Şirketimiz, tüm dünyadaki konumlara rekabetçi, yüksek kaliteli ve güvenilir rotalar sunarak çözüm ortaklarımıza sunduğumuz avantajlar: taşıyıcılar ve operatörlerle hızlı doğrudan VoIP ara bağlantıları, son derece rekabetçi fiyatlar, 7/24 Ağ Operasyon Merkezi (NOC) desteği, dünya çapında rota aramaları. Eğitimli profesyonellerden oluşan ekibimiz, müşterilerimize hızlı birinci sınıf hizmet sunmak için her türlü çabayı göstermektedir.


Müşterilerimiz ile oluşturduğumuz bu bağın güçlü temellere oturması sağlanarak, aramızda ki ticari ilişkinin ayrılmaz bir bağ ile lider kuruluşumuz tarafından sunulan kaliteli hizmetimiz ile hedeflerimizin üzerine çıkmıştır.


ars+ Pbx IP santral çözümü, Türk mühendisler tarafından geliştirilen yerli bir santraldir.

Türkiye pazarının beklentilerini karşılamak adına sektör profesyonelleri tarafından geri dönüşler alınarak Türkiye'nin iletişim konusunda yurt dışına bağımlılığını kırmak için yapılmış nitelikli iletişim çözümüdür.

Eş zamanlı olarak yüzlerce müşteri santrali, binlerce dahili telefona hizmet verebilir.

Ars+ Yeni Nesil Bulut Santral Başlıca Özellikleri

Wallboard : Anlık olarak dahili müsaitliğini izleme, gelen, giden görüşme bilgisi ve süresi , maksimum bekleyen çağrı gibi gerçek zamanlı verileri, santral yönetim ekibine anlık olarak görüntüleyebilen, bu sayede kişisel performansların artmasını sağlayan ve santral yönetim merkezinin genel performansını yükselten çözümdür.

Sağlayıcı : Farklı operatörlerden aldığınız numara hizmetini ara bağlantı mevcut ise seçebileceğiniz alandır.

Ön ek : Numaranıza Ön-Ek tanımlayarak gelen çağrının hangi yönden geldiğini ayırt edebilirsiniz.

Arayan Takip : Gelen arama ya da giden aramada ulaşılmayan kişilerin geri dönüşünde aranılan-arayan dahiliye düşmesini sağlayan seçenektir.

Yönlendirme : DID numaralarınızı istediğiniz hedef numarayı tanımlama yapabilirsiniz.

Ücretsiz Destek Hattı : Numaranızı ücretsiz destek hattı olarak tanımlaya bileceğiniz alandır. Sizi arayanlara ücretsiz destek hattı olarak tanımlamış olduğunuz numara ile geri dönüş sağlanır(Callback).

Rehber Entegrasyonu : Santral rehberinize daha önceden tanımladığınız kişiler sizi aradığında eklemiş oldunuz isim ile hitap edip, çağrıyı karşılayan kişinin ismini telefon ekranında gösterir.

Sms Entegrasyonu : Numara bazlı gelen veya giden çağrılar sonlandığında SMS(memnuniyet, reklam, bildirim vb.) gönderimi yapabilmenizi sağlar.

Beni bul, beni takip et : Dahili telefon ile aynı anda çalması istediğiniz farklı bir dahili ya da cep numarasını ekleyebilirsiniz.

Görünen Numara : Her dahiliye farklı dış hatlar tanımlayabilir numara bazlı aramalar yapabilirsiniz.

Arama kuralları : Tek bir dahiliden arama yaparken size ait farklı numaralar göstermek için verilen kodlardır.

Konferans Görüşme: ars+ Bulut Santral bünyenizde bulunan kullanıcılara ek maliyet yüklemeden dilediğiniz kişi sayısında, konferans odalarına girerek konferans yapmanıza olanak sağlar. Konferans kayıtlarını tutarak görüşme geçmişini dinlemenize yardımcı olur.

