• 12-03-2019, 17:44:25
  #1  Fiyatlarımıza K.D.V. dahil değildir.

  Erdem adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tasarım için çalıştık, kendisinden gayet memnun kaldık. Teşekkürler..
  Erhan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Konu tasarımı yaptırılmıştır. Sağolsun çok ilgili, emeğinize sağlık.
  YavuzTR adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 konu tasarımımız için daha anlaştık, Metehan hocamız hayallerimizin de ötesinde başarılı şekilde işlerimizi yaptı teslim etti, çalışmaya devam edeceğiz.
  İyi çalışmalar diliyorum
  MagePrime adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kesinlikle değerli bir arkadaş.. İşini ve müşterisini seven bir kişilik.. Yaptığı işte 3 e 5 e bakmayan, zaman konusunda orasını burasını sallamadan verdiği sözleri tutan bir karakter..
  Bıkmadan, usanmadan sizi dinleyen, fikir veren ve her söyleneni birebir uygulayan bir tasarımcı..

  Kendisi ile kısa süre önce tanıştık ve işbirliği yaptık. Tekrar tekrar teşekkür eder, yolunda başarılar dilerim.
  Ouwax adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Metehan hocama kesinlikle katılmıyorum!
  "Bir fikrim var" demiş konunun başında.

  Hocamın; birden fazla, kalitesini kıyaslayamadığımız kadar fikrinin olduğunu bizzat bizim projemizi çizerken tecrübe ettik.
  Kendi projesi gibi mükemmelin ötesinde tasarımlar çıkardı.
  Açıkcası şunu belirtmek istiyorum; Türkiye'ye fazla bir grafiker. Freelancer sitelerinden iş almaya başlasa, 6 ay içinde zirveye oturur. Gönül rahatlığıyla projelerinizi emanet edebilirsiniz. Sizin düşünemediğiniz yerde, kendisinin mutlaka en az 3 fikri oluyor. Çiziyor, yol gösteriyor, derliyor, topluyor.

  Buradan tekrar belirtmek istiyorum; hocam ellerinize emeğinize sağlık. Çizimin dökülmesi ve entegre olması için bizi heyecandan uyutmayan bir çalışma gerçekleştirdiniz.
  kgul adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Profesyonel iş yaptırmak istiyorsanız Tasarım konusunda kesinlikle en iyi kaliteyi almaktan başka bir arayışım yok diyorsanız kesinlikle ilk adresiniz Metehan Bey olmalı. İşine gösterdiği özen, söz verdiği zamandan dahi önce bitirmesi, araya başka hiç bir iş almaması, kendi ajandasını ve zamanını çok iyi kullanması oldukça taktire şayan bir iş yapış planlaması var.

  Büyük projelerinizi gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz. İşin her aşamasında doğru bir şekilde geri dönüş yaptı ve projeye olan saygısını bize de aksettirdi. Yolunuz düşerse memnun kalacağınıza emin olarak çok değer verdiğiniz projelerinizi kendisine yaptırabilirsiniz. Verdiği hizmet 10/10 hele ki r10'da ayakta duran yaptığı işin hakkını veren insanların azaldığı bir dönemde.

  Alanında her daim her türlü işim olduğunda ilk başvuracağım kişi kendisi olacaktır. Hem yaptığı işten dolayı hem de işine olan saygısından ve gösterdiği detaylardan dolayı çok teşekkür ederim. Revizelerimize sıkılmadan bıkmadan düzgün ve yapıcı bir şekilde geri dönüş yaptı. Ellerine sağlık...
  Mert.in adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Metehan,

  Bu zamana kadar R10 aleminde onca ticaretim oldu ama memnuniyet oranımın tam %100 olduğu nadir insanlardan. Doğru brief ile orta açtığınızda revizeye gerek olmayan iş çıkarttı.

  Muazzam bir UI/UX iş çıkarttık, kendisine çok teşekkürler.

