• 13-08-2018, 15:05:39
  #1
  ⭐⭐⭐ R10'da En Çok Kazandıran EĞİTİM! 750 TL ⭐⭐⭐  # 18.06.2019 Tarihli Güncelleme
  Şuan okumakta olduğunuz konu 13-08-2018 tarihinde açılmıştır aynı zamanda Türkiye'de ki ilk Pin2Pin konusudur. Yaklaşık 1 yıldır devam etmekte ve R10'da ki en yüksek memnuniyeti sağlamaktadır. Son aylarda ne yazık ki herkes kendisini "Pinterest uzmanı" olarak adlandırıyor ve afili resimler, kelimeler ile süslüyor. Yukarıda görmüş olduğunuz tarih (13-08-2018) R10'da ki insanların neredeyse %90'ının ilk defa Pinterest'i duyduğu tarihtir. Ve yine eklemek istiyorum; şuan binlerce insanın para kazandığı Pinterest Metodunu ben ürettim ve ilk olarak BU konuda paylaştım. Linkte ki konu tarihinden önce bu metodu herhangi bir yerde görene, bulana yüz bin Türk lirası bağışlayacağım. Benim 2012 yılında kendi çabalarım ile bulup, kurmuş olduğum Pin2Pin isimli Pinterest metodunu ne yazık ki ben hariç herkes sahiplendi. Kimisi çıktı "ilk ben yaptım" dedi, kimisi çıktı "en çok kazandıran" dedi, dedi de dedi.. Gelin işin aslına bakalım; 2012 yılında borç harç derken 1 domain satın aldım, bu domaine wordpress ve çeşitli eklentiler kurdum. Aslında amacım farklı bir sistemi uygulamaktı ancak acemiliğimden olsa gerek yanlış işlemler sonucu bambaşka bir sistem kurabildim. Sonrasında yanlışlık sonucu ortaya çıkan şeyin aslında benim hayatımı kurtaracak bir fikir olduğu fark ettim. İşte bunun adı Pin2Pin 'di.. Bu kelimeyi bile ben ürettim, aklıma geldi koydum. Bu açıklamanın sebebi malum, şuan herkes uzman, herkes kral, herkes paşa. Sanki 7 yıldır (!) bu işi yapıyor-muşçasına sahiplenmişler. Öğrendikleri şeyi ya benim eğitimi alıp çalıntı olarak satanlardan ya da benim ücretsiz bilgi paylaşımlarından aldıklarını unutarak. Üstüne bir de yetmezmiş gibi "biz işi geliştirdik, daha iyi yere getirdik." diyorlar. Bu iş 7 yılda gelişeceği kadar gelişti ve fikir babası bunu herkese öğretti. R10'da daha önce Adsense'ten 0.01 kuruş kazanamayan insan bile benim gündeme getirdiğim bu sistem sayesinde kazanmaya başladı. Ev alanlar, arsa alanlar, çiftlikler kuranlar, arabalar, paralar da paralar.. Buna rağmen insanlardan teşekkür almak yerine hep linç yedim. Olsun, herkes ekmeğini yer, hazırcılar bir yere kadar götürür. Fikri üreten kişi olarak, ben sonuna kadar giderim!

  Velhasıl, Pin2Pin dediğimiz şeyi ben ürettim, herkes sahiplendi. Bu konudan önce bu işi yapan (ben hariç) 1 kişi gösterirseniz 100 Bin TL bağışlayacağım. Yeteri kadar sustum, konu başlığım dahi kopyalandı ses çıkarmadım. Yönetime 1-2 bildirim attım yaptırım uygulanmadı, es geçtim. Herkes ben "uzmanım" dedi, ben sustum. Ancak bir yere kadar.. Benim ürettiğim bir şeyi kimse sahiplenemez, kimse kendi üzerine alamaz. Artık susmayacak ve her yerde bağıracağım.

  --

  Kısa bir açıklama yapmak istiyorum. Bugüne kadar R10'da en çok kazandıran eğitimi verdim. Ortalıkta 10'dan fazla taklidim türedi. Hiçbirisi bu istatistiklere yaklaşamadı. Herkesin uzman olduğu bu dönemde kendinizi garanti altına almak ve en doğru kararı vermek için iyi bir araştırma yapmak zorundasınız. "İlk biz yaptık!" diyenlerin konu açma tarihleri bile benden neredeyse 5 ay sonra. Şuan eğitim veren kişilerin %95'i ya benim eğitim içeriğimi illegal yoldan ele geçirenler ya da benim yorumlarımı yapboz gibi birleştirip ortaya birşey çıkaranlar. Son konularına bakarsanız eğer hepsinin bir "Adsense Hikayem!" başlıklı konusu olduğunu görürsünüz


  İddia ediyorum! Bugüne kadar 30'dan fazla dostumun hayatını değiştirdim. 3-4 günlük çocuklar ile karıştırmayın. Yıl 2013 ben ilk paramı kazandım. O gün bugün çok şükür binlerce kriter üzerine hatırı sayılır tecrübe edindim.

  WhatsApp'tan ulaşmak için tıklayın

  Skype: Ma-Kalem


  ---
  Şöyle güncel kazançları bırakıyorum alt tarafa. Spoiler'ı açarak görebilirsiniz.

