• 02-09-2017, 01:20:52
  #1

  HIZLI İLETİŞİM İÇİN WHATSAPP
  0542 330 6625 İBRAHİM / 0544 582 3619 EVREN


  Başka iletişim adresimiz yoktur.

  TELİF HAKKINDAN KAPANAN INSTAGRAM HESAPLARI İÇİNDE ULAŞABİLİRSİNİZ.

  TELİFTEN KAPANAN HESAPLARIDA AKTİF EDEBİLİYORUZ. YÜZLERCE REFERANS !


  GENEL KURALLAR
  İş vermeden önce 2. kişilerde iş olmamasına dikkat edin. İş bizdeyken farklı kişilere danışıp iş vermeyiniz. Bundan doğacak tüm sorumluluk işi veren kişiye aittir.
  Herhangi açılma görseli vs iletmiyoruz.
  Hesap açıldığında nadiren kayıtlı mail adresine bildirim düşebiliyor.
  Konumuzda tüm aklınıza takılan sorular net olarak cevaplanmıştır.
  Pm veya whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

  İş vermeden önce bu şartları okumuş kabul etmiş sayılırsınız.


  Anahtar Kelimeler ;
  instagram hesabım kapatıldı, kişisel instagram hesabım kapatıldı, instagram hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır, instagram kural ihlali, instagram hesabım kapandı, instagram kapatılan hesap iletişim


  bydevelopet adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  iş veridi 1 saat sonra hesap açıdı gerçekten şok oldum bukadar kısa sürede açmasını beklemiyordum hemde diğer satış yapanardan daha ucuza yapıyor kesinlikle tavsiye ederim.
  Dijitsu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  açık ve net birşey söylemek istiyorum "Varsa kapatılan hesabınız, gözünüz kapalı teslim edin...", yıllardır bu işi yapıyorum instagram hesaplarımız sürekli kapatılıyor düşmanlarımız yeteri kadar var -> DİYETİSYENLER.... ama biz azimle müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutarak çalışıyoruz. Şimdi kapatılan sayfalarımız; abi açılmaz, abi çokzor , kardeş açılır ama b... içeriyor ama çok zor, kardeş bu hesap açılır ama 1 ay, falan feşmekan hep böyle .çalıştık ve geç geç verdik gitti. İbrahim kardeşim geç açılır 1 ayda açılır 20 günde açılır denilen hesapları sağolsun büyük harflerle 3 saatte açtı. Önce inanmadım tabi ekrana baktım kaldım ama bu bir gerçek...

  Referans, kurumsallık, iyi laf yapan kalitete kokan kısımlardan ziyade, ibrahim kardeşim işinin ehlidir nacizane fikrim endirekt tercih sebebidir.
  CanerAtilla adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2gün içerisinde kapatılan 1m lik hesabım açıldı, çok ilgili ve halden anlayan bir arkadaş, gözünüz kapalı işlerinizi teslim edebilirsiniz.
  UGURAYAKKABI adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sayfam teliften kapatılmıştı. Forumdaki en iyi olarak gösterilen kişiye gittim telif açılmaz dedi. O zaman gerçekten çökmüştüm. Bir kaç kişiye daha sordum aynı cevabı verdiler. Tam pes etmiştim bir arkadaşımın önerisiyle İbrahim hocamla tanıştık ve kesinlikle açılmaz denilen telifi, 8 günde açtı. 15 gün süre vermişti. Kendisine buradan ne desem az Allah binlerce kez razı olsun. Gece gündüz uğraştığım emeğimi, haksız yere atılan teliflerden kurtardı ve hesabimi açtı. Sonuna kadar param helali hoş olsun. Gözünüz kapalı iş verebilirsiniz..
  uzm4n adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yakın bir rapçi dostuma ait 150 binlik taklitten kapanan hesabı ilk günden aktif hale getirdi hızlı ve mükemmel.
  instacilady adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar, öncelikle bu tarz konu açan arkadaşlarla bu konu sahibi hocamı ayıralım,arkadaş işi bugün öğle saatlerinde aldı ve bundan önce buradaki 2 veya 3 arkadaş denemişti ve o kişileride burada konu sahibi.. hiç bir şekilde açılamayacak taklit hesabımı açtı, bunu iddia ediyorum açabilecek başka birisi yoktu forumda kimse kusura bakmasın daha kaliteli iş yapan biriside yok, ben burda aylarca bekledim yardım istedim ve kimse yardım edememişti,bu konuda, iş vermeden önce ilk buraya uğrayın,özellikle üzerine basa basa söylüyorum çünkü daha kalitelisi yok ! bu şekilde yazıyorsam bu böyledir güvenebilirsiniz. Aldığı ücrette çok makul ve hesaplı geldi.Hesabı kapanan herkes destek alabilir kendisine çok teşekkür ediyorum yürekten gerçekten beni binlerce lira masraftan kurtardı saygılar..
  pscopat adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kapalı hesabı birkaç gün içerisinde açtırdılar.

  Hesabı kapanıpta açtırmak isteyenler gözü kapalı güvenerek işlem yaptırabilir.