  Tavsiye ederim. Şiddetle!
  Gkc Technology adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Projemiz için arayüz çizim hizmeti alındı. Gayet hızlı ve isteğimize göre şık şekilde tasarladı. Çok Teşekkürler. Diğer projemiz için çalışmak içinde anlaştık kendisi ile.
  Mert.in adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Daha önce web tasarımım için UI/UX destek almıştım, şimdi ise aynı sitemin mobil uygulaması için UI/UX için çalıştık. Muazzam bir kişilik ve iş kalitesi. Metehanla iş yapmaktan hem zevk alıyorum, hem de kalitesi kendini belli ediyor.

  bol kazançlar güzel insan.
  SafirTema adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tekrar bir projede daha kendisi ile çalışma şansımız oldu, ilgisi için çok teşekkürler.
  Errorist adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bir web app projemiz için UI tasarımı konusunda görüştük. Çok hızlı bir şekilde istediğimiz revizeleri de uygulayıp layığıyla teslim etti. Yeniden çalışmak dileği ile.
  concorde adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bir haber tasarımı için @Metehaan; beyle çalıştık. %100 içimize sinen bir çalışma oldu. Gayet modern bir çalışma sistemi, nazik konuşma şekli ve hiç bir isteğimizi geri çevirmemesi ile kesinlikle memnun kaldık kendisinden.
  maliyassi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Maksimum 15 gün içerisinde tamamlanır denilen çalışma sanırım bir haftadan kısa sürede tamamlandı. Paylaşacağımı söylemiştim ancak proje canlıya alınmadığı için sürprizi kaçsın istemiyorum.

  Tasarım ve revize taleplerini kendi süzgecinden de geçirdiği içime fazlasıyla sinen bir çalışma oldu.

  @Metehaan; işini layıkıyla yapıyor. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

  Bir başka proje de yeniden görüşmek üzere, teşekkür ederim.
  EK Gelir adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhaba,

  Bir projemiz için arayüz çizdirildi ve inanılmaz memnun kaldık.
  Revizesiz bir iş yaptırmak kolay olmuyor ama sıfır revize alarak işi tam istediğimiz gibi teslim etti