  Hoş geldiniz, konuyu detaylandırmadan önce size kendimden bahsetmek istiyorum. Ben 2012 yılında hiçbir bilgi ve birikimim olmadan kendi yöntemini keşfeden bir kardeşinizim. Arkadaşlarımdan borç para isteyerek eklenti ve domain ihtiyacımı giderdikten sonra deneme yanılma ile yeni bir sektör yarattım. 2012 yılında başlayan bu serüven yaklaşık 6 yılda hayatımı değiştirmekle kalmayıp, bilmediğim birçok şeyi öğrenmeme de sebep oldu. Bu zamana kadar Pinterest’te, Hintli kardeşlerim ile rekabet ettim, sektörde ki Türk sayısı bir elin on parmağını geçmiyordu. Hint’li kardeşler ile rekabet etmek bana daha çok tecrübe kazandırdı çünkü kendileri ne uçanı ne kaçanı bırakmayan bir yapıya sahipti. Geçtiğimiz sene Hint’li kardeşlerimiz kendilerine yeni bir sektör buldular, bu sektör aylık 50bin dolardan fazla kazanca sahipti. Bu yüzden Pinterest’te bloggerlar, kurumsal firmalar ve benden başka kimse kalmadı. Bu benim için bir fırsattı, aynı zamanda Türkiye’de de Pinterest yavaştan dillendirilmeye başlanmıştı. Ağzı olan herkes kendisini “Uzman” ilan ederek işe koyuluyor, insanlara bir şeyler ispatlamaya çalışıyordu. Tam bu sırada ben “masaya yumruğumu koyacağım!” diyerek şuan okumakta olduğunuz hizmeti vermeye başladım.Rekabet yok denecek kadar az, boş resim atsam bile hit alıyorum, para kazanıyorum ancak bunu diğer insanlara öğreterek daha çok para kazanabilirim. Adsense gelirime alternatif ekleyebilirim diye düşündüm. Zira eğitim vermeye başladıktan sonra “Eğitmenlik” denilen şeyin tadını aldım ve bu hizmette ki tek amacım; gelecek projelerim için kendime referans toplamak oldu. Çok şükür 2019 itibari ile bunu başardım, hizmet alan kimseyi mağdur etmedim, şikâyet almadım. %99’luk bir başarı oranı yakaladım. Önüme gelen herkesle çalışmadım, iletişimi işten daha çok önemsedim, ilk sırada tuttum. Destek verebilmek için günlerce uykusuz kaldım, telefon ile yapışık hayata evrildim ama sonunda amacıma ulaştım. Umduğum tepkiler ile karşılaştım ve insanların memnuniyetini gözlerimle gördüm. Bu benim için hem maddi hem manevi kazanç kapısına dönüştü. Artık gelecek “eğitmenlik” projelerim için yeterli referansa ulaştım.  Neler Yapıyoruz?
  Wordpress altyapısı kullanarak %100 otomatik çalışan siteler üretiyoruz. Ürettiğimiz sitelere “Pinterest” adı verilen sosyal medyadan ziyaretçi çekiyor ve onların kendi istekleri ve iradeleri ile tıklamış olduğu Adsense reklamlarından para kazanıyoruz.

  Teknik açıdan bizi zorlayacak bir işlem bulunmuyor, bu iş için günlük ortalama 1 saat (el alışkanlığından sonra daha da az) zaman ayırmak yeterli oluyor. Size öğreteceğim şey; Pinterest’te spam yapmaktır. Spam yapacağımız için 1 değil, 30-40 sitemiz oluyor fakat bu gözünüzü korkutmasın. Hiçbir ücret ödemeden bu 30-40 siteyi açıyoruz, otomatik olarak içeriklerini üretiyoruz, otomatik olarak Pinterest’te paylaşıyoruz. Siteyi açtıktan sonra manuel hiçbir işlem gerekmiyor. %100 OTOMATİK.  Eğitime Katılmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

  Eğitime katılmadan önce bilmenizi istediğim bir takım hususlar mevcut, size bunlardan bahsetmek istiyorum.
  • Spam; insanı fiziksel açıdan yormaz, psikolojik olarak yıpratır. Oldukça heyecanlı ve stresli bir iştir. Spam bugün sizi vezir eder, yarın rezil eder. Spam ile bir günde 10 bin türk lirası kazanabilirsiniz ancak 1 gün sonra 10TL bile kazanamayabilirsiniz. Biz bu sürekliliği sağlamak için özel taktikler üzerinde çalışıyoruz.
  • İletişim; benim için en önemli husustur. Birlikte çalışacağım kişiden ilk beklentim “saygıdır.” Sağlıklı bir şekilde ikili iletişimimizi ve saygımızı korumamız gerekir.
  • Gizlilik; Eğitim yalnızca sizinle benim aramdadır. Tarafınıza iletilen bilgiler diğer insanlar tarafından aylarca araştırılan ancak bulunamayan içeriklerdir. Bunların 3.Kişiler ile paylaşılması halinde maddi manevi zarara uğrayacağınızı, sizde dâhil olmak üzere eğitime katılan herkesi “mağdur” ederek onların “hakkını” yediğinizi unutmamanız gerekir. Bu sebepten dolayı eğitimden sonra oluşturduğunu siteleri benim size ilettiğim taktik, detay, eklenti ya da dosyalar ile birlikte satılığa çıkaramazsınız. Öncesinde iznimi almanız gerekir.
  • Güven; ben size eğitmen olarak yaklaşacak, yapmanız gerekenleri aktaracağım. Sözümden çıkmamanız, öğrenci olduğunuzu unutmamanız gerekiyor J Öğretmen – Öğrenci ilişkisini korumak ve devam ettirmek olmazsa olmazımdır. Sizin için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım.
  Bu hizmeti satın almayı düşünüyorsanız aklınızda ki ilk soru “Ne kadar kazanırım?” olacak. Bu sorunun cevabı ticari ahlak kuralları nedeni ile cevapsız kalacak. Sizlere örnek olması açısından aşağıda ki tabloda açmış olduğumuz sitelerin “Ne zaman ve Ne kadar?” kazandırdığını açıklamaya çalışacağım.  1. Site: 2017 Aralık ayında açıldı. Ortalama 1 ay boyunca günde “1-10” arası ziyaretçi aldı. 1. Ayın sonunda günlük hiti “50”, günlük kazancı “2-5TL” arası oldu. Şuan günlük “15TL” kazandırmakta.
  2. Site: 2018 Haziran ayında açıldı. Ortalama 1 hafta boyunca günde “1-10” arası ziyaretçi aldı. 1. Haftanın sonunda günlük hiti “100-120”, günlük kazancı “10-15TL” arası oldu. Ağustos ayında günlük “50-75TL” kazandırmakta.
  3. Site: 2018 Ağustos ayında açıldı (Bayramdan hemen önce). Ertesi günden “50” ziyaretçi sayısına ulaştı. Şuan günlük kazancı “70-100TL”.
  4. Site: 2018 Ağustos ayında açıldı (Bayramdan hemen önce). Yaklaşık 20 gün olmasına rağmen günlük hit: 1-10 arasında. Günlük kazanç: 0 TL