  Elinize sağlık. Teşekkür ederim
  Caglar07 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  hesabım kapandı , ibrahim kardeşime bildirdim , 1 saat içinde hesabımı tekrar açtı. ben bu kadar hızlı bir sonuç açıkçası beklemiyordum. inanın hissettiğim duygu ameliyat kapısında yakınını beklemek gibiydi . ibrahim kardeşim tebrik ederim , anasının aksütü gibi helal olsun kendisine
  wikiyazilim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Selam Arkadaşlar. Taklitten Dolayı kapanan Muharrem İnce Fan Sayfamızı arkadaşımıza verdik. 24 saatte sonuca ulaştık, açılmaz denilen hesabı açtı. Gerçekten çok mutlu olduk.Biz çok ama çok memnun kaldık sizlerede tavsiye ediyoruz. Hatta arkadaşın başka iş alanlarında faaliyeti var ise çalışmak isteriz. Şiddetle Tavsiye Ediyorum.Emeğine sağlık hocam teşekkür ediyorum.
  mussti58 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Taklitten kapanan 2 adet hesabımızı 12 saat gibi kısa sürede etkinleştirdi
  sociacian adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  500 k kapatılan hesabımızı 3 gün içerisinde açtırdı kendisine çok teşekkür ederim.
  erayerdemli adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş çok hızlı, iletişimi çok sağlıklı ve işinin ehli. Bir gün gibi bir sürede taklitten kapanan hesabımızı açtı, teslim etti.
  ZaferUstun adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  114 K'lık açılmaz denilen siyasi bir kişinin fan sayfasını açtılar.

  Ellerine sağlık.
  Takipsepetiniz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 Gün sürmeden 450k lık hesap açıldı. Nasıl yapıyor bilmem ama işinin ehli. Umarım birdaha işim düşmez ama düşse de sendeyiz üstad.
  canmorkoc adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1.9mn lik telif hakkı ihlalinden kapanan sayfamı 4 gün de yeniden etkinleştirdi
  merner adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kapatılmış hesabı, 24 saatten daha kısa sürede açarak efsaneler arasındaki yerini aldı.

  Güvenebilirsiniz.
  bunyaminbayindi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş gayet ilgili dün işleme aldıpı hesabı 1 gün içerisinde açtı. Teşekkürler.
  Cestomina adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İbrahimle uzun zamandır ortaklaşa çalışıyorum , hem dürüst hem hızlı , hemde işinin ehli bir arkadaş Rabbim gönlüne göre versin.
  wnratt adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşlar dün yorum yazmıştım. 2 tane hesabım topluluk kuralarından dolayı kapalıydım. Ibrahim Bey kısa sürede işlem yaptı ve 2 hesabıda açtı. Teşekkür ediyorum kendilerine
  dogasever adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  9 Temmuz 2019 tarihinde taklit nedeniyle kapatılan Instagram hesabım için kara kara düşünürken R10'a girdim. Gözüme direk bu konu ilişti ve yorumları okudum. Hesabımın açılması için arkadaşa talebimi ilettim. Hesabım yaklaşık olarak 10 saatte açıldı. Gerçekten ilgi alaka muhteşemdi. Hesabı kapanan arkadaşlar mutlaka iletişime geçmeli ve fazla düşünmeden işi ehline bırakmalıdır.
  enginberk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İbrahim kardeşim sağolsun taklit nedeniyle kapanan jenerik instagramımı 3 gün gibi bir sürede açtı.
  Aslında umudu kesmiştim açılacağını düşünmüyordum ama sağolsun varolsun.
  Tüm sorularıma da itinayla cevap verdi. Herkese tavsiye ederim
  Flankes adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Benim aylardır neredeyse yıl olmuş bir hesabım kapatılmıştı. Kimler kimler uğraştı açmak için ben artık ümidimi kesmiştim, ama sağolsun İbrahim kardeşim hiç umudunu kaybetmedi ve devamlı benimle iletişim halinde kalarak hesabımı açmak konusunda çeşitli sistemlerle denemeler yaptı. Ve 10 dakika önce müjdeli haberi verdi.
