• 15-08-2020, 20:13:53
  #1
  Bayram Ayına Özel Sınırlı Kişi İçin Geçerli Kampanya!
  Her Paket için Sadece 10 Kişiye Geçerli!

  Tüm Eğitim Paketlerimizde Liste Fiyatları Üzerinden %25 Bayram Ayı indirimi + 1000 TL'lik SEO Eklentisi
  999 TL Olan Küçük Paket, indirimli olarak 879 TL + 1000 TL'lik Özel SEO Eklentisi (Sadece 10 Kişi Paket 1)
  3.999 TL Olan Site + Niche Paket, indirimli olarak 3.250 TL + 1500 TL'lik Özel SEO Eklentisi (Sadece 10 Kişi Paket 2)

  Kontenjan Sormadan Ödeme Yapmayınız! İndirimli paketlerin bazıları tükenmiştir. İletişim için whatsapp : wa.me/908503022254 (0850 302 22 54)

  Ayrıca %100 İade Garantili -Kurumsal SEO Hizmeti & Danışmanlık Hizmeti ilk 5 kişiye
  8.999 TL yerine 6.499 TL! (Sadece 10 Kişi Paket 3)
  Son 2 Kişilik Kontenjan.(Bize gelen Tradelerden, bu pakete olan talebi görebilirsiniz sınırlı sayıda alım yapıyoruz.)
  Sitenizde artış olmazsa, paranız eksiksiz iade!
  Pandemiyi Fırsata Çevir, İşini Uzmana Teslim Et!
  Binlerce müşterimizde başardığımızı, şimdi sitenizde uygulayalım.
  Siteniz kazandırdığında, ömür boyu siz kazanırsınız. İşlemlerimiz işe yaramazsa paranızı alırsınız.
  İşin uzmanından sıfır riskli, Kazan/Kazan modeli.
  Burada tüm işlemler sitenize canlı olarak yapılır, bu sayede sitenizin SEO'sunu yapmayı öğrenmiş olursunuz.
  Bu fiyat tanıtım amaçlıdır, kontenjan bittiğinde değiştirilecektir.
  Aşağıdaki Kurumsal Paket (Siyah) görselinde, bu paket ile beraber verilecek hediyeleri görebilirsiniz.

  R10'un En Popüler Konusu

  İlk Mesajda Topladığımız Referansları En Son 5 Ay Önce Güncellemiştik.
  Tüm Referanslarımız Konuda Mevcut! Onlara da bakabilirsiniz %100 memnuniyet. Her bir yorum, saatlerin emeği!

  ---------------------
  Canlı Kazanç Kanıtı ile başlayalım konuya!

  https://www.youtube.com/watch?v=gOfozvYBCe8

  Bugün eklenmiştir.
  Bu ayki kazanç, 1gün daha olmasına rağmen ay sonuna, şuan 16.800 küsür TL'dir.
  Geçen ay alınan ödeme de, bakiye kısmının altında yazar, 12.192 TL'dir.
  Bu eğitimlerde anlattığım, yabancı sitelerden sadece bir sitenin geliridir.( Tek bir siteden bu gelir gelmektedir. Burası önemli.)
  Bir maşallahınızı alırız.  ✅ R10'da Hem SEO konusunda, Hemde AdSense konusunda ikisini birden Eğitim olarak veren ilk üyeyiz!
  Yılların verdiği bilgi ve deneyim ile bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. SEO ve AdSense konusunda bilmediğimiz hiçbirşeyin olmadığına emin olabilirsiniz. Bizden eğitim alan kişilerin yorumlarına tek tek bakabilirsiniz.
  Ayrıca, konuda olumlu/olumsuz yorumlarını yazan tüm müşterilerimin dekontunu bana sorma hakkını, burada üye olan herkese veriyorum.

