🔥 Takipçi Paket Satış Danışmanlığı 1 Hafta 1500 TL Kazanç Hedefi✅ Aksi Taktirde %100 İade Garantisi✅ - R10.net
 • 30-05-2020, 12:04:04
  #1  KENDİ ADS HESAPLARINIZA DA REKLAM ONAYLATMA HİZMETİ VERMEKTEYİZ.


  HİZMET İÇERİĞİ NEDİR ?

  Hizmete alışma açısından ilk sizlerle birlikte satış esnasında canlı destekteyim. sizin eksik kaldığınız her nokta da tamamlamaya çalışıyorum.
  Aynı müşteriyi tekrar kazanmaya odaklı, her müşteri için özel bir prensibimiz ile bu şekilde aynı müşteriyi elde tutabiliyoruz bunu 10 müşteri üzerinden 4 ünde başarılı bulduk aynı müşteri izlediğimiz yol ile kendilerini daha özel hissetmelerini sağlıyor ve müşterinin 1 seferlik alışverişten ziyade gerekli olduğu sürece tamamen sizi tercih etmesini sağlayacak ince ve önemli noktaların hepsinin bilgisine sahip olucaksınız.
  Size özel hazırlanıcak 300 Kelimeli 10 Adet anahtar kelimeli blog yazısı
  Yazılıma ek Popup ekran Kampanyalarınızı sergilemek için en ince detaylar tarafımızca yapılıcaktır.
  Satış öncesi ve sonrasında aynı müşteriye tekrardan nasıl sipariş aldırabiliceğiniz hakkında garantili bilgi verilicektir bunu satışlarınız da farkediceksiniz.
  Benim işletmem kaydınız tarafımca yapılıcak.
  Shopier başvurusu için yardım edilicek.
  Paket satış yazılımı için NivuSoft v3 kullanılıcaktır.
  Shopier apileriniz modül ayarlarınız tamamen eksiksiz tarafımca yapılıcaktır ve shopier üzerinde bilmeniz gereken tüm ayrıntıları size aktarıyor olucağım.
  Paywant mobil ödeme başvurunuzda da size yardımcı olucaz.
  Müşteriye satış öncesi ve satış sonrasında yapmanız gerekenler anlatılıcak ve bunlar en hassas noktalar bir gelen müşteriyi size abone etmek bu sektörde sizi ayakta tutmaya yarayacaktır.
  Canlı destek tetikleyiciniz müşteriyi etkileyici şekilde tarafımca hazırlanıcak.
  Tüm fiyat listesi, apiler, paketler ve fiyatları tarafımca yapılıcak ortalama bir kişi bunu hazırlaması 48 saattir tecrübeli arkadaşlar konuya hakimdir.
  İade Sözleşmesi,kullanıcı sözleşmesi, Gizlilik politikası sayfalarınız tarafımca hazırlanıcak.
  Adwords konusunda %75 i bulan reklam harcama kampanya fırsatından faydalanıcaksınız. ve her zaman bu % lerdeki kampanyadan faydalanıcaksınız.
  Bayilerle piyasanın %10 altındaki rakamlardan çalışıcaksınız.
  Bayiler ve servisleri hakkında detaylı bilgi sahibi olup hangi paketin kaliteli ve teslim süreleri hakkında bilgi sahibi olup müşteriye bu konu da bilgiyi rahatlıkla verebiliceksiniz bunun size faydası müşterilerle gereksiz tartışma yaşamamanıza ve yanlış paketler seçip hem cebinizden harcama yapmamanıza yarayacaktır.
  Bu girişimin kötüye kullanılma gibi durumlar olabiliceğini düşünerek şunları belirtmek isterim. Aşağıda belirtilen şeyler art niyetle yaklaşımlar da geçerlidir.
  Anlaşma yapan her müşteri bu maddeleri okuyup onaylamıştır sayılıcaktır.

