Bilgisayar kapalıyken bile Para Kazan ! (%100 calışıyor +Hergün Ödeme Kanıtlı) - R10.net
 • 13-02-2021, 22:36:05
  #1  DİKKAT!
  Eklediğim Tüm Çekim Kanıtları Ve Çekim Videoları vs. hepsi gerçek ve bana yani "BLACK1453" e Aittir...!  EN YENİ $54 ÇEKİM KANITI (Btc Türk Hesabına)
  (11 Ekim 2021 Tarihli $54 ($2 Komisyon kesilince $52 hesaba geliyor!) BTC TÜRK Hesabına Sonrasında oradan da Kuveyt Türk Banka Hesabına )
  BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ  $94 ÇEKİM KANITI (Btc Türk Hesabına)
  (1 Ekim 2021 Tarihli $97 ($3 Komisyon kesilince $94 hesaba geliyor!) BTC TÜRK Hesabına Sonrasında oradan da Kuveyt Türk Banka Hesabına )
  BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ
  +


  $48 ÇEKİM KANITI (İkinci Kez Btc Türk Hesabına)
  (26 Eylül 2021 Tarihli $48 ($3 Komisyon kesilince $45 hesaba geliyor!) BTC TÜRK Hesabına Sonrasında oradan da Kuveyt Türk Banka Hesabına )
  BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

  +

  $48 ÇEKİM KANITI (Btc Türk Hesabına)
  (24 Eylül 2021 Tarihli $48 ($3 Komisyon kesilince $45 hesaba geliyor!) BTC TÜRK Hesabına Sonrasında oradan da Kuveyt Türk Banka Hesabına )
  BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

  +

  $239 ÇEKİM KANITI (Btc Türk Hesabına)
  (30 Haziran 2021 Tarihli $239 BTC TÜRK Hesabına Sonrasında oradan da Kuveyt Türk Banka Hesabına )
  BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ
  +

  $100 ÇEKİM KANITI (Payeer Hesabına)
  (24 Nisan 2021 Tarihli $100 PAYEER Hesabına )
  BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ


  Bir T.Gram grubundaki arkadaşımızın günlük kazançlarını şu resimde görebilirsiniz dostlarım...

  Adam hergün 1 Asgari Ücret Kazanıyor neredeyse  Lütfen Dikkatlice Okuyun Dostlarım
  (Yazıya Yeni ve Önemli Açıklamalar "SIKÇA SORULAN SORULAR VE ÇOK MERAK ETTİKLERİNİZ KISMI Eklenmiştir! "YAZININ SONUNDA")


  AKLINIZA TAKILAN SORULARI KONU UZERINDEN MUTLAKA SORUN DOSTLARIM...


  Bu yöntemi cok az kişinin bildiğini düşünüyorum...
  Çok mantıklı ve güzel bir sistem olduğunu girdiğinizde anlayacaksınız dostlar...


  Önemli Not: Sistem %100 Legal ve Güvenlidir
  Hergün gelen ödemelerin ss ini elimden geldiğince buradan yüklemeye calışacağım...


  İlk önce isterseniz Ai (Yapay Zeka) nedir onu bi anlatayım dostlar.


  AI nedir?
  AI, ürün ve hizmetleri tanıtmak için dijital pazarlama yapmayı hedefleyen programa dahil olan şirketlerin (Büyük ve Kodaman şirketlerin) Yapay zeka pazarlaması anlamına gelir.

  **BU SİSTEM SİZE %35-%45 ARASI (Gerçekten) E-TİCARET SATIŞLARINDAN KAR VERİR !

  İşleri basitleştirmek için kafanızın karışmasını istemiyorum, hadi adım adım gidelim...
  Öyleyse biraz basit tutalım çünkü bu yöntem aslında nasıl yapıldığını bilirseniz çok kolay ve sizlerin iyi $ kazanmanızı istiyorum (Harbiden de çalışıyor inanamazsınız!!).


