• 07-05-2022, 16:28:17
  #1
  Şimdi basit bir şekilde pasif gelir elde etme yöntemi paylaşacağım. İzin verin açıklayayım.

  Para kazanmanın artık zor hale geldiğinin farkındasınızdır. Google Adsense ücretleri düştü, forumlarda gerçekleştirilen ticaret sayılarında azalma meydana geldi gibi birçok faktör burada sıralanabilir. Bu yüzden uğraştırıcı olmayan, günlük birkaç saat uğraşabileceğim ve bana sürekli kazanç sağlayabilecek bir yöntem arıyordum. Zor görünüyor, öyle değil mi? Gerçekten zor değil.

  Ömür Boyu Kazanç Hedefi

  Birçok yöntem üzerinde araştırmalar yaptım. Gerçekçi olmayan Instagram postları yalnızca hayal satmaktan öteye gitmiyordu ya da diğer yöntemler hem para hem de fazlaca zaman harcanmasını istiyordu.

  Birkaç mail göndererek ömür boyu kazanç elde etmenin yöntemi aslında oldukça basit. Kendi düşündüğüm taktikleri de sizlerle paylaşacağım. Bu yüzden okumaya devam edin. Para kaybetmeyeceğim, aşırı zaman harcamayacağım ve sinirlerimi alt üst edecek bir durum yok.

  Sürekli sayfa yenileyenler, boşa zaman harcayanlar ve öğrenciler bu yöntemi kolay bir şekilde uygulayabilir.

  Ömür boyunca kazanç hedefiyle araştırmalarımı yaparken bir link kısaltma sitesiyle karşılaştım. Bu link kısaltma sitesi rakiplerine göre en fazla referans bonusu veren bir site. Tam olarak %20 referans bonusu veriyor. İnanılmaz.

  Yukarıdaki paragraftan aslında ne demek istediğimi anladınız. Kanıtlanmış bir yöntem olan referans pazarlaması gerçekleştireceğiz. İnanıyorum ki sizde buna başlayacaksınız! Çünkü ayrıntılı araştırma notlarımı sizlerle paylaşacağım.

  Basit Bir Hesap

  Basit bir hesaplama yapalım. 5 referans kazandınız. Bu referansların bir tanesinin aylık kazancı 100 dolar olarak hesaplayalım. 100 doların yüzde %20’si 20 dolar ediyor. Beş referansın size aylık kazancı 100 dolar olacak. Bir senede 1200 dolar. Bunun için ne yaptınız? Sadece referans kazanabilmek için pazarlama faaliyetleri ya da mail gönderimi gibi birkaç basit basit işlem gerçekleştirdiniz. Kazancı artırmanın yollarını hemen anlatıyorum.

  Referans sayınızı artırmalı ya da çok kazanç sağlayabilecek kişilere ulaşmanız gerekiyor. Aynı zamanda da aylık en fazla referans kazancına ulaşan kişiler için ekstra kazançların sağlandığı etkinliklerde bulunuyor.

  Araştırmalarım ve Taktiklerim

  Akıllı hamleler yaparak bugün kazanmaya başlamanız için araştırmalarımı ve taktiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

  Link kısaltma siteleri en fazla Amerika, Güney Amerika ülkeleri, Endonezya, Rusya, Tayland, Türkiye, Mısır, Vietnam ve Malezya ülkelerinde kullanılıyor. Hedef kitleniz işte burada.

  Bu ülkelerde bulunan kişilere hemen şimdi ulaşmalısınız! Ne yapabilirsiniz? Basit ve etkili yöntemleri sizlerle paylaşıyorum.

  Link paylaşan forum siteleri ya da Telegram toplulukları gibi toplulukların yöneticileriyle iletişime geçerek sizin referans linkinizle kayıt olmalarını isteyebilirsiniz. Bu yüzden hemen şimdi iletişim adreslerini toplayan ve mail göndermeye başlayın.

  Hindistan ve Mısır için YouTube’da video paylaşımı yapabilirsiniz. Çünkü insanlar YouTube’da bunu araştırıyor! Diğer ülkeler için de bu yöntemi gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunuzu kullanarak video ekran görüntüsü alın ve güzel bir video başlığıyla YouTube’da paylaşın.

