Merhabalar, farklı bir oyun aldığım için bu iki oyunu elden çıkarmak istiyorum.Risk oyununu bilmeyen yoktur zaten. Askerleriniz ile diğer oyuncuları eleme üzerine oynanıyor. Farklı oyun modları da mevcut, gizli hedefler gibi. Oyunu hızlandırıp oyuna blöf mekaniği ekliyor. Böylece gruplaşmalar vs. daha sık oluyor. Yılların oyunu. Tamamen Türkçe'dir.
Oyun içinde herhangi bir kusur yok ancak kutusunda kargo kaynaklı biraz ezilme var + köşelerde kullanmaya dayalı ufak yıpranmalar var. Bir de bir asker parçasında ayak yerinde hafif yamulma var. Ancak oyunla alakalı herhangi bir sorun olmuyor, zaten onlarca asker figürü var her oyuncu için.
Fotoğraflar bana ait > 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8

Bulabildiğim en uygun fiyat internette 740 tl > https://www.pazarama.com/risk-kutu-o...-5010993328727

-
Hilal Hattı oyunu ise genel olarak alternatif bir Türk tarihine dayanıyor. Oyunun kısaca hikayesi şöyle; Osmanlı, en geniş topraklarına sahip olduğu zamanlar iç parçalanma yaşıyor ve birçok boya ayrılıyor. Oyuncular bu boylardan birini seçip yönetiyor. Bazı hedefler mevcut; Karadenizin Hakimi, Mısırın Hakimi tarzında. Bu görevleri yaptıkça başarım kazanıp sonunda oyunu kazanıyorsunuz. Tabi ordularınızı iyi oluşturmak da çok önemli. Eğer birkaç kafadar arkadaş bulursanız bu oyun ile uzun saatler güzel vakit geçirebilirsiniz. Veya çocuklarınıza hediye maksatlı alabilirsiniz. Oyunda para olarak metal akçeler, birçok renkli zar, oyun kartları ve oyun tahtası mevcut. Bir kere oynandı. Yani eksik yoktur parçalarda. Kusur olarak söyleyebileceğim bir durum yok ancak bana gelen baskıda mavi zarlar beyaz zar olarak gelmiş, kırmızı zarlar da mor gibi ama sorduğumda artık yeni baskı bu şekilde dediler. Onun dışında kutusu ve içerikleri sağlam. Tamamen Türkçe'dir. Fotoğraf koymadım ancak zaten çok yeni olduğu için görecek bir şey yok.

Oyunun tasarımcısı tarafından birkaç anlatım videosu da mevcut. > https://www.youtube.com/@Phoenixzs1012

Bu oyunu da şu an için en uygun fiyatlı 235 tl olarak buldum > https://www.ciceksepeti.com/hilal-ha...yunu-kc8963264

-

İki oyunu da birden satmak istiyorum ayrı kargolarla uğraşmamak için. Bu yüzden normal fiyatlarından yaklaşık %33 aşağı fiyata satmayı düşünüyorum.

Risk (500 tl) + Hilal Hattı (150) > 650 TL + Kargo BEDAVA
Oyun kutularını patpata saracağım herhangi bir sıkıntı oluşmaması için. Shopier üzerinden satış yapacağım. Kart ile ödeme imkanına sahip olacaksınız.

Satın almak için lütfen PM iletin.

Not: Sonuçta zevk unsuru bir ürün bunlar, herkesin beğenisi farklı olabilir. Söylediğimin dışında birşey çıkmaması halinde iade kabul etmeyeceğim. Kargo vs. gereksiz maliyet oluşturur bana çünkü. Böyle bir bakıp deneyip beğenmezsem iade ederim tarzında düşünen varsa sıfır olarak alsın. Ben bunların distribütörü değilim çünkü. Anlayışınız için teşekkür ederim.