Reddit ile 0'dan Düzenli Hit Çekebilme Detaylı Rehberi ve +100 Günlük Yurtdışı Hit Çekme Tekniği - R10.net
 • 03-11-2018, 22:15:40
  #1
  Arkadaşlar herkese merhabalar. Bana mesaj atarak, benden Reddit konusunda kendisine danışmanlık gibi bir hizmet verip veremeyeceğimi soran @L0pht hocamın talebi üzerine bir rehber hazırladım ve kendisi benim ilk müşterim oldu.
  Rehber toplam 13 sayfalık bir word dosyasını (3600 kelime) ve gerekli ekran görüntülerini içeriyor. Tamamen edindiğim tecrübeler karşılaştığım sorunlar ve yaptığım hatalardan yola çıkarak her bir satırını kendi ellerimle yazdığım bir rehberdir. Kesinlike bir bot veya program kullanma durumu yoktur. Tamamen doğal ve organik şekilde sitenize Reddit'ten nasıl ziyaretçi çekebileceğinizi açıkladım. Sadece kullanmak isteyenlere ''Reddit hesap oluşturucu bot'' linkini ekledim. (%100 stabil çalışmıyor)
  Reddit'in sloganı ''The front page of internet'' tir, İnternetin Ön Yüzü anlamına gelir ve gerçekten de söyledikleri gibidir. Redditte aklınıza gelebilecek her türlü konu hakkında bir alt başlık vardır. Rehberimizin açıklamaya çalıştığı ise bu alt başlıklardan sitemize nasıl hit sağlayabileceğimizdir.
  Reddit'in bana göre mükemmel 3 özelliği var.  1. Reddit'in tamamen ücretsiz olmasıdır. Kayıt olmak 30 saniye, bundan sonra bütün alt başlıklar emrinizde arkadaşlar. Konumda örneğini göreceğiniz gibi bugün açaçağınız bir hesapla birkaç saat içinde sitenizi binlerce insanın gözünün içine sokabilirisiniz
  2. Reddit'te diğer sosyal medyalar kadar uğraş vermezsiniz ve getirisi de diğerlerine oranla daha kolay ve hızlıdır. Reddit'te diğer platformlar gibi binlerce takipçi kasmanıza da, satın almanıza da, reklam vermekle uğraşmanıza da, hedef kitle belirleyip binbir türlü yöntemle onlara ulaşmaya çalışmanıza da gerek yoktur. Çünkü onlar sizin için zaten bir araya gelmiştir...
  3. Reddit'in tamamen sitenize odaklı olabilme fonksiyonu ve hedef kitlenizin bir arada oluşudur. Nasıl mı? Reddit'te oluşturulmuş binlerce alt başlıktan bahsetmiştik. Bu altbaşlıklardan en az biri %100 oranla sitenizle ilgilidir. Bu altbaşlığı takip eden insanlarda o konuyla %100 ilgilidir ki takip etmişlerdir. Peki bu başlıkla ilgilenip takip edenler, neden sitenizle de ilgilenmesin ki? Buyrun size sıfır uğraşla önünüze gelmiş bir hedef kitle...


  Peki bu rehberi neden almalısınız?
  Önünüze hazır olarak gelen bu hedef kitleye nasıl hitap etmeniz gerektiğini rehberim sayesinde kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Basit ama tamamen tecrübeyle edinilmiş bilgilerimle hedefinize kolayca ulaşabilirsiniz.


  Hatırlatmakta fayda gördüğüm bir husus var. Reddit, Alexa global sıralamasında 19. sıradadır. Ve biz sitemizi Redditte paylaşırken her bir post için birden çok backlick sağlayabilmekteyiz. Bu da uzun vadede sitemize trafik çekmekten çok daha kıymetli bile görülebilir. Reddit'te paylaştığınız post'a eklediğiniz link ve o post'a yapılan her bir yorum için de ekstra backlink aldığımızı bu işte çok daha iyi olanlar aktarmaktadır. Reddit'te paylaşımınıza yorum yapan her insanın profilinde sizin paylaşımınız da gözükür ve bu şekilde bir paylaşımdan birden çok mükemmel kalitede backlink sağladığımız söylenir.
  Rehberi @L0pht hocamın Reddit'i hiç bilmediği göz önüne alarak 0'dan, Reddit ismini ilk kez duyanların dahi anlayabileceği düzeyde hazırladım. Ayrıca bu rehber yabancı sitelere, özellikle İngilizce sitelere yöneliktir. Başlıca konular ise şöyle ;
  • Reddit nedir?
  • Reddit kullanıcı kitlesi nasıldır?
  • Karma nedir nasıl kazanılır?
  • Reddit'te ban yemek, ban çeşitleri?
  • Reddit'te nasıl post atmalıyım? (bu kısım asıl detay bilgiyi içeriyor.)
  • Reddit'te çok yüksek abone sayılı subredditlerde banlanmadan nasıl paylaşım yapabilirim? (1 Milyon üzeri)
  • Çok iyi ingilizce bilmeden nasıl post atabilirsiniz?
  • Günlük organik 100 üzeri tekil yurtdışı hit elde etme yöntemi (Reddit'ten bağımsız bir yöntem)


