⭐ PROFESYONEL GOOGLE ADS REKLAM HİZMETİ ⭐ Google Adwords ⭐ Google Partner Ajans ⭐ - R10.net
 • 12-06-2018, 10:09:55
  #1
  Müşteri Yorumları

  Marvel26 adlı üyeden alıntı
  İbrahim Bey'le çalışmaya başlayalı yaklaşık 2 ay gibi bir süreç oldu. Başlangıçtan itibaren çok güzel bir iletişimimiz var. İşini son derece düzgün yapan, gerekli adımları size bilgi vererek hızla gerçekleştiren, tüm süreç boyunca raporlamaya özen gösteren birisi. Hatta anlaşma içinde olmamasına rağmen sağ olsun süreçle alakalı teknik konularda da elinden geleni yapıp projeyi bir bütün olarak görüp destek veriyor. Kendisi ile uzun soluklu bir çalışma hedefliyoruz... Eğer Ads konusunda bir projeniz varsa işini ehline bırakın hem zamandan hem de paradan kazanın.
  G3da adlı üyeden alıntı
  Yaptığı işin hakkını veren, konusunda uzman, mükemmel bir insan... İbrahim bey'le çalışmaktan çok mutluyuz.
  karmetta adlı üyeden alıntı
  Web siteme google adwords desteği alındı arkadaş baya ilgili ve işini profosyonel yapan biri gerçekten çok memnun kaldık diğer sitelerde beraber çalışmaya kesinlikle devam edeceğiz! KALİTELİ HİZMET
  oscoder adlı üyeden alıntı
  Yaklaşık 3 aydır İbrahim Bey ile çalışmaktayız. Şuan 2. sitemiz için anlaşma yaptık. Çok ilgili ve işine sahip çıkan ve işini iyi bilen bir arkadaş. Kesinlikle öneririm...
  KURT3591 adlı üyeden alıntı
  kurumsal çizgisini asla bozmayan, güven veren dürüst biriyle çalışmak istiyorsanız tam adresi İbrahim beydir. sorduğum soruların en ince detayına kadar sıkılmadan açıklama yapar. Karşısındakini boş boş ikna etmek için uğraşmayan , işi yaptığınızda doğabilecek olumlu ve olumsuz tüm yönleri açıklayıp, kararı size bırakan, gayet profesyonel ve hızlıca sonuca ulaşabileceğiniz bir arkadaştır. İşlerimiz o denli arttı ki kapasitemiz aştık yetiştiremediğimiz için mecburen reklamları durdurduk. eylül ayında tekrar görüşücez
  MadLuck adlı üyeden alıntı
  1 aydır çalışıyoruz ve oldukça güzel sonuçlar almaya başladık. kendisi işinde uzman ve oldukça başarılı
  Kaf adlı üyeden alıntı
  Bugün hizmet alındığından beri 3. günü geride bıraktık fakat ben gelişmeler o kadar güzel ki paylaşmadan geçmek istemedim. İbrahim Bey ile çalışmadan önce gün içinde fazlasıyla gereksiz arama geliyordu ve bunlardan yalnızca 1-2 tanesinden dönüşüm sağlayabiliyorduk. Çalışmaya başlanan ilk günden bu yana değişimi görmek için tuttuğum istatistikler 11/12, yani 12 arama geldi 11 tanesi işe dönüştü. Danışmanlık için verilen ücretin alınan hizmet karşısında neredeyse bedava olduğunu söyleyebilirim. Kendisiyle 7/24 iletişim kurabildiğime değinmiyorum bile, zaten çalışmaya karar verirseniz o ilgiyi ilk 2-3 mesajda anlayacaksınız. Ben fazlasıyla memnunum, hatta rahatlıkla R10'da aldığım en ilgili, kaliteli hizmet diyebilirim. Tekrar çok teşekkür ederim.
  WeAreWinner adlı üyeden alıntı
  İbrahim bey ile birden çok web sitesi için çalışıyoruz. Yapılması gereken her şeyi hızlıca yaptığı ve genel olarak konudaki uzmanlığı ve yaklaşımı için teşekkür ederim.
  Unique07 adlı üyeden alıntı
  ibrahim bey işini oldukça başarılı yürütüyor, adwords hesaplarınızı gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz.uzun süredir kendisiyle çalışıyoruz tavsiye ederim
  TGAMES adlı üyeden alıntı
  Çalışmaya yeni başlamamıza rağmen dönüşümlerimizde ciddi bir artış gözlemledik, İbrahim beye teşekkür ederiz.