  Yukarıda ki tablodan anlayacağınız üzere gelir konusunda tutarsızlık bulunmaktadır. Uyguladığımız teknik ve yöntemler ile bu tutarsızlığı en aza indirmek için çalışıyoruz. Nitekim indiriyoruz da, bu siteler normal şartlarda hiç hit almaması gereken siteler. Ancak biz Pinterest üzerinde yaptığımız çalışmalar neticesinde hitlendiriyor ve belirli bir kazanç seviyesine ulaştırıyoruz.

  Hizmeti satın aldıktan sonra ücretsiz domainler kullanabilirsiniz, bu masrafınızı kısacaktır. Size masraf olacak tek şey; hostingtir. Birden fazla site açarak arada ki tutarsızlığı beklemek ya da tek bir site üzerinde çalışma yapmak istemiyoruz. Öğrendikleriniz neticesinde birden fazla site açarak istediğiniz kazanca ulaşabilirsiniz.
  Eğitime Kimler Katılabilir?

  Bu eğitime dileyen herkes katılabilir fakat başlamadan önce sizinle biraz sohbet edeceğim, karşılıklı olarak eğitim alma/verme konusunda anlaşmamız şart. Siz beni uygun görürseniz, bende sizi uygun görürsem başlayabiliriz.  Konu hakkında hiç tecrübem yok, katılabilir miyim?
  Elbette, size sıfırdan öğretebilirim.

  Adsense hesabı gerekli mi?
  Eğitimden sonra ki 2-3 haftalık süreçte 1 tane onaylı domaini olan Adsense hesabı yeterli olacak. Spam sitelerimize Adsense almıyoruz, elimizde ki Adsense hesabını kullanıyoruz. 1 adet domain + hesap harici hiçbir şeye ihtiyaç duymuyorsunuz.


  Oldukça tecrübeliyim, fiyatta değişiklik olur mu?
  Hayır, benim için hala öğrencisiniz ve öğrenecek çok şeyiniz var.

  Eğitimi nasıl veriyorsunuz?
  Eğitimi 2 şekilde veriyorum, sizler dilediğiniz birini seçerek eğitimi satın alabilirsiniz.

  1 – Video Eğitim Seti:Sizler için A’dan Z’ye, şeffaf ve sade bir anlatımla video set oluşturdum. Her detaya değindim, aklınıza gelebilecek tüm soruların yanıtı bu video sette mevcut. Eğer sektörde yeniyseniz, tecrübe kazanmak istiyorsanız sizin için tavsiyem Video set olacaktır. Takıldığınız yerde videodan yardım alabilir, vaktiniz olmadığında videoyu kapatır, olduğunda izleyebilirsiniz. En çok sattığım eğitim şeklidir. Tecrübeli olsanızda olmasanızda ilk tavsiyem video settir. Eğitimi video set ile almak isteyen kişiler ödemeyi yaptıktan sonra ki 48 saat içerisinde videoları teslim alır. Sizden videoda kullanmak üzere; TC Kimlik No, Ad Soyad ve Doğum Tarihi isteyeceğim, lütfen bunu göz önünde bulundurun.


