• 04-09-2012, 14:08:00
  #1
  📢 WhatsApp Kullanalım
  haber siteleri, online oyun, portal, bloglar ve forum siteleri için Adsense Reklam Yerleşim çalışmaları yapıyoruz.
  Ayrıca Mobil reklam yerleşim çalışması ile masa üstünden elde ettiğiniz geliri, mobil uygulamalardan da elde edin!
  Çalışma yapılması istenen site adresinizi bizlere gönderin, konuyla ilgili sizlere geri dönüş yapalım.
  Forum dışı çalışmalar ve ayrıntılar için ( WhatsApp 0538 629 34 34 Sedat )

  Fiyatlarımıza K.D.V dahildir..

  wertaces adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşa reklam yerleşimi yaptırdım. TO uçuşa geçti. Günlük gelirde %300 artıs oldu. Sorun reklam yerlesimindeymis. Çok tesekkur ederim Sedat kardesim. Siddetle tavsiye ederim. A+++++++++
  snnakrs adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş, ilgili ve dürüst birisi. Oldukça memnun kaldım. Haber sitesi için adsense yerleşim çalışması yaptık oldukça yararlı oldu. TO yüzde 300 oranında yükseldi! Teşekkürler ellerine sağlık
  ahmeTRz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Daha günün ilk yarısında, %200'lük bir artış var.. Kesinlikle faydalı bir çalışma oldu, arkadaş fazlasıyla da ilgili. Tekrardan teşekkür ederim, bol kazançlar
  evilsith adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sedat hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Deskop görünümdeki başarısının devamını Mobil Temada da sağladı.
  Mobil için yaptığımız çalışmanın sonucunu yazacağımı belirtmiştim.
  1 ocak - 13 ocak arası gelir 202 lira - 2413 tıklanma
  1 Şubat - 13 Şubat arası gelir 314 lira - 3353 tıklanma (çalışmadan sonra)

  Ve daha saat 17:24 Gün sonuna daha çok var Kısaca %56'lık bir artış söz konusu. Ve şuanda tbm'in yerlerde olduğu günlerdeyiz. Belirtmekte fayda var.
  Tek diyebileceğim Adam işini iyi biliyor
  nanotech adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Mobil sayfam için anlaşma sağlandı ve ödeme yapıldı. Daha önce sedat bey ile başka bir web sitem için çalışma yapılmıştı. %400 gelirlerim artmıştı. Umarım aynı şekilde bu mobil sayfa içinde geri dönüşler iyi olucaktır. Herkese tavsiye ederim.
  fanty_35 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Aslında bir hafta bekleyip öyle yazacaktım ama bu günkü sonuçları görünce beklemeye gerek görmedim.

  2 gün gönce değerli kardeşime çalışma yaptırdım. Öncelikle adsense konusunda ne kadar bilgisiz olduğumu gördüm. Sitemde bir sürü ihlal yaptığımı gösterdi bana ve tamamını düzenledi. Yasal bir şekilde reklam yayıncısı oldum

  Sonra işin inceliği devreye girdi ve reklamlar yerleştirildi, açıkçası daha önce den bir çok yerde reklam görünüyordu ve şimdi reklam sayımda azalma oldu bu nedenle gelirin fazla artmayacağını hatta azalacağını düşündüm.. Fakat öyle olmadı.

  Bu iki günde daha önceki aynı gösterim oranlarına göre;

  % 210 tıklama artışı
  % 296 gelir artışı oldu

  Demek ki dedim bu olayı site açılınca yapsaydım şimdi Sedat kardeşime ödediğim paranın bir kaç katı fazla kazanmıştım, + olarak adsense ban falan yeme ihtimali de ortadan kalmış oldu

  Zararın neresinden dönülse kardır
  masterthone adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Reklam çalışması yaptırıldı. Çalışma sonrasında kazanç %300 arttı gerçekten de başarılı teşekkür ederim
  SeviNet adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Etkisini daha yaptığı günde gördüm. 2 sitemde de mükemmel değişim oldu 2 katına çıktı tıklamalar. İlgi ve alakanıza çok Teşekkür ederim.

  Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  evilsith adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sedat hocamla daha önceden çalışmıştık ve çalışmadan sonra artış yaklaşık %300 oldu. Mobil tema için iş teslim edilmiştir. İnanıyorum orada da başarı elde edeceğiz.
  nanotech adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Evet yaklaşık 20 gün önce mobil tema için yerleşim çalışmasını gerçekleştirdi Sedat Bey; ve oluşan durumu sizinle paylaşmak istiyorum. Mobil daha CTR oranı %1.2 civarında gezerken şimdi neredeyse %2.4 leri buldu. 2 kat artmış oldu. Sedat Bey'e teşekkürlerimi sunuyorum. Herkesin Sedat Bey ile çalışmasını tavsiye ediyorum.

  YasakLi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş bu nedir ?
  Nasıl Çalışmadır ? Yazık Gunahtır ! Googleye ne Düşmanlığın var abicim ? =) İlk gün % 200 Fark mı Olur ? yahu Ciddi ciddi ilk gün ( 12 saatlik sürede ) Görmediğim rakamlara geldi =) Ellerine Sağlık Ustad. Gerçekten Emeğinin Hakkını veren bir Arkadaş. % 1000 Referansım.
  Saygılar
  Sunay adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle


  Sedat Bey'in çalışmasından sonra tbm oranları 2,5 katına çıktı. Kendisine buradan teşekkür etmek istiyorum. Site adını veremeyeceğim ama Haber sitesi olduğunu söyleyebilirim.

  İyi forumlar.
  pscopat adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Reklam yerleşim calışması yaptırıldı.
  Referanslardan gorduklerimle calışma yaptırmak istemiştim. calışma bittikten sonra izlenimlere ve gorselde gorebileceğiniz üzere tıklamalar %300 arttı.
  Gercekten işinin ehli, saygılı ve titiz bir arkadaş.
  GalipErdem adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İki resim arasındaki farkı bulun

  Dünkü kazancım  Bugün saat 17.23'e kadarki kazanç


  Teşekkürler Deli
  tekcarem adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İş teslim alındı 2. çalışmamız %100 artış oldu. Tekrar çalışmak üzere
  Sorrow adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kurumsal haber sitemiz için Google AdSense reklam yerleşim çalışması yaptırdık, günlük kazancımız yaklaşık 2 kat arttı.

  İşinin ehli olduğu aşikar, bir kez daha teşekkürler. En kısa zamanda diğer sitelerimiz için de yerleşim çalışması yaptıracağız.

  inarli adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma sonrasında %100 artış sağlandı.kendisine teşekkür ediyorum.gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.
  murath adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 tane web sitem için adsense yerleşim çalışması yaptırdım. günlük adsense gelirinde %100'den fazla bir artış sözkonusu

  web sitenizde adsense reklamının olmasından ziyade yerleşimin doğru yapılmasının önemini daha iyi anladım

  teşekkürler
  MehmetAliGun adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  yakın zamanda çalışma yapılan sitemin adsense görüntüleri çok tşk ederim arkadaşıma
  Emphatic adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhaba arkadaşlar. Sedat hocam ile konuya da yazmıştım 1 ay oldu çalışmaya başladık ve bitti çalışmamız diye. Prensip gereği işini bitirdiklerini her ne kadar skype tan silse de en azından konusundan bir teşekkür iletmeyi, hem yeni müşteriler ile kendisinin kazanmasını, hem de inşallah müşterilerinin de çalışma sonrası dolu dolu kazanmalarını sağlamış olurum düşüncesi ile profesyonel çalışması, karakteri, duruşu ile kendime yakın hissettiğim Sedat arkadaşımıza teşekkür ediyor, ingilizce içerikli sitelerim için yaptığımız çalışma sonrası adsense görüntüsünü sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu arada ilk defa bu tarz bir görüntü paylaşıyorum. Ben 5 kazandı isem Rabbim sizlere mislisini nasip etsin, sağlıklı, huzurlu şekilde.  GodLessTurtLe adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma yapıldı, aynı gün %200 artış var şok oldum şuan
  tentena adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  arkadaşa 3 gün önce yerleşim çalışması yaptırıldı. reklamları siteye o kadar güzel yedirdi ki ben bile 1 kere hatayla tıkladım tıklama oranı %1 - %1,5 arasında olan sitem 3 gündür %2'nin altına düşmüyor. muhtemelen bundan sonra da böyle gidecektir. ellerine sağlık, tekrar teşekkürler.
  husonLine adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hizmet alındıktan 4-5 saat sonra hemen etkisini gösterdi, bir günde kazandığımı yaklaşık 4-5 saatte kazanmaya başladım, Allah razı olsun Sedat hocam hayırlı çalışmalar diliyorum, emeğine sağlık..
  hrngndz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  günlük gelirim dün 48 tl olmuş. (çalışmadan önce 25 tl idi.)
  MehmetAliGun adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşla adsense yerleşimi için anlaşmiştık anlaşmaya sadık kalmadı siteyi komple baştan yarattı cokta guzel oldu ellerine saglik duzenlemeyi yapali bir iki saat oldu bir gunde kazandigimi kazandim neredeyse cok tsk ederim r10da isini 4x4 luk yapan arkadaslari gormek mutlu ediyor insani
  trky adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  işi teslim ettikten 2 gün sonra ancak vaktim oldu ve sitede düzenlemeler yaptık. düzenlemeleri yapar yapmaz belli bir artış yakaladım ancak bir gün daha bekleyip, geçen hafta aynı gün ile arasındaki farkı görmek istedim. Henüz gün bitmediği halde geçen hafta aynı gösterime aldığım 250 klik ve %0.7 tıklanma oranını tamamen katlamış durumdayım. şu anda 800 klik ve %3.1 gibi mükemmel bir orana çıkmış durumda. ve bu işlemleri yaparken sitenin ana temasını bozmadan görselliği kaybetmeden yaptırmış olmasıda cabası.

