• 19-04-2022, 12:12:51
  #82
  tüm yazanları okuyun da ondan sonra soru sorun.
  bot mot hepsi sonda linkte zip dosyası
 • 19-04-2022, 12:16:15
  #83
  rdeniz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  bende burada takıldım dosyaları buldunuz mu
  mavikorku adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  @arcahmet;
  Şurada takılı kaldım:
  Şimdi size yollamış olduğum python kodlarının içine tokenları ekleyeceğiz.
  pythonlar->telegram bot->dcandtgbot.py thonny ile açıyoruz

  Kodlar nerede? ve .py dosyası nerede?
  En altta linkler var
 • 19-04-2022, 12:41:59
  #85
  tüm adımları yaptıktan sonra içerik kısmıyla ilgili pm atıyordum ama pm kutunuz dolu buradan soracağım

  "Hocam öncelikle bilale anlatır gibi anlattığınız için tşk. Şimdi sormak istediğim soru şu, mega sitesiyle ilgili sınırsız kullanmayı vs anlatmışsınız ama biz buraya dosya yüklememiz gerekiyormu ki ? içeriği aldğımız adamın mega linkini para kazancağımız platformda düzenlesek olmuyormu ? oluyorsa eğer neden mega kısmını detaylı anlattınız başka bir sebebi mi var orayı anlayamadım adım adım ilerlediğim için kafa biraz bulandı"
 • 19-04-2022, 12:42:32
  #86
  Mantık güzel ; Onlyfans resim paylaşanların altına yorum olarak videoları ücretsiz izlenme linkini koyuyoruz bunu link kısaltmalı koyuyoruz insanlar link kısaltma geçtiği için ödeme alıyoruz. kullanılan mecralar ***** +18 izin verdiği için sorun olmuyor. bunu manuel el ile yapmak yerine bot'lar ile yapıyoruz buda mantıklı.

  sistem baştan sona mantaklı teşekkürler.
 • 19-04-2022, 13:23:02
  #87
  m_semdinoglu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  bırakın böyle amele bedavacılık işleri kendinizi geliştirin üretin kazanın kaçın bu ülkeden
  Size de bu bedavacılık (artık o ne demekse) işlerini bırakmanızı öneririm.

  https://www.r10.net/hosting-sponsorl...post1080734751
  https://www.r10.net/hosting-sponsorl...post1080883816
  https://www.r10.net/hosting-sponsorl...post1080975317
 • 19-04-2022, 13:29:59
  #88
  BOZ adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  tüm adımları yaptıktan sonra içerik kısmıyla ilgili pm atıyordum ama pm kutunuz dolu buradan soracağım

  "Hocam öncelikle bilale anlatır gibi anlattığınız için tşk. Şimdi sormak istediğim soru şu, mega sitesiyle ilgili sınırsız kullanmayı vs anlatmışsınız ama biz buraya dosya yüklememiz gerekiyormu ki ? içeriği aldğımız adamın mega linkini para kazancağımız platformda düzenlesek olmuyormu ? oluyorsa eğer neden mega kısmını detaylı anlattınız başka bir sebebi mi var orayı anlayamadım adım adım ilerlediğim için kafa biraz bulandı"
  işe başladığınız zaman ne demek istediğimi anlayacaksınız. mega dosyalarının adlarına ya da klasörlerine telegram isimlerinizi girerek reklamınızı yapıyorsunuz. örnek telegram kanalımın username'i @r100 klasörlere @r100 Telegram channel diye yazıyoruz. mega için günlük limit 4 gb. ama çoğu dosya 4 gb yüksek o yüzden bu yöntemi kullanıyoruz.

  kSalih adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  çok karışık hocam video varmı acaba
  video için vakit yok.

  ProFx adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Paylaşım için teşekkür ederim. Mantık sanırım sadece Reddit üzerinden trafik çekmek bu trafiği de telegram veya discord botları ile takipçi haline getirmek. Fakat reddit üzerindeki hesaplara girişte proxy kullanmadığınızı görüyorum. Bir bilgisayardan 10-20 hesaba giriş yaptıkça reddit sizi otomatik banlayabilir bunu nasıl aşıyorsunuz? 1 reddit hesap üzerinden kaç adet paylaşım yapılmasını öneriyorsunuz? Reddit hesaplarını nasıl temin ediyorsunuz? Teşekkürler.
  Şimdi her şeyi anlatmaya kalksam ortalığı daha fazla karıştırırım diye düşünerek burayı es geçtim. Reddit önlem olarak spam algıladığı hesaplara ghost ban atıyor. örnek https://www.reddit.com/user/Ker_apra , Bu hesap ise direkt kapatılmış. https://www.reddit.com/user/Professional-Pin-704/ suspended olduysa geçmiş olsun. ama ghost ise https://www.reddit.com/appeals sayfasına gelip I want my account to be opened. Please yazıyoruz Ve hesabımız açılıyor.