  2- Online Konferans:“Hayır hocam ben video istemiyorum, işi zaten biliyorum. Bana online anlat yeterli.” Diyenlerdenseniz, sizinle ortak bir zaman belirliyor ve online konferans için anlaşıyoruz. Yaklaşık 3 saat süren bu eğitimden sonra çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Online konferans eğitimlerimi genelde çok tecrübeli olan arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Konferans tek seferliktir ve ortalama 3 saat sürmektedir.  Eğitimden Sonra Masrafım Olur mu?
  Sunucu masrafınız olacak. Ortalama aylık 50-150TL arasında bir masraftan bahsediyoruz.  Niche site eğitim hizmetimi satın aldıktan sonra kazanacaklarınız

  • 0.01 TBM derdine son vereceksiniz.
  • Türkçe siteler ile hayalini bile kuramayacağınız gelire kavuşacaksınız.
  • %100 otomatik çalışan siteler yapacaksınız. Siz başka işler yaparken Adsense hesabınızda paranız birikecek. Adsense profilinizde F5 yapmanın verdiği hazzı ve mutluluğu tadacaksınız.
  • Yüksek kazanç potansiyeli olan bir sektörü öğreneceksiniz. İster Adsense isterseniz başka gelir modelleri ile kullanabileceksiniz.
  • Yeni bir dost edineceksiniz. Sizden gelecek “Yeter artık. Ben öğreneceğimi öğrendim, iş bende.” Cümlesini duyana kadar birlikte çalışacağız. Dilediğiniz anda ulaşabileceksiniz.
  • Google’un saçma sapan politikaları ile uğraşmayacaksınız. SEO ya da benzeri masraflı işlere veda edeceksiniz.
  • Rakip site derdiniz olmayacak.
  • Eklenti masrafınız olmayacak. Hepsi benden.
  • Emeklerinizin karşılığını fazlası ile alacaksınız.
  • Makale üretmek için saatlerce uykusuz kalmayacak ya da para harcamayacaksınız.
  • Saymakla bitiremediğim diğer avantajlar için sizi Özel Mesaj kutuma bekliyorum


  Fiyat
  Eğitim fiyatı Havale / EFT / PAPARA ile ödeme yapıldığı takdirde: 750 TL
  Kredi Kartı ile taksitli almak isterseniz burayı kontrol edebilirsiniz: PM
  (Fiyat artışının sebebi Sonteklif.com komisyonudur.)

  İade
  Hiçbir şart ve şekilde IADE KABUL ETMİYORUM. Ödemeyi takip eden 2 saatlik süreç içerisinde vazgeçebilirsiniz, sonrasında hiçbir şekilde IADE VERİLEMEZ. Kazanç garantili bir sistem değildir, 3 ver 15 kazan demiyorum. Beni IADE ile darlayan, iade et yoksa şikayet açarım diyen şahıslara hiçbir şekilde iade geçilmez ve destek verilmez. Bu cümleyi kuran kişilerle o dakika ticaretimi bitiririm ve hiçbir şekilde destek sunmam.  Eğitimi alan insanların ne kazandığını görmek için SPOILER butonuna basın
  Birlikte çalışacağım kişiden istediğim tek şey; öğrettiklerim sonucunda bu işe tam anlamıyla hakim olması. Taşıma su ile değirmen dönmeyeceği için; benim verdiğimle kalmayıp üzerine bir tuğlada kendi koyması. Bu gerçekleştiği zaman ömür boyu kazancı garanti ediyorum.


  -


  Referans

  Alıntı
  SATBAY
  Merhaba, eğitimler detaylı ve güzel anlatılıyor. Bize sadece devamında biraz emek ve çaba gerekiyor. Hocamız her soruya çok iglili ve yeni gelişmelerden bizleri anında haberdar ediyor. Bununla birlikte wp ve pinterest konusunda pratiğiniz de artıyor. Böyle bir kazanç projesi imkanına ortak olduğum için çok teşekkür ederim. Saygılarımla .
  Alıntı
  us3n.
  Ürün teslim edildi heyecanla işe başladım.Emre hocanın eğitim setini almadan önce başka eğitimler almıştım, aldığım setlerin bana tam anlamıyla faydalı olmadığını Emre hocanın eğitiminden anladım. En küçük detaya kadar yardımcı oluyor kendisi umarım başarılı bir yol izleyip kazanç sağlayabilirim. Almayı düşünenler hiç düşünmeden alabilirler.
  Alıntı
  Segkrc.
  Eğitimi yaklaşık 2 ay önce aldım anlatımı oldukça net ve anlaşılır.Başından beri sürekli her konuda destek vermesi ve sorunlara hızlıca dönüş yapması da cabası.Üçüncü haftada siteler hitlenmeye başladı şuan 10 site yaklaşık 2k hit alıyor ve her gün artıyor böyle giderse günlük 10kyı görmek çok yakındır
  Tabi ki kazanmaya da başladım kendisine teşekkür ediyorum ve tereddüt etmeden eğitimi tavsiye ediyorum söylediklerine uyarsanız kısa zamanda kat kat fazlasını çıkarırsınız.
  Alıntı
  Coin_Adami
  Pinterest deyince aklıma gelen tek isim @Empower . Konusunda ciddi anlamda uzman. Eğitimleri çok açıklayıcı. Okur-yazar olan herkes anlatılanları rahatlıkla anlayıp, hemen kazanmaya başlayabilir.

  İnsanlara para kazandırmak için elinden geleni yapan bir öğretmen, bir dost...

