeyip, kendi yaptığı projelerinde beni yetiştirmek isterlerse keyifle eşlik edebilirim. Her gün bilgisayar başındayım, öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye açım.

 • 16-10-2020, 16:32:48
  #2
  Kör olduk.

  Yazı rengini düzeltirseniz daha fazla aday bulabilirsiniz.

 • 16-10-2020, 16:33:06
  #3
  Kör mü oldum yoksa yazı mı okunmuyor
  İŞ arıyorum. Makale- Copy Paste, editörlük ve diğer işleriniz itina ile yapılır..
 • 16-10-2020, 16:33:46
  #4
  Mobilim, yazı beyaz renkte oldugu için okuyamadım, düzeltirmisiniz
  Deha'nın 10'da 1'i Yetenek, 10'da 9'u Çalışmaktır, Albert Einstein
 • 16-10-2020, 16:34:18
  #5
  Gutenberg adlı üyeden alıntı
  Kör olduk.

  Yazı rengini düzeltirseniz daha fazla aday bulabilirsiniz.
  paskevich adlı üyeden alıntı
  Kör mü oldum yoksa yazı mı okunmuyor
  Ben karanlık modda kullandığım için beyaz yazıyorum kusura bakmayın. Kırmızıyla değiştirdim. Renk öneriniz varsa onu da uygulayabilirim.
 • 16-10-2020, 16:38:31
  #6
  Bu kadar iş için ne kadar ödeyeceksiniz hocam. Çünkü bir kaç günde anlatılabilecek bir olay değil bu
  Makale yazarlığı, Sosyal Medya hizmeti ve diğer bütün konularda iş yapmaktayım...
 • 16-10-2020, 16:39:52
  #8
  SEO konusunda geniş ve kapsamlı bir eğitim almak isterseniz imzamda ki WhatsApp numaramdan ulaşabilirsiniz. Referanslarım, aldığım eğitim sertifikam bulunmakta.
  Mükemmel SEO Analiz ve iç SEO Çalışması / +90 542 496 12 57 - WhatsApp
 • 16-10-2020, 16:47:57
  #9
  Merhabalar, sitenize trafik çekmenin ilk basamağı içeriklerin doğru oluşturulmasıdır. Bu konuda başlıklar halinde anlattığım rehberimi inceleyebilirsiniz. Eğitim içeriğine ve referanslarıma konu içerisinden ya da profilimden ulaşabilirsiniz.
  https://www.r10.net/ilan-panosu/2390...taze11088.html
  ⭐Sitelerinizin SEO Uyumlu Makalelerini Siz Yazın⭐ E-KİTAP TAZE TAZE⭐