Ürün sıfır, kapalı kutu olarak teslim edilecektir.
(Örnek görseldeki cihaz tarafıma aittir. 15.6 inc Huawei Matebook ile fotoğraflanmıştır.)
Doktor, yazılımcı, yayıncı, oyuncu, borsacı, e-ticaret ile uğraşan, ofis işleri ile uğraşan kişiler için tek kablo ile ister kafede, ister seyahat halinde iken, isterse ofiste veya evde üç ekrandan çalışma kolaylığı.

Distribütör fiyatı 36990 TL,
Liste fiyatım 26999 TL,
r10 özel fiyat 19999 TL


https://www.youtube.com/watch?v=Ol4-GGxQriE

CİHAZ HAKKINDA
Ofiyaa P2 Pro İki Ekranlı Taşınabilir 13,3” Monitör (FHD 1080P IPS Panel Çoklu Ekran, 14-17 inç Ekranlara Uyumlu Portable Screen)
Dizüstü Bilgisayar İçin taşınabilir 2 ekranlı Monitör. Hafif ve taşınabilir, kendi mobil istasyonunuzu istediğiniz yerde oluşturun. 13-17 inç arası laptoplara tavsiye edilir.
İş hayatınızda kullandığınız taşınabilir bilgisayarın ekranı sizin için yeterli gelmiyorsa, laptop ekran genişletici OFiyaa P2 Pro tam size göre!

OFiyaa P2 Pro Taşınabilir Laptop Monitörü ile Verimliliğinizi Artırın.

Borsa parametrelerini takip eden profesyonellerden yazılım geliştiricilere ve tasarımcılara dek oldukça geniş bir kitlenin çalışma sürecini kolaylaştıran OFiyaa P2 Pro taşınabilir laptop ekran genişletici, aynı anda üç ekranla çalışmak isteyenlerin gereksinimlerini karşılıyor.

MacBook ve Windows işletim sistemli, 13 ila 17 inç ekranlı dizüstü bilgisayarlara pratik şekilde takılabilen taşınabilir laptop monitörü, ekran kalitesiyle kullanıcılarını memnun ediyor. Full HD (1080p) çözünürlüklü, 60 Hz yenileme hızlı ve IPS panelli OFiyaa P2 Pro, montaj sonrasında 202°’lik hareket imkânı da sağlıyor.

Çalışmalarınıza hız ve verimlilik kazandırmak için taşınabilir laptop monitörü arayışındaysanız OFiyaa P2 Pro’yu edinebilirsiniz.
Çok Çeşitli Uygulamalar İçin HD Ekran
Ayarlanabilir Ekran Parametreleri
Yüksek Parlaklık ve Enerji Tasarrufu
202° Dönüş Açısı ve Çoklu Görünüm
Dayanıklı ve Aşınmaya Dirençli
Kompakt ve Taşınabilir
OFiyaa, çok yönlü, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı mobil çift ekranlı bir monitördür! Bilgisayarınızda çalışmak için size daha fazla alan sağlar ve ek monitör maliyeti olmadan üretkenliğinizi büyük ölçüde artırabilir.

Sadece TYPE-C kablosunu takın ve hemen çalışmaya başlayın!
TEKNİK ÖZELLİKLER
Boyutlar: 13.5” x 8.5” x 1.5”
Ekran Çözünürlük: 1920*1080 Piksel, 16:9 FHD
Ekran Yenileme Hızı: 60 Hz
Panel Tipi: IPS
Ayarlanabilir Ekran Parametleri: Var (Parlaklık, renk, sahne modu, DCR (Dinamik Kontrast), Keskinlik, HUE, doygunluk, arka ışık, renk sıcaklığı, dil, Aspect, otomatik güç kapatma, geniş dinamik mod, hacim vb.)
Görüntü Oranı: 16:9
Bağlantı Kablosu: USB Type-C
Uyumlu Ekran Boyutları: 13-17 inç ekranlar için uygundur.
İşletim Sistemi: Mac, Windows, Linux, Android, Xbox, Switch, PS4, Chrome Uyumlu