  Rehberi uzun süredir redditte edindiğim tecrübelerle hazırladım. Bu tecrübeleri elde edene kadar çok kez ban(hatta domain ban) yedim. Rehberi okuyarak benim yapıp doğrusunu öğrendiğim hataları yapmayacak, daha kısa sürede hedefinize ulaşabileceksiniz. Tek isteğim sabırsız olmamanızdır, planınızı zamana yaymanızdır.


  Rehberdeki teknikleri uyguladıktan sonra yapabileceklerinizi görmek için lütfen spoiler'ın içindeki ekran görüntülerini kontrol edin.


  Rehberimdeki teknikleri kullanarak oluşturduğum hesabımdan aldığım örnek etkileşim sayıları. Hesap bu postlar atılırken yaklaşık 1 haftalıktı
  Bu postu da deneme amaçlı yaptım. Rehberimdeki farklı bir yöntem ile gördüğünüz gibi 1-2 saat önce açtığım posttan büyük sayılabilecek bir subredditten hızlı ve iyi geri dönüş alıyorum. Asıl dikkat çekmek istediğim şeyse, hesabı açalı henüz birkaç saat olmuş olması.
  -Şu an bu post 6k üzeri görüntülenme aldı, hem görüntülenmesi artmaya devam ediyor hem siteme getirisi.


  Birkaç saat önce eklediğim postun şu anki durumu. 1 günlük hesapla bile bunları yapmak bu rehberden sonra çok basit...


  Paylaştığım Son Görüntüdeki Posttan Siteye Sağlanan Hit  -

  -

  -

  Sitede sadece 4 adet makale bulunuyor. Gelen direct hitlerinde redditten olduğuna eminim çünkü reddit hariç bir yerde paylaşım yapmadım. Redditte ki paylaşımlarda direct linkte veriyorum.
  Not: Veriler sadece 4 Kasıma aittir.

  4 Kasım gününü analytics verilerine göre sitemde 156 yeni kullanıcı vardı. 55 reddit kaynaklı hit ve toplamda 102 Amerikan kullanıcı ile kapattık. Dileyene hem analytics görüntülerini, hem de detaylı reddit post görüntülerini sağlayabilirim. Aklınızda şüphe kalmasın. Bu rehberde yazan şeyler hariç bir sey yapmadığımı açıkça görmenizi emin olmanızı isterim.

  --------------------------------------------------------------
  -Ayrıca kısa bir arama ile kullanıcı adı site vs. bulabileceğinizin farkındayım, adettendir diye kapattım


  Bu şekilde atılmış birden fazla post örnekleri rehberimde mevcut.


  Tek tuşla reddit hesabı oluşturabileceğiniz bir botta rehberimde mevcut.


  Rehberimin sonuna günlük organik 100+ yurtdışı tekil hit alabileceğiniz bir yöntem ekledim. Bunu bilenleriniz elbette vardır ancak bilmeyen arkadaşlarımız için de faydalı olabileceğini düşündüm. [Bu yöntem redditten bağımsızdır]


  Bu rehberdeki adımları takip ederek kendinize Reddit üzerinden düzenli hit gerçekten sağlayabilirsiniz. Ayrıca rehberi aldıktan sonra da merak ettiğiniz, sormak istediğiniz, takıldığınız, eksik bulduğunuz her durumda destek olacağım.
  Ücret talebim ise ilk rehberim olması sebebiyle sadece 30 TL.
  Ödeme Yöntemi: Papara+Enpara+İşbank(Havale-EFT)
  EFT'yi gönderdim demeniz yeterlidir, dosyayı tarafınıza hemen ulastirabilirim,hesaba geçmesini beklemeye lüzum yok.


