🚀TÜRKİYEDE İLK🚀 Similarweb Rapor Hizmeti ⭐ Rakip Analizi ⭐ Niche ⭐ Reklam Analizi ⭐ Keywords - R10.net
 • Dün, 15:19:52
  #1

  TÜRKİYEDE İLK VE TEK


  LÜTFEN BÜTÜN YAZILARI OKUMANIZI ÖNERİYORUM NELERİ SİZLERE SUNUYORUM, NELER YAPABİLİRSİNİZ, NE İŞİNİZE YARAYACAK HEPSİNİ AÇIKLAYACAĞIM.

  Evet arkadaşlar Türkiyede bir ilk olarak sizlere bu hizmeti vermek istiyoruz. Fiyatı yaklaşık 34.000$ olan bu siteden biliyoruz ki çoğu arkadaşımız faydalanamamaktadır ve sadece ücretsiz olarak 5 veri bile çoğu arkadaşımızın işini görmektedir.

  Daha gelişmişi ve doğru sonucu veren site bulunmamaktadır. Bu site yardımı ile rakibinizi analiz ederek bilmediğiniz bir keywords'ü bularak buradan da para kazanmaya başlayacaksınız. Rekabeti düşük kelimeleri öğrendikçe ve özgün biçimde sitenizi doldurdukça emin olun burada verdiğiniz paranın kat kat fazlasını kazanabilirsiniz.

  Örnek Keywords raporu
  Bakın arkadaşlar burada rakibinizin hit aldığı bütün kelimeler, sıralama değişimleri, organik mi yoksa direkt tıklama mı, aranma hacimleri,kelimenin reklam maliyeti, sıralaması, url si hepsini görebileceksiniz. Kısaca rakibin tüm datası elinizin aldında olacak.  Örnek reklam raporu
  Burada ise rakiplerinizin hangi kelimelere reklam verdiği, reklam kelimesinin aranma hacmi ve tıklanması ayrıa reklam linkini görebilirsiniz.  Örnek keywords tool
  Burada ana kelimenizin bütün eşleşen ve benzer kelimelerinin analizini bulabilirsiniz. Eğer niche site arıyorsanız tam size göre bir tooldur.
  Trending Keywords
  Burada son 1 aylık dünyada en çok aranan kelimeleri bulabilirsiniz. Burası en can alıcı noktası yeni ve trend bütün kelimeleri yakalayabilirsiniz, ayrıca yeni bir sektörde rekabetin sıfır olduğu niche siteler açabilirsiniz. Resimde görüldüğü gibi size 85.909 kelime vermektedir.


  Burada yakın zamanda bütün raporların örnek ekran görsellerini koyacağım ve bütün hizmetleri açmayı düşünüyorum. Sadece rakip sitenin kelimesi olarak düşünmeyin firmanız var ise rakibinizin reklam analizleri kısaca her şeyi sizinle paylaşacacağım.Kimlerin bu hizmet işine yarayacak?


  * Niche sektöründe olup rakip sitenin kelimelerini öğrenmek isteyenler.


  * Firmanız var ise rakip reklam analizi yapmak isteyenler.


  * Her hangi bir keywords kelimeden yeni kelimeler yakalamak isteyenler.


  * Mobil uygulama için sektör arayanlar.


  * Dünya trendini takip ederek site açmak isteyenler.


  Aslında kısaca herkesin işine yarayacak hizmeti ayağınıza getirdim.


  Bütün hizmetler tek tek yakın zamanda planlanarak açıklacaktır.


  RAKİP SİTE KEYWORDS ANALİZİ: (1/3/6/12 Lütfen Aylık Periyod Belirtin)
  1 Site: 50TL
  2 Site: 70 TL
  3 Site: 100 TL

  RAKİP SİTE REKLAM ANALİZİ: (1/3/6/12 Lütfen Aylık Periyod Belirtin)
  1 Site: 20
  2 Site: 30
  3 Site: 50

  KEYWORDS TOOL (1/3/6/12 Lütfen Aylık Periyod Belirtin)
  1 Kelime: 50
  2 Kelime: 70
  3 Kelime: 100

  TRENDİNG KEYWORDS
  1000 TL

  Fiyatları herkesin faydalanabilmesi için yarı yarıya düşürdüm. 34.000$ lık bir hesabın datasını bu kadar ucuza bulamazsınız.


  İletişim Skype: zeomast3r@hotmail.com hızlı iletişim için skype tercih ederseniz sevinirim.
 • Bugün, 11:57:05
  #2
  Bu raporun, semrush, ahrefs veya spyfu dan farkı nedir? Biz bu sistemlerin verdiği raporlara güvenmeyelim mi? En doğru raporu smilarweb mi veriyor?
  Benim ilgimi çekti konu ama bu soru işaretlerini oluşturdu konudaki açıklamalar
 • Bugün, 12:03:00
  #3
  networx adlı üyeden alıntı
  Bu raporun, semrush, ahrefs veya spyfu dan farkı nedir? Biz bu sistemlerin verdiği raporlara güvenmeyelim mi? En doğru raporu smilarweb mi veriyor?
  Benim ilgimi çekti konu ama bu soru işaretlerini oluşturdu konudaki açıklamalar
  Diğer siteler ile similarweb'in farkını biraz araştırma yaparak bile bulabilirsiniz aslında ama şu kadarını söyleyeyim size en düşük pro fiyatının 34.000$ olduğu bir siteye çok fazla firma üyelik açmasının sebebi vardır değil mi? Milyar dolarlık bir firmadan bahsediyoruz. Türkiyede daha önce böyle bir uygulama olmadığı için güzellik yapmak istedik çok fazla ilgi görebileceğini düşünüyordum. En basit olarak free bilgilerde 5 metrik veriyor site kendi sitelerinizi karşılaştırarak sonucu görebilirsiniz.


  Google'nin not provided olayından sonra kişiler neredeyse kendi sitelerine gelen hiti bile göremezken siz rakibinizin en doğru, Güncel hit datasına ulaşıyorsunuz.
  TÜRKİYEDE İLK Similarweb Rapor Hizmeti | Rakip Analizi | Niche | Reklam Analizi | Keywords ||||||||
 • Bugün, 18:48:40
  #5
  böyle bir dataya bu ücretlerle erişmek çok iyi.
  trending keywords ve 10 site sürekli keyword analiz için anlaşma sağlandı. teşekkürler.
  Ucuz Etin Yahnisi