  Otomatik robotum 09/01/2021 tarihinde çalışmaya başladı ve 4 gün sonra (bugün 13'üncü) bana 20 $ kar verdi.(Ben ekstra olarak $70 bakiye yükledim ama bu zorunlu değil aşağıda vereceğim kodla $50 bakiye hesabınıza yüklenecektir)
  PARA ÇEKİMİN VİDEOSU

  https://www.youtube.com/watch?v=Pd24ZGP0P8Y
  GELELİM SİSTEME NASIL KAYIT OLACAĞINIZA DOSTLARIM
  ADIM 1 :Şu siteye kayıt olalım

  Refli Link: https://ai.marketing/en/campaign/kakus804le (refli dostlara özel yardım ve taktikler verilecektir

  Refsiz Link: https://ai.marketing/en/campaign/


  Sonra şu "Sign Up" seçeneğinden kayıt olmaya girin dostlarım...
  Sonra karşınıza çıkan seçeneklerden MUTLAKA BEYİN RESMİ OLAN ilkini seçin.... (Burası Çok önemlidir, Google ile kesinlikle kayıt olmayın Dostlarım !!)

  Sonrasında beyin resmini seçtikten sonra çıkan sayfada hemen aşağıda şu seçeneği seçin...  Sonrasında

  Kaydolduktan sonra, aslında Otomatik robot tüm işi yapıyor. Fakat normalde ilk başta en az $10 yatırım yaparsanız sistem çalışmaya başlıyor
  (AMA altta vereceğim kodla girerseniz $50 bakiye hediye olarak hesabınıza yükleniyor ve $50 ile başlıyorsunuz otomatik olarak

  Bu $50 lık bütçeyi çekemiyorsunuz sistem otomatik olarak onu yatırıma koyuyor. Bu bütçe aslında reklam gösterim bütçesi yani tıpkı google ads e reklam veriyor gibi düşünün. Yapay zeka sistemi yüzlerce kaliteli ve popüler markaların (Wallmart, Decathlon, AliExpress gibi)internet üzerinde reklamını yapıp satış yapıyor ve sonrasında size oradan düzenli bir şekilde her gün güzel paralar geliyor.
  Hem de dolar olarak geliyor (tl bazında 8.3 ile çarpın yani

  Bir Örnek vermek gerekirse: Sistem ayakkabı reklamı yapıyor ve birisi de o reklama tıklayıp $100 dolarlık alışveriş yapıyor size de o markanın reklam paylaşım gelirine göre yaklaşık olarak ortalama $4 ile $5 gibi bi rakam geliyor hesabınıza. Ama aynı anda yani gün içerisinde bu $5 gibi $2.5 $3 gibi habire geliyor. Hesabınızdaki para $100 a ulaşınca çekim yapabiliyorsunuz banka hesabınıza.

  İlk çekim limiti $100 yani bu ilk para çekim barajını açınca sonrasında herhangi bir çekim limiti yok isterseniz $10 bile çekebilirsiniz dostlarım. *** Benim tavsiyem ilk başlarda geri sisteme yükleyin daha sonralarda ise %70 ini geri yatırım %30 unu çekim şeklide ilerleyin böylece yapay zeka robotu durmadan kazanmaya devam edebilirsiniz....  Gelelim $50 Dolarlık kuponu nasıl sisteme tanımlayacaksınız ?

  1. Kayıt olduktan sonra sayfada en yukarıya çıkın
  2. Select methoda tıklayın: gift certificate 'i seçin

  3.Listede en tepede ilk olarak çıkacak onu seçmelisiniz

  **Eğer Gift Certificate seçeneği çıkmazsa seçenekler arasında, büyük ihtimalle $50 lik bakiye sisteminize otomatik olarak eklenmiştir. Anasayfadaki yeşil kartınızın hemen üzerinde Ad Balance kisminda $50 gözükür, oradan bakabilirsiniz dostlarım...

  4. Sonra şu vereceğim kodu yapıştırıp okeyleyin (Kod olmadan sistem hiçbir işe yaramaz ve cebinizden bakiye yüklemeniz gerekir! )
  000X-FW7I-P1O0-MWQQ
  5. 50$ lık bakiyenin keyfini sürün

  ADIM 2
  Sonrasında ortalama 48 saat sonra ai.marketing robotu çalışmaya başlayacaktır. Sizin için farklı mecralarda firmaların reklamını gösterecek ve satış yapacak (gerçekten satış yapıyor ve para geliyor) ama size tavsiyem kazandığınız paraları tekrar sisteme geri yükleyin ve reklam gösterme bütçenizi her geçen gün arttırın. Böylece belli bir süre sonra sağlam para geldiğini göreceksiniz.

