• 04-04-2024, 14:09:26
  #1
  Merhaba, daha öncesinde gelinlik sektöründe e-ticaret faaliyetinde bulunan var mı acaba aramızda? Bu işi stoksuz şekilde idame ettirebilmek mümkün müdür? Yalnızca instagram ve google ads reklamları aracılığıyla lokalden başlayarak civar iller dahilinde satış sizce mümkün kılınabilir mi? Karlılığı ne denli olur?

  Ekler:
  1- Gelinlik temininden sonra "prova" talep eden müşteri için stoğumu temin ettiğim mağazalarda prova imkanı sunulabilir.
  2- Düğün sektörüne yakın olabilecek salon, fotoğrafçı vb. meslek grupları ile yine kampanyalar sürdürülebilir. (??? Fikir beklerim.)

  Şimdiden yorumda bulunan herkese teşekkürler.
 • 05-04-2024, 14:07:15
  #2
  Gelinlik sektörü katma değeri yüksek bir alan. Kar oranları yüksektir fakat önemli olan sizin kardan ne kadar alacağınız. Farklı farklı gelinlikçilerle çalışılarak sabit bir kurgu hazırlamak zor olabilir. Ayrıca ölçümlerini nasıl yapacaksınız? Nitekim internette reklamı görüp mağazaya gidenler olabilir. Mağaza sahibi sizi aradan çıkartıp daha fazla para kazanmak isteyebilir. Bunları çözerseniz daha makul bir iş fikri haline gelebilir.