  tekrardan teşekkür ediyorum.
  muratcabuks adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bir gün sonrasında oranlar yüzde 30 arttık güvenle alışveriş yapıp sitelerinizi teslim edebilirsiniz. Bizde işi biliyoruz edası ile dolaşırken demek ki neymiş, işi bilen daha bilgili insanlar da varmış Helal-i hoş olsun kardeşim aldığın ücret. Hak ediyorsun. Hayırlı işler dilerim.
  yasinuysal adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Geçende yaptığımız çalışma sonuçları %200 gibi olumlu olarak sonuçlandı. Sedat arkadaşıma teşekkürlerimi sunarım, eline emeğine sağlık..
  Lazoner adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  arkadaş işinin gerçekten eri yaptığı çalışma ile gelırım 2 katı oldu neredeyse teşekkur edıyorum hem çalışması hemde bana sabrettiği için herkese tavsiye ederım
  koolthing adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Birkaç gün önce yerleşim çalışmasını yaptık. Çalışma sonrası günlük gelirimde %123 artış yaşandı. Teşekkürler, bol kazançlar dilerim.
  ByPowerfuL adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çok ilgili biri , gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Elinde hikmet var sanki kazancım bir anda artmaya başladı Önceden 3 gündeki kazandığımı artık 1 günde kazanmaya başladım. İşinin hakkını veren biri
  o2gr adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  7 yıldır R10'dayım, böyle bir şey görmedim. Öncelikle arkadaşa tokgözlülüğü ve dürüstlüğü için teşekkür ederim. Ödemesini aldığı ve çalışma yaptığı sitem için, benim hiçbir itirazım olmamasına rağmen "yaptığı çalışma için aldığı ücretin fazla olduğu" gerekçesiyle ödemenin bir kısmını geri iade etmek istedi.

  Sonrasında kural ihlali olan sitemi legal hale getirdi ve yaptığı yerleşimle kural ihlali sayesinde elde ettiğim %to'yu legal yapıyla korudu.

  Aldığı her kuruş helal olsun.
  beyaban adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 site için adsense optimizasyon çalışması yaptırdım ve sonuçlar iyiye doğru gidiyor. sayfa to %4 civarında
  ErzurumPark adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma yaptırılalı daha bir kaç gün oldu ama gelir hızla artış gösteriyor.Aldığı paranın hakkını veren bir arkadaş.
  BilgeKalemi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Son bir haftadır tıklanma sayısında bir artış olmuştur.Sitenizin gelirinizin düşük olduğuna inanıyorsanız arkadaşla çalışmayı deneyebilirsiniz.
  bobo13 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  sitem az kazanıyor diyen arkadaşlar. çözümü bu arkadaşta. başka söze ne hacet...

  bir sitem için çalışma yaptık çok memnun kaldım. tavsiye ederim.
  vicentee adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Reklam yerleşim çalışması yapıldıktan sonra kazançlarım ciddi oranda arttı.(%200 - %150 ) Bir kaç sitem için de aynı çalışma için tekrar başvurabilirim. Meğerse ne az kazanıyormuşuz , yerleşim çalışması şart herkese.
  Ses adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1-1,3k lık sitemden günlük ortalama 3-4 dolar kazanıyordum. Arkadaşla çalışmaya başladık bu oran günlük 7-8 dolara kadar çıktı. Kendisini şiddetle tavsiye ederim. ilgili alakalı reklam yerleşimin yanı sıra team wiever ile adsense hesabınıza girip gerekli bütün düzenlemeleri itina ile yapıyor.
  mewo95 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tbm ve to arttı çalışmadan memnun kaldım açıkçası şu anda tam istediğim konumda kesinlikle tavsiye ederim %0.5 to varken %1e çıktı tbm 0,17-20 arası idi bugün 0,31 henüz çalışma yaptırdıktan sonra ilk günüm bakalım ileriki günlerde neler olacak.Teşekkür ediyorum arkadaşa ilgisinden dolayı.
  asicocuq42 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Siteme reklam yerleşimi dün saat 21:30 gibi yapıldı.Yapıldıktan sonra %100 lük bir tıklama artışı oldu.Resim olark paylaşacağım ancak kendisi gerçekten bu konuda uzman bir insan.Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  bilenyok adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  5k siteye yapılan çalışma sonrası gelirler 2 katına çıktı.

  Bu başarıdan sonra tüm sitelerim için düzenli olarak optimizasyon yaptıracağım.
  nakres adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İlk konuya girdiğimde böyle şeymi olur dedim, ama oldu! Çalışma sonrasında gelirim 2 kat arttı. Ve başka birşey arkadaş çok ilgili birisi sitemdeki başka sorunlarıda halleti sağolsun. Kendisine teşekkür ederim. İnş. hep beraber çok kazanırız.

  Not: Sizde işi deli'ye verin kazancınız artsın!
  ingilizcevideo adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3 sitem için Sedat beyle anlaştık. Son derece detaylıca ve dikkatlice yaptığı çalışmanın neticelerine göre reklam yerleştirmesi yaptığım ilk sitemde 2, 3 katı gelir artışı yakaladım. Daha diğer sitelerim için düzenlememe yapabilmiş değilim ama bir sitemde bile bu belirgin artışa sebep olan Sedat beye buradan tekrar teşekkür ediyorum. Kesinlikle işine hakim ve dürüst çalışan bir arkadaş. Kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim.
  Birkaç test ile kendini adsense uzmanı ilan eden kişileri tercih etmektense profesyonel kişilerle çalışmak en doğru karar olsa gerek

  İyi çalışmalar...
  canpacaci adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Herkese merhaba, uzun yıllardan beri Adsense hakkında çalışıyorum ve onlarca site sahibiyim. En çok hit/gelir alan sitemde bugüne kadar "en iyi yerleşimi" yaptığımı ve bundan daha iyi bir reklam yerleşimi olamayacağını düşünüyordum. 4 seneden beri aynı temayı kullanıyorum ve sadece reklam yerleşim testleri yapıyordum. En son "bundan daha iyisi olamaz" dediğim noktada bu konuyu görmüştüm. Verdiği rakamlar "hadi canım, olur mu öyle şey!" dedirtse de denemekten bir şey kaybetmem diye Sedat Bey ile anlaştık.

  Kendisi reklam yerleşimini yaptı ve açıkça söylemek gerekirse ilk etapta benim hoşuma gitmedi. Güya bu işi "ben daha iyi biliyorum" ya! Kendisine de dedim, olmaz bu, benim yerleşimim daha iyiydi. Neyse amacımız test etmek zaten, bir hafta deneyelim bakalım... Ne mi oldu?

  Gelirim 2 kat arttı!

  Allah kendisinden razı olsun, reklam yerleşimi konusunda büyük bir önseziye sahip, kullandığınız temada reklamın nerede duracağını gerçekten çok iyi biliyor. Gözünüz kapalı sitenizi onun zekasına teslim edebilirsiniz. Değişimi kısa sürede göreceksiniz. Herkese tavsiye ederim.
  xgrafi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  dün başladık çalışmaya. akşam saat 21:00 gibi bitti. ardından saat 12 gibi %100 gibi bir artış oldu gelirde.
  işinin ehli ve gerçekten cana yakın birisi. teşekkürler dostum.
  SaLeh adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş bu nasıl bir çalışmaydı benim aklım kaldırmadı. Sedat kardeşim dün akşam çalışma yaptı bugün öğleden sonrası için baktığımda tbm 2 kat artmış. Ellerine sağlık çok teşekkür ederim.
  Tha adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  deli arkadaşa yerleşim konusunda güvenebilirsiniz. şayet ben reklamı çok yerleştirdiğini düşündüm rica ettim kaldırdı yaklaşık olarak 45 -50 gün oldu arkadaş bana işlem yapalı sayfa to yu %50 artırdı ayrıca kazancımda %30 artmıştı şuandada aynı şekilde diyebiliriz tek farkla googlenin tl geçtikten sonra düşürmesi dışında.

  kısacası bana yaptığı çalışma ile aylık 500 lira gibi kazanç sağladı + sınıda - sini söylememdeki amaç burda kime ne yaptırdığınızı bilin. şahsen ben birdaha başka sitem olsa sadece reklamın renkleri için bile kendisi ile çalışırım.

  Deli hocam iyi kötü söylediklerim doğrudur kendi düşüncemdir burdaki arkadaşlar bilgilensin diyedir. Kızmazsınız umarım
  demir76 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Allah razı olsun, site gelirinde %80 artış gerçekleşti. Kesinlikle tavsiye olunur..
  beslika adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşa Adsense Ayarı yaptırıldı. Gayet iyi sonuçlar alındı.
  Herkese tavsiye ederim.
  Bu adam işini "deli" biliyor kardeşim
  johnsimpson adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Geçtiğimiz günlerde çalışmayı tamamladık ve buraya bilgi geçmeden önce birkaç gün çalışmanın etkisini izledim. Adsense kurallarına uymayan reklam yerleşimini yeniden düzenleyerek ve yeni reklam yerleri belirleyerek gayet faydalı bir çalışmaya gerçekleştirdi. Yasak reklam yerleşimini kaldırdığımız için TO biraz düştü ama TBM yükseldi. Aradaki farkı fazlasıyla kapatmış oldu.