  Evet Uzun Yazdım ama HESABIM AÇILDI... Artık Ümidimi Kestiğim 41K'lık Hesabım Açıldı.
  Teşekkür Ederim Kardeşim...
  ataMast adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  helal olsun arkadaş teliften kapatılan hesapımızı açtı kesinlikle güvenilir olmakla beraber işi sağlam yapan bir arkadaş çok teşekkür ederim sizde ulaşın kendisine sizdede yardımcı olur hayırlı günler diliyorum ...
  emrekaratas adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  bugün itibariyle taklitten kapanan fan sayfamı açtı, helal olsun
  Khaleesi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  809.000 Takipçili Hesabımı 12 saatten kısa süre içinde açtı gerçekten çok başarılı eline sağlık Herkese Tavsiye ediyorum.
  Engin07 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kız arkadaşım geçtiğimiz ay hesabını dondurdu ve şifresinin ne olduğunu her zamanki gibi hatırlamıyordu 10 gündür hesabın şifresini geri alabilmek adına (çünkü hiçbir şekilde şifre sıfırlama bağlantısı göndermiyor sistem ve bağlı bir mail hesabı da bulunmuyor hesaba) denemediğim yol, internette girip çıkmadığım internet sitesi ve instagramın yardım sayfası kalmadı. Hiçbir şekilde olumlu geri dönüş alamadım. Sağolsun İbrahim hocama dün gece yazdım ve gece hızlı bir şekilde işlemleri sağladı ve bugün öğle saatlerinde sonuç alındığını ve hesaba erişim sağlayabildiğimiz söyledi. Şuanda hesabı tekrar aktif ettik ve kullanabiliyoruz. @GolpekCode; çok teşekkürler, gerçekten beni inanılmaz bir yükten kurtardın bunu açmayı başaramasaydım muhtemelen sağlam bir trip geliyordu
  frtysc adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bir siyasetciye ait 60k takipçili fan hesabım taklit sebebiyle kapatılmıştı.Bir çok kişiye ulaştım fakat kimse geri açamadı ve açılmasının imkansız olduğu söyledi. Konu sahibi arkadaş ile iletişim kurdum halledebileceğini söyledi ve işleme aldı. Yaklaşık 10 dakika gibi bir sürede hesabı tekrardan etkinleştirdi ilk başda inanamadım ama girdiğimde gerçekden açılmıştı. Nasıl yaptı bilmiyorum ama işinin ehli olduğu kesin. Tekrardan teşekkür ederim.
  Oguzhan35 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Haftalardır uğraşıpta açamadığımız instagram hesabını 1 saat içinde eski haline getirdi hocam sağolsun. Bu tür konulurda kendisine güvenebilirsiniz. Tekrardan teşekkürler.
  Webdesiz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sağolsun 10-15dk içinde 2 farklı hesabımı açtı. Fiyat konusunda birşey diyemem ama çok hızlı ve sıkıntısız halletti. Hesabı açtıktan sonra ücret talep etmeside ayrı bir güzellil
  Alphan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  380 k hesap açtı teşekkür ediyorum.
  instagger adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3 gün önce hesabimiz silinmişti. Dikkatinizi çekerim hesabimiz kapanmadi,askiya alinmadi,dondurulmadi direk silindi. O yüzden pek umudum yoktu ama en başindan beri arkadaş sakin kendine güvenen bir tavirla hep halledeceğini içimin rahat olmasini söyledi. Nasil yaptilar bilmiyorum ama silinen butik hesabimizi bu sabah geri getirdi. Onun sayesinde artik daha rahat olucam. Açikcasi sirtimi bu arkadaşa dayadim diyebilirim. Birdaha instagram hesabimi kapatirlarsa arkadaş açar diye bir rahatlik geldi. çok mutlu oldum burdan hem henüz iş vermemişlere vesile olmak hemde açan arkadaşlara minnetimi göstermek için uzun yaziyorum. Süpersiniz
  byhypnos adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  250K hesabım açılmıştır. Bu işin en iyisi olduğundan şüphem yok
  s0kuLLu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Abartmıyorum kapatılan hesabı 5 dakika içinde geri aktif etti. İnstagramda çalışan birine ulaşsam o bile bu kadar kısa sürede aktif edemezdi. Gerçekten bravo..

