• 25-06-2022, 14:54:40
  #82
  the_jokers adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  sen bırak müslümanı insan bile olamazsın
  Bana cevap yazma ayak takımı
 • 25-06-2022, 14:55:23
  #84
  fasb adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İlk 3 cümle tam bir avam ağzı. Bu tür şeyleri bana yapma lütfen. Git onu eğitim seviyesi düşük cahil insanlar üstünde uygula. Onlar korkup geri çekilirler hemen çünkü.

  Bölücülük yapıyorsun çünkü senin gibi düşünmeyen davranmayan insanları hedef gösteriyorsun. Bak çok basit sorum var. Sen lgbt biriyle birlikte mi oluyorsun? Hayır demi. Sana bir zararı var mı? Hayır. O zaman banane demelisin dostum. Benim rabbim bunu diyor diyo. O kişiye ne?? Hindistanlı gelip sana burada kesemezsin ineği dediği zaman ne diyeceksin? O da haklı bu kafada. Her insan kendinden sorumludur. Din, kişiyle yaratıcı arasındadır. Ama siz araya girip o böyle yaşamalı bu böyle yaşamalı diyorsunuz. Hayırdır Allah mı oldunuz ki kul ile yaratıcı arasına girme haddini kendinizde buluyorsunuz.

  "Rabbimin dediği, söylediği kimlikte yaşamaya çalışıyorum " ee sen böyle yaşıyorsun diye diğer insanlar böyle yaşamak zorunda mı?
  Ben böyle yaşıyorum diye diğer insanlar böyle yaşamak zorunda değil tabi ki böyle bir söylemimde mücadelemde yok. Lgbt olayına gelirsek benim dinim ayetlerinde de açıklamış ve lanetli kavim olarak anlatmıştır. Ben bu lanetli kavime neden benim dinime mensup değilsin diye karşı çıkmıyorum benim kardeşimin, arkadaşımın, çocuğumun ahlakını, kendi öz kimliğini bozan ve bozmaya çalışan kişilere karşı dik duruş sergilemeliyim kendimi korumalıyım bu yanlış yada ötekileştirme değildir. Tam tersi kendi öz kimliğine sahip çıkmaktır. Ben Hindistan'a gidip inek kesmeye kalkmıyorum, kendi vatanımda da kesmiyorum diyene yargılayacak kişi zaten ben değilim haddime de değil. Ama benim değerlerime sevgi duyduğum mabede laf geldiği zaman ve zarar gördüğü ve göreceği zaman tabi ki de buna en şiddetli şekilde karşı çıkacağım buda benim hakkım. Müslüman, Müslümandan sorumludur.
 • 25-06-2022, 14:56:17
  #85
  zerkalov89 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hemen karı gibi report edin
  Ayrıca elhamdülillah ben Müslümanım
  İslâm düşmanı biri benim kirli çorabım bile olamaz
  Sonra diyorlar ki bu milletten neden adam olmuyor.

  1 Karı gibi ?
  2 forumun kuralları var, gerektiğinde rapor edilir.
  3 savunduğun zihniyetin tümüyle aynası olmuş durumdasın.
  E şimdi gel de bu zihniyeti anlamaya çalış ve kendini onların yerine koyup empati göstermeye çalış.

  İslam düşmanlığı yaptığım yazıyı göster ?

  Bak bir de senin anlayacağın şekilde yazayım ;

  Allahın Cahili, çorap bile senden zeki, ne zaman susacağını ne zaman konuşacağını emin ol daha iyi bilir.
 • 25-06-2022, 14:56:22
  #86
  Escanor adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kardeş sende çok fena zeka geriliği var doktora görün.
  Elhamdülillah Allah'ın düşmanı melun bir kafiri hayatım boyunca hiç sevmedim. Varsın zeka geriliği olsun
  İlahiniza dokununca nasıl da kuduruyorsunuz
  Hadi git malûm şahsa tapmaya devam et
 • 25-06-2022, 14:56:35
  #87
  zerkalov89 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bana cevap yazma ayak takımı
  ben senin gibi kişiliksize ne yazacam sen Atatürke hakaret ettin adminler seni halen banlamıyor yoksa gram umrumda değilsin vasıfsız oksijen israfı.
 • 25-06-2022, 14:57:27
  #88
  zerkalov89 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Elhamdülillah Allah'ın düşmanı melun bir kafiri hayatım boyunca hiç sevmedim. Varsın zeka geriliği olsun
  İlahiniza dokununca nasıl da kuduruyorsunuz
  Hadi git malûm şahsa tapmaya devam et
  Zuhahaha ulan sen kimsin? Allahı mı temsil ediyorsun,müslümanlık için ne yaptın? Atatürk'e karşı çıkmaktan başka hiçbir işe yaramayan homoerectusun tekisin.
 • 25-06-2022, 15:18:53
  #89
  Değerli forum üyeleri.

  Yaptığımız son kural güncellemelerinden sonra siyaset ve islama dair tartışma konuşma ve görüşleri serbest bırakmıştık. Lakin gördüğüm üzere kin ve nefret dolu yazılar oluyor. Bir mesajda ulusumuzun önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e hakaretler edilirken. Diğer mesajlarda ülkemizin çoğunluğunun tabi olduğu İslam’a karşı yanlış laflar kullanılıyor. Biz yöneticilerin tabiki görüşleri var ancak burada tarafsız olarak kin ve nefret içeren mesajları silmek ile mükellefiz. Kin ve öfke içeren kaosa sürüklenen mesajları silmemiz veya bunu yazan üyeyi banlamamız. O üye ile karşıt görüşte olduğumuz veya hemfikir olduğumuz anlamına çıkartılıyor.

  Bizler paramızı cumhuriyetçilik veya laikçilik veya islamcılıktan kazanmıyoruz. Sizin öfke içeren görüşlerinizi silerek kendimize değil size ve forum üyelerinin sahiplenebileceği olumsuz profilden kurtarıyoruz sizleri.

  Tekrar belirtiyorum ki. Yorumu silinen üyeler veya banlanan üyeler dönüp kendilerine baksınlar ve öfke kontrolü sorunlarını çözsünler.

  R10, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin anayasalarına uyan bir forumdur. İllegal veya kanuna aykırı bir içerik yer almamasına dikkat eder.

  Olası bir soruşturmada hukuk ekibimiz mahkemeden talep edilen bilgileri paylaşmak zorundadır. Bu kin ve öfkeye bulaşanların genelde 24 yaş altı olduğunu görmekteyiz. İslam ve Cumhuriyet bu ülkenin değişmez iki ana teması olduğundan mütevellit bu tip konulara yorum yaparken/tartışırken saygı çerçevesini aşmadan yazı yazmanızı temenni ederiz.

  Moderatörler size göre taraflı iken çoğunluğa göre tarafsızdır. Tarafsızlık ilkesi forum yöneticilerinin 1. Kuralıdır.

  Alınganlık; fikirlerinizi aşağılamaz. Bizleri yüceltmez

  Saygılarımla.