Nosspeed.com.tr Müşteri mağduriyeti ve Sorumsuzluk! - Sayfa 2 - R10.net
 • 15-09-2020, 14:53:06
  #10
  Dr.SEO adlı üyeden alıntı
  İlgili kişi/firma'ya bir soru sormak istiyorum. Noss Speed ne demek? "YÜKSEK HIZ" demek. Peki siz bu ismi kullanırken müşteriyi çekmek adınamı kullanıyorsunuz? Yoksa ciddi anlam da kurumsal bir yapıya sahipsiniz de, müşteri memnuniyeti odaklı çözüm üretmek adına hizmetmi sağlamaya çalışıyorsunuz?

  Web sitenizde bir sabit telefon yok, 0850'li bir telefon var bunu herkes alabilir mevzu O değil. Bir adres, vergi numarası, hiç bir şey yok kurumsallığın K harfini göremiyorum. Neyse konuyu daha fazla uzatmayacağım. Acil bir şekilde bu sorunun çözülmesini aksi halde gereğinin yapılmasını arz ve rica ediyorum..

  Üç gün yeteri kadar zaten musamma gösterilerek bir şey denilmedi. Ancak bugün bu işin artık bir sonucu olmalı. Eğer hizmet veremiyor iseniz müşteriye ait sitelerin CPanel, FTP ve diğer dosyalara erişim iznini IP üzerindende olsa verin ki insanlar backup-yedeklerini çekerek farklı bir firmaya taşıma işlemi gerçekleştirsin. 11 sene bizde yaptık bu işi, ancak böyle bir sorun asla insanlara yaşatmadık. Eski nesile göre, yeni nesil çok farklı sistem işleyişine sahip göründüğü gibi..

  Bu konu içerisinde ikili münakaşa, soru-cevap pozisyonuna dahil olmak istemiyorum. Şikayet konusu açıldı ve şikayet konusunda talep edilen, sözleşme içerisinde bu hizmete dayalı olarak yapılan ödemenin karşılığını talep ediyoruz. Gereğinin yapılmasını aksi halde gereken şikayet konusunun farklı platform mecralarınada yansıtılacağını bildirmek isterim.

  Saygılar.

  Neyse konuyu daha fazla uzatmayacağım. Acil bir şekilde bu sorunun çözülmesini aksi halde gereğinin yapılmasını arz ve rica ediyorum..

  Burada konuyu uzatıp bizlere meşguliyet vermektesiniz, kendinizle çelişkiye düşen konuşmalarınız var ve sizlere cevap vererek zaten zaman kaybı yaşıyoruz. Lütfen konu hakkında daha fazla yorum sağlamayın.

  İyi Çalışmalar Dileriz.
 • 15-09-2020, 14:58:18
  #11
  Suç işlediğimi iddaa eden arkadaş, suç işlediğimi düşünüyorsan firmanızın avukatına vekalet vererek hakkımda soruşturma dosyası açtırma konusunda özgürsünüz. Gerekli iletişim, tc kimlik, firma ünvanı gibi bütün bilgileri talep ettiğiniz taktirde tarafınıza iletirim. Sicil numarası paylaşmaya gerek varmı? Siz bi avukatınız ile görüşün, bizim büromuzu arasın biz karşılıklı olarak görüşürüz suça iştirak, suç işlemeye meilli bir sarfedilen cümlenin doğruluğunu beraber kontrol ederiz. Bu kadar komik olmayın Üç gündür çözülemeyen sunucu sorunu ne zaman çözülecek herkes görsün bizde takibini yapalım. Merak etmeyin sunucu IP sorgusu yaparak müşteri potansiyelinizi bizzat kontrol ederek çok yüksek müşteriniz olduğunu doğruladım bende zaten çok fazla atmayalım da işimizi yapalım.


  Sonucu büyük bir heyecan ile bekliyorum. Mesai saati sonrasında beni siz aramak zorunda kalacaksınız burayada yazıyorum ve altınıda çiziyorum. O zaman bakarız suç/suça iştirak nerede bir özür dilersiniz.

  Sizede kolay gelsin kurumsal firma sağlayıcısı.
 • 15-09-2020, 15:10:16
  #13
  Arıza ne zaman giderilecek ?
  Ne bugüne kapıl ne dünü unut
  Yaşanan her gün yeni bir umut
  Gün gelir her şey geçer
  İnsan yolunu kendi seçer / Aradığım siteleri kolay bulmak için ilk sayfaya alıyorum.. / Şikayet konuları için sizden özel bilgi istenmedikçe pm göndermeyiniz.
 • 15-09-2020, 15:11:51
  #14
  rootman adlı üyeden alıntı
  Arıza ne zaman giderilecek ?
  Merhaba

  İşlemlerin %90 tamamlandı, genel duyuru yapılacak olup müşterimiz olmadan yorum yapan konu açan kişi yada kişiler hakkında gereğini yapmanız rica olunur.
  Gün içinde işlemlerin tamamlanması ön görülmektedir.
 • 15-09-2020, 20:17:14
  #15
  rootman adlı üyeden alıntı
  Arıza ne zaman giderilecek ?
  Nosspeed adlı üyeden alıntı
  Merhaba

  İşlemlerin %90 tamamlandı, genel duyuru yapılacak olup müşterimiz olmadan yorum yapan konu açan kişi yada kişiler hakkında gereğini yapmanız rica olunur.
  Gün içinde işlemlerin tamamlanması ön görülmektedir.
  @Nosspeed; yapılan çalışma sonrası birçok sitemin bilgisini kurtardıklarını ancak birkaç sitemin bilgilerinin yitirildiğini belirtti. Telafi olarak hizmet bedelinin iadesini yaptılar. Kendim önlem olarak sitelerimi farklı bir firmaya taşıma kararı aldım konu kilitlenebilir.
  Adsense Onaylı Kredi Sitesi Satılıktır!