  Bundan sonra adres belli

  İyi forumlar.
  Darklord adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisi ile çalıştık, işi düzgün yapan bir arkadaşımız. Çalışacaklar için gözü kapalı iş yapabilir.
  TURKLOKASYON adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Web tasarım işi yaptırıldı. Mükemmel karakterli ve sistematik çalışmayı seven, işine saygı duyan ve duyduran bir çalışma prensibi mevcut. Yaptığı işlemler için de çok teşekkür ediyorum. Çok güzel bir çalışma ortaya koydu.
  YavuzTR adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  @Metehaan; hocam ile konu tasarımımız için çalıştık. Kendisinin tasarım konusundaki yeteneği zaten tartışmaya kapalı ne kadar kusursuz ve ustaca işler çıkarttığı konudan dahi belli oluyor.
  Aynı şekilde çalışmalardaki titizliği, nazik ve ilgili yaklaşımı da bunun tuzu, biberi. Kendisine teşekkür ederiz bize kusursuz, harika bir çalışma sağladı.
  YavuzTR adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Metehan hocam ile yeni konu tasarımım için tekrar çalıştık.
  Yine muhteşem bir iş çıktı ortaya, ellerinize sağlık.
  tasarlayan1kiz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ne istediğimizi anlayıp, istediğimizden de fazlasını sunan bir arayüz çalışması teslim aldık kendisinden. Dönüşler de oldukça hızlıydı. Projemizin devamında ve başka projelerde de kesinlikle çalışacağız. Teşekkürler
  SercanYILDIZHAN adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşinin ehli bir dostumuzdur, arayüz çizimi yaptırıldı, hızlı ve mükemmel bir sonuç aldık. Eline koluna sağlık tekrardan
  yakupbeyaz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Metehan bey ile yeni tanışabildim. Grafik tasarım hizmeti için kendisiyle bir proje yürüttük. Kendisi işinde çok hızlı ve profesyonel. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Çok teşekkürler.
  webdark adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Metehan bey 'e çok teşekkür ediyorum eline emeğine sağlık sitemizin yeni arayüzünü sıfırdan çizmiştir ve çok başarılı bir çalışma olmuştur. Revizede sınırtanımayan tamamen musteri odakli çalısan bir tasarımcımızdir. Gerçekten gözünüz kapalı iş verebilirsiniz. Her sayfa çiziminde sizin yanınızda olan ve tamamen zevkinize göre islem yapmaktadir. Ve tekrar Emegine saglık teşekkurler diliyorum.
  lhayalet adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Projemin tasarımını Metehan beye yaptırdım. Çok kısa sürede çalışmamız bitti. Sonuçtan çok memnunum. Çok hızlı ve özenerek çalışıyor hatta hızı beni şaşırttı hem hızlı hem itinayla çalışması, işini severek yapıyor tasarımda başarılı.
  gokhanimre0 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Mükemmel bir iş çıkarttı, gerçekten hem işinde özverili ve sabırlı beklediğimizin üzerinde bir performansla bizi gerçekten her konu da memnun etti, emeğinize sağlık harikasınız..
  Godoman adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Metehan bey ile arayüz çalışması gerçekleştirdik. Gerçekten kaliteli hizmet aldığımı belirtmek isterim siz ne istediğinizi belirtin arkanıza yaslanın çalışma esnasındaki düzgün iletişim için ayrıca teşekkürler.
  umutgun17 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  E-Ticaret arayüz tasarımı yaptırıldı. Çok memnun kaldık. İletişimi ve iş kalitesi çok başarılı. Kesinlikle tavsiye ediyorum. İnşallah başka işlerde de tekrar birlikte çalışacağız.
  Slhttn adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşinde çok başarılı, üst düzey. Çok yardımcı ve kibar arkadaş. 1 adet çizim yaptırıldı. Başarılar.
  odeaweb adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Odeaweb olarak tüm işlerimizi Metehana yaptırmaktayız. Yeni gelecek olan arayüzümüz de yine çok güzel bir iş çıkardı ve eline emeğine sağlık. Tüm işlerinizi düşünmeden teslim edebilirsiniz, yenilikçi fikirleri için ayrıca teşekkürler.
  Backlinkim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Beklediğimden çok daha güzel bir konu tasarımı oldu, sürecin başından sonuna kadar olan ilgi için çok teşekkür ederim. Ödediğiniz miktarın hakkını almak istiyorsanız, kesinlikle değerlendirmenizi öneririm.
  mustafaaslan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İlk defa bir tasarım işinde revize yaptırma gereği duymadım. Aldığı parayı son kuruşuna kadar hakediyor.
  Hukonline adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tüm tasarım işlerimizde tercih ettiğimiz, hızlı ve çözüm odaklı hizmetler için teşekkür ederim.
  Bacreathe adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  arayüz tasarımı yaptırıldı, çok başarılı ve mükemmel iş çıkardı.

  Söylediği süreden erken bitirdi. Çok takdir ettim..

  Ellerine sağlık, Başarılarının devamını dilerim...
  NUMEDYA adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Anasayfa tasarımı yaptırıldı. Tüm süreçi mükemmel yönetti. İsteklerimi profesyonelliğiyle ve kibarlığıyla harfi harfine uyguladı. Daha bir çok iş için çalışmaya devam edeceğiz.
  NUMEDYA adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  ailemizin tasarımcısı projemiz için tekrardan çalışma fırsatı bulduk. 5 sayfalık çizim yaptırıldı ve hızlıca teslim alındı.
  Flooding adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bir projemizin arayüzünü yaptırdık gayet başarılı profesyonel birisi teşekkürler Metehan hocam
  bgokcol adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bir proje için kendisiyle çalıştık, memnun kaldım ve sonraki projelerimde de hizmet almayı düşünüyorum. Tavsiye ederim
  RuzgarSoft adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşinde profesyonel, kibar, özverili ve işine özeni yüksek. Kesinlikle çalışmanızı tavsiye ederim.
  fatii adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sipariş verildi 2/3 saat içinde ilgili şekilde hazırlayıp teslim etti �� referans olarak profil fotom ve imzam. �� teşekkür ederim hocam ��
  Mezuhost adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Her projemizde metehan bey ile çalışıyoruz.Çalışma olarak çok disiplinli birisi game epin sitemiz için bir tasarım yaptırdık. Son derece yeni nesil ve güzel bir çalışma çıkardı. Teşekkür ediyoruz.
  Kiraz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Selamlar,

