(Ödeme Kanıtlı) FireFaucet | Kripto Para Kazanmanın Kolay Yolu - R10.net
 • 24-11-2021, 06:05:47
  #1
  Merhaba, Idle-Empire konuma gelen ilgiden sonra bu kez FireFaucet'ten bahsetmek istiyorum. Konu açmak için ödemenin gelmesini bekliyordum, az önce ödememi aldım. Bu tip sitelere pek vakit ayırmam ancak benim gibi gününüzün en az 1 saati boş geçiyorsa mutlaka o 60 dakikayı kazanç elde ederek değerlendirmenizi öneririm.
  Öncelikle nasıl kazanç elde edebileceğinizi anlatayım; Offerwall görevleri(Yemeksepeti vb. uygulama yükleme), anketler, PTC'ler, shortlinkler ve faucet ile ACP kazanırsınız. 101K ACP 1$'a denk geliyor, çekim yapabilmek için en az 2.5$ yani 252K ACP yapmanız gerekiyor. ACP kazanmanın çok fazla yolu var, örneğin shortlinklere tıklarsınız + shortlink tıklama görevinden ödülünüzü alırsınız. Bazı görevler ACP ödülünün yanında BTC de veriyor tüm görevleri tamamlarsınız, tüm görevleri tamamlama görevini de tamamlamış olursunuz 200 ACP + BTC kazanırsınız.


  • Level: Her seviye atlamanıza ACP + bonus kazanırsınız.
  • Daily Bonus: Günlük bonustur, random ödül verir.
  • Shortlinks: Kısaltılmış linklere tıklayarak ödül alırsınız, link başına +50ACP verir ayrıca belirli aralıklarda bonus açılır 50+18ACP vs. kazanabilirsiniz.
  • Surveys: Bildiğimiz klasik anketlerdir.
  • Faucet: Her 30 dakikada bir yenilenir, rastgele az miktarda ACP ve +10AP kazanırsınız ancak burada mühim olan AP'dir, ACP(Auto Claim Point) sitedeki jeton-withdraw aracı yerine geçerken AP(Activity Point) sizin günlük sıralamada yer almanızı sağlayan puandır, günlük sıralamada en az 20. olursanız sıranıza göre(40K-5K) ACP alırsınız.
  • Offerwalls: En kolay kazanma yöntemidir, offerwall'arda genelde uygulama yükleme görevleri var. Bluestacks tarzı android emülatörünüze de yükleyebilirsiniz. Google Play-App Store'a yönlendirirken referral API kullanıldığı için kanıt gönderme gibi şeylerle uğraşmazsınız göreviniz belirtilen süreyi aşmamak şartıyla sistem tarafından otomatik olarak incelenip tamamlanır.
  • Tasks: Çeşitli görevler vardır, örneğin 10 shortlinke tıkla +50ACP kazan 30 shortlinke tıkla 300ACP+0.01BTC kazan şeklinde gider.
  • PTC: Hemen hemen her faucet sitesinde olan klasik yöntemdir, diğer üyelerin açtığı PTC'lere(Pay2Click) tıklayıp +50ACP alırsınız. İsterseniz ACP'nizi PTC'ye çevirip kendi PTC'nizi de açabilirsiniz.

  Auto Faucet
  Bu sayfada ACP'lerinizi seçtiğiniz bir veya birden fazla kripto paraya kesintisiz takas edersiniz, mesela normal convert işlemi ile yaparsanız minimum 1K ACP ister + küçük bir miktar kesinti olur ancak auto faucet ile çevirirseniz level bonusunuzla beraber kesinti ve limit sınırı olmaksızın fazladan kripto para kazanırsınız. Bu sayfanın kullanılmasındaki en temel sebep kesintisiz convert işleminin yanında günlük sıralamada yükselmeniz için AP vermesidir, sekme açık olduğu sürece arka planda çalışır.

  Ödeme Kanıtı (TX URL)
  Eğer ilgilenen arkadaşlar olursa bazı pratik taktikler paylaşacağım.

  FireFaucet.win (Refli)
  FireFaucet.win (Refsiz)
 • 25-11-2021, 02:26:18
  #3
  Daha önce ödeme aldığım bir platformdur. Ancak, min. ödeme limitleri en son ziyaret ettiğimde oldukça yüksek olduğu için terk ettim o siteyi.
 • 25-11-2021, 02:37:09
  #4
  kuvayi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Daha önce ödeme aldığım bir platformdur. Ancak, min. ödeme limitleri en son ziyaret ettiğimde oldukça yüksek olduğu için terk ettim o siteyi.
  Şu anda 2.5$'dan başlıyor, DW yerine FaucetPay'e çekerseniz 2$'a kadar düşüyor ben 2.5$ yapıp DW ZEC çektim.