  Bu işlerde kesinlikle başkasına gitmenize gerek yok. Bu işin ehli bu arkadaş..
  [QUOTE=TamBirMehmet;1075088282]Bu işin üstadı, eline sağlık İbrahim Abi. Kapanan hesabımı 15 dakikada açtı. Diğer satıcılara göre uygun fiyat sunmakta ve işinde kesinlikle profesyonel.

  Şahsen ümidim kesilmişti, diğer satıcılar fahiş ücret istediler. İbrahim Abi hem uygun fiyatla hem de hızlı bir şekilde hesabımı açtı. Çok teşekkür ederim[/QUOT

  trhero adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Valla helal olsun hesaptan umudu komple kesmiştik ne mail adresi vardı nede telefon numarası daha 1 gün olmadan arkadaş hesabı aldı.Biz bir kaç kere deneme yaptık ama bir türlü becerememiştik.varsa kapatılan hesabınız tereddüt etmeden arkadaşa verebilirsiniz kendisi işin ehlisi.ödeme konusundada yardımcı oldunuz onun için ayrıca teşekkürler.
  Tekrardan çok teşekkürler hocam elinize sağlık

  2. hesap içinde anlaşmaya çalışıcaz umarım onuda hallederiz
  aspetbiebs adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bir hesabım kapatılmıştı 1 haftadır uğraşıyordum açamadım. Ben 4 yıldır bu işlerin içindeyim açamadım. Yemin ediyorum adam 1 günde açtı ya. Dün açacağım dedi ve bugün açılmış yemin ediyorum ağzım açık izliyorum şu an acayip mutluyum çok sevinçliyim. Kendisine çok öok teşekkür ediyorum. Gözü kapalı güvenebilirsiniz. Çok da sevgili saygılı biri ❤️
  mkarali053 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İnstagramdaki 2 yıllık emeğim 200k sayfam telif yüzünden kapandı. Herkes açılmaz dedi fakat İbrahim Kardeşim sayfayı 10 günde açtı, çok mutluyum gözünüz kapalı hizmet alabilirsiniz. Her soruya cevap veriyor çok güzel ilgileniyorlar.
  SHENMUE53 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşlardan hizmet alınmıştır. Her türlü sorunuza cevap veriyorlar ve kısa sürede çok emek verdiğim kapanan instagram sayfamı açtılar. Gerçekten Profesyonel ve işin ehli arkadaşlar. Tekrar Teşekkürler.
  klavuzmedya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Teliften kapanan önemli hesabımızı sorunsuzca açtırdı kesinlikle doğru adres A+Hizmet
  MertBirden adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İş verildi . 72 saat içerisinde istenilen bilgiler sonucunda hesap tekrardan aktif edildi. Teşekkürler.
  Dijitsu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  kardeşim yine başarılı, 360K olan ve 8 tane telif yemiş sayfamızı 1 hafta gibi bir sürede başarıyla açtı, işinin ehlidir gözünüz kapalı iş teslim edebilirsiniz.
  Kuzeytemiz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  24 saat dolmadan hesabımı aktif etti, teşekkürler.
  onurbusar adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisine cinsellikten kapanan hesabımı emanet ettim ve bekleyiş ardından açıldı. Umutlar kırılmıştı ki taa bugün uyanıp whatsapp bildirimlere bakınca hocam hesabınız açıldı mesajı teşekkür ederim güvenebilirsiniz.
  MortalKombat adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Taklitten kapatılan hesabımızı 3 saat içerisinde açtı kendisine çok teşekkür ediyorum ayrıyetten 2 hesap daha ekstra kendilerine teslim ettim.
  dezda adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisiyle sürekli çalışacağız, çok yardım sever bir arkadaş.
  Verdiğim hesap 1 saat geçmeden aktif oldu.
  Teşekkür ederiz
  erqin adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İbrahim Bey' e gözünüzü kırpmadan güvenebilirsiniz. Daha önce kapanmış ve itiraz süresi dolmuş hesaplarımı aktif etti. Kendisi ya sihirbaz ya da Marc Zuckelberg yoksa bu kadar kısa sürede itiraz süresi dolan hesapları kimse açamaz. Eline emeğine sağlık hocam. İrtibatı koparmayalım
  GencoHD adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  helal olsun yarım saat içinde taklitten kapanan hesabı açtılar. kendilerine çok teşekkür ederim
  sinanayday adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 aydir kapali hesabimi 5 saatte açtı. şiddetle öneririm
  MortalKombat adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Dün verilen iki hesabımı açtılar kendilerine çok teşekkür ediyorum.
  UGUR389253 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  açılmayan sayfası 2 günde açtı böyle birşey yok adamsın hocam herkese tavsiye ederim
  LiziVonRobe adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Müşterimin hesabı 6 saate kurtarıldı.
  sociacian adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisiyle ilk defa çalışma yapıyoruz.Hesabım kapandıktan sonra kendisiyle iletisime gectim.Dakika dakika A'dan Z'ye her adımla ilgilendi ve bilgilendirdi.Kapanan hesabımı 24 saatten kısa bir süre içerisinde tekrar aktif hale getirdi.Magduriyetimize ve üzüntümüze son verdi sağolsun.Hizmetten yüzde yüz memnun kaldım.Kendisiyle çalışılmasını kesinlikle tavsiye ederim.Tekrar teşekkür ediyorum.
  FlyAgency adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşa ilginisinden dolayı çok teşekkür ederim. 500 k hesabımızı 3 saatte yeniden aktif etti. İşinin ehli tekrardan teşekkürler
  rastawtf adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  bir belediye başkanının kapanan instagram sayfası için işlem yapıldı
  şifre bile gerektirmeden 6 saat içinde hesabı açtırdı, çok hızlı ve başarılı
  Furkanaydogan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bir Gecede Kapanmış Hesabı açtı. Teşekkürler
  hiphotos35 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Taklitten kapatılan hesabımızı açtı
  TrCafem adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  taklitten kapanan hesabım kısa sürede aktif edildi, işinde başarılı tebrik ederim
  fotografciamca adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  280 k lık hesabı taklitten dolayı kapatılmıştı. 12 saatten daha kısa bir sürede açmayı başardı. Emeğine ve ilgisine çok teşekkür ediyoruz �� sonuna kadar güvenip iş yapabilirsiniz.
  TarikDak adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kapanan hesabımızı 1 hafta olmadan açtı. Kendisine tekrar teşekkür ederim R10 da en çok güvendiğim isimdir.
  akinergin adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kapatılan farklı bir instagram hesabımız için kendisiyle iletişime geçtik. İşlemi başlattıktan sonra yaklaşık olarak 6-7 saat içinde hesabı sorunsuzca açıp teslim etti. Kendisine teşekkür ederim. Bu tür sorunlarda tek tercihim burası !
  y4sin7 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kapanan hesabımızı 2 gün gibi çok kısa sürede açtı ilgi ve alakasından dolayı teşekkürler
  BlueGreen adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hesap açtırldı, çok teşekkürler, oldukça hızlı işlem sağladı, tavsiye ederim.
  Saydam adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kapanan Instagram hesabımızı 2-3 saat içerisinde tekrar aktif etmiştir. Hızlı ve kaliteli hizmeti için kendisine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum. Teşekkür ederim.