Çağrı Kuyruklama: ars+ Bulut Santral ile Çağrı Grupları oluşturarak Satış, Muhasebe, Destek gibi birimleri farklı çağrı stratejileri ile çağrı almasını sağlayabilirsiniz. Hepsini aynı anda çaldırıp hızlı destek sağlayabilir, sıra ile çaldırarak çağrı önceliğini personel deneyim seviyelerine göre dağıtabilirsiniz, adaletli dağıtarak yönetmekte olduğunuz projede iş yükünü eşit bir şekilde dağıldığından emin olabilirsiniz. Kuyruk zaman aşımı belirleyebilir süre aşımında farklı senaryolara yönlendirme yapabilirsiniz.

Sesli Yanıt Sistemi (IVR): ars+ Bulut Santral ile sizi arayan kişilerin kurumsal bir vizyon ile doğru birime ulaşmasını sağlayabilir, menüler ve birimler arası sınırsız kurulum ile müşterilerinizi hızlı ve sağlıklı bir yöntem ile görüşmesi gereken doğru noktaya iletimi sağlayabilirsiniz.


Çağrı Transferi: ars+ Bulut Santral ile kullanıcılar kendilerine gelen çağrıları dilediği birim ya da menüye onayını alarak ya da onaysız olarak çağrı transferini sağlayabilir.

Çağrı Çekme: ars+ Bulut Santral ile başka bir telefon ya da birimde çalan çağrıyı çekebilirsiniz. Çekeceğiniz telefon kodunu tuşlayarak ya da birim noktasında çalan herhangi bir çağrıyı kendi telefonunuza çekebilirsiniz.

Çağrı Bekletme: ars+ Bulut Santral ile görüşme esnasında görüşmekte olduğunuz çağrıyı beklemeye alıp diğer bir çağrıyı cevaplayabilir ya da farklı bir birimle diğer hattan arama gerçekleştirebilirsiniz.

Fısıldama: ars+ Bulut Santral ile görüşme esnasında çağrıyı yapan personelinizin kulağına fısıldayabilir, sadece personelinizin duyacağız şekilde personelinizi yönlendirebilirsiniz.

Araya Girme: ars+ Bulut Santral ile yapılan bir görüşmenin arasına girebilirsiniz. Her iki tarafa da sesinizi duyurarak müdahalede bulunabilirsiniz.

Kanal Dinleme: ars+ Bulut Santral ile hizmet kalitenizi ve personelinizi denetlemek için çağrı arasına girip her iki taraf sizi duymadan çağrıyı dinleyebilirsiniz.

Poziyon Anonsu: ars+ Bulut Santral ile kuyrukta bekleyen müşterilerinize kaçıncı sırada olduklarının bilgisini paylaşarak çağrıda kalma sürelerini uzatabilirsiniz.


Çağrı Kampanyası: ars+ Bulut Santral ile müşteri listenize toplu ses dosyaları göndererek müşteri temsilcileri ile IVR, Kuyruk senaryoları altında görüşme imkânı tanıyabilirsiniz.

Telefon Rehberi: ars+ Bulut Santral ile telefon rehberinizi oluşturarak telefon üzerinde arayan kişinin adını gösterebilir, özel müşteri sınıfları oluşturarak arayan kişi özel temsilcisine yönlendirebilirsiniz. Ayrıca coğrafik alan adları tanımlayarak arayanın iline göre farklı bir müşteri temsilcisine ya da farklı bir kuyruğa çağrılarınızı aktarabilirsiniz.

Arayan Numara Karaliste: ars+ Bulut Santral ile size ulaşmasını istemediğiniz çağrıları gelen,giden ve hepsi seçenekleriyle telefon numaraları engelleyerek reddedebilirsiniz.

Sesli Posta: ars+ Bulut Santral ile sesli posta kutuları oluşturarak dahili telefonlarınızı arayan müşterilerin mesaj bırakmasını sağlayabilir, bu mesajları eş zamanlı olarak telefon kullanıcılarının mail adreslerine posta olarak görebilirsiniz.

Faks: ars+ Bulut Santral ile faks dosyalarınızı gönderebilir, faks alabilir aynı zamanda gelen fakslarınızın mail adresine posta olarak gönderimin sağlayabilirsiniz.

