• 09-02-2024, 15:32:01
  #1
  Kendinize Ait %100 Karlı Bir Sisteminiz Olsun, Oturduğunuz Yerden Gelir Elde Edin
  Öncelikle uzun uzun paragrafları okumak istemediğinizi biliyorum, bu yüzden kısaca bir özet geçeceğim.
  Bu konuda sadece 10 günde 37.500 TL gelir elde etmiş aktif, gelirli, %100 karlı yazılımımı ve projemi, hizmet konumu 30.000 TL fiyat teklifi ile satış haklarıyla satıyorum. Eğer yazdığım tüm detayları okursanız daha faydalı olur.

  "Oturduğun yerden para kazan." hikayelerinin size saçma geldiğini biliyorum. Fakat yapay zeka ortaya çıktığından beri öyle farklı iş türleri gelişti ki artık bir kere sistemi oturtmuş insanlar bilgisayarı bile açmadan her gün kazançlarını banka hesaplarına çekiyorlar. Bu konu, TAMAMEN KENDİM GELİŞTİRDİĞİM ve bugüne kadar yüzlerce satış yaptığım, sadece son 10 günde 30 bin TL'nin üzerinde kazanç elde ettiğim yazılımımın satış konusudur. Geliştirdiğim yazılıma daha önce %50 - %50 ortak arayışında bulundum, fakat benim için zaman daraldı çünkü haftalardır bir ameliyata hazırlanıyorum. Bu yüzden yazılımımı gerçekten para kazanmak isteyen, hiçbir zorluğu olmayan iş arayan bir kişiye bugün satacağım.
  Ayrıca satıştan siparişlere, müşteri desteğinden ödemelere kadar her konuda kendisine ücretsiz yol göstereceğim.
  Öncelikle satış haklarıyla sattığım ürün ve hizmet konusunu inceleyin: https://www.r10.net/wordpress-eklent...-kullanim.html

  1. Neyi Satıyorum?
  Sattığım ürün, WordPress siteler için EN UZMAN otomatik içerik üretici eklentisidir. Bu eklentiyi gerek forumlarda, gerek sosyal medya ağlarında gerek internet ortamında reklam vererek satışa açtım. Ürün tamamen bana ait olduğu için hiçbir masrafım yok. Ürünümün satış fiyatı 7500 TL (SINIRSIZ KULLANIM) olarak sunuluyor. Fakat son 1 aydır hem herkesin faydalanması hem de benim ihtiyaçlarımın karşılanması için 750 TL'den satıyorum. 750 TL fiyatıyla sadece 10 günde tam 37.500 TL kazanç elde ettim.
  Sattığım ürün EN UZMAN OTO İÇERİK ÜRETİCİ EKLENTİ ve R10'daki bol referanslı satış konusudur.

  2. Aktif Bol Gelirli İşimi Kaç Liradan Satıyorum?
  Bugün görüşme sağlayacağımız kişi, bugün aldığı takdirde her şeyi hazır aktif, bol gelirli işimi sadece 30.000 TL'den satıyorum. Bu işi alacak kişi sadece benim hazır halde verdiğim alanları kullanıp kendi WhatsApp numarasını - Shopier hesabını ekleyecek. Siparişler genelde otomatik bir şekilde satıcıya ulaşıyor, satıcının tek yapması gereken WPContent eklentisini ZIP halinde alıcıya iletmek. Böyle bir iş için 30 bin TL fiyat teklifi hiçbir şey çünkü bu projeyi tüm haklarıyla alan kişi kolaylıkla 1 aydan kısa sürede bu tutarı kazanabilir.

  3. Başka Neler Yapabiliriz?
  Bu eklentinin yanı sıra, yapay zeka otomasyon site ve News - Adsense onayı konusunda 80 sayfalık bir rehberimiz var. Bu rehber de 1000 TL yerine şu anda 250 TL'den satılıyor, günde en azından 1-2 sipariş alıyoruz. Bu rehberi alanlar genelde eklentimizi de satın almak istiyorlar. ÇAPRAZ SATIŞ sayesinde sadece 10 20 gün içinde bu rehber +5.000 TL - 10.000 TL pasif gelir yaratıyor. Eklentinin satış haklarını alacak kişiye rehberi, satış haklarını, hizmet konusunu da 5.000 TL'den verebilirim.
  Ayrıca eğer dilerseniz bu işe ortak olabilirsiniz. Bu projeye ortak olduğunuz zaman tüm kazançlar %50 - %50 olarak aramızda bölüştürülecektir, tüm işle yine şu anda olduğu gibi ben ilgileneceğim. Ortak olan kişinin özellikle ben hastane sürecindeyken siparişleri teslim edip ödemeleri tahsil etmesi yeterli olacaktır, ben iyileştiğimde tekrar birlikte çalışmaya devam edebiliriz. Böyle bir işe ortak olmak isteyenler için ise teklifim 17.500 TL'dir.
 • 09-02-2024, 18:49:49
  #3
  HaDeme adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Telefon numaranızı alabilirmiyim görüşmek için
  Merhaba profilimizdeki WhatsApp'tan ulaşabilirsiniz.
 • 09-02-2024, 18:53:15
  #4
  10 günde kazandığınız para kadar ödeme istiyorsunuz hocam ayda 100.000TLye yakın kazandıracak bir sistemi 30 Bine bırakmak akıl işimi bilemedim sonra işe devam etseniz dahi piyasa artık eskisi gibi olmayacaktır sizin için hayırlı satışlar.
 • 09-02-2024, 18:54:43
  #5
  goktugpek adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  10 günde kazandığınız para kadar ödeme istiyorsunuz hocam ayda 100.000TLye yakın kazandıracak bir sistemi 30 Bine bırakmak akıl işimi bilemedim sonra işe devam etseniz dahi piyasa artık eskisi gibi olmayacaktır sizin için hayırlı satışlar.
  Önümüzdeki hafta koklear implant ameliyatım için 420 bin TL ödeme yapacağım. Ben bu işe 1 ay daha devam edersem zaten çok daha fazlasını kazanırım, fakat sağlık, hastane, ihtiyaçlar mantığı beklemiyor. Teşekkürler