  Arkadaş bu işi gayet iyi biliyor. Daha fazla kazanmak istiyorsanız mutlaka bu arkadaşla çalışın diyorum.
  Alıntı
  gokmavi Nickli Üyeden Alıntı
  ilker_34 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  işinde uzman çok iyi yerleşim yaptı çalışma yaptıkdan sonra ben önceden bedaya yayınlıyormuşum reklamları onu farkettim sedat beyin aldığı ücret yaptığı çalışmayla 2-3 günde fazlasıyla geri kazandım teşekkürler
  aajans adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma dün yapıldı. Gelir bugün itibari ile hemen artışa geçti. Hedeflediğimiz rakamlara inşallah ulaşacağız... Tekrardan teşekkür ederim
  tortul adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  düşük hitli bir sitemde çalışma yaptık güzel sonuç aldım tıklama oranında artık sonuç olarak kazançta artış oldu
  NoMen adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşa daha önce çalışma yaptırıldı ve sonuç gayet iyi gelirim arttı ve şimdi 1 sitem için daha çalışma yaptırıcam. çok teşekkürler
  sinnerxx adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Konuya bende yazayım bari..

  Çalışma öncesi 1-2 Dolar kazandıran TEKNOLOJİ sitem, şimdi 4 - 6 Dolar arasında kazanç sağlamaktadır.

  Gösterim ve Tık oranı ise 0.3 - 0.5 arasında iken şimdilerde 0.9 ve 1.1 arasına çıkmıştır.

  Kendisine teşekkür ediyorum.
  wertaces adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sitemiz için reklam yerleşimi kardeşimiz tarafından yapıldı. 5-6 dolar olan günlük kazanım 10 dolar seviyesine çıktı. Teşekkürler.
  McCoy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş işinde gerçekten başarılı. Eğer bu işten para kazanmak istiyorsanız ve reklam yerleşimi hakkında sadece kulaktan dolma bilgilerle reklam yerleşimi yapıyorsanız mutlaka Sedat'a danışın derim. Gelirlerde gözle görülür şekilde bir artış oldu.
  Roşan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşla daha önce bir çalışma yapmıştık. Gerçekten gözle görünür bir değişme olmuştu.

  Tekrar çalışmak istiyorum pm attım.
  osahin adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisi adsense politikalarına hakim olduğu kadar, hangi reklamın, hangi aralıkta, ne kadar tık alabileceğini kestiriyor. Daha da iyisi... Yeteri kadar verim almadığınızı düşündüğü an yeni bir değişiklikle daha iyi rakamlara gelmesinde yardımcı olabiliyor.

  Çalışmak isteyen arkadaşlara tecrübedir.

  Saygılarımla...
  ahmetlutfu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  arkadaş güvenilir biri. reklam yerleşimini iyi biliyor.
  ebulfeth adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yerleşim çalışması yaptırıldı ve suan kazanmaya basladık herkese nasip etsin...
  Emphatic adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sedat kardeşimle forum veritabanı silinmeden önce oyun sitem için çalışma yapmıştık. Çok uğraştırmıştı bizi ama sağolsun sabırla anlattı yaptık bizde. Şu an oldukça iyi kazanıyorum eskiye nazaran. İşini bilen bir arkadaş, tavsiye ederim.
  Maharaja adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma sonrası değişim görüldü teşekkür ediyorum tekrar
  ayhanlicina adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  çalışma yaptırıldı, ufakta olsa bir artış gözlemlendi, teşekkürler
  Arfienel adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yapılan çalışma sonucu sayfa TO'su oldukça düşük olan sitede yükseliş ve gelirlerde artma gözlendi. Teşekkürler.
  boss24 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  yaptığınız çalışma için teşekkürler kazançta artış oldu.
  deviL34 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sitemde ki ban riski taşıyan yerleşim, legal düzene çevrilip tık sayısı yine aynı seviyede tutuldu. TBM'de artış gözlemlenmiştir. Teşekkürler..
  NeyleyiM adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşla çalışma yapıldı olumlu sonuçlar almaya başladım.
  Ses adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 gün önce sitemin reklam çalışmasını yaptık. Gerek msn gerekse team üzerinden olsun sıkılmadan yardımcı oldu.

  Bariz olarak 1 -2 dolar oynama oldu. Bu oran gün geçtikçe daha iyi olacağını tahmin ediyorum. Sayfa to ve tbm de artış mevcut olup tık sayısı eskiye göre bariz şekilde artış gösterdi. Bu konuda yardıma ihtiyacınız varsa kesinle tavsiye ederim.
  Teşekkürler deLi hayırlı kazançlar.
  ahmetlutfu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  arkadaş güvenilir biri. reklam yerleşimini iyi biliyor.
  ebulfeth adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Aslında yerlşim yapmadan önce ekran görüntüsü almayı unuttum ama söyle diyim günlük taş çatlasın ıkına tıkana 15 zor bulurdu şimdi saat 6 ve tıklama oranı bu şekilde ve bizim 15 gördüğümüz tıklamalar facbooktan çektiğimiz hitlerle olyordur bu hafta hiç çekmedik desk yeridir özellikle bugün teşekkürler tekrardan
  ebulfeth adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yerleşim çalışması yaptırıldı ve suan kazanmaya basladık herkese nasip etsin...
  Ses adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Site konusu diyet zayıflama kilo verme bakım site adresini malesef veremem

  ekran goruntusu buyrun

  gokmavi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Reklam yerleşim çalışması sonrasında İlk Sitemde tıklama oranı 3 kata kadar arttı, ikinci sitemde 2 gün %1.1 lerden %1.8'lere çıktı ama sonrasında eski haline geri geldi. İkinci sitemde bir değişiklik olmadı henüz diyebiliriz.

  Ayrıntı olarak iki sitenin teması farklı olmakla birlikte reklam yerleşimi temalardan bağımsız veya temaya göre Deli tarafından yapılmıştır.
  gokmavi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Deli arkadaşımla toplamda 3 sitemde çalışma yaptırdım. Sonuçlardan ve kendisinden oldukça memnunum. İş bittikten sonra bile sorduğum sorulara cevap vermekte ve ilgilenmekte kendisi.
  Sisline adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2-4 dolar arası geliri olan yemek tarifleri sitesine reklam yerleşim çalışması yaptırdım gelir 5 dolardan aşağıya düşmedi.ilgili arkadaş.teşekkürler.
  asicocuq42 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisi Siteme tema ve reklam yerleşim çalışması yaptı.Gayet başarılı bir çalışma oldu.Teşekkür ediyorum.İşine bağlı bir insan.
  darqmans adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma yaptırıldı. Sorunumu halletti. Memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Teşekkür ederim.
  OceanSScreaM adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş işinde başarılı ve işinin ehlidir, tavsiye ederim.
  by_karahan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışmadan saatler sonra kendisini hissettirmeye başladı yerleşim yarını bekleyecektim aslında ama bir kaç saat sonra artışı gözlemleyince yazmak istedim konuya.

  Bunun haricinde bir kaç ufak ama önemli püf noktası da öğrendim
  eneskahraman adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yapılan çalışma ilk günden etkisini göstermeye başladı. Arkadaş oldukça ilgili her soruya/soruna özenle yaklaşıyor.
  Milesrebel adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sedat abiyle çalıştım ve gayet memnun kaldım. Kendisiyle yaptığım görüşmede sağolsun işi almadan öncede samimi konusmalarıyla, iş öncesi ve iş sonrası ilgili bir abimdir. Düşünenler bir daha düşünmeden direk çalışsın derim
  Sisline adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2-4 dolar arası geliri olan yemek tarifleri sitesine reklam yerleşim çalışması yaptırdım gelir 5 dolardan aşağıya düşmedi.ilgili arkadaş.teşekkürler.
  iMpAcK adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yerleşim çalışması yaptırıldı,arkadaş her türlü sorumuza sabırla cevap verdi , işine hakim ve profesyonel bir arkadaş gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.
  ReddApple adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yerleşim çalışması yaptırıldı, teslim edildiği gün sayfa to oranında %100'e yakın artış gözlemledik, Tbm > gelire de yansıyacaktır kısa sürede. Teşekkürler, hayırlı işler dilerim.
  Tha adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  telim edilen işin sonuçları resim olarak ekliyorum dün net olarak görüldü Tıklamalar %20 civarı BGBG de ortalama %10 civarı arttı.

  Yalnız şu noktayı vurgulamamda fayda var arkadaşın yaptığı yerleşimi beğenmedim ve eski haline aldım arkadaşın sadece renk düzeni ve punto ayarları ile oynaması sonucu artan kazançtır. Şayet sedat beyin yerleşimi kullanmaya devam etseydim yerleşimin yapıldığı ilk 1 saate gördüğüm sonuç %40 - %50 artıştı fakat dediğim gibi alıştığım düzene dönüş yaptım verdiğim para helali hoş olsun şuanda bile günlük 3 dolar artış sağladı bana
  berkay07 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşla çalıştık ve çok başarılı bir çalışma oldu. T.O larımda ciddi bir artış var. Kesinlikle herkesin yaptırması gereken bir çalışma olduğunu düşünüyorum.
  SucBela adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Daha önce riskli ve adsense politakaları ile uyumsuz olan sitemi alıp tamamen adsenseye uyumlu bir hale getirdi. Bugün itibari ile kazançlarıma baktığımda riskli sistemle kazandığım parayı yakaladı. Hem adsense politikalarına uygun, hemde kazançların düşmemesini görmek mutlu ediyor. Teşekkürler Üstad.
  SucBela adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Vakit bulamadığım için sizleri bilgilendirememiştim. Bir süre önce adsense için 2. siteye reklam yerleşimi yapıp beklemeye geçmiştik. bugün itibari ile baktığımda sayfa to %0.20lik bir artış görüyorum. Bu da gelirlere yansıyor. Tabii ki, hem adsense ile ilgili sorularımı bıkmadan usanmadan cevapladığı için, hem de siteme yapmış olduğu adsense optimizasyonu için kendisine teşekkür ediyorum. Allah razı olsun Sedat abi..
  xsamet adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Evet arkadaşlar Sayfa TO çalışması yaptırıldı ve 2 günde başarılı sonuçlar alındı. Sayfa to oranında gözle görülür bir artış var ve gelirlerim yükseldi. Kendisi bu konuda profesyonel bir isim, zaten diğer referansları da olayı açıkça kanıtlıyor.