Ses Kaydı: ars+ Bulut Santral ile yapılan görüşmelerin kaydını görüşme zamanı alarak dinleyebilirsiniz.

Raporlama: ars+ Bulut Santral ile sisteminiz üzerinden yapılan görüşmelerin, DID, Dahili, Kuyruk ve Kuyruktaki dahili bazlı olarak raporlamasını sağlayabilirsiniz. Raporlar sayesinde birim ve personel verimini denetleyip, görüşme kalitesini kontrol edebilirsiniz.

AgiScriptler: ars+ Bulut Santral ile çağrı işlemleri esnasında CDR(Arama kayıtları) gibi detayları kendi uygulamalarınıza gönderebilir, uygulamalarınız ile entegrasyonunu sağlayabilirsiniz.

Kısa Numara: ars+ Bulut Santral ile personellerinizin ya da müşterilerinizin numaralarını kısa numaralar ile eşleştirerek bu kısa numaralar tuşlandığında kendilerinin aranmasını sağlayabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

CRM Entegrasyon: ars+ Bulut Santral ile firmanızca kullanılan crm, otomasyon vb. yazılımlarla sorunsuz entegre olabilme, ar-ge yaparak 3. Parti yazılımlar geliştirebilme.

Softphone : Santralinizde cep dahili tanımlayabilir, lokasyondan bağımsız bu dahilileri ofisinizdeymiş gibi kullanabilirsiniz.


Otomatik Arama Sistemi : ars+ Çağrı Merkezi bünyenizde bulunan kullanıcılara ek maliyet yüklemeden dilediğiniz kişi sayısında, çağrı merkezi oluşturabilir ve müşterilerinizi dilediğiniz oranda arayıp, Müşteri temsilcileri ile görüştürebilirsiniz.


Kurumsal Whatsapp hattı : Sabit hattınızı kurumsal whatsapp uygulamasını indirerek kullanabilme imkanı.


NEDEN ARS+ BULUT SANTRAL?

• Hiç bir santral bakım, onarım ve güncelleme bedeli yoktur.
• Diğer operatörlerde ödediğiniz yüksek faturalar da %60 varan kar oranı elde edersiniz.
• Her hangi bir teknik sorunda sistem otomatik sorunun kaynağını gösterir ve anlık müdahale edilir.
• ars+ Akıllı Santral Basit ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde tüm teknik personeliniz tarafından yönetilebilir ve uygulanması konusunda dışarıdan desteğe ihtiyaç duymaz.
• Gelişmiş raporlama sistemi sayesinde Gelen ve Giden çağrı performansınızı analiz etmenizi ve süreç içinde ölçeklendirmenize yardımcı olur.API DESTEĞİ ENTEGRASYON
Ars+ PBX bünyesinde bulundurduğu güvenlikli hale getirilmiş API anahtarları ve bu güvenlik sayesinde izole edilmiş API verileri sayesinde kurumunuzda bulunan tüm uygulamalar ile entegre olmaya açıktır. API verileri rahatlıkla geliştirilebilir ve haberleşmede kullanılacak veri tipi sizin talebinize göre özelleştirilebilir.


GÜVENLİ GÖRÜŞME İLKESİ
Ars+ IP PBX Çözümü, bünyesinde barındırdığı modüller sayesinde iç görüşmelerin noktadan noktaya şifrelenmesini sağlayarak man in the middle (ortadaki kişi) zaafiyeti ortadan kaldırır.


YEDEKLİ ÇALIŞMA
Ars+ PBX bünyesinde bulundurduğu tüm işlem komponentlerini(Ses Motoru, Veritabanı Sunucusu, Storage, Web Sunucusu) aynı ya da farklı sunucularda çalıştırabilir. Aynı zamanda DNS-SVR desteği sayesinde yedeklenebilir, olası bir teknik aksaklık, erişim problemi, afet anında çağrı ve veri trafiğini bir veya birden fazla yedek sunucuya devir edebilir.