  Ahirzamangenci adlı üyeden alıntı
  ibrahim bey ile anlaşma sağlanmıştır. kendisi işini bilen aldığı işe sahip çıkan takip eden özverili çalışan bir arkadaş istediğim her şeyi sabırla uygulayıp gerekli çalışmaları eksiksiz teslim etmiştir. konunun hakkını veren firmadır. tavsiye ederim. kurumsal çizgisi de ayrıca takdir edilecek bir konudur.
  bilisimdyg adlı üyeden alıntı
  Müthiş ilgili bir arkadaş İbrahim Hocam, Baştan sona tüm ayarlamaları yaptı. Meyveleri almaya başladık. A++
  Kaf adlı üyeden alıntı
  İbrahim Bey ile ikinci çalışmamızı gerçekleştiriyoruz. Her çalışmamızda aldığımız verimi katlayarak gidiyoruz. Henüz 3. günümüz olmasına rağmen şimdiden kendisine aylık olarak verdiğimiz hizmet bedelini çıkarttık. Tekrar çok teşekkür ederim, bu iş için İbrahim Bey'den başkasıyla çalışmadan önce iki kere düşünmelisiniz.
  Netapi adlı üyeden alıntı
  İbrahim bey ile çalışılmaya başlanmıştır. Kısa süre içerisinde etkisini gördük umarım çalıştıkça daha güzel olacak bu arada kendisi gerçekten çok sabırlı birisi her soruma olgunlukla cevap veriyor
  serhanefe adlı üyeden alıntı
  Arkadaş işini oldukça başarılı yürütüyor, adwords hesaplarınızı gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz.
  Erdemika adlı üyeden alıntı
  Hizmet alındı yapılan optimizasyon çok faydalı oldu teşekkür ederim.
  saglikli adlı üyeden alıntı
  Konusunda gözünüz kapalı hizmet alabilirsiniz.
  Abc_18 adlı üyeden alıntı
  Profesyonel İşini Bilen Hızlı ve Güvenilir. A+++
  muhammetilbas adlı üyeden alıntı
  Bir müşterim için çalışma yapıldı; ben ve müşterim oldukça memnunuz. İşinin ehli bir hocam olur. İnşaallah daha çok çalışacağız.
  aselsoft adlı üyeden alıntı
  Hizmet alındı, tüm sorularıma kısa sürede dönüş sağladılar. Şirketimizin reklamları için çalışmaya başladık. Teşekkür ederim.
  M4HMuT adlı üyeden alıntı
  Hızlıca beklediğimiz çözüme kavuştuk, bilgili ve ilgili birisi.
  adig3 adlı üyeden alıntı
  Adwords desteği alındı iş takibi ve hizmeti alınmaya değer tavsiye ederim çalışacaksanız bu arkadaşlarla çalışın.
  FZaman adlı üyeden alıntı
  İbrahim hocam ile çalışmaya başladık, yardımları için çok teşekkür ederim. Beklediğimiz geri dönüşü alacağımızı düşünüyorum.
  mertcandede adlı üyeden alıntı
  İşini profesyonelce yapıyorlar. İlgili ve samimiler. Kesinlikle A+++
  ZMB adlı üyeden alıntı
  İbrahim Bey ile telefonda görüşüldü. Alanında uzman biri. Bir yön eylem plani dahilinde çalışmak istiyoruz kendisiyle. Teşekkürler
  DedeOyuncak adlı üyeden alıntı
  Kendisinden E-Ticaret sitem için reklam fikirleri aldım ve asla paraya ve kandırmaca teşviki olan bir arkadaş değildir. Bana vermiş olduğu fikirler çerçevesinde, reklam verirsem benim fayda göremeyeceğim konusunda fikirler verdi. Bu durum, hizmet veren bir kişi için takdire şayan bir durumdur. Kendisini çok tebrik ediyorum, iş ahlakından ötürü de saygılarımı sunuyorum. İyi niyetli ve iş ahlakı olan bir arkadaştır kendisi.
  Bilgi amaçlı yazdığım konularım:
 • 03-07-2018, 15:51:57
  #2
  Hızlıca beklediğimiz çözüme kavuştuk, bilgili ve ilgili birisi.
  "Suçun cezasından kaçabilirsin, ama vicdanın azabından kaçamazsın."
 • 10-07-2018, 16:41:12
  #3
  Merhaba Arapça adwords reklamına hizmetiniz varmı
 • 10-07-2018, 16:44:56
  #4
  Egenet adlı üyeden alıntı
  Merhaba Arapça adwords reklamına hizmetiniz varmı
  Tüm dillerde reklamlarınızı yayınlayabiliriz.
 • 10-07-2018, 19:16:19
  #5
  merhaba adwordse başlayacağız adwords konusunda bilgimiz çok az pm attım
 • 10-07-2018, 20:56:30
  #6
  ArdaULUS adlı üyeden alıntı
  merhaba adwordse başlayacağız adwords konusunda bilgimiz çok az pm attım
  Dönüş sağladım hocam.