3 Yıl Deneyimli Profesyonel Teknoloji Editöründen Makale Yazarlığı Eğitimi (500 TL+ Ek Gelir İmkanı) - R10.net
 • 10-09-2020, 19:27:16
  #1

  Herkese merhaba, ben Yusuf Arslan. 3 yılı aşkın süredir teknoloji içeriği yazan ve hazırlayan freelance teknoloji editörüyüm. Bugüne kadar aralarında 263 binden fazla abonesi bulunan Hardware Plus'ın da yer aldığı pek çok internet sitesi için içerik ürettim ve üretmeye devam ediyorum. Editörlüğün yanı sıra web tasarım ile ilgilendiğimden dolayı projelerimiz için zaman zaman makale satın alıyoruz ve incelediğim makalelerin oldukça kötü durumda olduğunu görüyorum (elbette bu durum herkes için geçerli değil, profesyonel yazarları tenzih ediyorum). Bir süredir yaptığım değerlendirmeler sonucunda hem ek gelir elde etmek amaçlı makale yazarlığına giriş yapmak isteyen hem de kalemini güçlendirmek isteyen kişiler için makale yazarlığı eğtiminin oldukça faydalı olacağını düşündüm. Resimde yer alanlardan çok daha fazlasını öğreneceğinizi ve eğitimden pek çok konuya hakim olarak ayrılacağınızı garanti edebilirim.

  Teorik konular ile başlayıp pratiklerle devam edeceğimiz 7 gün sürecek olan toplamda 14 saatlik eğitim göreceksiniz.
  Eğitimleri Zoom ya da alternatif bir program ile canlı olarak gerçekleştireceğiz, ders esnasında soru sorma imkanınız olacak.
  Eğitimi satın aldıktan sonraki 1 ay boyunca her hafta 30 dakika soru-cevap yapma imkanınız olacak, bu sayede aklınıza takılan her türlü soruya cevap bulacaksınız.
  Eğitimin sonunda sürekli işinize ek olarak makale yazarlığı ile 500 TL'nin üzerinde ek gelir elde edeceksiniz (kazanç forum kuralları gereği garanti edilmese de gerçekçi hesaplamalar ile belirlenmiştir, çalışma saatinize göre değişkenlik gösterebilir).

  7 gün sürecek olan toplamda 14 saatlik canlı eğitimin ve 1 aylık desteğin fiyatı 300 TL'dir, makale yazarlığı ile eğitim ücretini 1 ayda çıkartmanız mümkündür.
  Yoksa Sizin Hala Webview Uygulamanız Yok Mu?! 😱 (60 TL)