  Şimdi o referanslara bir de ben eklendim. Skypeda sağda solda bu konu içini soru sorulduğunda fazla konuşmadan direk arkadaşa yönlendirebilirim
  Islenska adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  page to oranımı %.25 yükseltti teşekkürler..
  huseyin34 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş tek kelimeyle işin ustası diyebilirim. Çalışmaya başladıktan sonra artışlar ve geri dönüşler iyi olmaya başladı. Ayrıca kesinlikle çok ilgili. Teşekkür ediyorum. İnşallah tekrar çalışcaz
  okeyletsgo adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisiyle siteyi ilk açtığım zamandan beri çalışıyoruz oldukça ilgili ve güvenilir biri. Dün akşam reklam yerleştirme çalışması yaptı ve daha ilk günde oranlarda artış var. Teşekkürler...
  DaDaS adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  bir adet oyun sitesi için reklam düzenlemesi yapıldı arkadaşın dünden buyannı kafasını şişirdim valla iyi sabır gösterdi

  yapılan işe gelirsekte tamamıyla legal yerleşimle tıklama oranını 3 e çıkardık gelir şuan için gayet iyi

  ve son olarak reklamı sağa yada sola yerleştirmekle ne farkedecek demeyin arkadaş bence o iş için para alıyo sizden bizden tam olarka nereye neyin konması gerektiğini bildiği için yani çok bişey fark etmeyeceğini düşünen arkadaşlar bayağı şey farkediyo

  eyorlamam bu kadar hadi hayırlı işler
  ozerx adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  arkadaş'a mutlaka bir çalışma yaptırın arkadaşlar ben yaptırdım gayet memnun kaldım kazancını artırmak isteyen mutlaka arkadaşa danışşsın. Allah razı olsun kendisinden
  batiatus adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İş teslim alındı.Adam işi biliyor beyler, üstelik çok ilgili gerçekten. Ben kesinlikle tavsiye ediyorum. Ziyaretçi psikolojisini çok iyi tahlil etmiş elim reklama gidiyor tıklamak için nasıl yaptı bilmiyorum ama çok teşekkür ederim
  DeibA adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yaptığı çalışma sonucunda gelirlerimde % 30 civarında bir artış var. Zaten çalışmayı yaparkende artış olacağını biliyordum. Çünkü mantıklı ve akıllıca bir adsense yerleşim planı hazırlamıştı.
  DaDaS adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  yaklaşık 15 gün önce çalışma yaptık sorunlu yerleşimle kazandığım tutarı legal yerleşimlede yakalayabildik çalışmanızı tavsiye ederiz
  batiatus adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Geçen salı günü yerleşim çalışması yaptı DELİ hocam,
  açıkası en iyi yerleşimi deneyerek bulduğumu düşünüyordum (Sayfo to iyidi ama tbm kötüydü, üstelik adsense ihlali yaparak kelle koltukta gidiyordum.) gezerken Deli hocamın konusu ile karşılaştım, ilk başta dediğim gibi inanmadım ben deneyerek bulmuştum en iyi yerleşimi ama konudaki yorumları okuyunca denemekten bişey kaybetmem dedim, işi teslim ettim, hemen dönüş yaptı, adsense panelinde yeni reklamlar oluşturttu, site için şablon çıkardı ve o gün içinde kendi yerleşimleri yaptı. Bir hafta geçti , ihlalle kazandığım parayı şu anda legal olarak kazanıyorum,kafam rahat banladı banlacak endişem yok.Mis gibi. DELİ hocama emeklerinden dolayı teşekkür ederim, üstelik işi bitirdikten sonra arayıp gelirin ne durumda olduğunu sordu. İş bittikten sonra arayıp soran yok gibi piyasada , bunun içinde ayrıca teşekkür ederim.Başarılar Deli kardeşim. "Atın iyisine doru, yiğidin iyisine DELİ derler ". Saygılar..
  baris_k adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışmamız oldu şuan çok yeni olmasına rağmen ilerleme var,ilerki zamanlarda daha çok etki edeceğini düşünüyorum.
  uralcoder adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sedat bey alanında uzman, her türlü sorunuza çekinmeden yanıt verebilecek, yaptığı işin başarılı sonuçlarını hemen görebileceğiniz ve kişiliğiylede gönlünüzü kazanan bir arkadaş. Eğer bir profesyonelle çalışmak ve iyi sonuçlar almak istiyorsanız kendisiyle çalışabilirsiniz.
  Qrt adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yaptığı yerleşimle değişimi hemen farkediyorsunuz, uzman olduğu her anlamda anlaşılıyor. Sedat bey alanında profesyonel, gönül rahatlığıyla iş teslim edebilirsiniz.
  topikci adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşla 1 gün dolmadı çalışmamız sayfa to oranımız % 25 arttı.
  arap adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  çalışma başlatıldı. ilk gün etkisini göstermeye başladı... çalışmanızı tavsiye ederim
  manglerman adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  sağolsun arkadaş işinin ehli. işi teslim ettikten iki gün sonra verim almaya başladım. eline sağlık diyorum. güvenerek işinizi teslim edebilirsiniz.
  hrngndz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Günlük 15 dolar olan gelir şu anda tl hesaba geçti ve arkadaşın reklam optimizesi çalışmasından sonra neredeyse iki katına çıktı. İlgisi için teşekkürler.
  AVKAN adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  iş teslim edildi. Arkadaş 4 4 lük bir çalışma yaptı. Kesinlikle tavsiye olunur.
  Admiral adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Selamlar Hitli sitemi emanet ettim hızlı bir şekilde çalışmasını teslim etti bu kadar hızlı bir şekilde'de Sayfa TO vs etkileyeceğini sanmıyordum. 2 Günde geri dönüşünü almaya başladım.
  pRoFeSSioNaL adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sedat kardeşimle çalışmaktan mutlu oldum. Adsense üzerine hiçbir şey bilmeyenlerin haricinde bildiğini zannedenler de çalışırsa faydalı olacağını görecekler. Bende gözle görülür bir artış olduğunu 2. günde tespit ettik.

  Faydasını fazlasıyla göreceğinizi söyleyip bir kez daha teşekkür ediyorum Sedat'a.
  ByEmrah35 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  yaptığımız çalışma sonunda gerek sayfa tıklamaları gerek sayfa to oranları artım gösterdi. Hergün gitgide artmaktadır. Önemli olanda istediğim zaman çalışma sonrası destek vermesi oldu benim için. Yaptık parasını aldık olayı olmadı. Allah razı olsun inşallah daha da iyi olacaktır.
  serkan35 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 Site için Çalışma yaptık oldukça iyi artışlar gözlemledim kendisine teşekkür ediyorum ismi gibi @deli artışlar oldu =)
  HyS adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşinde sağlam, Çalışma yaptığı siteyi incelemesi ve yerleşimleri siteye göre düzenlemesi çok iyi. Eline sağlık sedat.

  Çalışmanızı tavsiye ederim.
  emrahcoskun adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  işinin ehli arkadaş tıklama oranımda yükselme oldu teşekkürler..
  acupato adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşın yaptığı çalışmanın faydasını görmeye başladık. Gerçekte işi bilen bir arkadaş.
  Teşekkürler hocam, iyi çalışmalar.
  cagdasdag adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  300 sayfa gösterimine 0 tık alan sitem şimdi 30 gösterime 1 tıklama alıyor
  İlgili ve bütün sorularınızı yanıtlayan aldığı ücreti sonuna kadar hak eden bir arkadaş helal olsun elinize sağlık
  imazy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma sonrası gözle görülür bir artış oldu. İlgi ve alaka için de teşekkür ediyorum.
  MehmetAliGun adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşla adsense yerleşimi için anlaşmiştık anlaşmaya sadık kalmadı siteyi komple baştan yarattı cokta guzel oldu ellerine saglik duzenlemeyi yapali bir iki saat oldu bir gunde kazandigimi kazandim neredeyse cok tsk ederim r10da isini 4x4 luk yapan arkadaslari gormek mutlu ediyor insani
  Matte adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sadece Adsense değil sitenin eksiklikleri ile de ilgilendi her zaman tavsiye alabileceğim bir dost da kazanmış oldum .. çok teşekkürler Allah yolunu açık etsin
  ikeremk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kazançlar arttı arkadaşlar, to oranları ile birlikte.Kesinlikle faydası oluyor.
  Teşekkürler.
  lovecodec adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhaba, arkadaşla anlaştık ve 1 gün içinde işi teslim etti, aldığı parayı sonuna kadar helal ediyor, adsense deyip geçmeyin hepimiz için çok önemli bir konu, hele ki ben çok anlamadığım için biraz karıştırmışım arkadaş resmen enkaz kaldırdı, ve işini bitirdikten sadece bir kaç saat içinde bile reklam tıklanma oranlarım değişti..

