• 15-05-2024, 02:11:41
  #1
  Kurumsal PLUS
  Sayın Forum Üyeleri,
  Türkiye'nin yerli ve güçlü bulut bilişim işletmesi FibaCloud.com olarak, sadece kurumsal müşterilerimize özel olarak tasarlanmış yeni yönetilen hosting hizmetimizi duyurmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz!
  İşte hizmetimizin sunduğu eşsiz avantajlar ve özellikler:

  Üstün Hizmet Özelliklerimiz:

  • cPanel Sunucu Yönetimi: Hosting hizmetimiz, kullanıcı dostu cPanel ile sunulmaktadır. Bu sayede, sunucularınızı kolayca yönetebilir, web sitelerinizi hızla kurabilir ve bakımını yapabilirsiniz.
  • LiteSpeed Web Sunucusu: Performans ve güvenilirliği ön planda tutan LiteSpeed ile web siteleriniz daha hızlı ve güvenli bir şekilde çalışır. LiteSpeed, yüksek trafik dönemlerinde bile optimum performans sunar.
  • Saatlik Ücretsiz Yedekleme: Verilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, verileriniz saatlik olarak ücretsiz yedeklenmektedir. Herhangi bir veri kaybı durumunda, en güncel yedeğinizle verilerinizi hızla geri yükleyebilirsiniz.
  • Kapsamlı Destek Hizmeti: Yazılım sorunları dahil her türlü teknik destek hizmeti sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz, 7/24 yanınızda olup tüm sorunlarınıza hızlı ve etkili çözümler sunar.
  • DELL EMC Unity All Flash Storage: Felaket senaryolarına uygun depolama altyapımız, verilerinizin güvenliğini en üst düzeyde sağlar. Anlık olarak 30GB okuma/yazma kapasitesi ile performans kaybı yaşamadan verilerinize erişebilirsiniz.
  • DDoS Koruma: DDoS saldırılarına karşı gelişmiş koruma özelliklerimiz ile web sitenizin sürekli erişilebilir olmasını sağlıyoruz. Bu sayede, kötü niyetli saldırılara karşı güvende olursunuz.
  • Yüksek Güvenlik Standartları: Verilerinizin güvenliği bizim için en büyük önceliktir. Gelişmiş güvenlik protokollerimiz ve sürekli güncellenen güvenlik duvarlarımız ile verilerinizi koruma altına alıyoruz.
  • Ölçeklenebilirlik ve Esneklik: İşletmenizin ihtiyaçlarına göre kaynakları hızla artırabilir veya azaltabilirsiniz. Böylece, büyüme hedeflerinize uygun çözümler sunarız.  Fiyat Bilgisi ve İletişim:


  Detaylı fiyat bilgisi almak ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için satış ekibimize ulaşabilirsiniz. Size özel çözümler sunmak için buradayız.
  FibaCloud.com olarak, işletmenizin bulut bilişim ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamak için buradayız. Güvenli, hızlı ve profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

  İletişim Bilgileri:Saygılar ve Sevgilerimle
  Abdullah K. - SMM of FibaCloud.com (AS44382)
 • 15-05-2024, 02:13:30
  #2
  Hayırlı satışlar Abdullah bey
 • 15-05-2024, 02:24:21
  #3
  Abdullah Bey,
  Konuya YS belgesi ve Vergi levhası eklenmesi gerekiyor. Sitenizde de YS belgenizi görüntüleyemedim. BTK Ticari Amaçlı Hizmet Veren Yer Sağlayıcıları Listesi'nde de görüntüleyemiyorum. Konuyla alakalı forum kurallarında aşağıdaki kısım yer alıyor bilginiz olsun...
  Alıntı
  YS belgesi ile Vergi levhasının konuya eklenmesi zorunludur. Açtığınız konuya mutlaka eklemeniz gerekmektedir, aksi halde uyarı yapılmaksızın konu silinecektir.
 • 15-05-2024, 10:26:53
  #4
  MotilusLTD adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Abdullah Bey,
  Konuya YS belgesi ve Vergi levhası eklenmesi gerekiyor. Sitenizde de YS belgenizi görüntüleyemedim. BTK Ticari Amaçlı Hizmet Veren Yer Sağlayıcıları Listesi'nde de görüntüleyemiyorum. Konuyla alakalı forum kurallarında aşağıdaki kısım yer alıyor bilginiz olsun...
  amerikan şirketi olduğu için sence YS belgesine mi ihtiyacı var
 • 15-05-2024, 10:29:52
  #5
  mesutcandemir adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  amerikan şirketi olduğu için sence YS belgesine mi ihtiyacı var
  Hosting Satış Kategorisi Kuralları