  İyi çalışmalar dilerim.
  gurcay adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bugün tekrar bir kapanan hesap açıldı,
  Teşekkürler
  Khaleesi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Valla max 1 Hafta dedi bize fakat 24 saat olmadı hesap açıldı kardeşim böyle bir hizmet görmedim eline sağlık başarılısın. �� @İbrahim
  ScrolLock adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İş başarıyla sonuçlandı, çok teşekkür ederiz. Çok hızlı ve başarılı işlem oldu
  s0kuLLu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Başkalarının açamadığı hesapları bile açabiliyor kendisi. Hayırlı işler hocam..
  Instamatic adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Selfie ve kod onayından sonra hesabım tekrar kapanmış, ne itiraz edebileceğim mail gelmişti ne de SMS. Hiç ümidim yoktu ancak deneyeyim dedim. Arkadaş 1 hafta içinde hesabı açtırdı. Gerçekten çok şaşırdım. İşinin erbabı birisi takdir ediyorum..
  TanerSELEK adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Dün Vermiş olduğum taklitten kapanan instagram hesabı işini başarılı bir şekilde Aktif edip bize teslim etmiştir.
  İbrahim kardeşime Teşekkür ediyorum.
  NecatiGZL adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  E-ticaret sitemin instagram hesabı kapanmıştı. 2 gün içinde açıldı. Çok teşekkürler.
  Jora adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşini hakkıyla yapan ve paranızın karşılığını sonuna kadar alabileceğiniz sayılı insanlardan birisi İbrahim bey.
  halilcalik17 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşi teslim ettim, yattım uyudum. Sabah uyandığımda açılmıştı. Güvenerek iş teslim edebilirsiniz. r10'da yaptığım en kısa sürede ve en verimli ticaretti. Tekrardan teşekkürler hocam.
  trhero adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2.kere yaptirdik yine kisa süre arkadaş açti hesabi saolsun kolay gelsin
  emreires adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hesap açıldı.
  Arkadaş saolsun yardımcı oluyor.
  PieRLuGi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İki gün içinde sorunumuz çözüldü, hem hızlı çözüm hem de daima irtibat sağlanılabildiği için bundan sonra benzer sorunlarda ilk başvuracağımız adres sizsiniz.
  BLACKDOWN adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  10 dan fazla hesap açtırıldı çok uzun zamandır çalışıyorum kesinlikle güvenilir tavsiye ederim
  ReaL204 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş bu konuda gayet uzman bilgi sahibi kendisine ilgisinden ötürü çok teşekkür ediyorum.
  samimkymk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3 hesabim kapatilmisti, kapatilma nedenlerini tam olarak bilmezken ve hesaplardan umudu kesmisken bu konuya tekrar göz attim. Hesaplarin Ad Soyadi gerekir diye düsünüyordum ve hesaplarin acilacagini da pek sanmiyordum. Yinede iletisime gectim bi sansimizi deniyelim dedim. Sadece kullanici adlarini verdim ve gün icinde kapatilan hesaplar aksama tekrar aktif oldu.

