• 08-06-2021, 19:08:53
  #1
  Merhaba arkadaşlar. Daha önce hiç çekiliş hizmeti almadım ama dekoratif ürünler satılan bir sayfa için çekilişle takipçi almayı düşünüyorum. Sizce faydası olur mu? Merake ettiğim, çekilişin ardından takipçilerin hepsi bırakıyor mu bırakmıyor mu yani kalıcı faydası oluyor mu acaba? Bu şekilde hizmet alan arkadaşlar memnuniyet ve memnuniyetsizliklerini belirtirse mutlu olurum.
 • 08-06-2021, 19:23:35
  #3
  Tanıdığım birisi çağrı taner çekilişlerine katılmıştı. Çok güzel dönüşler almıştı.
 • 08-06-2021, 19:31:08
  #4
  TEK1 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhaba arkadaşlar. Daha önce hiç çekiliş hizmeti almadım ama dekoratif ürünler satılan bir sayfa için çekilişle takipçi almayı düşünüyorum. Sizce faydası olur mu? Merake ettiğim, çekilişin ardından takipçilerin hepsi bırakıyor mu bırakmıyor mu yani kalıcı faydası oluyor mu acaba? Bu şekilde hizmet alan arkadaşlar memnuniyet ve memnuniyetsizliklerini belirtirse mutlu olurum.
  Canolg1 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hiç almadım alıpta memnun kalanı görmedim 😂
  NeMerak adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tanıdığım birisi çağrı taner çekilişlerine katılmıştı. Çok güzel dönüşler almıştı.

  İyi forumlar öncellikle hemen bi açıklama yapalım
  Fenomen çekilişlerinde yani Çağrı Taner'in v.s yaptığı çekilişlerde düşüş çok olur. Normal çekilişlerde ise düşüş az olur. İlgilerseniz ben size fiyat listesi bırakayım. Düşük paketlerden alıp deneyebilirsiniz. Sayfalarımız son derece kalitelidir. Çekilişlerimizi 1.4M olan çekiliş sayfası desteklemektedir.


  Türkiye'nin En Aktif Çekiliş Sayfaları ile Çalışıyoruz

  3-4K Çekiliş Takipçisi - 70 TL
  4-5K Çekiliş Takipçisi - 90 TL
  5-6K Çekiliş Takipçisi - 120 TL
  6-7K Çekiliş Takipçisi - 150 TL
  7-8K Çekiliş Takipçisi - 160 TL
  9-11K Çekiliş Takipçisi - 220 TL

  18.00 öncesi verilen sipariş gün içerisinde başlar.

  Tamamen gerçek çekilişler düzenlenmektedir. Kitle kalitelidir. Çekiliş sonucu küçük ev aletleri verilmektedir.

  Referanslarıma ve çekiliş için diğer paketlerime göz atmak isterseniz Çekiliş Konum 'a gidebilirsiniz.

 • 08-06-2021, 19:35:52
  #5
  Hocam bu işi uzun süredir yapıyorum. Memnun kalmanız biraz olanaksız gibi çünkü müşterinin beklentisi 1 e 1 yani diyorki %100 gerçek olsun yani gerçek olsun derken örnek 200 takipçisi olsun en fazla 300 takip edilen olsun profil fotosu olsun. Kullanıcı adı mehmetsayin34 gibi kaliteli olsun. Bu müşterinin beklentisi.
  peki gelen takipçiler nasıl;
  1 gelenlerin %65 i 100 takip eden 500 takip edilen neden peki; çünkü bu adamlar tüm çekilişlere katılıyor ve günlük en az 50 hesap takip ediyorlar çekilişten
  2 gelenler asla gitmesin düşme az olsun ve ayrıca aktif olsun: gelenler %20/30 arası gider çünkü çekiliş ona çıkmadı aktifliği çok düşüktür çünkü adam sırf çekiliş için takip etmiştir.
  3 hepsi gerçek fotolu olsun. Çekiliş ilk çıktığı zamanlar çekiliş yapanlar derdiki kazanma şansınız daha yüksek olsun diye fake hesaplardan da katılabilirsiniz hatta öyle ki bir tane sayfa vardı örnek sayfanın ismi cekilisti cekilis1 cekilis2 cekilis3 gibi hesaplar açıp kazanmak için fake ile katılırlardı.
  Tüm bunlar göz önünde alındığında aslında çok mantıklı değil. Ama neden çekiliş servisleri çıktı? Geçen yıl takipçiler 50 kuruşa türk alıyordun 1 k sını ve insta bir güncelleme yaptı aylarca piyasada bot ile atabilen kimse olmadı. Yani hiç kimse olmadı. Bu yüzden çekiliş sektörü çıktı ilk çıktığında 1 k sı 40 tl ve daha kaliteliydi 😊 sonra bot sistemlere benzedi çünkü aşırı aşırı yapılıyolar günde 500 sipariş geliyor bir sayfaya düşün yani bu sefer ne oluyor fake hesaplara yönlendirdiler milleti 😊
  Kısacası bana kalırsa türk data ile çekiliş arasında bir fark yok 😊
 • 08-06-2021, 19:58:39
  #6
  Hocam ben aldım düşük miktardı ama memnun kalmadım, gelenin çok azı aktif kitle oluyor günahını almayayım bot atmıyordu belki ama insanlar sadece çekiliş hesabı olarak kullandığı vs hesaplar olabilir emin olamadım. Sonra kendim sponsorlu reklam çıktım pahalıya geliyor ama gelen kitle iyi en azından.. 70 TL ye şuanda ortalama 400 - 600 arası geliyor söz sayfası ara ara çıkıyorum çünkü insanlar kendileri beğeniyor storyleri önceden 50 kişi izlerken şimdi 400-500 civarı izliyor. Bence bu şekilde olması daha güzel tabiki bütçe ile alakalı. İmkan var ise de büyük çekilişe direk atıyorum Çağrı Taner sponsoru olacaksınız, zaten şöyle yapıyorlar sponsor oluyor diyelim 30-40 bin neyse artık veriyor sponsor olduğu sayfa ile kendisi de çekiliş yapıp o paranın büyük çoğunluğunu çıkarıyor gelen kitleyi bölmüş oluyor vs.
 • 09-06-2021, 15:16:26
  #7
  Butikler için eğer güzel çalışan reklamlarınız var ve keşfette hatrı sayılır bir geri dönüşleriniz varsa çekiliş intihar gibi olur. Ben denedim hem reklamlarımı hem de organik kitlemi bozdu. Hatta reels ile kasılan kitle bile sayfanın demografisini bozuyor. Elbette yine de sayfanızın içeriğine yakın bir kitle yakalarsanız oradan yaptırdığınız çekiliş ise altın değerinde olur. Binlerce takipçi kazanmak yerine sayfanızla ilgilenecek kitleyi bulmak ve ücrete de aldanmamak gerekir.