İpucu: Optimizasyon artık sadece Süreç İşidir. R10'daki SON paylaşımım. - Sayfa 5 - R10.net
 • 04-08-2010, 23:07:22
  #37
  ant07 adlı üyeden alıntı
  o zaman sen git soe hocasını takip et
  seo hocasının sitesini takip etmem! yaptıklarını incelerim. Ayrıca kısa surede cok ıyı işler yaptı.
 • 05-08-2010, 02:37:24
  #38
  seslishe adlı üyeden alıntı
  seo hocasının sitesini takip etmem! yaptıklarını incelerim. Ayrıca kısa surede cok ıyı işler yaptı.
  anlıyorum aslanbash ı de beğenmiyorsun ama söylediklerinin aynısını söylüyorsun hatta bugün bildirgeçten bile okumuşsun
 • 05-08-2010, 04:54:57
  #39
  @aslanbash, paylaşımın için teşekkürler.

  Göstermiş olduğun tepkiye %100 katılıyorum.

  Paylaşım yapan arkadaşların paylaşımı bırakması foruma zarar vermeye devam ediyor.
 • 05-08-2010, 11:56:32
  #40
  R10 kötü yolda taviz vermek istemiyorlar belki ama paylaşım yapan insanların bu foruma lazım olduğunu düşünüyorum.
 • 05-08-2010, 12:08:38
  #41
  Misafir
  Madem paylaşımlarınızı sildiniz ozaman gelip burda konu açıp şov yapmayın.Birdaha foruma girmeyecğim deyin gidin.Yada modlara deyinki benim paylaşımlarımı silin.

  Gerçekten ortada ciddi bir algı sorunu var.Yetkililer açık bir şekilde başka bir platformda bu tip bir tavır sergileyip sonra gelip r10 da bunu lanse etmenize göz yumulması mümkün değildir.Dünyada buna göz yumabilecek BİR PLATFORM YOKTUR!!!!!

  Siz bütün paylaşımlarınızı editleyerek tamamen forum kurallarını uygulamaya çalışan modların uyguladığı kurallarla ilgili linkler vererek bir kargaşa yaratmaya çalışıyorsunuz.

  Forum üyelerine başka platformlardan CAHİL diyip sonra gelip konu açıp o yazının linkini veren bir kişinin (ki bahsettiği makalede açık bir şekilde birtakım üyelerin reklamı yapılıyor ve bana göre seo açısından vasatı aşamayan insanlar) devamında yine aynı hareketlere devam edip bu tarz bir konu açmasına şaşırmadım.

  Ne yaptığınızı anlamadım ? Foruma faydalı olmaksa amacınız ozaman niye diğer paylaşımlarınızı sildiniz?

  Amacınız forumu eleştirmekse ozaman niye paylaşım yapmaya devam ediyorsunuz?

  Amacımız tamamen paylaşımsa ee peki ozaman konunun en altına dün yetkililer tarafından kitlenmiş konuları niye koyuyorsunuz ?(Siz o konuların linklerini koydukdan sonra yazılanları okuyun yaptığınız paylaşımla alakasız bir noktaya gelmiş konu)

  Ben amacınızı söyleyeyim egonuzu tatmin ediyorsunuz.Şov yapıyorsunuz.Duygu sömürüsü yaparak üyeleri yanınıza çekerek yönetim alehinde cephe aldırmaya çalışıyorsunuz.

  r10 5 yıldır vardır 5 yıl daha olacaktır.

  Ben ****** olarak piyasada en çok makalesi olan insanım.1 gün bile bu forum üyeleri ve insanlar hakkında aşağılayıcı mesajlar yazmışlığım yoktur.

  Bu forum üyelere CAHİL diyenlerle değil, açılan yardım istiyorum konularına 2 dakika sonra yazılan yardım cevaplarıyla bu noktaya geldi.Kompleksi !! olmayan saygı ve mütevaziliği olan insanlar omurgayı kurdu.Paylaşımcı bir üye olmanız bir takım şeyleri söyleyebileceğiniz ve söylediklerinizin doğru olacağı anlamına gelemez.


  Hiçkimse ama hiçkimse r10 üyelerini aşağılayamaz ve hakaret edemez.Heleki başka platformlarda bunu yapıp gelip burdan link verip anlayış bekleyemez.(Normalde bu olayda ban dahi atılması gerekirdi ama atmadık) Şimdi devamında 1 gün sonra tüm paylaşımlarınızı editleyip amaçsız bir şekilde bir takım klonulara link verip sonra gelip bu konuyu açıp Üyelere şirin görünmek adına Paylaşım yapıyorum! demeniz çok komik.Üyeleri düşünen kişi diğer paylaşımlarını silmez geçiniz...

  Nokta.