  1. Sistem kurulup satışlar başlatıldığında sistem tarafımca takip edilicektir.
  2. Reklamların harcama=kazandırma boyutları tahmini rakamlar doğal olarak tahmin edilip bilinmektedir.
  3. Reklamlarınız açık iken sistem üzerinden satış yapmazsanız, sohbetleri kaçırısanız, gelen müşteriyle size sunduğum hizmetteki gibi bir yaklaşımlar da bulunmaz, canlı destek hattında müşterilere çözüm üretmekten kaçarsanız iadeniz iptal olur. Bu şekilde bir girişim zaten durumu art niyetli kullanılma göstergesidir.
  4. Aynı zamanda sitenizin Analytic, Canlı destek, Site ve Bayi panellerinizi gerekli gördüğümüz alanlarda takip ediyor olucağız. Bu konu iş teslimine kadar siz dilerseniz sürebilir
  5. Verilen tarih reklam aktif olduğu andan itibaren başlar ve açık kaldığı süre zarfında hesaplanır.
  6. Alınan ödemelerde shopier ve çalıştığınız smm bayiliğiniz gerekli görülürse incelenir, banka hesabınıza aldığınız bir ödemeyi takip etmemiz imkansız bilhassa bunu da asla yapma taraftarı değiliz ancak hizmeti satın alan kişi art niyetli şeffaf olmayan davranışlar ile yaklaşırsa kampanyayı, yönetmek adına kendi bildiğimiz yöntemlerle alışveriş dengesini ölçebilir. kendi araştırmalarımız üzerinden gizlenen ödeme gibi bir şey olursa kampanyadan faydalanırken, yersiz ve haksız şekilde işlemler yapılarak haksiz ve adil olmayan ticaret ile kullanıldığımızı düşünürsek, bizde bunu somut şekilde kanıtlarsak bu sözleşmeyi iptal eder verilicek tüm hizmet iade edilmeksizin iptal olur.hiçbir müşterinin mağdur olması taraftarı değiliz bu durum kötü niyetli yaklaşım sağlayan için geçerlidir.
  AŞAĞIDA REFERANSLARIMIZI,MÜŞTERİ KAZANÇ TABLOLARI VE MEMNUNİYETLERİMİZİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.


