TR Adsense Çöpmüş - Sayfa 5 - R10.net
 • 20-07-2021, 23:24:36
  #37
  Browland adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Adsense ödeme yöntemi ekleme kısmında artık, kimlik ve fatura soruyor. Muhtemelen o noktaya gelince adınıza ait İngiltere bankası ibanı, kimlik ve ikmet adresinize ait fatura isteyecek, siz de bunları karşılayamayacağınız için iban ekleyemeyecek, paranızı çekemeyecek ve bir süre sonra da adsense hesabınız geçersiz olacak.

  Uk adsense sahibi olanların tr adsenseye geçmeye çalışmasını biraz araştırırsanız görürsünüz. Ancak ingilterede yaşıyorsanız ya da adsense hesabını ingilterede yaşayan bir akrabanız üzerine açarsanıs durum sizin dediğiniz gibi olacaktır.
  Bu her UK adsensete geçerli bir durum değil.
  Google 'ın güvenlik sistemine takılırsanız bunu ister.
  Bu da hesabı aldığınız kişinin aldığı onay sayısı, pin onay adresi, adsense'i kullandığınız ip, proxy, ip bloğu vb gibi bir çok nedene bağlıdır.
  Tamamen kendinizin oluşturduğu adsense UK hesabında bu ihtimaller en düşük seviyede.
  Yani boşa panik oluşturucu cümlelere gerek yok.
 • 22-07-2021, 09:12:55
  #39
  ondan sonra "adsense'im kapandı" diye ağlamalar, yırtınmalar, çırpınmalar
  ben 10 yıldır TR adsense kullanıyorum. oturmuş projelerimde tbm +1TL. tamamı türk ziyaretçi ve tamamı türkçe içerik. Proje başı +10K görüyorum.
  bir tanesi de "tr adsense kullanan amatörün amatörüdür" yazmış. bunu diyen kişi 7 ay önce "tuhaf bir sorun yaşıyorum kaç aydır 1k hite 2500 yakın gösterim vs alıyor ancak tuhaf olanı tıklama 1 yada 2 kez oluyor. Korkunç şekilde TBM 0,09 - 0,02 arası gidip geliyor ?" diye bir ifade kullanıyor. forumun özeti aslında bu. 1-2 tıklama ile yılların ve yüzbinlerce tıklamanın öngörüsünü nasıl yapıyorsunuz öğretin biz de yapalım. harcadığınız zamana yazık. bahsettiğiniz tbm'leri tamamı Türkçe projelerde de alıyoruz. tüm sırrı çözmediniz yani.