  Forum dışı almak isteyen arkadaşlar hi.kucuk1@gmail.com üzerinden iletişim kurabilirler.
  Satın almadan önce sormak istediğiniz, merak ettiğiniz detayları sorabilirsiniz, kısa sürede dönüş sağlayacağım.  Satın Alan Kullanıcıların Yorumları


  yusufakgun adlı üyeden alıntı
  Bir adet satın alındı. Samimi bir arkadaş. Döküman gayet açıklayıcı o bile samimi bir dille yazılmış. Kendisine teşekkür ediyorum. Alacak arkadaşlar gönül rahatlığıyla alabilirsiniz  ferhatcevik adlı üyeden alıntı
  eğitim setini aldım. kendisine teşekkür ediyorum. bu kadar ilgili ve kibar bir arkadaşla tanıştığım için ayrıca mutluyum.

  ReCRuit adlı üyeden alıntı
  Arkadaş ile çalışıyorum. öncelikle karakter olarak çok mütevazi bir insan. İlk edinmelerim olumlu yönde. Sonuçları yanıltıcı olmaması adına ekran görüntüleri ile ilerleyen günlerde ekleyeceğim. Teşekkürler.

  diray67 adlı üyeden alıntı
  arkadaş oldukça iyi niyetli,samimi ve dürüst bir arkadaş. aldığım dosya da redditi bilmeme rağmen bilmediğim bir çok püf nokta olduğunu gördüm. gerçekten bilmeyenler ve bildiğini sananlar için oldukça yararlı bir içerik. kesinlikle tavsiye ederim. zaten bu küçük meblayı sitenizden 1 günden daha kısa sürede çıkarabilirsiniz.
  tekrar teşekkürler hocam

  cinarenis adlı üyeden alıntı
  Rehber satın alındı arkadaş çok ilgili anlayışlı eft yi beklemeden rehberi gönderdi bile. Bildiklerini güzelce anlatmış önemli gördüğü işe yarayan bilgilerin olduğu yerleri detaylıca belirtmiş

  falone adlı üyeden alıntı
  Arkadaştan rehber alınmıştır. Benim gibi reddit i kullanmayı bilmeyenlere iyi bir kaynak olmuş  arpej adlı üyeden alıntı
  Yarısına kadar okudum, gayet anlaşılır ve Reddit'i nasıl bir sistem olduğunu öğrenmek için çok iyi bir klavuz hazırlamış arkadaş, eline sağlık.  L0pht adlı üyeden alıntı
  Merhaba,


  Öncelikle eline sağlık.


  Hazırlanan kaynak mantığa yatkın ve denemelerim sonucunda başarılı sonuçlar aldım.
  Burada önemli olan bir konu hakkında herhangi bir bilgiye sahip olmamak ve bu döküman sayesinde temelleri inşa etmek.


  Ayrıca Reddit`in hit için önemli bir kaynak olduğuna kanaat getirdim.


  Yeniden eline sağlık, başarılar.

  miyna adlı üyeden alıntı
  Ülkemizde az bilinmesine/kullanılmasına rağmen, gerçekten de " the frontpage of the internet" sloganını sonuna kadar hak eden bir platformun inceliklerini, kendi tecrübelerini bizlere aktardığın için çok teşekkürler. Arkadaşımız reddit nedir, neddit'te nasıl davranmalıyız, nasıl davranırsak kısa ve uzun vadede sürekli sitemize hit çekeriz gibi soruları örneklerle çok güzel bir şekilde açıklamış. Hiç bilgisi olmayan ya da redditi kullanıp da yeterli hitlere ulaşamayanlar için basit ama dolu bir kaynak olmuş. Teşekkür ederim.

  masklow adlı üyeden alıntı
  Arkadaşın reddit.com da yapılması gerekenleri en ince ayrıntılarıyla en güzel şekilde anlatmış. Kesinlikle tavsiye ediyorum çok yararlı bilgiler var. Bu şekilde hit alınması kaçınılmaz gerçekten. Kendisine teşekkür ediyorum.