  Metehan hocamız yine çok kaliteli bir şekilde hareketli bannerımızı tamamlayıp teslim etti. Herkese önerebiliriz

  İyi çalışmalar.
  topalogluveri adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Değerli İnsan Metehan hocam

  Yaklaşık 14 Sayfa tasarım çizdirdik gayet memnunum ne dediysem yaptı, görsel zevki konumlandırması katkıları çok hoşuma gitti, ellerine sağlık..
  webajans34 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş işinde mükemmel ve tam bir profesyonel gözünüz kapalı işi verin yaslanın arkanıza keyfinize bakın, çok teşekkür ederim tekrardan
  TeknoFirst adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hem işindeki özeni, hem kibarlığı hemde profesyonelliği olsun çalıştığımız en iyi tasarımcılardan biri diyebiliriz. Firmamız ve müşterilerimiz için düzenli hizmet alıyoruz kendisiyle hiç tereddüt etmeden çalışabilirsiniz. Bol kazançlar dilerim.
  Mezuhost adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşinde gerçekten çok başarılı bir arkadaş 15-20 gün olarak konuştuğumuz web arayüz tasarım çalışmasını çok kısa bir sürede, mükemmel bir çalışma ile teslim etti. Kesinlikle çalışmanızı tavsiye ederim.
  MedyaWEB adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Metehan bey ile ilk kez çalıştık , kendisinden çok memnun kaldım. Gayet efendi ve her revize işlemimize hiç itiraz etmeden işlerimizi yaptı. Çok güzel bir tasarım çıkarttı ortaya. Hayırlı kazançlar diliyorum kendisine.
  odeaweb adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Her işimizi fazlasıyla çözümlemektedir. Daha iyisi yok diyebilirim. İşinizi güvenle yaptırabilirsiniz
  F.Gungor adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İlk tasarımımız dün bitti teslim edildi.
  İşinde başarılı olmasının yanında, sizin ne istediğinizi tam olarak anlıyor ve tam anlamıyla istediğinizi çiziyor.
  İkinci proje için de bugün start verdik.
  HostLAB adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhaba,

  Metehan Bey ile çalışma fırsatımız oldu ve kendisi çok başarılı işler çıkarttı, iş ahlakı konusunda da oldukça iyi. Buradan da kendisine çok teşekkür ederiz.
  Webuvi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kaç kere çalıştık sayamadım, arayüzde 1 numara.
  Mert.in adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İnternet siteme sayfa çalışması düşünüyordum, sayfa tasarımı diyince de aklıma her zaman Metehan geliyor. Yine bu düşüncemi yanlış çıkartmadı ve mükemmel bir tasarıma imza attı. Gerek kişilik, gerek profesyonel bir çalışan olması adına gözünüz kapalı iş yapabilirsiniz.
  BigSEO adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3. kez çalışma yaptırıldı profesyonel işler çıkıyor gerçekten. Ek olarak işine sadık ve titiz teşekkür ederiz.
  GhostAngel adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Konu tasarımı yaptırıldı, çok ilgili ve gerçekten çok başarılı bir arkadaş.
  mirahmet adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  arayüz tasarımı işi verildi ve kısa sürede teslim etti. kaliteli bir iş çıkardığı için kendisine teşekkür ederim.
  WooxMedya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Konu tasarımı yaptırıldı. İşinde başarılı güvenilir birisi. Bundan sonraki projelerimizde kendisine bir çok alanda yer vereceğiz.

  Çalışmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederiz.
  SMMDunyam adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Metehan Bey'e teşekkür ediyoruz, yeni projemiz için bir çalışma yaptık. Çalışmanızı tavsiye ediyoruz.
  neferiyan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Metehan bey ile toplu bir iş üzerinden anlaşıldı.

  Kendisi süreci harikulade idare etti, yaptığı çalışmalardan da ekip olarak pek memnun kaldık.

  Teşekkür ederiz kendisine.
  Yiftshop adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Metehan hocam ile sıfırdan 10+ sayfalı bir projemiz için çalıştık. Sürecin başından sonuna gerek üslup gerekse nihayetinde çıkan çalışmadan çok memnun kaldık. Ellerinize sağlık. 2. projemizde de çalışmayı düşünmekle beraber uzun soluklu çalışmaya da devam etmeyi planlamaktayız.
  MSA adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisi ile 2. arayüz çizim çalışmamızı tamamladık. Gayet hızlı ve kaliteli bir iş oldu. Kendisine teşekkür ederim.
  MelihCan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Metehan Bey ile bir arayüz tasarımı için çalıştık. Kendisi çok anlayışlı ve işinde oldukça iyi birisi. Teşekkür ediyorum, çalışmanızı öneririm
  BigSEO adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 adet tasarım yaptırıldı. Oldukça kaliteli bir iş çıkardı eline emeğine sağlık tekrar çalışmamız dileğiyle.
  UgurCLK adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Konu tasarımı için çalışma yaptık. Çok beğendim. İşinin ehli, gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Başarılar dilerim.
  KaRa_MaSkE adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Metehan kardeşimle 10 yıldır iş yapıyoruz. Harika işler çıkartıyor. Son verdiğim işlerde de çok güzel tasarımlar çıkardı.
  WPServis adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Metehan ile bir proje için çalıştık. Kendisi dürüst ve ahlaklı bir arkadaş. Tasarımlarıda oldukça başarılı. Tekrar çalışma ümidi ile.
  Backlinkim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yeniden hizmet alınmıştır, profesyonel çalışmalar için teşekkürler.
  Hukonline adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bir kaç iş için çalışma yaptık. Usanmadan en ufak detaya kadar tüm taleplerimizi gerçekleştirdi. Yaratıcılık ve hızlılık konusunda çok memnun kaldım. Başarılarının devamını dilerim.
  MertCenikut adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisi ile web tasarım konusunda çalıştık, referansları da oldukça başarılı. Yaptığı işe 4 elle sarılıyor ve aldığı paranın çok çok fazlasını hak ettiğini düşünüyorum. Gece/Gündüz demeden çalışıyor ve işini geciktirmeyi bırakın verdiği süreden 10-15 gün önce bile teslim ediyor R10'da bugüne kadar bir çok tasarımcı ile çalıştım ilk kez işini geciktirmeyen ve ciddi anlamda mesai harcayan birini gördüm.
  Misafir adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  arayüz tasarımı yaptırıldı çok başarılı iş çıkardı çizim işiniz varsa kesinlikle tavsiye ederim.
  Tasarimix adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Şimdiye kadar forumda birçok konu tasarımı, hareketli imza banner tasarımı yaptırdım ama hiç bu kadar profesyonel ve istediğimi tam olarak anlayıp, tasarlayan birisi denk gelmemişti, arkadaşın ellerine sağlık, bundan sonra tasarımcı aramama gerek kalmadı kendisiyle sürekli olarak çalışacağız, hayırlı işler dilerim
  GkcMedya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Konu tasarımı yaptırıldı, arkadaş işinde başarılı uzun süre çalışacağız. Teşekkürler.
  Onurrr adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Mobil menu cizimi yapildi. Herkese önerebilirim
  nasirjones adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yeni bir imza tasarımı daha aldım. Metehan gerçekten estiriyor 💫⭐