  Herşey için çok teşekkür ederim...
  Alıntı
  demirel
  Eğitimi veren ben olsaydım ve kendim gibi bir öğrencim olsaydı ''Hocam Allah aşkına şu paranı iade edeyim ne olur ne yaz nede pm felan at!!!'' derdim AMA Emre hocam bunun tam aksine her sorduğum soruya ilgiyle, alakayla cevap verdiği gibi kafama takılan herşeyi gönül rahatlığıyla sormamı, bu işte bir kardeş gibi yanımızda olduğunu hissettirdi. Açıkcası aşırı soru soran, her aşamada kafasına takılanları danışan biri olarak her soruma ilgiyle cevap aldım. Eğitimi geçtim kendisi tam bir beyefendi. Eğitimi verdik hadi eyvallah diyen biri değil. Eğitim sonrasında da sürekli diyalog halinde olan birisi. Gayet memnun kaldığım hem eğitim hem de kişiliği ile kesinlikle önereceğim birisi. Eğitim satacağım diye de kaygısı yok kesinlikle çünkü ben belki bir hafta da felan ikna ettim Emre hocam öğrencin olayım diye.
  Bu alana ve sektöre son derece uzak biri olarak(hosting, domain bile uzak kavramlar iken) aldığım eğitim sayesinde SONUÇ ne derseniz;
  hosting, pinterest, web konularına yabancı olmadığım gibi artık bu sektörün içinde biri olacağım.
  Kazanç tablosu oluşmaya başlayınca da yorumumu güncelleyeceğim.. Teşekkürler Empower
  Alıntı
  arta1515
  Eğitimi bir kaç dakika önce alan birisi olarak şunları belirtmek isterim.Gerçekten harika bir şekilde en ince ayrıntılarına kadar anlatıyor.Oluşturduğu sistemin işe yarayacağından eminim.Böyle harika bir kişilikle tanıştığım için kendimi şanslı hissediyorum.İlginiz bilginiz ve samimiyetiniz için teşekkürler hocam
  Alıntı
  KizirogLu
  pinterestle ilgili daha öncede eğitim setleri aldım. ama belirli yerlere gelip yerimde saymaktan ileri gidemedim. dersi emre hocamdan almadan önce yine aynı şeylerle karşılaşacağım konusunda tereddütüm vardı acaba yinemi yerimde sayarım diye düşünüyordum. bugün emre hocamın dersini dinledim ve şok içindeyim. şuan kendimi maddi olarak olmasada manevi olarak kendimi zengin hissediyorum. hiçbir endişem kalmadı.
  Artık öğrendiklerimi uygulamaya dökebilirsem kazanacağımdan eminim. almak isteyenler tereddüt etmeden alabilirler.
  Alıntı
  caylakgirisimci
  Site aldığınıza pişman olmayacağınız yanında da tecrübe ve yardım alacağınız bir hocamız. Sırf muhabbet bilgi akışı için bile alınabilir paketler.
  Alıntı
  pdr51
  Sektoru en iyi bilen kişilerden birisi. Hayırlı satışlar dilerim hocam. Ayrıca alacak arkadaşlar alırken şunu da göz önünde bulundurun belki sizin aldığınız site bir ay sonra günlük 1 TL belki günlük 100 TL bırakacak ama elinizde yüzlerce site açabileceğiniz az emekle güzel paralar kazanabileceginiz bir yöntem olacak.
  Alıntı
  neoplan37
  Emre hocamdan aldıgım egitimin 1. kısmını az önce tamamladım, kendisi akıcı bir dille anlaşılır bir şekilde dersini tamamladı.Şunu gönül rahatlıgı ile söyleyebilirimki, Alanında oldukça başarılı ve sabırlı egitimi almadan önce 15 gün kadar merak ettiklerimi sordum, tek kuruş ödeme yapmamama ragmen anında cevap vererek yardımcı oldu. Sistemi bugünden sonra deneyerek ileride gerekli güncellemeleri yapacagım. Daha önce aldıgım egitimlerin sonrasında denemeye gerek bile duymamıştım, Ama bu egitim kafama yattı, tekrardan teşekkürler.
  2. Güncelleme
  Arkadaşlar emre hocamdan egitimi aldıktan sonra çalışmalara başladım, 10 gün sonra 1 site bagladım, gelirim bu şekilde
  http://prntscr.com/lyerkq
  Adsense bulabilseydim şimdiye kadar 4 haneye çıkmıştım
  Kendisine teşekkür ederim, Almak isteyen arkadaşlar çekinmeden alabilir,
  Alıntı
  RSCOM
  Bu eğitim sonunda kazanamama olasılığınız çok düşük, kendisine tekrar teşekkür ediyorum.
  Alıntı
  apo1221
  ben bugüne kadar birçok eğitim seti aldım, içlerinde en faydalı olanı Emre'nin eğitim seti oldu, bilmediğim birçok şeyi sayesinde öğrendim, benim r10da gördüğüm en iyi eğitim diyebilirim
  Alıntı
  kerramihamidou
  konuyu okuyunca kafamda canlananlardan daha ötesi var, eğitimi aldım 1 aydan fazla oldu ve Emre hocam hala aynı ilgiyle sorularımı cevaplıyor, şimdiye kadar yaptığım harcamalarda en yararlı olanıydı
  Alıntı
  Gokhankaya25
  Emre hocadan aldığımız eğitimin 1.kısmını 2 arkadaşla beraber tamamladık. Akıcı ve akılda kalıcı bir anlatımı var. Hem bildiklerini anlatıyor hem de sıkılmadan sabırla sorularınıza cevap veriyor kafanızda soru işareti bırakmıyor.
  Anlattıkları karşısında yapamam diyemiyorsunuz denemeliyim diyorsunuz. İlerleyen zamanlarda yine görül ve izlenimlerimi buradan yazarım. Şunu söyliyim gerçekten akıcı anlatımı verdiği bilgiler dersin daha zevkli ve güzel geçmesini sağlıyor.
  Alıntı
  neoplan37
  Emre hocamdan aldıgım egitimin 1. kısmını az önce tamamladım, kendisi akıcı bir dille anlaşılır bir şekilde dersini tamamladı.Şunu gönül rahatlıgı ile söyleyebilirimki, Alanında oldukça başarılı ve sabırlı egitimi almadan önce 15 gün kadar merak ettiklerimi sordum, tek kuruş ödeme yapmamama ragmen anında cevap vererek yardımcı oldu. Sistemi bugünden sonra deneyerek ileride gerekli güncellemeleri yapacagım. Daha önce aldıgım egitimlerin sonrasında denemeye gerek bile duymamıştım, Ama bu egitim kafama yattı, tekrardan teşekkürler.
  Alıntı
  ustaadam
  Öncelikle, işlerim nedeni ile geç kalan bir bilgilendirme onu belirteyim. Emre hocamdan eğitimi tamamladım. Kendisi yaklaşık 3 buçuk saat herşeyi tek tek anlattı. Uygulamalı olarak gösterdi. Sabırlı ve öğretmeye hevesli birisi. Eğer üstüne düşülür söyledikleri yerine getirilirse, gelir elde edilebilecek bir alan diye düşünmekteyim.
  Alıntı
  RASKOLNIKOV
  bu işin potansiyeli tahmin edemeyeceğiniz kadar yüksek olabilir, yeter ki düzenli vakit ayırın ve @Empower a kulak verin, benim kazancım görsellerdeki gibi ve çok az emek verdim, eğer günlük 2-4 saat ayırsaydım kazanç 5x 10x daha fazla olabilirdi.