  Öncelikle ilgisi ve bilgili çok teşekkür ediyorum, iş yaptıracaklara da gözünü kapatıp sitesini teslim etmesini diliyorum..Adsense deyip geçmeyin arkadaşlar..
  sinanksk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma yapıldı,çok ilgili bir arkadaş 2-3 gün uğraştık Kazançlar şu an % 25 arttı
  wertaces adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  10 numara adamsın. Yaptığın reklam çalışması ile aylık gelir 3 katına çıktı. Ellerine sağlık kardeşim. İyi çalışmalar.
  kaganerdogmus adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Google Adsense yerleşim hizmeti alındı iş tesliminden itibaren sayfa TO'larda gözle görülür bir artış var. Teşekkürler.
  cihat_besik adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  çalışma sonrası sonuçlar oldukça başarılı oldu sayfa to 0,50 - 0,70 lerden 1,90 lara çıktı ki 3,xx leri gördüğüde oldu. arkadaş işinin ehli
  mgmslck adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma yapıldı, çalışma sonrası başta hemen etki göstermedi ancak Sedat abim özel olarak sordu etti birkaç değişiklik daha yaptı. TO %1'in altından ayağa kalkıp %2'lere yaklaştı. İnşallah böyle devam eder.

  Özellikle samimi ilgisi ve parayı laf bile etmemesi için teşekkür ediyorum.
  Emphatic adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bu sedat kardeşimiz ile ikinci işimiz oldu. %100 gelir artışı garantisi ile başladığımız iş toplamda 12 gün sürdü ve sonuç harika. Her şey tamda söylediği gibi oldu. Yaşam şekli, kişiliği, mesafesi, yaklaşımı, hitabı ve sarfettiği moral dolu sözler ile harika bir iş çıkardık. Ellerine ve emeğine sağlık diyor,, başka işlerde yine çalışmak üzere hayırlı işler diliyorum kendisine.
  RamsesTR adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çüşşş... Diyorum başkada birşey demiyorum... Daha 15 dk oldu günün çeyreği kadar yükselme var.Politikala uygun böyle bir artış..Hiç böyle birşey unmadım.Askeri operasyon yapar gibi Stratejik demek.. Reklam yerleşimini iyi zannedenler varsa ! Çok memnun kaldım...
  wertaces adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kardeşim, Allah senden razı olsun. 6 k lık sitede, eskiden günlük 4 - 5 tl gelir elde ederken, şu an 30 tl'i buluyor. Bunda senin emeğin ve katkın çok büyük. Her şey gönlünce olsun. Çok teşekkür ederim.
  VasfiVural adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş 3 gün önce çalışmayı teslim etti, uygulamasını yapıp sonuçları gözlemek için 3 bekledim. Sonuçlar inanılmaz arkadaşlar. Önceden 2.5 tl kazandığım sitem şu saatte 9 TL olmak üzere. Sayfa To ise 2 kat arttı. Sedat Beyle çalışmanızı tavsiye ediyorum.
  PCMaN adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Google Adsense kazancım 0'a yakınken hocama reklam yerleşimi yaptırdım ve etkisini anında göstermeye başladı. Konu Google adsense yerleşimiyse işi Sedat hocama bırakın ve arkanıza yaslanın
  WEBYUSUF adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Galiba açıklama yazmama gerek kalmadı.


  - Ayrıca Sedat Bey bir kaç gün boyunca durmadan sorunlarıma cevap verip çözmeside sanki reklam yerleşim çalışması değilde farklı bir hizmet veriyormuş gibiydi yani 2 işi bir arada yapan bir arkadaş. Kendisine teşekkür ediyorum.
  nanotech adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  sayfamın mobil temasına da Sedat Bey sağolsun bir çalışma gerçekleştirdi. CTR oranı %1.2 lerden şu an %1.6 lara çıktı mobilde. Trafik biraz dalgalı seyrediyor. Normale geldiğinde %2 ye çıkacağını düşünüyorum. %100 sedat bey e sitenizi teslim edebilirsiniz.
  DME adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş harbiden deli kardeşim.Öyle bir yerleşim yaptıki 8 aylık sitemden kazanç sağlayamıyordum.0,20 - 0,56 arasında olan tıklanmalar bugün şu saatte 7 kat artmış durumda.Bu kadar birden yükseliş olacağını hiç düşünmüyordum.Sanırım çok daha iyi olacak.Şimdide mobil çalışması yaptırıyorum.Aldığı para kuruşuna kadar helal olsun.
  evilsith adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Daha önce mobil tema reklam yerleşimi yapmıştık ve sonuçları sizinle paylaşacağımı söylemiştim.
  Ocak ayı (31 gün mobil tema reklam yerleşimi öncesi) 7.486 tıklanma
  Şubat ayı (28 gün mobil tema reklam yerleşimi sonrası) 12.053 tıklanma

  Gelir olarak toplamda %56'lık bir artış söz konusu. Sonuçlardan oldukça memnunum. Yorum sizindir
  KudretÇ adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşın çalışması sonucu sayfa toyu biraz daha sabitlemiş olduk. Teşekkürler.

  ztrk10 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3. Kez çalışıyorum kendisiyle her seferinde en az %1 T.o arttırıyor.
  Harika bir görüşü var ve r10'da çalışmaktan en memnun olduğum kişi .. İşini hakkıyla yaptığınız için teşekkür ederim..
  Royal61 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yaklaşık 1,5 ay önce çalıştık günden güne reklam tıklamaları arttı gerçekten şuanda günlük 1k reklama tıklama alabiliyoruz hepsi Sedat bey sayesinde teşekkürü borç bilirim bu arada alır almaz direk sonuç beklemeyin günden güne tıklamalardaki artışı göreceksiniz.
  bysca adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  bir sitem için 1 hafta önce kadar reklam yerleşim çalışması yapmıştı. olumlu sonuçlar almaya başladık üstad eline sağlık.
  ahmetcem96 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  çalışma tamamlandı ve gelirlerde %30 artış oldu. Tbm 0.20 nin altına hiç düşmedi. kendisine teşekkür ederim.
  PatikliPenguen adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Üyeliğim olmadığı zaman arkadaşla reklam çalışması yapılmıştı 1 ay önce. Arkadaş çalışma yaptıktan sonra etkisi görüldü gerçekten işini son derece ilgili bir şekilde yapmaktadır.
  kpsshaberlerim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Reklam yerleştirme çalışması yapılmıstı eline sağlık. Tavsiye ederim.

  http://prntscr.com/809sw7
  Emphatic adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sedat hocam ile ikinci çalışmamızı yaptık. Sitem için mobil çalışmasını tamamladı ve işi hakkıyla teslim etti. Ben eminim ki ilk işimizdeki başarımızı Allah'ın izni ile bu işimizde de yakalayacağız. İlgi ve alakası için teşekkür ediyor, hayırlı işler diliyorum.
  pamela adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  arkadaşlar daha önce sizlere ödeme yapıldıgını ve sonuçlardan bilgi vereceğimi bildirmiştim. Sizlere faydalı olmak için ve arkadaşın hakkını vermek için yazmak zorunlulugu hissettim.
  arkadaş yapmadan önce 400 tekil hite 3 tıklama alırken şimdi yaklaşık ortalama 22-23 tıklama alıyorum tabiki bu tıklama sitenin dahada hitlenmesine bağlı

  arkadaşa buradan r10 aracılıgı ile teşekkür ederim.
 • 04-09-2012, 14:42:07
  #2
  📢 WhatsApp Kullanalım
  Farabi_54 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşa bir iş verildi. Zamanında teslim etti. Ayrıca skyp üzerinden sorduğumuz her konuya cevap verdi. Gayet sabırlı ve işini özen gösteren bir arkadaş. Yaptığı çalışma sonrası reklam gelirlerimizde %300'lük bir atış oldu. İşinin ehli bir kişi. Verdiğimiz ücret helal olsun. Allah (c.c.) cümlemizi dürüst insanlarla karşılaştırsın...

  Kardeşimize işlerinde başarılar, kazançlarından bereketler dileriz..
  Whynex adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Haber sitesi için adsense yerleşim çalışması yaptık oldukça yararlı oldu. TO yüzde 400 oranında yükseldi! Teşekkürler ellerine sağlık. Herkesin memnun kalacağı birisi. Her açıdan ilgili ve her konuda yardımcı olmaya çalışıyor. Teşekkür ederim. İnşallah Tekrar çalışmak nasib olur.
  ahmeTRz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Daha günün ilk yarısında, %200'lük bir artış var.. Kesinlikle faydalı bir çalışma oldu, arkadaş fazlasıyla da ilgili. Tekrardan teşekkür ederim, bol kazançlar
  teknomag adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Adsense kazancınız beklentinizin altında ise kesinlikle hiç düşünmeden çalışma yaptırabilirsiniz. %200 kazançlarda bir artış mevcut ve ayrıca tbm- tık miktarı da arttı. Kendisine tekrardan buradan teşekkür ederim. Hayırlı işler dilerim.
  SuskuN42 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İş teslim alındı gelirler de %100 artış oldu.
  snnakrs adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş, ilgili ve dürüst birisi. Oldukça memnun kaldım. Haber sitesi için adsense yerleşim çalışması yaptık oldukça yararlı oldu. TO yüzde 300 oranında yükseldi! Teşekkürler ellerine sağlık
  ReddApple adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yerleşim çalışması yaptırıldı, teslim edildiği gün sayfa to oranında %100'e yakın artış gözlemledik, Tbm > gelire de yansıyacaktır kısa sürede. Teşekkürler, hayırlı işler dilerim.
  Ownl adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş gerçekten işinde başarılı, reklam çalışması yaptırdım ve 2 gün denedim. Sonuç: %200 kazançta bir artış sağlandı. Tekrar teşekkürler.
  TurkmeeN adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşla çalışmamızı tamamladık. Üstünden de bir süre geçti. Gelirlerim de 2 kattan fazla artış oldu. Oldukça faydalı bir çalışma ve oldukça iyi bir arkadaş kendisine teşekkür ediyorum.
  adanali01 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma yapıldı, çalişmadan sonra %200 artış var işini çok iyi bilen efendi durust bir arkadaş çok teşekkur ederim,
  bikerboys adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Dün çalışma yaptırdım, kural ihlallerim vardı onları düzeltti ve yerleşim düzenlemesi yaptı. Hem ihlaller kalktı hemde gelir 1.5 kat arttı. Çalışmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum.
  Haberportalim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş ile reklam çalışması yapıldı güvenilir ve dürüst birisidir, kesinlikle memnun kalacaksınız aldığı parayı fazlası ile hakediyor başarılar dilerim Sedat Bey elinize sağlık tekrar çalışmak üzere.
  murath adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 tane web sitem için adsense yerleşim çalışması yaptırdım. günlük adsense gelirinde %100'den fazla bir artış sözkonusu

  web sitenizde adsense reklamının olmasından ziyade yerleşimin doğru yapılmasının önemini daha iyi anladım

  teşekkürler
  camfroger adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İş teslim edildi.