  Myilmaz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çok memnun kaldık , işinin ehli bir arkadaş.Gercekten aklınızdan tasarımı çok güzel bir şekilde uyguluyor,başarılarının devamını dilerim
  SektorelTema adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Konu tasarımı yaptırıldı, gerçekten işinin ehli birisi , kesinlikle tavsiye etmekteyiz. Gözünüz kapalı grafik işlerinizi @Metehaan; ' a emanet edebilirsiniz.
  webdark adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Metahan bey Harika insan 2.çalışmamız sonucunda yine harikalar yarattı,her seferinde bizi çok memnun eden bir arkadaş. metahan bey
  Champions adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş gerçekten çok creative ve güzel tasarımlar ortaya çıkarıyor,kendisi ile iş yapıyoruz.Tavsiye ederim.
  Verigom adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisi ile 2.çalışmamız sonucunda yine harikalar yarattı,her seferinde bizi çok memnun eden bir arkadaş.
  jack_frost adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Web sitemiz için bir tasarım işi verildi ve teslim alındı. İşini gerçekten özveriyle ilmik ilmik dokuyarak yaptı.Ekstra isteklerimiz oldu eksiksiz desteğini aldık sağolsun.Her iki taraf adına başarılı bir işe imza attığımızı düşünüyorum.Başarılarının devamını diliyorum.
  Bol bereketli işleriniz olsun Metehan hocam
  NoobX adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisiyle iş yaptık hem hızlı hemde sizi anlayan biri kesinlikle tavsiye ederim
  Bolanka adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Metehan bey işini çok iyi yapıyor. Harika bir konu tasarımı yaptı bana. Teşekkür ederim kendisine.
  odeaweb adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Metehana çok teşekkür ediyorum. Eline emeğine sağlık Odeaweb yeni arayüzünü sıfırdan çizmiştir ve çok başarılı bir çalışma olmuştur. Gerçekten gözünüz kapalı iş verebilirsiniz. Her istediğimi adım adım sorarak yaptı yeniden teşekkür ediyorum.
  BerkKaragul adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşla uzun süredir çalışıyoruz düzenli olarak, fazlasıyla yardımsever ve işinde ciddi anlamda uzman. Şiddetle tavsiye ediyorum.
  MSA adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisi ile 1 adet sayfa tasarımı için çalıştık, çok hızlı bir şekilde mükemmel bir çalışma ortaya çıkardı. Çalışmanızı mutlaka tavsiye ederim.
  chronic adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Birlikte yeni çalıştık, Anasayfa, kategori ve detay sayfamızı tasarladık birlikte, düzgün, saygılı bir karakteri var. çalışması için teşekkür ediyorum.
  ReckRaez adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşinde gerçekten çok başarılı , nazik samimi öz verili bir arkadaşımız kesinlikle ticaret yapmanız gereken bir kişi A+++
  Onurrr adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  4 sayfa Arayüz çizdirildi ellerinize sağlık @Metehaan;
  turkuvazsoft adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Metehan beye teşekkür ederiz gerçekten profesyonel bir iş çıkartıyor. Kısa sürede işimizi çözdü gönül rahatlığı ile iş verebilirsiniz.
  fLayer adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  21 Sayfa Yeni Arayüz çizdirildi. Çok yakında @meetehan; hocamızın Çizdigi Tasarımla yayına girecegiz. Elinize Saglık hocam.
  ArkaCaddeTeam adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  çok hızlı ve güzel bir çalışma oldu, bundan sonraki tasarım işlerimizde birlikte olacağız.
  Başarılar ve hayırlı işler dilerim.
  TeferruaT adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bir tasarım işi verildi ve teslim alındı. İşini gerçekten severek, isteyerek yapan bunun üzerine profesyonelliği sürekli tutan bir arkadaşımız. Lafta değil gerçekten işinde çok iyi

  Mutlaka iş olarak yolumuz bir daha kesişecektir. Hayırlı işler hocam.
  amiral79 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Beklenenin çok üstünde profesyonel bir çalışma yapıyor arkadasimiz sadece kafanızdakini dogru aktarın yeter gerisi onda
  Demirel Ajans adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Mobil uygulama arayüzü için beraber çalıştık güzel bir tasarım çıktı ortaya elinize sağlık tavsiye ederim.
  abaybilisim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 Adet Tasarım Yaptırıldı. Ellerine Sağlık Kardeşim, Başarılarının Devamını Dilerim.
  sealofnova adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yaklaşık 2 aydır birlkte çalışıyoruz gerçekten kaliteli çalışmlar yapıyor ve işinin hakkını fazlasıyla veriyor.
  serhataksoy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  kendisinden banner çalışması yaptırdık çok kısa sürede hazırlayıp teslim etti çok teşekkürler
  vHost adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Profesyonel hizmet, tavsiye ederiz.
  Webuvi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arayüz yaptırıldı çok başarılı
  webdark adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Konu tasarımlarimizi Metahan bey'e yaptırıyoruz .Çok başarılı bir çalışma çıkariyor.Bundan daha önemlisi @Metehaan; Hayırlı satışlar diliyorum hocam
  Ody adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tasarım teslim alındı içimize sindi elinize sağlık teşekkür ederim.
  WebxGroup adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhaba,

  Çalışmalar için ortak projelerde yer alıyoruz. Çıkardığı projeler için teşekkür ederiz.

  Her daim çalışmak dileğiyle iyi çalışmalar.
  TanMedya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Konu tasarımı yaptırıldı, gerçekten işinin ehli birisi , kesinlikle tavsiye etmekteyiz
  Mirzakul adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Web sitesi çizimi yaptırıldı çok ilgili bir arkadaş, tavsiye ederim
  eakbas adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Konu tasarımı yaptırılmıştır, son derece ilgili ve profesyonel birisi,elinize sağlık.
  roketsmm adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Konu tasarımı yaptırdık.Çok başarılı bir çalışma oldu.Bundan daha önemlisi @Metehaan; çok iyi bir insan olmasıydı.Hayırlı satışlar diliyorum hocam
  MertCenikut adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşince çok başarılı ve çok hızlı bir arkadaş, hayırlı işleri olsun inşallah.
  ReLaD adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 Adet arkalı önlü broşür tasarımı yaptırdık ve cidden çok çalışkan ve samimi bir arkadaş elinden gelenin fazlasını yapıyor.
  SosyalBelediye adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2-3 saatte güzel bir konu tasarımı yaptı, bir kaç ta düzenleme sağlandı üstüne. Arkadaşa teşekkürler, ellerine sağlık.
  Gtech adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İş teslim alındı, güler yüzlü başarılı bir arkadaş.

  Teşekkür ediyorum.
  ozk4n adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  hızlı ve güvenilir birisi
  Arinars adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  çok başarılı, adeta sanat yaratıyor.
  sosyalfy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisiyle çalışmaktan çok memnunum işlerim cok hızlı ve başarılı bi şekilde tamamlandı
  AZOG adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  konu tasarımı yaptırıldı arkadaş işinin ehli yardımlarından dolayı ayrıca teşekkürler.
  Salihu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sosyal medya paketlerimiz için çalışmalar yaptırıldı. Teşekkür ederim.
  sdlmedya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kısa sürede son derece başarılı iş.Ellerinize sağlık
  Gtech adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tekrar bir çalışma yaptık. ( Hareketli banner )
  Yine hızlı, ve güzel çalışma oldu