  Hergün eliden geldiğince günlük kazançların ss lerini yükleyeceğim...

  Ödeme kanıtlarını buradan görebilirsiniz  **ÖNEMLİ NOTLAR:

  +Sistem şu an için gayet güzel ödeme yapıyor dostlarım fakat yarın birgün ne olacağını hiç kimse bilemez, biliyorum diyen de yalan söylemiş olur.

  +Bu yüzden benim nacizane tavsiyem eğer yatırım yapmak isterseniz en fazla $100 kadar yapın (Tabi bu sizin tercihinize bağlı ve mecburi değildir!)

  +$50 Gift kodunu mutlaka kullanın (Sonrasında panelinizdeki "Cashback" kısmında $50 üzeri bi kazanç birikince($50 lık Gift kodu ile yaklaşık$75- $80 arası size geliyor) bu $50 ı geri sisteme iade etmeniz gerekiyor.

  +Sonrasında ise elinizde yaklaşık bir $25 dolar kadar kalıyor bu kazancı kullanabilmek için ufak ta olsa bir yatırım yapmanız gerekiyor dostlarım...
  (Sonuçta şöyle düşünün; eğer sistem herkese bu şekilde $50 dağıtsa şimdiye dek çoktan batmış olurdu değil mi ama ?


  +Sistemin mantığı: Büyük firma ve Markaların ürünlerinin reklamlarını internet üzerinden yapay zeka ile göstererek ürünlerin satışını yapmak ve buradan gelen gelirden de size küçük paylar vermektir.


  +Sistem yatırdığınız miktara göre ortalama size %45-%55 arasında kar verir,Yani Örnek vermek gerekirse ($100 lık bir yatırım için ay sonunda satışlardan gelen kazanç ortalama $145 - $155 dolar arası olurve siz bu kazandığınız $155 doları tekrar sisteme yatırırsanız bir sonraki ay ortalama $220 kazanırsınız ve sisteme geri yatırım yapmanıza göre bu şekilde katlanarak gider.... (ÇOK İYİ DEĞİL Mİ ?)

  +Ai.Marketing her satıştan size verdiği kadar aynı zamanda kendisi de kazanıryani sistem sizin yatırdığınız para ile Google Bing Yahoo gibi büyük firmalardan reklam alanı satın alır ve bu reklam ağlarını yapay zeka ile analiz ederek En uygun kişiye en uygun Mecrada ve En uygun zamanda Firmaların reklamını gösterir ve satış yapar...!

  +Hem o reklamının yapıldığı Decathlon gibi firmalar kazanır satış yapıldığı için hem Ai.Marketing kazanır hem de siz kazanırsınız(Yani Satış geliri pay edilir)


  SIKÇA SORULAN SORULAR VE MERAK ETTİKLERİNİZ

  SORU 1- Sadece $50 lık Gift koduyla hiç yatırım yapmadan devam edebilir miyim ? (En Çok Sorulan Sorudur BU

  Cevap: Değerli dostum Sadece $50 lık Gift koduyla devam etmeye çalışmak herhalde sadece biz Türklere has bir özellik Sorunun cevabına gelecek olursak, sistem Gift kodunu tekrar geri iade etmeni istiyor. Sonrasında ise Gift kodunu iade ettikten sonra elinde kalan ortalama $25- $30 Dolar gibi oluşan kazancı sisteme bir miktar yatırım yaparsan kullanmana izin veriyor. Yani özetle sadece Gift koduyla ilerleyemezsin güzel dostum. Azıcık bi elini cebine atman lazım (Bana kalırsa eğer yatırım yapacaksan $100 yeterli çok ta abartmamak lazım  SORU 2- Sistem ödeme yapıyor mu ? Güvenebilir miyiz ? Yarın bir gün kaçıp gitmesinler (Bu benim Favori Sorum