  ibrahim10live adlı üyeden alıntı
  Çalışmaya başladığımızın ilk günü garanti ettiği rakamın yarısından fazlasını kazandık , teşekkürler hocam .
  samet12 adlı üyeden alıntı
  gökan abiden 10 12 gün önce hizmet alındı işinde başarılı süper bi sistem ve yapmam gerekenlerin metnini teslim etti reklamlarım yayınlandıktan sonra 3 günde 2150 tl lik satış gerçekleştirdim
  gokhannn adlı üyeden alıntı
  Satışın uzerinden 1 ay gecmesine ragmen hala her konuda yardımcı oluyor.İlgi alaka ve iş ahlakı muazzam.
  MehmetOzen adlı üyeden alıntı
  1 Aydır hizmet almadan rahatsız ediyorum ki her defasında bana sabırlı ve olumlu dönüşler yapıp yardımcı oluyor, Çalışma için anlaşma yaptık kendisiyle daha başlamadan bi nevi öğretmen gibi herşeyi aktardı hocam sağolsun.
  LimonMedya adlı üyeden alıntı
  Arkadaşlar @gokhanimre0; hocam paket alanlara yemek ısmarlıyormuş benden söylemesi Çok güzel bir kaç saat geçirdik birlikte sıcak kanlı çok iyi bir adam gözünüz arkada kalmasın
  LimonMedya adlı üyeden alıntı
  Gökhan hocamla ilk görüşmemiz yaklaşık 2 saat falan görüntülü olmak üzere devam etti 1-2 hafta böyle konuştuktan sonra kendisiyle hizmet için anlaştık ilk hafta zaten söylediği rakamı fazlasıyla çıkarttık.Çok teşekkür ederim kendisine.. Sonuna kadar referansım Gökhan hocama,herkese iyi forumlar dilerim
  samet12 adlı üyeden alıntı
  cloaker alındı ads sorunu çözüldü
  BurakB adlı üyeden alıntı
  WEB Sitemizi Gökhan hocam bütün bilgi birikimiyle titizlikle kurdu. Sağolsun her sorumuza sıkılmadan yanıt aldık. Teşekkür ediyorum.
  mdurmaz adlı üyeden alıntı
  Hocamla iki gün önce anlaşma yapılıp hizmet alınmaya baslandi kendisi sağolsun şimdiye kadar bana her konuda yardımcı oldu. Inşallah çalışma sonunda buraya resimleri ekleyeceğim hayırlısı olur inşallah 🙏🙏
  ROT adlı üyeden alıntı
  Hizmet alındı son derece ilgili ve işini kaliteli yapan birisi. Reklamlar aktif olduktan sonra gelir durumu hakkında bilgi vereceğim.
  gokhannn adlı üyeden alıntı
  Satışın uzerinden 1 ay gecmesine ragmen hala her konuda yardımcı oluyor.İlgi alaka ve iş ahlakı muazzam.
  gokaybjk adlı üyeden alıntı
  Arkadaş konusuna hakim ve bilgili , hayırlı olsun pazartesi başlıyoruz.��
  hozgultekn adlı üyeden alıntı
  Gökhan hocam ile telefonda görüştüm. Çok açıklayıcı ve pozitif bir kişi. Hayırlısıyla başladık, unutmayalım ki azim, sabır ve çalışkanlılık kaybettirmez. Şimdiden hayırlı olsun, kazançları da ben bu konuda hocamın izni olduğu taktirde sizlere ilerleyen zamanda paylaşacağım.
  taylankrgn adlı üyeden alıntı
  Çalışma için anlaşma yapılmıştır, kısa zamanda başlıyoruz, Gökhan arkadaşımızın ilgisine teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun.
  mdurmaz adlı üyeden alıntı
  Hocamla iki gün önce anlaşma yapılıp hizmet alınmaya baslandi kendisi sağolsun şimdiye kadar bana her konuda yardımcı oldu. Inşallah çalışma sonunda buraya resimleri ekleyeceğim hayırlısı olur inşallah ����
  hozgultekn adlı üyeden alıntı
  Gökhan hocamdan hizmeti alalı bir gün geçti, ilk olarak güzel bir domain ve sunucu kurulumuyla işlemi başlattık. Yönetim paneli olsun, sitenin görünümü ve kullanışlığı olsun hepsi harika. Sürekli ilgileniyor, gerek mesajla gerek telefonla hizmetini her soruya cevap vererek yapıyor. Reklam aşamasına geçtik, onaylandıktan sonra ilk müşterilerimle ilgilenmeyi dört gözle bekliyorum. Şunu unutmayalım ki, uğraşmadan emek vermeden başarıya ulaşılmaz. Şimdiden bol kazançlar herkese.. devamında yine konuya eklemler yapacağım.
  ozgur_ouz adlı üyeden alıntı
  reklam onay alma aşamasına bizzat arayarak en ufak ayrıntısına kadar anlattı gözünüz kapalı ticaret yapabilirsiniz her konuda yardım ediyor her soruma anında cevap veriyor çalıştığıma memnun olduğum insanlardan biri
  ozgur_ouz adlı üyeden alıntı
  smm panel danışmanlığı hizmeti alındı ilgili bir arkadaş her soruma cevap verdi
  emrahdegirmen adlı üyeden alıntı
  Dün itibariyle çalışmaya başlandı çok ilgili her konuda yardımcı oluyor. Sistem kurulup satışa başlandıktan sonra detayları iletiyorum olacağım. Her iki taraf adına da hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.
  Kemal adlı üyeden alıntı
  iyismm yi geçen günlerde satın aldım sağolsun ne zaman ne sorsam bilgi verdi destek oldu. İş yapılabilir bir arkadaş yani kendileri
  heyecan401 adlı üyeden alıntı
  kendisinden smm panel danışmanlığı ve kurulumu hizmeti aldım herşeyiyle sorunsuz bir şekilde yardımcı oluyor, çok kaliteli hizmet veriyor tavsiye ederim
  OgKush adlı üyeden alıntı
  Kendisiyle ticaretim oldu. Güvenilir birisi sözünü verdiğinden fazlasını yaptı teşekkür ederim kendisine tekrardan.


  EN ÜSTE 17 YAŞINDAKİ GENÇ BİR KARDEŞİMİN KAZANÇ TABLOSUNU KOYMAK İSTİYORUM
  2. GÜN SATIŞ RAPORU
  KENDİSİ FORUM DIŞI EN GENÇ MÜŞTERİM
  #3 KAZANÇ DURUMU; PLUS****.COM  03 Temmuz 2020
  Güncelleme;
  ******hop.com 2 Günlük NET CİRO 800 TL
  Müşterim kendini belirtmek isterse açık şekilde paylaşılıcaktır.

