• 20-10-2008, 00:59:52
  #1
  merhaba arkadaşlar.

  mutlaka bilenler vardır ancak bilmeyenlerin bilenlerden fazla olduğuna eminim. adsense panelindeki kazançlar belirli aralıklarla güncelleniyor ancak bazen güncellemenin 2-3 saati bulduğu oluyor ve bu süre benim gibi adtech ve reklamstore'dan anlık rapora alışkın bünyeleri tatmin etmeyebiliyor. son kazancımızı görebilmek için sabırsızlanıyoruz. aslında böyle durumlarda ana panelde göremediğiniz son kazanç tablonuzu panele yansımadan önce çok basit bir şekilde görme şansınız var!

  öncelikle "gelişmiş raporlar" bölümüne girin. daha sonra "raporu göster" butonuna tıklayın. ilk birkaç tıklamada ana panelde gördüğünüz kazanç tablosu gözükebilir ancak işin peşini bırakmayıp butona basmaya devam edin. gösterim ve tık sayınızın arttığını göreceksiniz. eğer bu şekilde olmazsa soldaki tarih aralığı seçme kısmından eski bir tarihten bugüne tarih aralığı belirleyerek ve yine "raporu göster" butonuna tıklayarak da son kazanç tablonuza ulaşabilirsiniz.

  umarım faydalı olmuştur.

  not: anlattığım yöntemde de anlık güncelleme yoktur. yani biri tıkladığında hemen "raporu göster" diyip o tıkı göremezsiniz belki ancak ana paneldeki güncellemeye göre çok daha kısa sürede sonuç vermekte.
 • 20-10-2008, 01:07:19
  #2
  sabırsızlar için iyi bir taktik sabredemeyecek kadar kazancım olunca denerim ben de teşekkürler