  Arkadaşla sadece iş konuştuk gelirimiz 25 dakikada arttı. Siteye elini sürdüğünü düşünemiyoruz bile.
  firtinalim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İş yaptırıldı Memnun kalındı
  Serguzest adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İş teslim edildi , ilgili ve anlayışlı bir arkadaş. Çalışmanızı şiddetle tavsiye ederim.
  masterthone adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Reklam çalışması yaptırıldı. Çalışma sonrasında kazanç %300 arttı gerçekten de başarılı teşekkür ederim
  pamela adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  arkadaşlar daha önce sizlere ödeme yapıldıgını ve sonuçlardan bilgi vereceğimi bildirmiştim. Sizlere faydalı olmak için ve arkadaşın hakkını vermek için yazmak zorunlulugu hissettim.
  arkadaş yapmadan önce 400 tekil hite 3 tıklama alırken şimdi yaklaşık ortalama 22-23 tıklama alıyorum tabiki bu tıklama sitenin dahada hitlenmesine bağlı

  arkadaşa buradan r10 aracılıgı ile teşekkür ederim.
  kpsshaberlerim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Reklam yerleştirme çalışması yapılmıstı eline sağlık. Tavsiye ederim.

  http://prntscr.com/809sw7
  PatikliPenguen adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Üyeliğim olmadığı zaman arkadaşla reklam çalışması yapılmıştı 1 ay önce. Arkadaş çalışma yaptıktan sonra etkisi görüldü gerçekten işini son derece ilgili bir şekilde yapmaktadır.
  ahmetcem96 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  çalışma tamamlandı ve gelirlerde %30 artış oldu. Tbm 0.20 nin altına hiç düşmedi. kendisine teşekkür ederim.
  SeviNet adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Etkisini daha yaptığı günde gördüm. 2 sitemde de mükemmel değişim oldu 2 katına çıktı tıklamalar. İlgi ve alakanıza çok Teşekkür ederim.

  Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  amiral79 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma yapıldı to %15 e vurdu
  Teşekkürler
  bobbege adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma yaptırıldı faydasını hemen gördük kendisine ilgilisinden dolayı çok teşekkür ederim.
  ModaMarka adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  siteyi yeni aldım ilk 2 gün adsense kazancı 5 6 tl arası 3. gün arkadaşa reklam yerleşim işini yaptırdım 1 gün sonra sonuç 10tl üzeri kazanç oldu, ellerine sağlık kardeşim.
  Kaan Fakılı adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Daha önce bir mesajımda arkadaşa yerleşim yaptırdığımı söylemiştim. 5 günlük süreçten sonra bir değerlendirme yapmak istedim. Aşağıda iki farklı resim var. İlk resim 1 Mart ile 18 Mart arasını kapsıyor. Aralığı mahsus geniş aldım. Bu süreçte benim eski reklam yerleşimim vardı. İkinci resimde de 21 Mart ile 25 Mart arasını yani yeni yerleşimden sonraki hali var. Aslında verileri daha iyi değerlendirmek için diğeri gibi bu yeni yerleşimi de 18 günlük yapmak gerekirdi ama burada birkaç arkadaş özel mesaj atıp fikrimi sorunda yardımcı olayım dedim.

  Sonuç olarak sitede bir trafik artışı olduğu için gelir arttı ama çoğunlukla trafikle eşit para kazanırken şimdi 1,5 veya 2 katına çıkıyor. Örneğin eskiden 5K hite 5 TL gelirken şimdi 7 ile 10 arası nadiren de 10 üzeri geliyor. Benim açımdan başarılı buluyorum.

  Eski yerleşim:  Yeni yerleşim:

  enkisa adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 adet işlem teslim edildi 2 günlük raporlar eskiye göre gayet başarılı bir adet daha site verildi ve haftalık bir rapor ile tekrar konuya yazacağım..teşekkürler
  FaLCoN_TiGeR adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma teslim edildi 3 gündür test ediyorum gelirler yaklaşık 2 katına yükseldi, teşekkür ediyorum.
  Semotion adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Adsense konusunda tedirgin bi adamım 7 yıldır adsense hesabım var. tıklama oranlarım düşüktü , sedat hocama yazdım durum böyle böyle diye, çalışma yapmaya başladık , adım adım , 80 milyar tane soru sordum o öyle değil dedim kurallar dedim linkler attım , kafama yatana kadar herşeyi sordum oda sağolsun bıkmadan hepsini cevapladı, yerleşimlerimizi yaptık , 100% den fazla artış var. Kendisine teşekkür ediyorum. ben olsam kendimle bu kadar uğraşmam : )
  murat709 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Trafiğimin o kadar iyi olmamasına rağmen TO: 2.48 oldu. Çalışma sonrası faydasını gördüm. Teşekkürler Sedat Hocam.
  TugraAli adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşa çok teşekkür ederim. Karşısındaki ile diyaloğu, konuşma üslubu ve canayakın olmasını en başta belirtmek isterim. Adsense kazançları ile ilgili olarak, günlük kazançta %100 üzerinde artışımız oldu. Henüz tam anlamıyla belirtilen yerlere reklam yerleşimleri yapmadığımız halde durum bu. Ben fazla birşey söylemeyeyim aşağıdaki ekran görüntüsü size herşeyi anlatsın..

  furkanbedir adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş çalışma yapmadan önce siteyi detaylı bir şekilde inceliyor , sitenin içerik ve alanına göre reklam yerleşimlerini yapıyor. Ayrıca herkes için önemli olan Adsense Politikalarına uygun olarak düzenliyor. Çalışmadan sonra %60-70 oranında artış oldu. Çalışmanızı tavsiye ederim.
  Linker adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Reklam gelirlerim düzene girdi ve artış oldu, sağolsun hocam gayet ilgili ve bilgili bi arkadaş bu konuda.
  SixtyOne adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İlk siteden memnun kaldığım için 2. ve 3. siteler içinde anlaşma sağlanmıştır.
  adanali01 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yerleşim çalışması yaptırıldı ve özellikle mobil hitte inanilmaz bir artiş oldu gelirde teşekkur ederim
  enkisa adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  çalışma yapılalı çok oldu arkadaşımdan özür dilerim geç cevap verdiğim için..Çalışma konusunda ise arkadaşım gayet başarılı,dikkatli ve yaptığı işten gayet emin
  http://postimg.org/image/zazb6yj29/
  bir siteme yapılan çalışma linkteki gibidir ve düzenli olarak artış devam etti.Bu işten sonra farklı bir siteme daha işlem yaptırdım ve ondada başarı sağlandı..
  tekrar teşekkürler ellerine sağlık hocam
  CyBeRPrenS adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Forumda işinin hakkını verenlerden biride bu kardeşimiz. Şüphesiz en memnun kaldığım çalışmalardan birisi oldu.

  Reklam yerleşimim gayet iyi olduğu halde Yinede çalışma yaptırdım % 50 artış sağladı. Çalışmayı düşünenler akıllarından acaba kelimesini dahi geçirmesin direk sitelerini emanet etsin.
  Linker adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Reklam gelirlerim düzene girdi ve artış oldu, sağolsun hocam gayet ilgili ve bilgili bi arkadaş bu konuda.
  realist34 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bence her kullanıcı bir kere de olsa arkadaşı tanımalı çalışmalı. İşin üstadı bence gelir olur olmaz tık alır almaz sonuna kadar hakeden bir arkadaş. Yaptığını görünce saten anlayacaksınız.
  Ayrıca 2 site için muhteşem geri dönüşler aldık daha 24 saat olmadan. Çok teşekkürler.
  realist34 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  müthiş çalışma sonrası 1 hafta içinde yeni bir siteyle daha anlaşılmıştır. Daha çok siteyle anlaşacağız hocamla
  SteersMan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhaba,

  Çalışma sonrası rapor ileceğimi belirtmiştim. Düzenleme yapıldıktan sonra hem sitemin hitinde ufak bir artış oldu. Hem de gelirlerde artış oldu. Teşekkürler hocam, farklı sitelerim için çalışma yaptıracağım kesinlikle

  netustad adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma sonrası gayet memnun kaldım. ilgi ve alakası için teşekkürler.
  ismoz82 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma yaptırıldı ve bir hafta olmadan adsense geliri 3 katına çıktı.İşinde çok başarılı ve dürüst birisi güvenerek işinizi emanet edebilirsiniz.
  Nijat adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İş kısa sürede teslim alındı, 1 yıldır farklı tasarımlarla tıklama oranında artış yakalayamamıştım. Şu an için %20-%25 lik bir artış var. Arkadaş sabırla her sorumu cevaplayıp gözlemlemelerimde yardımcı oluyor hala.
  nuh1986 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  reklam çalışması yapmıştık gelirlerim eskiye göre bayağı bi arttı bu işlerden iyi anlayan bi arkadaş
  osari adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ayın 3'ünde öğlen 12 gibi reklam çalışması yapılmasına rağmen o gün de etkisini gösterdi. Gözle görülür bir artış oldu. Teşekkür ederim
  dmsezgin adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Reklam Yerleşim Çalışması yaptırıldı.İşinin ehli.Gayet başarılı bir çalışma oldu. Yaptığı çalışmanın etkisi gün içerisinde kendini gösterdi. Ayrıca Karakter ve iş ahlakı da süper.İlgisi alakası herşeyi ile dört dörtlük bir arkadaş. İyiki yollarımız kesişmiş Allah bol kazanç nasip etsin. Herşey için teşekkür ederim.
  SeoAjani adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Reklam yerleşimi yapıldı ve gayet iyi kazanç bırakıyor
  Defineci adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşa teşekkür ediyorum. Çalışma öncesi pek umudum yoktu ama mecburdum denemeye onca hit boşa gidiyordu. Arkadaş yerleşim çalışması yaptı sitenin gelirleri artmaya başladı.