  Instagram profillerinde biyografi kısmına link eklenerek postlardan pazarlaması yapabilirsiniz.

  Tiktok’ta sizin hedef kitleniz! Basit bir video çekerek Tiktok’ta paylaşabilirsiniz. Referans kazancınız arttıkça bol takipçili hesaplara reklam verebilir ve sizin linkinizi paylaşmasını isteyebilirsiniz.

  En muhteşem fikri açıklıyorum.

  Link kısaltma sitelerini en fazla kullanan siteler arasında faucet siteleri bulunuyor. Bu sitelerin yöneticileriyle iletişim kurmanız gerek! Günlük onlarca ziyaretçileri var ve sürekli kısa linklere tıklama yapıyorlar. Kazançlarının %20’si basit bir şekilde sizin olacak!

  Faucet sitelerine ve kullanıcılarına kesinlikle çalışma yapmanız gerektiğini üstüne basarak tekrarlıyorum.

  Referanslarınızı toplayın, referanslarınız para kazansın. Hesabınızdaki parayı hissedin. Sizi zorlamadan bugün bunu denemenizi ısrar ediyorum. Hemen https://crt.im adresini ziyaret edin, kayıt olun ve referans linkinizi paylaşmaya başlayın!

  ----------------

  Bunu Neden Paylaşıyorum?

  İletişim kurmak ve insanlara yardımcı olmak benim için en zevk verici şeylerden bir tanesi. Hem akıl akıldan üstündür değil mi? Yukarıda anlattığım gibi gerçek, farklı ve basit yöntemleri hep birlikte bularak geliştirebileceğimize inanıyorum. Verdiğim internet sitesini ve tekniği kullanmak zorunda değilsiniz. Sadece araştırma sonucunda bulduğum siteyi sizle paylaşmak istedim. Farklı internet sitelerini deneyebilirsiniz.

  Bu yüzden bu konunun bir öncü konu olmasını diliyorum. İlgilenen kişiler çıktıkça daha fazla konu açabilir ve daha fazla yöntem paylaşımı yapabiliriz. Eğer bu tarz konuların devamını gelmesini istiyorsanız eğer lütfen cevap kısmına bir şeyler yazmayı unutmayın. Güzel bir pasif gelir topluluğu olmak dileğiyle.
 • 07-05-2022, 16:35:12
  #2
  bu tarz uzun konulara genelde ctrl + f yapıp "https" aratıyorum, sadece o linkin bulunduğu kısmı okumam yeterli oluyor.

  konuya girip okumaya üşenenlere bu konu ve sonrası için tavsiye ederim.

  bol kazançlar.
 • 07-05-2022, 16:39:23
  #3
  Emeğine sağlık uzun bir Metin hazırlamışsın ellerine emeğine sağlık inşallah birilerinin işine yarar
 • 07-05-2022, 16:41:15
  #4
  Paylaşılan siteyle anlaşılmış , sana hit çekerim iş ortaklığı misali. Zekice
 • 07-05-2022, 16:49:33
  #5
  Oguzhan58 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Paylaşılan siteyle anlaşılmış , sana hit çekerim iş ortaklığı misali. Zekice
  "İletişim kurmak ve insanlara yardımcı olmak benim için en zevk verici şeylerden bir tanesi. Hem akıl akıldan üstündür değil mi? Yukarıda anlattığım gibi gerçek, farklı ve basit yöntemleri hep birlikte bularak geliştirebileceğimize inanıyorum. Verdiğim internet sitesini ve tekniği kullanmak zorunda değilsiniz. Sadece araştırma sonucunda bulduğum siteyi sizle paylaşmak istedim. Farklı internet sitelerini deneyebilirsiniz."

  Konuda yukarıdaki metni yazdım. Herhangi bir işbirliği durumu yoktur bundan emin olabilirsiniz. Artık insanlar bilinen link kısaltma sitelerine tıklamıyor. Bu yüzden pek fazla bilinmeyen internet sitesiyle daha fazla kazabiliriz diye düşündüm. Saatlerimi harcadığım konu hakkında böyle bir yorum yapmanız beni üzdü.
 • 09-05-2022, 00:34:55
  #7
  E-book olarak satsam bu konuyu daha fazla ilgi çekerdi. İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.