Adsense reklamlarınızın görünmemesi konusunda sıkıntı yaşıyorsanız ve sıkıntınız wordpress altyapılı sitenizde yaşanan bir sıkıntıysa sanırım çözümü buldum. aylardır uğraştığım ama reklam görünmeyen sitemde yaptığım çalışmalardan sonra reklam görünmeye başladı. genellikle
3 adet reklamı artık görebiliyorum, bazen de 2 reklam görünmektedir.
Bu konuda ihtiyaç sahiplerine ücretli çalışma yapabilirim.
Çalışma ücreti 100 tl olup, ödeme hesaba geçtikten sonra çalışmaya başlıyorum. Çalışma hakkında bilgi vermiyorum. reklam görünmeye başladığı an ücreti haketmiş sayılırım.

Ücreti ödediniz ama reklam hala görünmüyor mu? bu konuda kesin olarak reklam görünmediği anlaşıldıgında ücretinizi %100 iade ediyorum.
not: iadede benim hesabıma geçen tutar iade edilir, gönderim ücreti iade edilmez.

Önemli not: çalışma yaptığım sitelerde en az 2 reklam görünümü garantisi veriyorum. şuan yaptığım çalışmalarda %80 oranında 3 reklam, %20 oranında da 2 reklamı görebiliyorum.

Çalışma yaptığım sitelere yerleştirdiğim kodu ve kullanılan eklentiyi not alıyorum. en küçük bir değişiklik yaparsanız iade yapmıyorum. bunu bilerek iş verip vermeyeceğinize karar verin.

sitelerinizin full yedeğini alın, herhangi bir aksaklıkta yada eksiklikte kesinlikle sorumluluk almıyorum. Bu durumda sorumluluk tamamen size aittir. (Vay sitemi bozdun, iademi yap, yok şu kadar zarar ettim sitem bozulunca gibi bahaneleri kabul etmem, siteniz bozulursa yedeği sizde olsun ve geriye yükleyin. önce yedek alıp, sonra iş için müracat edin.)

işlem süresi yaklaşık 1 saattir. yarım saat reklam görünme süresi. toplam 1.5 saatte sitenizde reklam görünmeye başlar.