Zam Öncesi Son Kez Sağlanan İndirimdir.
WordPress Site, Yapay Zeka, Google News, Google Adsense ve Para Kazanma Rehberi, 1.000 TL Yerine 200 TL!
Otomasyon internet siteleri ve para kazanma yöntemleri, Google News, Google Adsense yöntemlerini anlatan 80 sayfalık rehberimiz, bugün için 1000 TL yerine 10 kişiye 100 TL'dir. Siparişler anında alınarak PDF teslimi yapılacaktır, sadece ilk mesaj gönderen 10 kişiye satış sağlamak istiyoruz. Referans amaçlı indirimdir. Hizmet konumuza aşağıdaki bağlantıdan göz atabilirsiniz, birçok olumlu referansımız bulunmaktadır.
Konu Bağlantısı: https://www.r10.net/e-book/3953081-1...ka-e-book.html


REFERANSLARIMIZ
byrmyildirim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
E-book içeriği dolu dolu ve basit bir anlatım diliyle 0 bilgi sahibi birisinin bile çok rahat anlayabileceği ve pasif gelir elde edebileceği şekilde yazılmış. Farklı farklı kaynaklar yerine tek bir kaynak ciddi anlamda kolaylık sağladı. Kaleminize sağlık.
IDanisman adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Güzel hazırlanmış bir e-book. Tavsiye ederim.
GomolaX adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Rehber çok akıcı ve sade bir dille yazılmış okuyan kişi rahatlıkla anlayabilir. Rehber sıfırdan adsense onay almaya kadar giden güzel gereksiz detay içermeyen ama ihtiyacımız olan detayları da aktaran bir içeriğe sahip. Şahsen ben kitabı çok beğendim almanızı tavsiye ederim.
Chivas_Kongresi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
E-book satın alındı. Hızlı satış, ilgili satıcı.
E-book fazlasıyla özenle hazırlanmış, ellerinize sağlık.
bymemoli adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
E book inceledim içinde ciddi anlamda işe yarar ve ufkunuzu genişletecek bilgiler var bu eğitim ile başarılı olmama ihitimaliniz yok
ronithekurd adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Aldığım e book'u biraz okudum, gerçekten Adsense hakkında tüm konular ele alınmış ve detaylı tüyolar verilmiş. Bence başarılı, ücretine kesinlikle değer.
mucahitunaldi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Rehber, sadece kendi sitenizi kurmakla kalmayıp aynı zamanda Adsense onaylı siteleri nasıl satabileceğiniz konusunda da pratik bilgiler içeriyor.
hakantopuzoglu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Anlatım dili ve içerik harika.
Bir çırpıda okudum, ancak henüz uygulama fırsatım olmadı.
Uyguladığım zaman da faydalı olacağı düşüncesindeyim, ancak buradan paylaşmaya çalışacağım.
Teşekkür ederim.
DreaMPeresT adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Arkadaştan e book alındı. Anlatım gayet güzel ve hoş olmuş. Hiçbir fikri olmayan biri için bile yolunu çok güzel aydınlatır. Sıfırdan ben birşey bilmiyorum diyen arkadaş bile çok faydasını görür. Ama bu demek değil ki sadece bişey bilmeyenler alsın. Bu konularda fikir sahibi olan arkadaşların bile alıp incelemesinde fayda var. Ufak tefek kilit noktaları yakalayanlar arkasına yaslansa yeterli sonrası zaten pasif gelir olarak devam edecek. Başarılar diliyorum arkadaşa.
ATSIZ adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Gayet güzel bir anlatımla hazırlanmış ebook. Çok önemli püf noktalar mevcut.