  Cevap: Bu sistem 2019 yılından itibaren aktif hale gelmiş (Öncesinde Yapay Zeka algoritması yaklaşık 2 sene boyunca geliştirilmiş sitede yazdığına göre) ve 2019dan günümüze kadar da ödemeleri düzenli ve zamanında hep yapmış. Yabancı forumlarda bilhassa Fransız ve Ruslar hep ödeme alıyor düzenli olarak. Şimdilik para çekmede bir problem gözükmüyor bunu videoda ayrıntılı bir şekilde gösterdim, görmüşsündür. Fakat yarın bir gün ne olacağı konusunda net bir şey söylemek doğru olmaz. Bizim Türk mantığımız için, önemli olan yatırdığımız parayı tekrar geri kazanıp sonrasında fazladan kazandığımız bütçe ile devam etmektir bu bir gerçek. (Hilal Taktiği yani )


  SORU 3- $50 lık Gift Kodunu Kullandım ŞİMDİ NE YAPMAM GEREKİYOR ?


  Cevap: Gift kodunu kullandıktan sonra sadece Robotun aktif olmasını bekleyeceksin güzel dostum, bu da yaklaşık 48 saat kadar sürüyor. Sonrasında Robot aktif olunca birçok farklı mecrada (yaklaşık 200.000 mecradan bahsediyorum) reklam gösterimleri başlar ve sonraki vakitlerde yavaş yavaş günlük olarak satışların geldiğini görebilirsin... Başka birşey yapmana gerek yok. Reklam bütçesindeki bakiye kadar sistem reklam gösterimi yapar, bu bütçe bitince robot da haliyle durur. Tekrar aktif etmek için bi miktar yatırım yapmak şart güzel dostum. Sonrasında kazandıklarını geri yatırım olarak değerlendirirsen robot sürekli çalışır ve sen de sürekli buradan kazanırsın katlanarak gider...


  SORU 4- iyi diyorsun hoş diyorsun da sen ne kadar yatırdın bu sisteme ve de kazanıyor musun ?

  Cevap: Orası da bende kalsın şimdilik güzel dostum fakat ne yalan söyleyeyim açıkça konuşmak gerekirse azıcık bi sabredersen çok güzel getirisi var


  SORU 5- Bu sistemi hangi ülkeler daha çok kullanıyor ?

  Cevap: Benim gördüğüm kadarıyla en çok Fransızlar ve Ruslar kullanmakta bunun yanında son zamanlarda Araplarda kullanmaya başladı. Türkiye'de ise neredeyse bilen yok ta ki sen bu yazıyı okuyunca ya kadar…. Henüz Türklerle tanışmadılar, Şimdi onlar düşünsün


  SORU 6- Sence bu sistem batar mı ne dersin ?

  Cevap: Şahsi fikrimi söyleyeyim “Bu tamamen benim görüşüm”: Bence uzun bir süre devam edebilir kanaatindeyim çünkü neden diyecek olursan, diğer sistemler sadece kişilerin yatırdığı paralar ile ayakta dururken yani kişiler yatırdıkları tutarları geri çekince sistemlerin içi boşalıp çökerken, bu sistemde farklı olarak Benim gördüğüm birçok farklı yerden sisteme para gelmesi. Yani sadece bizim yatırdığımız paralarla sistem ayakta durmuyor. Reklamlarla yaptığı her satıştan bize verdiği oranda kendisi de kazanıyor, bana göre sistemi kapatıp gitmesi Altın Yumurtlayan tavuğu kesmesi gibi diyebilirim. Hem sıcak para girişi oluyor yatırımcılardan, hem de markaların satışlarından kazanıyor sistem. Ha şöyle de bir şey de var; Bunca güzel mantığını anlattım fakat, yarın bir gün ne olacağını Tabii ki kimse bilemez bu sadece benim görüşüm değerli dostum...


  SORU 7- Sistemin mantığını tam olarak anlatabilir misin ?

  Cevap: Ai.Marketing, Dünya çapındaki büyük ve Global markalar (Decathlon, AliExpress, McDonald's, Zara, BP, Starbucks gibi) firmaların ürünlerini satmak için Google Ads’den Bing’den ve Yahoo’dan ve diğer büyük çaptaki reklam mecralarından bizim yatırdığımız bütçe ile reklam ağı satın alır. Bu reklam ağlarında “Banner Reklamları” yayınlar. Tamam buraya kadar herşey normal gözüküyor fakat bu sistemin diğer sistemlerden farkı nedir derseniz eğer; Bu sistemin bünyesinde barındırdığı “Yapay Zeka Teknolojisi” sayesinde tüketicilere en uygun web sitesinde, en uygun zamanda ve en uygun şekilde birçok özel Algoritma, yapay zeka ile analiz edilerek kullanıcılara gösterilmekte ve ürünlerin satışı yapılmakta. Ai.Marketingdeki Yapay Zeka, Google Trends teki verileri analiz eder !, dünya çapında insanlar internet üzerinden ne aratıyor bunların verilerini toplar, inceler ve ona göre en mükemmel şekilde reklamları tüketicilere yüzlerce farklı mecra ve platformda gösterir. Daha sonra, reklamlar yapay zeka tarafından çok iyi optimize edildiği için gün içerisinde satışlar gerçekleşir. Bu satışlardan gelen kazançların bir kısmı o ürünün sahibi olan büyük markaya (Mesela Decathlon’a), bir kısmı size bir kısmı da ai.marketing e verilecek şekilde paylaştırılır. Böylece Siz gün içerisinde 3 dolar 5 dolar gibi birçok farklı markanın satışından sürekli kazanç elde edersiniz. Bu kazanç, yatırım yaptığınız miktarın üstüne ilave olarak ekstradan ortalama %45 ile %55'i size ekstra geri dönüş sağlar. Yani $100 Yatırdıysanız ay sonunda bu size yaklaşık en az $150 olarak geri döner, eğer siz bu kazandığınız miktarı tekrar reklam bütçenize aktarırsanız bu sefer bir sonraki ay yaklaşık $218 kazanırsınız, Daha da ileri gidersek bu $218 doları tekrar yatırırsanız bir sonraki ay yaklaşık $316 kazanırsınız !!. Yapılan tüm satışların saat kaçta gerçekleştiğini, tüketicinin ne kadarlık bir ürün satın aldığını, hangi markadan satın aldığını, size gelecek olan kazancı ve de tüketicinin geri iade etmesine karşı oluşturulan bekleme süresini, panelinizde ayrıntılı olarak görebilirsiniz.


  SORULARINIZ VARSA (ki illaki vardır diye düşünüyorum) ve de saygılı ve sevgi çerçevesinde kimseye kötü ve yanlış bir söz söylemeyecek şekilde davranmayı kabul ediyorsanız BURADAN BUYRUN
 • 13-02-2021, 22:44:48
  #3
  Denemek için kayıt oldum teşekkürler
 • 13-02-2021, 22:46:27
  #5
  Üye olup 50 $'lık hediye bakiyeyi ekledikten sonra başka herhangi bir işlem yapmaya gerek var mı?,

  2.) Hiç ödeme aldınız mı?

  3.) Ödemeleri nasıl yapıyorlar ?
 • 13-02-2021, 22:50:14
  #6
  BLACK1453 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bu yöntemi cok az kişinin bildiğini düşünüyorum... Çok mantıklı ve güzel bir sistem olduğunu girdiğinizde anlayacaksınız dostlar...

  Önemli Not: Sistem %100 Legal, Güvenli ve yatırım gerektirmez...
  Hergün gelen ödemelerin ss ini elimden geldiğince buradan yüklemeye calışacağım...

  İlk önce isterseniz Ai nedir onu bi anlatayım dostlar.
  AI nedir?
  AI, ürün ve hizmetleri tanıtmak için dijital pazarlama yapmayı hedefleyen programa dahil olan şirketlerin (Büyük ve Kodaman şirketlerin) Yapay zeka pazarlaması anlamına gelir.
  İşleri basitleştirmek için kafanızın karışmasını istemiyorum, hadi adım adım gidelim...


  Öyleyse biraz basit tutalım çünkü bu yöntem aslında nasıl yapıldığını bilirseniz çok kolay ve sizlerin iyi $ kazanmanızı istiyorum (Harbiden de çalışıyor inanamazsınız!!).

  Otomatik robotum 09/01/2021 tarihinde çalışmaya başladı ve 4 gün sonra (bugün 13'üncü) bana 20 $ kar verdi.(Ben ekstra olarak $70 bakiye yükledim ama bu zorunlu değil aşağıda vereceğim kodla $50 bakiye hesabınıza yüklenecektir)

  Ödeme kanıtlarını buradan görebilirsiniz
  https://prnt.sc/wmsdjp
  https://prnt.sc/wmsif2

  ADIM 1 :bu siteye kayıt olalım

  Refli Link:https://ai.marketing/cashback/8521ca2 (refli dostlara özel yardım ve taktikler verilecektir

  Refsiz Link: https://ai.marketing/en/campaign/

  Sonra karşınıza çıkan seçeneklerden ilkini seçin (2.seçenek olarak Google üzerinden de giriş yapabilirsiniz fakat ilerleyen zamanlarda ilk seçenekten giriş yapmadığınız pişman olabilirsiniz


  Kaydolduktan sonra, aslında Otomatik robot tüm işi yapıyor. Fakat normalde ilk başta en az $10 yatırım yaparsanız sistem çalışmaya başlıyor (AMA altta vereceğim kodla girerseniz $50 bakiye hediye olarak hesabınıza yükleniyor ve $50 ile başlıyorsunuz otomatik olarak

  Bu $50 lık bütçeyi çekemiyorsunuz sistem otomatik olarak onu yatırıma koyuyor. Bu bütçe aslında reklam gösterim bütçesi yani tıpkı google ads e reklam veriyor gibi düşünün. Yapay zeka sistemi yüzlerce kaliteli ve popüler markaların (Wallmart, Decathlon,AliExpress gibi) internet üzerinde reklamını yapıp satış yapıyor ve sonrasında size oradan güzel paralar geliyor. hem de dolar olarak geliyor (tl bazında 7 ile çarpın yani mesela örnek vermek gerekirse: Sistem ayakkabı reklamı yapıyor ve birisi de o reklama tıklayıp $100 dolarlık alışveriş yapıyor size de o markanın reklam paylaşım gelirine göre yaklaşık olarak $5 gibi bi rakam geliyor hesabınıza. Ama aynı anda yani gün içerisinde bu $5 gibi $2.5 $3 gibi habire geliyor. Hesabınızdaki para $100 a ulaşınca çekim yapabiliyorsunuz banka hesabınıza. Ama çekmeyin geri yatırın reklam gösterim bütçeniz artsın daha iyi oluyor.

  Gelelim $50 Dolarlık kuponu nasıl sisteme tanımlayacaksınız ?
  1. Kayıt olduktan sonra sayfada en yukarıya çıkın
  2. Select methoda tıklayın: gift certificate 'i seçin

  3.Listede en tepede ilk olarak çıkacak onu seçmelisiniz
  4. Sonra şu vereceğim kodu yapıştırıp okeyleyin (Kod olmadan sistem hiçbir işe yaramaz ve cebinizden bakiye yüklemeniz gerekir! )
  WGVB-0DV4-AGW3-8LM5
  5. 50$ lık bakiyenin keyfini sürün

  ADIM 2
  Sonrasında 48 saat sonra ai.marketing robotu çalışmaya başlayacaktır. Sizin için farklı mecralarda firmaların reklamını gösterecek ve satış yapacak (gerçekten satış yapıyor ve para geliyor) ama size tavsiyem kazandığınız paraları tekrar sisteme geri yükleyin ve reklam gösterme bütçenizi her geçen gün arttırın. Böylece belli bir süre sonra sağlam para geldiğini göreceksiziniz

  Hergün eliden geldiğince günlük kazançların ss lerini yükleyeceğim...

  Ödeme kanıtlarını buradan görebilirsiniz


  50$ yükledik baska herhangi bi işlem yapıyormuyuz hocam ?
 • 13-02-2021, 23:09:52
  #8
  Hocam başka bişey yapılıyor mu 50 doları aldıktan sonra bekleyecekmiyiz sadecee ?
 • 13-02-2021, 23:15:28
  #9
  Bu kadar kolay para kazanmak ne kadar gerçek bilemiyorum. Hele bugünkü salgın hastalık şartlarında böyle bir yöntem biraz şüphe uyandırıyor insanda. Kimlik bilgileri, referans üye kazandırma ve yatırım şartı gibi vs istenmiyorsa denenebilir.

  Üstelik konuyu açan üzerine alınmasın; ama bu forumda üyelerin kayıt tarihleri de önemlidir...