  Hocam nasil yaptiniz bilmiyorum ama sifresiz emailsiz sirf kullanici adlariyla hesaplari aktif ettirdiniz. Emeginiz icin tesekkür ederim. Ilerde herhangi bi hesabim kapatilacak olursa, kesinlikle tekrar size gelecegim.
  Markasya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hızlı, başarılı ve işinin ehli bir kişidir. Uzun zamandır kendisiyle çalışmaktayız, güven konusunda sorun yaşamazsınız.
  Haxfeld adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Piyasada kimsenin açamadığı hesabımı kısa sürede aktif etti. Çok ilgili ve işinin ehli bir arkadaş. Çalışmanızı şiddetle tavsiye ederim. Her şey için teşekkürler.
  kaymakam adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Dün akşam yeni hesap açtım ve hesap kapandı. Hesap yeni sitemiz için en iyisi olduğu için farklı kullanıcıyla da açmak istemedim. Tesadüf gördüm ve yazdım sağolsun hemen cevap yazdı ve dediğim gibi olursa hemen yapacağını söyledi. Bugün kendisi dönüş yaptı hesap açılmıştı. Kendisine çok teşekkür ederim. Kendisi ile daha önce hiç alışverişim olmadı ve tanımam. Bilginize.
  fatti0042 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kapatılan sayfamızı inanılmaz hızlı bir şekilde bize teslim etti. Arkadaş işinin uzmanıdır fiyatları da diğer kişilere göre makuldur. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  TarikDak adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bir sanatçının hesabı için arkadaş ile dün anlaştık , hesabı az önce açarak teslim etti.Elinize sağlık.
  mussti58 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çok sağolsun dün verdiğim hesabı 24 saat sürmeden açtı çok teşekkür ederim
  fotografciamca adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  17.20 de bilgileri verdim. 5 buçuk saat gibi çok kısa sürede hesabı açtı helal olsun ��������
  AnkaraninBeyi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  24 saat geçmeden kişisel hesabımı açtı gözünüz kapalı güvenebilirsiniz çok teşekkür ediyorum
  uzm4n adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bizim için çok önemli olan hesabı 24 saat olmadan açtı çok teşekkür ederim tekrar ilgi alakan için
  VolkanDogan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 gün olmadan verilen hesap açıldı, emeğine sağlık teşekkür ederim.
  Rahatlıkla güvenebileceğiniz bir arkadaş.
  Ctn adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşa iş verilmişti 1 ila 12 iş günü talep etti fakat yaklaşık 2 günde kapatılan hesabımızı yeniden etkinleştirdi kendisine çok teşekkür ederim.
  Majeste35 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kapatılan hesabımızı 40 dk içerisinde aktif etti valla helal olsun bu kadar işinin ehli hızlı halleden biri görmedim gözünüz kapalı güvenebilirsiniz
  Gerekli bilgileri verin arkanıza yaslanın işinde 1 numara..
  fatiihunsal adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  +200 binlik hesabımızı 24 saat olmadan açtı arkadaş , gayet güvenilir ve hızlı . Herkese öneririm
  Encom adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş işinin ehli gerçekten ve çok hızlı dönüşler yapıyor. Çok yardımcı oldu sağolsun.
  CanerAtilla adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kapatılan 2. sayfamızıda 24 saat geçmeden aktif etti. Elinize sağlık.
  eaglesocial06 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Womm Tr olarak hesap açtırdık. Çok hızlı bir şekilde hesabı açtı. Teşekkür ederiz
  latiftr adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Taklitten kapanan hiçbir türlü açamadığım hesabımı açması için görüştüm, 3 gün içinde hesabı teslim etti emeğine sağlık
  Dorebar adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kapanan bir instagram hesabımı sohbet arasında hızlıca açıverdi. Şaşırmadım desem yeridir. "Hesaba girebilirsin" dedi, kesinlikle bu adam Instagramda çalışıyor dedim içimden
  eneskaya1905 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ellerinize sağlık hesap 12 saat içinde aktif edildi. Teşekkürler ��
  mussti58 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Taklitten kapanan hesabımı açtı kendisine çok çok teşekkür ediyorum
  MaviSosyalMedya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İş Saat 15:00 De Verildi Çok Kısa Zamanda Akşam Aynı Gün 20.50 Gibi Hesabı Aktif Etti , Bu Kadar Hızlı Olcağını Beklemıyordum İşinde Başarılı Bir Arkadaş )
  serkan84 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kesinlikle tavsiye edilir. Kapanan hesabım ertesi gün açıldı. Hızlı ve profesyonel hizmet veriliyor. Çok teşekkürler!
  netcommander adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşinin hakkını veren güvenilir arkadas 4 hesap icin çalışma yapıldı hızlı ve sorunsuz bir şekilde hesaplar açıldı
  Sentient adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kapatılan iki hesap açıldı teşekkürler.
  mertcanaydin adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  işini çok yapan biri hesabı kısa sürede açtı çok teşekkür ederim
  samimkymk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  pazar aksami is verildi, pazartesi aksami hesap aktif. Tesekkürler hocam.
  SanalSozluk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 adet hesap açtırıldı teşekkürler
  hbsmedya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  GolpekCode ellerine emeğine sağlık üstad, uzun zamandır uğraşıp açamadığım hesabı kısa bir sürede aktif etti. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.
  gurcay adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kısa sürede hesap açıldı teşekkürler
  baris59 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Açılamaz dediğimiz hesabımızı kısa sürede açtı ilgisi için teşekkür ederim. İyi çalışmalar
  Dijitsu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  kardeşimle ilk işin arkasından 2. iş 3. iş 4 5 6. iş olarak 6 tane hesap açtırdım. ilk hesap 4-5 saatte açılmıştı, diğer işlerin açılma süreleri 10dk 1 saat 1,30saat vs vs. en geç açtığı açılmaz denecek kadar haftalardır uğraştığım şifresi vs. çalınan hesabım 8 saat kadar falan sürmüştür sanırım. Hesap kullanıcı adı yok mail cep yok bulunamıyor ama ibrahim kardeşim sağolsun onu bile halletti.