  Hesapları elle direkt açıyorum. örnek veriyorum 5 hesap açtık. Bu hesaplara bot tek tek 5dk arayla giriş yapıp paylaşım tek paylaşım yapıyor. yani en baştaki hesaba tekrardan gelene kadar 25 dk geçmiş oluyor ve 30 adet subreddit ile sınırlandırdım. böylelikle günde 2 paylaşım yapıyorum mesela . normal kullanıcı gibi algılıyor.


  SayfaSoft adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhaba,

  Konunuzu okudum ve hemen yapmaya karar verdim fakat reddit'e pek aşina değilim. https://prnt.sc/v-NYFdnPSQFc şu kısımda yönlendirdiğiniz excel dosyasına gidiyorum redgifs.com linkleri var. redgifs reddit'e mi ait?

  1. sütun adı ------ adı sallıyor muyuz anlamadım

  2. sütun reddit title ------- redgifs linkinin başlığını mı yazıyoruz?

  3. sütun reddit linki ------------ redgifs linkini ekliyoruz?

  4. sütun reddit yorumunda yazacak olan metin. ------- bu okey

  bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
  1. sütun aslıdan içeriklere kendimiz kaybetmeyelim diye tag veriyoruz. orada fark ettiyseniz.
  2. sütun ise redditteki tittle bölümü. redditi açıp link postu yollamaya çalışırsanız hemen anlayacaksınız.  Loeren adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bu yöntemi internet üzerinden araştırmak için keyword nedir hocam? Konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için soruyorum. Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.
  yöntemi araştıramazsın hocam. Ben sadece radarıma giren kullanıcıları inceledim ve bot yapmaya karar verdim. https://www.beermoneyforum.com/

  elbistanli adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  BUNUN Yerine videolu anlatım yapsaydınız mıllet ek ugras kazanc saglasa olmazmıydı? tskler.
  video için vaktim yok.

  WinstonOrwell adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocam merhabalar. Anlatımınızdaki adımları izliyorum da.
  "Botumuzun kullanıcı adını da girdikten sonra bize bir adet api kullanımı için bot tokenı veriyor bu bot tokenını botumuzda kullanacağız."

  Bu kısımdayım. Bunu şimdilik geçip devam mı ediyoruz ya da bu işlemi nasıl yapıyoruz? Botumuzda kullanma işlemini yani. Şimdiden teşekkürler.
  tokenı txt belgesine tg token diye kaydedin ileride lazım olacak.


  kertenkele01 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocam sırası ile şöyle midir yazının özeti?
  • Reddit'te Dc veya Telegram linki paylaşma.
  • Dc veya Telegram'a gelen ziyaretçileri link kısaltma servisine ve yazı sitesine yönlendirme.
  • Bu yönlendirmeleri yapan kullanıcılardan patra kazanma.
  Ziyaretçiyi ilk olarak Reddit'den çekeceğiz yanlış anlamadıysam. Peki Reddit kanallarını kendimiz mi bulalım hocam? Önerebileceğiniz kanallar var mıdır?
  Redditte içerik paylaşma öncelik reddit. İçeriği paylaşırken de telegram ve discord invite linklerini ekliyoruz. kullanıcı eğer beğenirse kanallara katılıyor.

  chechen46 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2. Adım :
  İçeriğimizi nasıl paylaşıp nasıl kısaltacağız. Sizlere vereceğim bazı telegram kanallarından içerikleri alacaksınız. Sonra Oradan edinmiş olduğunuz içerkleri
  mesela bunu anlamadım neden telegram kanalından içerik "Sizlere vereceğim bazı telegram kanallarından" demişiniz ama bir telegram kanalı vermemişiniz
  Yazının en altında ekli. Telegramlardan çekmek benim daha kolayıma geliyor. isterseniz siz başka mecralardan bulabilirsiniz.

  batuhan_polat adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Mesajım bulunsun deneyeceğim. Teşekkür ederim.
  Yalnız benimde çok merak ettiğim bunda yüksek meblalar kazanmak için yüksek belli bir kitlemiz olması gerekiyor mu? yoksa sıfırdan bomboş hesaplar açıp bu bomboş hesaplar ile de yapılabilir mi?
  Yüksek kitleye reddit tarafından ulaşıyoruz. Sıfırdan başlayıp ilk gün 15 20 dolar kazanan arkadaşlarım var.
 • 19-04-2022, 13:31:53
  #89
  Hocam Şimdi kurdum sanırım botu çalıştırdım ama sürekli post var mı yokmu kontrol ediyorum diyor, nerede ne paylaşılması gerekiyor
 • 19-04-2022, 13:32:45
  #90
  kSalih adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocam Şimdi kurdum sanırım botu çalıştırdım ama sürekli post var mı yokmu kontrol ediyorum diyor, nerede ne paylaşılması gerekiyor
  Hangisini çalıştırdınız reddit mi telegram dc mi?