  #1 KAZANÇ DURUMU; VO------.COM


  hozgultekn adlı üyeden alıntı
  Gökhan hocama şimdiden çok teşekkür ediyorum Arkadaşlar inanın bana ilgilendiğinizde, emek verdiğinizde başaramayacağınız iş yok. Adam akıllı 2 gün ilgilendim reklamlar da zaten 2 gün düzgün şekilde yer aldı, ve kazancım ortada işte shopier hesabımda biriken para;


  Şimdi soranlar olacaktır ne kadar maliyet oldu, maliyetler toplam ADS ve panel masrafları; 350 tl, toplam kar 559 tl, 2 günde olan rakamı söylüyorum.Grafikteki son nokta gecenin cirosu 372 tl bakalım günü nasıl tamamlayacağız

  #2 KAZANÇ DURUMU; SOOSYAL******.COM


  10 Haziran Güncelleme; Yukarı da bulunan istatistikler vo-----.com'a ve soosyal******.com'a aittir.
  soosyal******.com'nın kazanç durumu ilk gün 500 TL ciro net kar 250 TL'dir. Müşterimin banka hesabına aldığı 200 TL shopier'de yoktur kendisi yorum ile paylaşmak isterse ekleyeceğim..
  Bol kazançlar diliyorum.
  Daha şeffaf olması adına paneldeki sipariş listesini ve Shopier'de aldığı ödeme&kazanç listesi yukarı da göründüğü gibidir.
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  15 Haziran Güncelleme; Kazanç Tablosu
  Müşterim sitesini paylaşmak istemediğinden dolayı gizli tutulucaktır.
  #5 KAZANÇ DURUMU; MÜŞTERİ İSTEĞİNDEN DOLAYI İSİM GİZLİ TUTULACAKTIR. 21 HAZİRAN GÜNCELLEME


  Sistemde görünmeyen banka hesabım üzerinden aldığım ortalama 600 TL ödemeyi eklemediğimi belirtmek istiyorum.
  Bayi harcama raporu;
  ADWORDS ÜZERİNDE EK OLARAK 60 TL DAHA HARCANMIŞTIR. BUNA GÖRE TOTAL KAZANÇ AŞAĞIDADIR.


  Sosyal Medya Paket Satış Danışmanlığı | Sıfırdan Proje Kurulumu | Satış Arttırma Yöntemleri | SMM Reklam Onaylatma Hizmetleri | +25REFERANS |
 • 30-05-2020, 12:08:47
  #2
  güzel bir proje Tebrik ediyorum ama çok riskli değil mi ?
  ▌HESAP SATIŞ VE MAKALE SATIŞ YAZILIMLARI HAKLARI DEVİR EDİLİYOR. İncele
 • 30-05-2020, 12:40:54
  #4
  iyismm yi geçen günlerde satın aldım sağolsun ne zaman ne sorsam bilgi verdi destek oldu. İş yapılabilir bir arkadaş yani kendileri
 • 30-05-2020, 13:26:36
  #5
  kendisinden smm panel danışmanlığı ve kurulumu hizmeti aldım herşeyiyle sorunsuz bir şekilde yardımcı oluyor, çok kaliteli hizmet veriyor tavsiye ederim


 • 30-05-2020, 21:44:34
  #6
  Kendisiyle ticaretim oldu. Güvenilir birisi sözünü verdiğinden fazlasını yaptı teşekkür ederim kendisine tekrardan.
 • 30-05-2020, 21:51:18
  #7
  fiyat nediir
  Türkiye'de İlk Mavi Tikli Hesaplardan Yorum Saglayan Panel AktifSmm.com
 • 31-05-2020, 07:27:17
  #9
  Gökhan hocam ile telefonda görüştüm. Çok açıklayıcı ve pozitif bir kişi. Hayırlısıyla başladık, unutmayalım ki azim, sabır ve çalışkanlılık kaybettirmez. Şimdiden hayırlı olsun, kazançları da ben bu konuda hocamın izni olduğu taktirde sizlere ilerleyen zamanda paylaşacağım.