  Simplix adlı üyeden alıntı
  Rehberi okudum, hiç bilmeyenler için sıfırdan anlatmış arkadaş. Benim gibi biraz bilgisi olanlar da bir kaç kritik noktayı kavrayacaktır. Teşekkür ederim kendisine, iyi çalışmalar.

  abdullah06 adlı üyeden alıntı
  Arkadaş, tek tek ve çok güzel bir şekilde anlatarak rehberi hazırlamış. Emeği büyük. Kendisine teşekkür ediyorum. Rehber tavsiyemdir, bilgiler çok yararlı.

  technoturk adlı üyeden alıntı
  Reddite yabancı olanlar için altın niteliğinde tavsiyeler var, emek verilmiş bir çalışma tebrik ediyorum.  DeliSevdaM adlı üyeden alıntı
  @hikman arkadaşımızın eline sağlık merak ettiğim tüm soruların cevabı fazlasıyla var doğrusunu söylemek gerekirse çok detaylı anlatım olmuş parasını fazlasıyla hak ediyor.

  ozgunozakyildiz adlı üyeden alıntı
  Açıklamalar gayet güzel.


  alacaklar için;
  karma almak için anlatılanları yaptım. Benim de acemiliğimden olacak ki 7-8 karma anca geldi ama arkadaşın gösterdiği yöntemlerde bir problem yok ve zaten siz de anlayacaksınız gayet mantıklı şeyler anlatıyor. (karma sayım 1 den 9'a yükseldi)
  Zaten neyi nasıl yapacağımızı/yapmamamızı açıklamış arkadaş.
  Reddit hakkında hiç fikrim yoktu o yüzden çok yararlı buldum. Teşekkür ederim.

  Gladiator0 adlı üyeden alıntı
  rehber alındı güvenilir ve çok iyi bir arkadaş inceledim güzel şeyler var zamanla çok güzel olucak ilk denemeyi yaptıktan sonra mesaj atacam

  Ouwax adlı üyeden alıntı
  Kurcalaya kurcalaya öğrenmektense, araştırarak vakit kaybetmektense arkadaşımız bizim için araştırmış. Biraz geç incelemişde olsam beğendim. Emeğine sağlık hocam  alternatifk adlı üyeden alıntı
  Ülkemizde az bilinsede dünyada populer olmus bir platform reddit. Arkadaş saolsun butun tecrubelerini işin bütün inceliklerini aktarmış. Dolu dolu bir kaynak sunmuş bizlere.
 • 03-11-2018, 22:23:04
  #2
  Hocam vakıfbank ödeme bulabilirseniz dönüş yapabilir misiniz? alıp denemek isterim.
  Satılık: ankaraguzellik.com
 • 03-11-2018, 22:27:28
  #3
  almak istiyorum ödeme bilgileri için pm lütfen
  uNuttum Demekte HatırLamakTır....
 • 03-11-2018, 22:33:36
  #4
  ozgunozakyildiz adlı üyeden alıntı
  Hocam vakıfbank ödeme bulabilirseniz dönüş yapabilir misiniz? alıp denemek isterim.
  DeliSevdaM adlı üyeden alıntı
  almak istiyorum ödeme bilgileri için pm lütfen
  geri dönüş yapıldı.
 • 03-11-2018, 23:14:18
  #6
  Ertugrul53 adlı üyeden alıntı
  fav a attım konuyu döneceğim inşAllah
  Bekleriz.
 • 03-11-2018, 23:18:05
  #7
  Mesajım bulunsun , hayırlı satışlar.
  ayrıca sorum şu yeni üye olarak link ekleme veya bekleme süresi gibi sıkıntılar var mı reddit te , ileri seviye ingilizcem mevcut ama reddit sistemini gerçekten çözemedim ?
  %100 ORGANİK Google Haritalar , Google Play Uygulama Hizmetlerine Gözat ! REFERANS FİYATLARLA ! <3
 • 03-11-2018, 23:19:44
  #8
  PubMed adlı üyeden alıntı
  Mesajım bulunsun , hayırlı satışlar.
  ayrıca sorum şu yeni üye olarak link ekleme veya bekleme süresi gibi sıkıntılar var mı reddit te , ileri seviye ingilizcem mevcut ama reddit sistemini gerçekten çözemedim ?
  özelden dönüş yapıyorum
 • 04-11-2018, 06:02:56
  #9
  Satın alan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum. Birde ingilizce bilmek gerekiyormu. Hesaplardan vote etmekle alakalı bir konumudur. birde birden fazla hesap açmak zorunluluğu varmı.