  Teşekkürler.
  SIN_CiTy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş sağolsun bizede dokundu / Şaka bir yana arkadaş ile Youtube sayfamız için Kapak resmi, Kanal logosu, İntro, Outro çalışması yaptırdık. Dokunuşları çok estetik. İstediğimizi fazlasıyla aldık. İş süresi boyunca yaptığı çalışmaları sürekli gösterek isteğimizin olması için fikir alış verişi yaptık ve sonunda hepsi istediğimiz gibi oldu. Canı gönülden teşekkür ederim. Kendisine yeni işlerde vereceğim.
  IlkerSari adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tasarım yaptırıldı, söylediğinden erken bile teslim etti. Sağolsun, sabırlı ve güvenilir birisi.
  KaRNeC adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Web sitem için banner reklam görseli yaptırıldı. İşinin ehli ve anlayışlı bir arkadaş. Tavsiye ederim herkese.
  kadikoy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 Adet konu tasarımı yaptırıldı güzel oldu arkadaş sonuna kadar hiç bıkmadan ilgileniyor sizinle
  HENX adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Banner tasarımı yaptırdım. Sabrı ve ilgisi için teşekkür ediyorum. Tekrar çalışmak isterim.
  siyano adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  bir adet tasarım işi yaptırıldı hızlı teslimat kaliteli iş
  Salihu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Metehan hocam işinde başarılı birisidir. Hayırlı satışlar.
  FLetcher adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tasarım yaptırıldı, işinde iyi olan bir arkadaş.
  ErolD adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tasarım işi yaptırıldı. Çalışma esnasında talepleri sorunsuz şekilde yerine getirmeye çalıştı ve gayet ilgili davrandı Teşekkür ederim.
  siyano adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bir tane daha konu tasarımı yaptırıldı, çok ilgili ve yardımsever bir arkadaş
  alicangunduz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  r10 hareketli avatar çalışması yaptık süreyi sormadan attı mükemmel bir ticaret anlayışı ve yeteneğe sahip çok teşekkürler
  Missery adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşa konu tasarımı yaptırıldı tam istediğim gibi bir çalışma oldu ilgisine teşekkür ediyorum.
  Erenos adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Twitch kanalı için emote çalışması yaptırıldı. Tasarımlarını beğendik ve ayrıca İlgisi alakası ve hızı çok iyiydi.
  grafiking adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tasarım konusunda, gecenin bir yarısı olmasına rağmen, destek ricamı geri çevirmeyen meslektaşımdır.
  İşi kadar karakteri de iyidir
  MertCenikut adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisine tekrar tasarım işi verildi, oldukça hızlı teslim etti.
  KaRa_MaSkE adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ellerine sağlık kardeşim, başarılarının devamını dilerim.
  ChostFreak adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Senden güzel işler çıkıyor hocam. Hayırlı satışlar
  Oğuz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Metehan'ı rahat 10 yıldır tanırım. Bu zamana kadar çalıştığım çoğu projede tasarım tarafında ki bir çok işimizi halletti. Kendisini öz kardeşim gibi severim, güvenirim!
  blaef adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3 yıldır Metehan ile çalışıyorum. Bir çok proje ve tasarımda çok güzel işler yaptı. Siz fikri söyleyin Metehan yapsın.

  Bol satışlar dilerim kardeşim.

  SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  roketsmm adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2. Çalışmamız gerçekleşti. 2. Kez memnun kaldık ��
  Agpazarlama adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  iş verildi zamanında teslim alındı teşekkürler.
  OnurCemil adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  tek sayfa site tasarimi alındı teşekkürler
  grafik tasarım, freelance grafiker, freelancer graphicer, metehan akdeniz, ücretli tasarım, website tasarımı, website arayüz, grafik, grafiker, tasarım, sosyal medya tasarımı, kapak tasarım, tasarımcı, grafik tasarımcı, arayüz tasarımı, site tasarımı, uygulama tasarımı
 • smm panel
 • 12-03-2019, 17:47:42
  #4
  ne kadara yapıyorsunuz detaylı pm bizde alalım
 • 12-03-2019, 17:48:43
  #6
  Misafir
  konu tasarımında kayma var.
  iyi forumlar
 • 12-03-2019, 17:51:17
  #9
  e-ticaret arayüz tasarımı ve banner fiyatları için pm alabilir miyim