  kendisine; tüm sorularıma sıkılmadan cevap verdiği için, dostluğu samimiyeti için ayrıca teşekkür ederim... herkese bol kazançlar
  Alıntı
  okanselcuk
  Emre hocayla birlikte yaklaşık 1 ay önce bu eğitime sıfırdan başladık. (beni bu konularda bilgisi olmayan birisi olarak düşünün). Şu anda eğitimi öğrenmek ve para kazanmak bir yana, birçok bilgiyi, ekstra bilgiyi kendisi benden bıkmadan usanmadan vermekle kalmadı. Gün ve gün ilgisini esirgemeyip kendisi bizzat ilgilendi. Kendisi benim için hem çok iyi bir eğitmen, hem de çok kıymetli bir dost oldu artık. Ben Emre hocama hem bu sektörü öğrettiği için, hem de bana umut verdiği için çok ama çok teşekkür ederim.
  Alıntı
  Shakumakavelli
  2-3 ay boyunca yönelmek istediğim alan ile ilgili araştırma yapmıştım. Kendi denemelerim olsa da daha hızlı ilerleyebilmek için, deneme-yanılma-araştırma yaparak zaman kaybetmemek için eğitim seti almaya karar verdim ve çeşitli kazanç sistemleriyle ilgili eğitim setleri aldım. Şunu çok rahat söyleyebilirim ki Emre hocamın, bir işin gerçekten nasıl titizlilikle yapılması gerektiğine örnek olan bu eğitim setini almaktan fazlasıyla memnun kaldım.

  İşleyişe dair pek fazla konuşmak istemiyorum keza pürüzsüz sağlam bir iş. Kazanç olarak da, eğitim ücretinin çok daha fazlasını henüz ilk aylarda çıkartabilen bir getiriye sahip. Beni daha çok ilgilediren, aklıma takılan herhangi bir konuda bana yardımcı olabilen bir dost edinmiş olmam. Bi proje gider yenisi gelir, önemli olan çalıştığınız kişi ve onun kalitesi.

  Umarım bu tip, işinin hakkını veren projeler forumda daha çok yaygınlaşır ve benim gibi bu işlere girmek isteyip de zamandan müzdarip arkadaşlara güzel alternatifler olur. İyi çalışmalar...
  Alıntı
  trkral42
  Emre hocamdan alınan eğitim sonucu 2 ay olması ve benim aldığım eğitimden 3 gün çalışma yapıp birakmama rağmen şuan verimini fazlasıyla alıp günlük tatmin edici kazanca yükselmiştir kendisine ara ara problemlerimde sorular soruyorum ve tak hemen cevap vererek çözümlerini dile getiriyor beraber kazanacaz sözü sözde değil özünde gerçekten verilen eğitime göre verilen paranın alakası yok isterse kendisine görüntü attım paylaşa bilir buradan tşkler diliyorum
  K0bra131 adlı üyeden alıntı
  Hocamla uzun zamandır çalışıyorum. Eğitimlerinede katıldım çok şükür kazancımda güzel Kendisine hayırlı satışlar diliyorum.Emeklerine sağlık
  Alıntı
  LUGEPUORG
  Emre hocamdan eğitimi alalı daha 1 ay olmadı fakat açtığım siteler çoktan kazandırmaya başladı, sorduğum her soruya yanıt vermesinin yanında çözümü içinde oldukça çaba sarfediyor eğitimi verdim ben karışmıyorum diye bir olay yok yani bir sitem şuanda günlük 27-30 tl'yi açmış durumda.Ticarette tanıdığım en dürüst insanların başında geliyor.
  Alıntı
  w3master
  Eğitimi 1 ay önce aldım.
  Emre hocam tekerleği yeniden icat etmiyor. Kendisine özgü güzel yöntemleri var.
  Ekimin başında kazanmaya başlayan sitelerden 18 Ekim itibariyle 1k'yı aşan bir gelire sahibim.
  Üstelik Emre hocamın tavsiye ettiğinin yarısı kadar bile çalışmadım şuana kadar.
  0'dan bir şey üretirken çalışması zordur.
  Fakat ürününüz size dönüş sağlamaya başladığında daha keyifli oluyor her şey.
  Şimdi diyorum keşke 1 ay öncesinde onun söylediği kadar çalışsaydım diye.
  Gelirim 2-3 katı olabilirdi. Neyse ki çalışmak için hiç bir zaman geç değil.
  Emre hocam bize ağaç dikmeyi öğretti.
  Anlattıkları içinde daha önce bildiğim şeyler olduğu gibi yeni öğrendiğim şeyler de vardı.
  Bu ağacı büyütüp yetiştirmek biraz da eğitimi alana kalmış.
  Emre hocamın yöntemlerine ben sahibim olsaydım kimseyle paylaşır mıydım, bilmiyorum.
  O kazanmış ve bize de kazandırıyor. Bilgisini bizlerle paylaştığı için teşekkür ediyoruz.
  Alıntı