  Ben biliyorum demeyin mutlaka Sedat ile çalışın.
  tetik77 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  iş teslim alındı.
  ben gelirin bu kadar aratacağınuı beklemiyordum ortalama günde 0.2-0.3 kuruş getiren bir sitem hatta konu açmıştım 1k hite az kazandırıyor diye hocamım çalışmasından sonra 3 tl getirdi daha dün. yüzde 1000 gibi artış oldu yani. kendisine çok teşekkürler hitsiz olan sitelerim hitlensin kendisiyle tekrar çalışacağım. tekrardan teşekkürler benim gibi adsense e yabancıysanız arkadaş ile çalışmanızı tavsiye ediyorum.
  korti adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İlk gün bir artış olmayınca biraz panik olsam da, değerli arkadaşın önerisiyle 2 gün bekledim. İnanılır gibi değil ancak gelirimiz tavan yaptı, tbm de muazzam bir artış var. Çok teşekkür ediyorum diyecek başka söz yok.
  aztech adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  işi teslim alalı birkaç gün oldu, eline sağlık hocam tekrardan olumlu sonuçlar aldım tavsiye ederim keşke daha önce çalışsaymışız diyorum
  aldığın para helal olsun..
  Mf.Rub adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 Aylık sitemde özel tema ve yerleşim çalışması yaptırdım 100-150 hitli sitede 50-60 tık var

  Teşekkürler sedat
  Leadman adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma yaptırıldı ve gösterim sayısı olarak aynı kalan reklamlar 2 kat fazla tıklanmaya başladı. Gerçekten başarılı bir çalışma oldu.
  Bilgiofis adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yazılanları okuyup,2 site için Sedat Bey'le çalışma fırsatım oldu.Bu derece beklemiyordum,R10'da ticaret yapıp,en memnun olduğum çalışmalardan birisi oldu.Kesinlikle bu işi biliyor.Şiddetle tavsiyedir.
  korti adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma sonrası %200 gibi bir gelir artışı oldu. Kesinlikle öneriyorum, gözünüz kapalı çalışabilirsiniz.
  velikz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sırf teşekkür etmek için yazıyorum.Arkadaşı daha önce tanımadığım gibi alışverişim de olmadı. Bana bir indirim de yapmadı. Yakın zamanda da bir kez daha çalışma ihtimalim de yok.
  Dün gece geç saatte işi teslim ettim. Bugün öğleden sonra bana siteyi teslim etti. Öğlen tık oranı ve kazancım bir anda arttı. Arkadaş bu işi biliyor ve titiz çalışıyor.
  Eğer ki profesyonel bir şekilde bu işi yapıyorsanız. Zaten arkadaşa iş vermeye gerek duymazsınız.
  Hobi ve yan kazanç olarak bu işi yapıyorsanız ve sitenizin hitide biraz varsa eğer reklam yerleştirme konusunda uzman desteğini mutlaka alınmalı.
  ThePartizan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Rusça bir sitede çalışma yaptık. Gelirlerimiz beklentimizin üzerinde oldu. Memnun kaldık ve aynı siteye şimdi Yandex reklam çalışması yapacağız. Güvenebileceğiniz işinin ehli arkadaşımız.
  AppleFoni adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kesinlikle tavsiye edilir. Düne göre %50 daha az hit alınmış durumda ama gelir düne göre %70 daha fazla
  hiphopurfa adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  gerçekten beklediğimden fazla gelirler yükseldi. kazançlar az hitli olduğu halde iyi gelir getiriyor yerleşim. teşekürler en kısa zamanda başka siteler içinde iş verilecek
  serhatrmy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Haber sitesi için reklam yerleşimi yaptırıldı. aynı gün tabloda etkisini gördüm diyebilirim. Hit aynı gelir 2 katı Teşekkürler tekrar
  kadirking adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Adsensem sürekli banlanıyordu sedat abiyi biri önerdi çok met ettiler. dedikleri kadar varmıiş yüzde 200 arttı artışlar ve işine çok önem veren bi abi, en ince ayrıntısına kadar destek ve yardımcı oluyor. güven bakımından içiniz rahat olsun. seviyorum seni sedat abi tanıdıgıma memnun oldum. (Y)
  zaynet adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  %70 bir artış oldu. Çok teşekkür ederim kendisine
  RammyHandy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  bu kadar fark ediceğini hiç ummazdım! t,o arttı malumunda bgbler inanılmaz
  TahaSelim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışmasını dört dörtlük bir şekilde yapan ve anlayışlı birisi. Çalışma sonrası tıklamalar çoğaldı ve artı olarak belkide hesabımın engellenmesini kurtardı diyebilirim.
  SixtyOne adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma sonrası bilgilendirme: Arkadaşın demesine göre 3 tane reklam ihlalini ortadan kaldırdı. Gelirlerde ise artış oldu, gözüm kapalı tavsiye edebilirim.
  CLCKN adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sedat Bey işinde uzman. Hızlı geri dönüşü için teşekkürler. Yaptırdığımız çalışmadan çok memnun kaldık.
  zaynet adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bu adam işini layıkı ile yapıyor. 2 katına çıktı gelirlerim. Teşekkür ederim kendisine tekrar
  AEU adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşini biliyor.  +- %40 civarı bir artış oldu.
  technoturk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma yapmadan önce reklam yerleşimleri politikalara uygun değildi, diken üstünde kazanç sağlıyorduk. Arkadaşla çalışma yaptıktan sonra hem artış oldu, hemde reklam yerleşimi politikalara uygun hale geldi. Demekki sıkıntı sitede yada kullanıcılarda değil, reklam yerleşimindeymiş. Eline sağlık üstadım. Çalışmayı düşünenler hiç düşünmeden arkadaşa ulaşsın.
  KarAkademi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  arkadaştan hizmet alındı, bir günde iş tamamlandı, tıklama oranı ve gelirde %100 üzerinde bir artış oldu. çok teşekkür ederim
  dahiorganizasyo adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşlar selam
  Sitem için reklam yerleşimi hizmeti aldım. Kendisinede önce sonuçları göreceğim sonra yorum yazacağım demiştim. Reklam kazancımız 2 kat arttı. Arkadaş işi biliyor. Başka söze gerek yok
  vera adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma sonunda gelirlerimizde önemli bir artış oldu. Tavsiye ederiz.
  Greenangel adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşlem yaptırıldı bence başarılı gözle görülür artış mevcut.
  umutkosse adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşi yaklaşık 1 hafta önce teslim edip ertesi gün teslim aldık. İlk günlerde 18TL olan kazancımız ikinci gün 44TL üçüncü gün ise 85TL'ye kadar çıktı.. Kalite diyorum, arkadaş tamamen işin ehli, uzman bir arkadaş. Herkese öneriyorum, iyi çalışmalar dilerim.
  fatihbaz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  uzun zamandır sitelerle pek ugraşmıyorum,youtube dan kazanıyorum.en son site işleriyle ugraştıgımda arkadaşa çalışma yaptırmıştım,2-3 kat artmıştı kazancım.diger işlere ek olarak şimdi site işlerinede tekrar döndüm ve arkadaşa yine reklam yerleşimi yaptırayım dedim.inşallah daha önceki çalışmamda oldugu gibi,konudaki memnun arkadaşlarda oldugu gibi yine kazancı artırırırız

  çalışma için arkadaşa iş verildi.benim ödemem yarın eline geçer,kendiside yarın işi teslim eder kısmetse
  Gtech adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma Sonrasında Sitemin Hit Sayısı 2 katına Ulaştı Çok teşekkür ederim...
  xAsAx adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  hit var para yok diye ağlarkene seday beyin kollarında bulduk kendimizi haber sitemiz için yapılan çalışma ilk günden verimini gösterdi şimdilik %150-200 bir artış söz konusu ve çok rahat hissedilebiliyor tabi biraz yerleşimi kendi işlerimden dolayı zamana yaydım bir iki güne fark daha da yansıyacak inşallah... gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.
  wphp adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kısa süre içerisinde yardımcı oldu, sayfa to %50-60 civarında arttı. Teşekkür ederim kendisine. İyi çalışmalar diliyorum.