  Diğer yorumdada yazdığım gibi kesinlikle ++++++++ Tavsiye edilesi kaliteli bir kardeştir. işinizi gözünüz kapalı teslim edin arkanıza yaslanın...
  Cerievis adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  hesabım 2 günde açıldı işinin ehli arkadaş
  engintanis3434 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  carsamba gunu verdiğim hesabım persembe gecesi aktif edilmiştır işini sorunsuz ve temiz yapan bır arkadas
  navitasarim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 tane hesap açtırdık. Arkadaş gerçekten işinde çok ilgili. Bugün 1 hesap için daha anlaştık. İnstagram sayesinde daha çok anlaşma yapacağımıza benziyor
  akinergin adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ibrahim kardeşimi yakın bir arkadaşıma önerdim. Kendisi her zamanki gibi ilgili ve çözüm odaklı çalışan birisi. Sorunu kısa sürede buldu ve kısa sürede çözümlendirdi kendisine çok teşekkür ederim işinin ehli bir arkadaş..
  latiftr adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hesap tekrar aktif oldu kendisine teşekkür ederim
  MindCoder adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Uzun zamandır açılmayan bir sayfayı açtı arkadaş, kendisine teşekkür ederiz ve herkese tavsiye ederiz.
  KadirKC adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşla bir hesap için anlaşıldı ve hesabımı açtı kendisine teşekkürler
  Sinemium adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşlem yapdırıldı hızlı şekilde sonuçlandı
  xxxAliCetinxxx adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kapanan hesabımızı çok kısa sürede açtı. İstediğimiz zaman gerekli bilgiyi sağladı. İlgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum.
  mertcanhir adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kısa sürede kapatılan hesabımızı tekrar aktif etti ilgili ve anlayışlı bir arkadaş
  TarikDak adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Dün akşam saat 6 da kapanan sayfamı gece 12 de açtı kesinlikle ișinin en iyisi
  Aloneriser adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  tamamen umudumu kestiğim bir instagram sayfası vardı.spamdan kapanan sayfalar çok zor açılıyor, ama arkadaş 24 saatten kısa bir sürede açtı, helal olsun ne diyim..
  thepalabiyik adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşlar abi kim bilmiyorum ama muhteşem birisi olduğu kesin kaç defa uğraştığım hesabı tak diye açtı hem şifre istemeden abi süpersin sen yaaaaaaaaaaa
  Cakiremre17 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  10 12 saatten daha kısa bi sürede hesap açımı yaptı arkadaş , gözünüz kapalı güvenebilirsiniz
  fotografciamca adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  105 k hesabımı açtı emeğine sağlık , çok ilgili ve başarılı.
  Tek70 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  5 aydır kapalı olan ne yaparsam yapayım açtıramadığım hesabımı 2 saat içinde açtı
  hakancCcan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşa 2.kez iş verildi. İkisinde de anında hizmet ve dönüş aldım. Sayfalarım tekrar aktif. Kendisine çekinmeden iş verebilirsiniz. Teşekkür ediyorum.
  KuyucuOZ adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşla çalışma fırsatım oldu sorunumu kısa sürede halletti
  Mole adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kapanan instagram sayfamız için iletişime geçtik ve çok kısa bir sürede sayfamızı açıp geri teslim etti bize. çok teşekkür ederiz çok yardımcı oldunuz iyi çalışmalar...
  abagrcan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  27K hesap açtırıldı işinde çok başarılı bir arkadaş. Tekrar çok teşekkür ediyorum
  Erzurum adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhaba,Arkadaşımız defalarca denenen hesabı abartmadan söylüyorum 10 bilemediniz 15 saniyede açtı
  mamilim90 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hesabım açıldı kendisine çok teşekkür ediyorum baya hızlı
  Javazbekk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Taklitten kapanan herkesin açılmaz dediği sayfayı ne yaptı ne etti açtı helal olsun muhteşem bir hizmet arkadaşlar işlerinin ehli tek geçerim.
  gurcay adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Son verdiğim iş 12 saatte açıldı
  masterthone adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  80k lık hesabımı açtı teşlekkür ederimm
  Dijitsu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İbrahim kardeşimli çalışmalara devam, instagram saolsun her türlü mazerete hesaplarımızı kapatmaya devam ediyor, ibrahim 2 gün oldu yine hesabımızı 2 saatte açtı ) artık şüpheleniyorum, ibrahim instagramda mı çalışıyorsun bu nasıl bir hızz Allah senden razı olsun, bizim bayilerimizin ekip arkadaşlarımızın tüm problemlerinide giderdin kapanan hesaplarımızı açtın, yıllardır bu işteyim kesinlikle ve kesinlikle gözünüz kapalı çalışacağınız bir arkadaş ve kardeştir.
  Grapya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yıllar önce kapatılmış umudumu kestiğim profilimi kısa süre içerisinde açtı atmadığım mail doldurmadığım form kalmamıştı Allah razı olsun içerisindeki bilgilere fotoğraflara tekrar kavuştum profilim açıldı. Başta şaka yapıyor zannettim bu kadar hızlı olması gerçekten şaşırtıcıTekrar tüm üyeler huzurunda teşekkür ederim gözünüz kapalı çalışabilirsiniz.
  cengiztugrul adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  açtırdı eyv. hocam (Y)
  ASametYildirim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bir insan işinde bu kadar mı profesyonel olur. 700 takipcili kapanan instagram hesabım vardı. Hocam günler içerisinde hesabı aktif etti.

  Hesabın ismi veya takipçisi çok umrumda değildi ama özel sebeplerden dolayı benim için bu olay ölüm kalım meselesi gibi bir şeydi. (abartmıyorum)

  Hocama sonsuz teşekkürler olsun, tüm samimiyetimle tekrar tekrar teşekkür ederim. Hocamdan Allah razı olsun. Hocama gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