  mehmed
  Öncelikle herkese merhaba,

  Eğitimi ortalama 3,5 hafta önce aldım. İlk günden itibaren Emre'nin söylediği ve dikkat edilmesi gereken şeyleri azami şekilde yapmaya çalıştım. Bu aşama da Sunucu kurulumu, domain kayıt etme vb. işlemleri yapmaya başladım. Sonrasında yavaş yavaş söylediği yöntemlerle beraber ilerlemeye başladım. Sektöre yabancıysanız ilk zamanlar Pinterest hesapların kapanması vb. sorunlarla karşılaşabiliyorsunuz. (Burada bireysel hatalarım da mevcuttur.) İlerleme kaydederken bir kaç bilgiye ihtiyacım oldu bunlardan birtanesi sunucu ile alakalıydı ve sağolsun eğitim ile ilgisi olmasa da yardımcı oldu. Eğitimi aldıktan sonra herşey oldu/bitti olmuyor bunu öncelikle söyleyeyim. Emek sarfetmeden
  zaman ayırmadan kazanç zor. Bebek gibi düşünün ilgi gerekiyor, siz ilgi gösterdikçe kazançta artıyor. Şuan kazancım bugüne kadar 800 TL gibi bir rakama ulaştı ve tabi ki durmadan verdiği bilgilerle ilermeye devam ediyorum.

  Alacak kişiler Emre'nin desteği ve yardımı konusunda kuşku duymasına gerek yok. Bugüne kadar ulaşmak istediğimde kendisinden cevap alabildim. Eğitim ile ilgili söyleyeceğim tekşey Canlı olduğu için muazzamdı. Çünkü kafanıza takılan merak ettiğiniz herşeyi o an kendisine sorabiliyorsunuz.

  Emeğinin karşılığını aldığım ve iyi bir insan tanıdığım için memnunum. Herkese bol kazançlar.
  Alıntı
  Templar
  Alabileceğiniz kazanç sağlayabileceğiniz en iyi eğitimlerden. Pinterest ve spam nedir öğrenmek istiyorsanız tavsiye ederim.
  Alıntı
  FurkanAkman
  Eğitim yaklaşık 1 ay önce aldım. Kendisi gerçekten güzel bilgiler veriyor ve şuan güzel kazancım var. Kendi bilgilerim ile de kazançlarımı biraz arttırdım. Bu eğitimi veren Empower hocama teşekkür ederim. Eğitim satımını kapatmış , satın aldığım zaman dönüş yapacağım demiştim ondan dönüş yaptım ve aldığıma hiç pişman olmadım
  Alıntı
  CNMRCN
  14.10.2018 Güncelleme // https://www.r10.net/1073861879-post61.html ( Burada ilk yorumum var tam 1 ay önce yapmısım)

  1 Ay oldu ilk eğitimi alalı, bugün ikinci eğitimi aldım.

  Empower - Emre hoca bu konudan satışları durdurduğu için bu konuyla iligli değil de Empower ile ilgili deneyimlerimi paylaşmak istedim daha çok. Kendisi inanılmaz ilgili, parayı almadan önce nasılsa parayı aldıktan sonra da aynı ilgi alakayla devam eden birisi.

  Uyanık olduğu sürece ne zaman yazsanız cevap veren bir kişi. Kendisi balıkçı değil balık tutma eğitmeni

  Konuyla ilgili de rakam vermeden şöyle bir şey söyleyeyim yatırımımı en geç 2-3 ay içerisinde amorti edecek gibi gözüküyor böyle devam ederse.

  Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.
  Alıntı
  mct2002
  17 Eylül 2018 de Emre Bey den bu eğitimi aldim. Aradan gecen 1 ayda yorum yapmak icin yeterli veriye sahibim. Öncelikle kendisi hayal satmiyor. Bu ise girin size şu kadar kazandiracagim gibi bir iddiasi da yok. Beni egitim almaya ikna eden yaklasim ilk olarak bu samimi yaklasim oldu. Eğitim sürecinde ve sonrasinda da bu samimi ve yardimsever tavır devam etti. Egitim vereyim bitti gibi bir durum söz konusu değil, tam bir mentör gibi yapmamiz ve yapmamamiz gereken seyler konusunda yönlendirmeye devam etti. Sorduğum sorulara hizlica dönüş yapti, ve sabirli bir sekilde anlasilmayan noktalari tekrar anlattı. Ne kadar kazandim, kazaniyorum konusuna gelince bu konu kendilerinin de söylediği gibi kisini çabasına, verdiği emeğe, kapasitesine, kabiliyetine, hatta şansına göre değişir. Ben kendisini tanimaktan, eğitim almaktan son derece memnunum. Verdiği sözleri fazlasiyla tuttuğunu soyleyebilirim. Herşey icin kendisine teşekkür ederim.
  Alıntı
  pdr51
  Sektoru en iyi bilen kişilerden birisi. Hayırlı satışlar dilerim hocam. Ayrıca alacak arkadaşlar alırken şunu da göz önünde bulundurun belki sizin aldığınız site bir ay sonra günlük 1 TL belki günlük 100 TL bırakacak ama elinizde yüzlerce site açabileceğiniz az emekle güzel paralar kazanabileceginiz bir yöntem olacak.
  Alıntı
  caylakgirisimci
  Site aldığınıza pişman olmayacağınız yanında da tecrübe ve yardım alacağınız bir hocamız. Sırf muhabbet bilgi akışı için bile alınabilir paketler.
  Alıntı
  mewo95
  Pinterest diyince aklıma gelen kişidir kendisi. Sayesinde 40 gün önce kendisinden öğrenip başladığım işin durumumu atıyorum (2 Ağustostan itibaren adsense kodu eklendi):

  Bugün(15 Ağustos kımı saat 12:42'ye aittir.)
  https://resmim.net/f/Bai90H.png
  https://resmim.net/f/TE4yhY.png
  https://resmim.net/f/9e9x6q.png
  Alıntı
  BY_TURKER
  Kurban Bayramından önce iletişime geçtim. Konuştuk yapacağı işlemler halkında bilgi aldım. Daha Sonra sipariş geçtim. 1 Almanca 1 İngilizce site yaptı. Sitler hazır bot çalışıyor. Bloglar Hitlenmeye başladı.

  Arkadaş günlük olarak bilgi veriyor. Telefon ile sorduğunuz sorulara bıkmadan cevap veriyor. Yaptığı İşi gerçekten öğretiyor. Birşeyler yapmak isteyenlere güzel firsat. Hizmet aldım. Bugün uzak masaüstü bağlantısı yaptık. Belirli konularda sistem ile ilgili bilgi verdi. Teşekkür ederim Emre bey.
  Alıntı
  sanalpedia
  Empower'dan site ve eğitim aldım. Gerçekten çok ilgili ve yardımsever birisi. İlk 10 günde kazanmaya başladım. Çok teşekkür ederim.
  Skype: Ma-Kalem

 • 13-08-2018, 16:28:01
  #2
  site ile ne kadar ilgilenmemiz gerekiyor. ben şuan vatani görevimi yapıyorum bilgisayar kullanamıyorum (çarşı iznimde yok) eğer ilgi gerektirmeyecek şekildeyse almayı düşünürüm.
 • 13-08-2018, 20:00:44
  #3
  Sektoru en iyi bilen kişilerden birisi. Hayırlı satışlar dilerim hocam. Ayrıca alacak arkadaşlar alırken şunu da göz önünde bulundurun belki sizin aldığınız site bir ay sonra günlük 1 TL belki günlük 100 TL bırakacak ama elinizde yüzlerce site açabileceğiniz az emekle güzel paralar kazanabileceginiz bir yöntem olacak.
 • 13-08-2018, 20:17:45
  #4
  Site aldığınıza pişman olmayacağınız yanında da tecrübe ve yardım alacağınız bir hocamız. Sırf muhabbet bilgi akışı için bile alınabilir paketler.
  ✔ İnstagram Story Video Satışı 🎬📱
  "Hayat iman ve cihattır."
 • 13-08-2018, 23:07:33
  #5
  ciko adlı üyeden alıntı
  Arkadaştan site almıştım, her konuda yardımcı oluyor.
  mcsoft adlı üyeden alıntı
  site ile ne kadar ilgilenmemiz gerekiyor. ben şuan vatani görevimi yapıyorum bilgisayar kullanamıyorum (çarşı iznimde yok) eğer ilgi gerektirmeyecek şekildeyse almayı düşünürüm.
  Dönüş yapılmıştır.

  pdr51 adlı üyeden alıntı
  Sektoru en iyi bilen kişilerden birisi. Hayırlı satışlar dilerim hocam. Ayrıca alacak arkadaşlar alırken şunu da göz önünde bulundurun belki sizin aldığınız site bir ay sonra günlük 1 TL belki günlük 100 TL bırakacak ama elinizde yüzlerce site açabileceğiniz az emekle güzel paralar kazanabileceginiz bir yöntem olacak.
  caylakgirisimci adlı üyeden alıntı
  Site aldığınıza pişman olmayacağınız yanında da tecrübe ve yardım alacağınız bir hocamız. Sırf muhabbet bilgi akışı için bile alınabilir paketler.

  Hepinize teker teker çok teşekkür ederim.
 • 13-08-2018, 23:35:47
  #6
  cep tel no alabilir miyim?
  Yarın saat kaç gibi müsait olursunuz aramam için
  PM ile bilgi lütfen
 • 14-08-2018, 13:25:04
  #7
  İstekler karşılandı, hayırlı olması dileği ile projelere start verildi.