Merhaba ürün sadece denendi ve çalıştığınan emin olunu kutusu v.s yoktur. isteiğim ücret 150 tldir istanbul içi elden teslim ist dışı önce ödeme sonra kargo. kargo alıcıya aittir.


Bu Ürün Ne Yapar?

TP-LINK'in TL-PA2010KIT elektrik hattı adaptörleri, klasik güç aktarımı sağlarken aynı zamanda veri transferi için de evinizin var olan elektrik kablolarının avantajını kullanırlar. Yani, ek kablo gereksinimi olmadan, kullanıcılar TL-PA2010KIT’i var olan elektrik prizlerine basit bir şekilde takabilir ve hemen bir ağ altyapısı oluşturabilirler. Minyatür tasarımı ile evinizin herhangi bir yerinde onu prize takarak kullanmanın rahatlığını yaşayın!

Minyatür Tasarım, Ultra Kompakt

Yeni çok küçük kutu tasarımı ile TL-PA2010KIT, TP-LINK’in önceki mini 200Mbps Elektrik Hattı Ürünlerinden çok daha küçüktür. Sadece 28,5 mm’lik kalınlığı ve yüksek kalitesi, şık beyaz kutusu ile herhangi bir elektrik prizinin tamamen entegre bir parçası gibi görünürler.

200Mbps’e kadar hız, 300 metre mesafe

Gelişmiş HomePlug AV teknolojisi ile TL-PA2010KIT, kullanıcılara evin elektrik şebekesi üzerinden 300 metre kadar bir mesafede, 200Mbps’e kadar sabit yüksek bir hızda veri transmisyonu sağlar. Yerleşik güçlü AES şifrelemesi ile birlikte TL-PA2010KIT, bütün ağa uyumlu cihazları (bilgisayarlar ve oyun konsollarından IPTV için set üstü kutularına, yazıcılara ve NAS sabit disklere kadar) bağlamak için komple bir ev çözümü olarak önemli bir seçenektir.

Harcanan Güç %75’e Kadar Bir Oranda Azalır

Pratik tasarımı ve özel Güç Tasarrufu Modu ile yeni nesil Elektrik Hattı Adaptörü TL-PA2010KIT, var olan Elektrik Hattı Adaptörlerinden daha az güç harcar. Belirli bir süre veri alışı ve verişi yokken, otomatik olarak normal “Çalışma” Modundan, enerji tüketimini %75’e kadar azaltacak olan “Güç Koruma” Moduna geçer*.

Kolay Ağ Güvenliği için Çift Düğme

Kullanıcılar, adaptörlerdeki düğme çiftine basitçe basarak birkaç dakikada zahmetsizce Elektrik Hattı ağını kurabilir, ağ güvenliği ve veri koruma için 128-bit AES şifrelemesini tamamlayabilirler.
Bu kadar basit!
1. Adaptörü elektrik prizine takın
2. Ağ kablosu yoluyla cihazı adaptöre bağlayın
3. Şifreleme düğmelerine basın, işte oldu!