  Tekrardan teşekkür etmek isterim. Hocamın eline emeğine sağlık.
  baris59 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2. hesabımızı da çok kısa sürede aktifleştirdi yeni 2 hesap daha aktifleştirmek için siparişini verdik ilgin için teşekkürler dostum
  eneskaya1905 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İbrahimcim ellerine sağlık kardeşim beraber çok iş yaptık hiç bir defa beni üzmedi her seferinde yüzümü mutlu çıkardı hesabı 9 saatte açtı ����♥
  Sentient adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Daha önce kapanan fakat açamadığımız 2 hesap daha aktifleştirildi toplamda 4 kapanan hesap aktif oldu. 1 günde işi tamamlıyor. Yorumlara istinaden iş vermiştim, abartılı uçuk rakamlar da istemiyor. İş verebileceğiniz saygılı bir arkadaş
  geylani21125 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Uzun zamandır kimsenin açamadığı ve umudu kestiğim üstelik kalıcı olarak kapatılan hesabımı kısa sürede açdı ilgili arkadaş kendisine teşekkür ederim güvenilir birisidir
  farukcatak adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  ARkadaş hesabı 1 saat içersinde açtı. Diğer siparişler verildi.
  Caglar07 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  ikinci kez çalışmamız süper hızlı sonuç teşekkürler ederim kardeşim , %100 güvenebileceğiniz işinin en ehli kardeşimiz , teşekkürler
  naniCk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 Adet hesapta yapmış olduğu işlem sonrasında hesaplarım kısa sürede tekrar aktif hale geldi. Üstelik mail ve resim doğrulaması ile bile açtıramamıştım hesapları. İşlem için teşekkürler.
  yildizadwors adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3 adet hesap actırıldı 24 saat dolmadan . İşinde gayet başarılı arkadaş tavsiye.
  HAZARFE adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hesap tekrardan aktif oldu, ilgisi için teşekkür ederim.
  Gtech adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hesap aktif edildi Elinize Sağlık...
  Smail adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hesabımı haftada açtı eline saglık işinin ehli bi insan hiç tereddüt etmeden gözükapalı iş yapabilirsiniz
  balansmedya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  daha naber nasılsın diyemeden arkadaş hesabımızı açtı . +++
  Aloneriser adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  4 adet hesap daha açtırıldı, çok hızlı işlem
  numanturle adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 gün önce vermiş olduğum hesabımı açtılar kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.
  zagwooL adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş çok ilgili kısa sürede 7000 takipçili instagram fake hesabımı aktifleştirdi.Tavsiye ederim
  Old adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 hesap açtırıldı. İlgili bir arkadaş
  rainsaneHi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  kapatılan insta hesabımızı 1 gün içersinde uygun bir fiyata açtı. gerçekten işinde başarılı bir arkadaş.
  Stein adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Dün gece, kapanan instagram hesabımız için hizmet aldık. bugün 17.00 saatlerinde sayfamız açıldı. kendisine teşekkür ediyorum. Hızlı ve sorunsuz oldu
  klavuzmedya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Müşterimizin kapatılan hesabını 3dk gibi kısa bir sürede açtırdı kesinlikle tavsiye ederim teşekkürler @GolpekCode
  WaLL adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İlgili arkadaş hesabımı açtı saolsun
  LordMugi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2500 takipçili bir hesabım kapatılmıştı. Arkadaş sağolsun ilgilendi ve 24 saat geçmeden hesabımı açıp bana teslim etti. 1 aydır hesabı aktif bir şekilde kullanıyorum tekrar kapanma sorunu yaşamadım. Herkes gönül rahatlığıyla işlemini yaptırabilir.
  Dark1337 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Burda hesabi acmak icin 2 3 kisile görüştüm bilgileri verdigim halde hic biri açamadı ve donus saglamadi @GolpekCode sagolsun iki saniyenin içinde hesabk açtı kapali hesabi verin arkanıza yaslanın derim hesap önemli biraz heyecan var
  wante adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İş Verildi 2 gün içinde aktif edildi..
  yasinilin adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  5 Dk da kapalı hesabımı açtı arkadaş.Teşekkür ederim kendisine
  naniCk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 Adet hesapta yapmış olduğu işlem sonrasında hesaplarım kısa sürede tekrar aktif hale geldi. Üstelik mail ve resim doğrulaması ile bile açtıramamıştım hesapları. İşlem için teşekkürler.
  sinanayday adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  güvenilir arkadaş 24 saat geçmeden hesabı aktif etti
  Kral06 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  facebook kapanan hesap açtırıldı ,teşekkürler.
  Kirkbir adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş kapatılmış hesabımı açtı teşekkür ediyorum kendisine.
  Wextron adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 Adet kapatılan hesabımızın kişisel bilgilerini bilmediğimiz halde arkadaş tekrar aktif hale getirdi.
  mussti58 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sanal alemde en çok güvendiğim arkadaşımdır.Tüm kapatılan hesapları kendisine açtırdım çok emeği var sağolsun teşekkürler kardeşim��
  Fero5634 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  10 saniye sürdü , hesabımızı açtı teşekkür ediyorum . Belirttiği ücreti hak eden birisidir .
  gurcay adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Oldukça hızlı müdahale ediyor, teşekkürler
  yeni bir iş verildi
  mistikdiyebiri adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 aydır uğraşılıp açılamayan hesabı 24 saatte aktif etti
  ardayuce adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Gün içinde bir hesap için anlaştık bilgileri yolladıım ve açılması yarım saat sürmedi. İ,nanın açılması neredeyse imkansız olan bir hesaptı. Şiddetle tavsiye ediyorum. Teşekkürler emeğinize sağlık.
  Gtech adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  iş verildi 24 saat içinde hesap acıldı Teşekkürlernot : Çok Kibar ve ilgili bir arkadaş.
  emreozdes adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Anlastik ettik sonrasında Whatsapta konuşurken açıldı herhalde rekor bende 3-4 dakika sürdü ��
 • 02-09-2017, 13:54:52
  #3
  +70 K hesap için iş verildi
 • 03-09-2017, 14:14:30
  #6
  GolpekCode adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  iş alımlarımız son hızıyla devam ediyor
  İş verip te açtıran var mı?
 • 03-09-2017, 19:18:35
  #7
  Iş alimlarimiz devam etmektedir arkadaşlar r10 dışı hesap aktif edilmiştir
 • 04-09-2017, 13:43:58
  #8
  Hesap tekrardan aktif oldu, ilgisi için teşekkür ederim.