  decobaz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 Mart-15 Mart (15 Günlük Kazanç) = 33,33
  15 Mart Çalışma Yaptırıldı
  16 Mart-30 Mart (15 Günlük Kazanç) = 73,27
  Kazançtaki artış ortada Onlarca referansla arkadaş kendini kanıtlamış durumda zaten. Çalışma yapıldıktan bir hafta sonra bile dönüş yapıp yerleşimle ilgili bir şikayetimin olup olmadığı sordu. işini takip eden, İleride de çalışacağım bir arkadaş. Çok teşekkür ediyorum.
  webmaster1994 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Reklam yerleşim çalışması alındı. Arkadaş ne yaptığını bilen birisi. Kesinlikle çalışmanızı öneriyorum.
  Old adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tekrar çalışma yaptırıldı. Çok kaliteli bir kişilik ve ne yaptığını çok iyi biliyor. Her çalışmadan fazlasıyla verim alıyorum.
  skype adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocama yaptırmış olduğumuz reklam yerleşiminden sonra %200 bir artış oldu. Kendisine tekrardan teşekkür ederim.
  SoulHosting adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 hafta önce verdiğim işi çok hızlı bir şekilde teslim etti. Reklam çalışmasında yaptığı yerleşim güzel fakat benim sitemde tbm düşmüştü. kendi yaptığım birkaç değişiklikle tıklama seviyesini yükselttim. Püf nokta olarak kullanabileceğiniz bölümleri resimlerle detaylı gösteriyor tavsiye ederim
  gugulata adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  hizmeti aldığımız günden itibaren ortalama 3 hafta geçti. bir şeyler gözlemlemek ve yazmak için yeterli bir süre olduğunu düşünüyorum.
  Çalışma sonrasında gelirler sıçradı. İlgili ve profesyonel bir arkadaş, çalışmanızı tavsiye ederim.
  sott adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşi teslim aldım. Çok ilgili bir arkadaş. Sorularıma net açık cevaplar aldım. Reklam politikalarına uygun şekilde reklam yerleşim çalışmasını tamamladı. Teşekkürler.
  att_7 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sedat işini çok doğru ve dürüst olarak teslim etti.Çok dürüst ve çalışkan biri tavsiye edilir...
  camfroger adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşa uzun zaman önce güzel bir çalışma yaptırmıştık. memnuniyetimiz hala devam ediyor. Hayırlı işler dilerim kendisine.
  asral01 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  işi yapıştırmış şimdi geri dönüyorum tıklamalar 3 katına kadar cıktı ve bazen sitem aksama kadar cok cok aşırı az tık gelırdı şimdi oda çözüldü güzel bi mıktarda tatmın ediyor teşekkürler yaptırmanızı tevsiye ederim
  yasinuysal adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 site için çalışma yapıldı sonuçlar başarılı haftaya tekrardan tam net bilgi vereceğim teşekkürler üstad ellerine sağlık
  Sarper_SS adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisine yaklaşık olarak 10 gün önce reklam yerleşimi yaptırdım.
  Gelirlerim ortalama olarak 9 - 10 kat civarında artış gösterdi. Gerçekten muhteşem iş çıkarttı.
  Kendisine çok teşekkür ediyorum.
  mkara61 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kardeşimizden 2 defa destek aldık. Bugün 3. işimizi yaptı. İşler sorunsuz teslim edildi ve ilk günden itibaren %100 ile %200 artış sağlandı. Teşekkürler r10 deLi .
  fatihbaz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  arkadaşa daha önce çalışma yaptırdım,konusunu görmüşken sonucuda yazayım.aradan bayagı bi zaman geçti çalışma öncesi günde 5-10 tık alırdı sitem,ortalama 6-8....çalışma sonrası ise 15-20ye çıktı tık sayısı,hit aynı seviyelerde olmasına ragmen.tık artınca dogal olarak kazançda artmış oldu tabi.

  yıllar önce arkadaşla çalıştıgımda yine olumlu sonuçlar almış,kazancımı 2-3 kat artırmıştım.yine çalışma yaptırdım ve yine memnun kaldıgımı,yine tıklamaların ve kazancın 2 kat arttıgını belirtmek isterim...
  nanotech adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sedat hocam ile çalıştık gelirler %30-40 civarı yükseldi. Çok teşekkürler.
  Angelicakaka adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşa çalışma yaptırdıktan sonraki ilk 1-2 gün kadar gelirler aşağı yukarı aynı seviyede seyretti gibi. Sonrasında da yavaş yavaş artmaya başladı. Aynı anda sitemde hit yükseliği olduğu için çok net anlayamadım ama oturup ayrıntılı inceleyince anlaşıldı ki, gelirlerde hitten bağımsız olarak gözle görülür bir artış var ki sitemdeki reklam yerleşimi tamamen amatör şekilde yapılmamıştı öncesinde de. Aslında yazmak için bir kaç gün daha bekleyip istikrarı görmek istedim ama sonradan düşündüm ki hakkını bir an önce teslim etmek lazım
  bluemansiiz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3 gün önce bir çalışma yapmıştık beraber. Çalışmayı yaptığımız günden itibaren tıklama oranlarında iyi bir artış yakaladık.

  Reklam yerleşiminden endişesi olan var ise, kesinlikle çalışmalı.

  Teşekkürler.
  slymngk62 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  bir kaç gün önce bir site için çalışma yaptırdım, çalışma öncesinde biraz endişem vardı ama sonuçları görünce iyi ki yaptırmışım diyorum, ciddi bir faydası oldu.

  teşekkürler tekrardan.
  Angelicakaka adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  arkadaşa daha önce bir iş yaptırmıştım. Faydasını ciddi şekilde gördüm. Şimdi yeni bir iş daha teslim ettim.
  Eğer bundan da aynı düzeyde fayda görürsem ki göreceğimi düşünüyorum, bundan sonra tüm yerleşimleri sorgusuz sualsiz kendisine yaptıracağım.
  İş verildi, teslimat bekleniyor. Teşekkürler
  tavshan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İş verildikten 2 gün sonra gelirler %200 kadar arttı. desteklik birşey yok ama sorularıma sorunsuz cevap almaktayım. işin gücün rasgelsin hocam.
  ondercemal adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma öncesi reklam yerleşimlerim adsense politikasına uygun değildi. Sedat hocamın yaptığı çalışma ile hem reklam yerleşimlerimde ihlal ortadan kalktı hemde aynı gösterim ile gelirim de artış oldu. Kendisine teşekkür ederim.
  fthm06 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  daha öce çalısıldı 100% 300 artış olmustu gelirlerimde çok saol kardeşim süper çalışma yapıyorsu
  MegaMakale adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhabalar,

  Kendisi gerçekten işinde çok başarılı birisi, başarılarının devamını diliyorum.
  hero87 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisi ile dün bir çalışma yapıldı. Çok ilgili ve adsense konusunda tecrübeli bir arkadaş. Bugün adsense tıklamalarında saat:11.00 olmasına rağmen %100'lük bir artış oldu. Adsense'den para kazanmak isteyen her arkadaşın mutlaka bir çalışma yaptırması gerekmekte olduğunu anladım. Kendisine çok teşekkür ederim, emeğine sağlık.
  Yeniceri adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  5 Ağustos tarihinde işi teslim aldım. Geçtiğimiz 3 gün içerisinde aşağıdaki grafikte de görebileceğiniz gibi çok iyi bir artış oldu. Siteleri bir kenara atmıştım. Tekrar ilgilenesim geldi Eline sağlık Sedat. Hayırlı işler.

  fener20 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  6 Ağustos itibari ile adsense reklam yerleşimi yapılmış olup etkisi,teşekkürler sedat bey

  Erd adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşa yaptığı çalışma için teşekkür ederim. Tıklama oranları ilk günden %50 artış gösterdi.
  Aziranea adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sedat bey gerçekten çok nazik ve işinin erbabı birisi. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım. Çok kısa bir sürede teslim edilmesi ve günün yarısında tıkların artması ise şahane. Gönül rahatlığıyla iş yapabilirsiniz kendisiyle.
  bygreen adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sedat beyle 1 site için çalışmamız oldu. Yarım günlük görüntüde STO %1,4'ten %5'e çıktı. Kendisine tşk. ederim.
  afy107 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşa iş vermiştim sonuçları yazayım:

  Sayfa TO'da %90-100
  Gösterim TO'da %20-25
  Gelirde %40-50 artış oldu.

  Bence gayet güzel bir sonuç. Elinize sağlık.
  Ayan1907 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocama gerçekten çok teşekkür ediyorum çalışmaya dün başlandı bugün öğlen tamamlandı ve tıklanma oranım tam 3 kat arttı gün sonuna doğru 4 kata doğru çıkıcak gibi çok teşekkürler. Tıklanma oranı düşük olan tüm arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim
  Ayan1907 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocama gerçekten çok teşekkür ediyorum çalışmaya dün başlandı bugün öğlen tamamlandı ve tıklanma oranım tam 3 kat arttı gün sonuna doğru 4 kata doğru çıkıcak gibi çok teşekkürler. Tıklanma oranı düşük olan tüm arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim
  makaletakimi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Daha önce yaptırmadığım için kafamı duvarlara vuracağım
  sakarya18 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma alındı sonuçlar görülmeye değer. Kazançlarım ilk günün yarısından tavan yapmış durumda, çok teşekkür ederim. Ayrıca yaptırmayan tüm herkesin bu çalışmayla kazançlarının artacağını tahmin ediyorum, tavsiye ederim.
  Hetfield adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Öncelikle bu çalışmayı yaptırmayı düşünüyorsanız , düşünmeyin yaptırın. 3-4 gün önce arkadaş sağolsun siteme çalışma yaptı. Şuan tıklamalar 6 kat arttı. Yani kazancım 6 kat arttı. Forumda bir arkadaş yazmış keşke daha önce yaptırsaydım diye, kesinlikle öyle. Herkeste aynı etkiyi yapar mı bilmem ama ben hem yapılan işten, hem yapan kişiden hem de yapılan çalışmadan ziyadesiyle memnun kaldım. Allah razı olsun. En kısa zamanda diğer sitelerime de çalışmak dileğiyle.
  Yeniceri adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Daha önce 2 sitem için çalışma yapmıştık. Çok memnun kalmıştım. Sayfa to oranları %4-5 arasına çıkmıştı. Şimdi 1 site için daha çalışma yaptık. Hayırlısı bakalım
  konurhanhoca adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle