Yeni Üyelerin Konu Açma Şartları;

• Ticari konu açmak isteyen Kullanıcı en az 1 aylık üye olmalı
• Ticari konu açmak isteyen Kullanıcı minimum 5 ticaret ( itrader ) puanına sahip olmalı
• Smm Panel konusu açmak isteyen kullanıcı minimum 5 ticaret puanına ve en az 2 aylık üyeliğe sahip olmalı.

• Yukarıdaki işlemleri beklemeden doğrudan ticaret yapmak isteyen yeni kullanıcıların güven vermeleri açısından 1 Yıllık Platin Üyelik ya da Kurumsal veya Kurumsal Plus üyelik satın almaları gerekmektedir.
• Premium Üyelik Satın almak isterseniz BURADAN online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldıktan sonra Premium Üyelik hesabınıza otomasyon tarafından anında tanımlanır ve istediğiniz kategoride Ticari Konu açmaya başlayabilirsiniz.

Online olarak Kredi Kartı ile almak yerine Banka havale/eft/fast yöntemi ile satın almak istiyorsanız Berkay ya da BilalBayar 'a PM (Özel Mesaj) gönderebilirsiniz.

Kategori Konu Açma Limitleri

Üyelik türü fark etmeksizin aktif en fazla 2 adet normal konu açılabilir.

Konu açma limitlerine ek olarak her bir Kategori Reklamı, Öne Çıkan Reklam veya Banner Reklamı için ekstra birer konu açılabilir.

Reklam sayısı kadar ekstra açılan konular reklam süresi boyunca aktif kalabilir.

Reklam için açılan ekstra konuların reklam süresi bittiğinde Report edilerek moderatörlere bildirilip kapattırılması gerekmektedir.


Taban Fiyatlar

1000 Adet Gerçek & Bot Takipçi - 5 TL
1000 Adet Gerçek & Bot Beğeni - 5 TL
1000 Adet Çekiliş Takipçisi - 20 TL


Kategori reklamı, sponsor reklam, bildirim reklamı, banner reklam, öne çıkan reklam vb. herhangi bir R10 reklamı aktif olan üyeler, taban fiyattan maksimum %30'a kadar indirim yapabilme hakkına sahiptir.


Hizmetlerin yanında verilebilecek maksimum hediye oranı %10 olarak belirlenmiştir.

SMM panellerinde, herhangi bir websitesinde veya R10 üzerinde ticaret puanı karşılığı ödül vemek veya ticaret puanı vermeye teşvik edecek davranışlarda bulunmak yasaktır.

• +18 (xyz) – illegal bet kısaca T.C. Kanun ve Mevzuatlarına aykırı hesaplar ve hizmetler ile alakalı çalışma yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaktır.

Taban fiyatı olan ürün ve hizmetler için referans vermek ve referans istemek yasaktır.

Kategori kurallarına uymayan üyeler uyarılacak ve forumdan uzaklaştırılacaktır.

R10.Net Yönetimi