  ✅ İkinci olarak, R10 üyesi olan herkese açık çağrımdır, bir üyeden hizmet alırken onu lütfen araştırın, kendi sitelerini göstermesini isteyin, kendi sitelerinin panellerini ve hitini canlı olarak görmek isteyin. Her SEO eğitimi veren kişiye lütfen aldanıp paranızdan ziyade, zamanınızdan olmayın. Yanlış bir kişiye güvenip kaybedilen 1 yıl, 5-10 bin liradan çok daha değerlidir. Aynı konu AdSense için de geçerlidir, Eğitim verecek kişinin gerek Adsense, gerek SEO bilgisinin canlı kanıtını isteyin. Biz, MSK Danışmanlık olarak, her türlü bilgi gelir ve hitimizi kanıtlamaya sonuna kadar açığız. Eğitimi alan kişlerin yorumuna bakabilirsiniz.

  �� �� �� �� Bunun sonucu olarakta, sahte görselli konulara karşı ne derecede ciddi olduğumuzu göstermek için, Adsense kazancımızı kanıt olması adına ekran kaydı şeklinde ekliyoruz. Bu Kazanca da Eğitimde anlattığımız TBM'si yüksek sitemizle geliyoruz. Link: https://streamable.com/pxfa1z

  GÜNCEL KAMPANYALI FİYATLAR MESAJIN BAŞINA EKLENMİŞTİR!  Bizimle Kaybetme İhtimaliniz Yok!
  Eğitimi Beğenmediğinizde Koşulsuz İade !

  Garanti Bankası - Enpara - İş Bankası - Yapıkredi - ING - Papara - BTC - Kredi Kartı


  �� �� �� Tekrar söylüyoruz, Yüksek gelirli AdSense kazancı olmayan, bunu kanıtlayamayan, yüksek organik hitli ve gelirli hiti olmayan kimseden eğitim almayınız.! Bizden sonra türeyen, eğitim için pm atıp sıfır bilgiliyim deyip 1 ay sonra SEO eğitimi verecek kişilerden uzak durun, bilgisinin kanıtını isteyiniz.

  Eğitimimizin Süresi;
  * Eğitimimiz yaklaşık 5-6 saat sürmektedir, Sizin bilginize ve konuya olan ilgi düzeyinize göre değişmektedir.

  Eğitimimizin Online Nasıl Olmakta?
  *Eğitimi TeamViewer yada AnyDesk üzerinden yapıyoruz. Bu sayede eğitimi alan arkadaşlar, eğitimi kaydedebiliyorlar. Sonrasında tekrar izlenebilmekte. Birebir olarak bilmediğiniz anlamadığınız tüm noktaları anlatıyoruz.

  Eğitimimizin, Diğer Tüm Eğitimlerden Farkı Nedir ?
  *Eğitmenin kendi bilgilerini Analytics & AdSense üzerinden canlı panel üzerinden kanıtlayabilmesi. Kısacası kendine faydası olmayan insanların, eğitim verdiği şu zamanda, bu konu hakkında sizleri dikkatle uyarıyoruz.

  Biz Kimiz?
  *Uzun yıllardır R10.netüyesi olmama rağmen, ağırlıklı olarak dışarıya, kurumsal firmalara SEO, AdSense ve E-Ticaret danışmanlığı yapmaktayım. Kurumsal iş hayatımda, Türkiye'nin ilk 5 firmasından birinde, IT Yöneticisiyim. Bizimle çalışan, özel birebir eğitimlerimizi alan arkadaşlar zaten nerede çalıştığımı, firmanın gücünü bilmekteler. Çalıştığımız tüm arkadaşlardan da olumlu veya olumsuz, aldıkları eğitim ile ilgili görüşlerini bekliyorum.

  Eğitim Ücretimiz Nedir? ;
  * Eğitimin bedeli PM veya Whatsapp üzerinden verilmektedir.Yukarıdaki geçici indirimli fiyattan kontenjan olmaması durumunda eğitim 3000 TL yerine 999 TL, Site + Eğitim paketi ise 7000 TL yerine 3.999 TL'dir..Kontenjan sormadan ödeme yapmayınız.

  Premium Paket Toplantıları Nasıl Organize Ediliyor?
  * En yoğun süreç olan ilk 1 ayda 4 toplantı yapmayı taahhüt ediyoruz. Normalde toplam 4 toplantı hakkı veriyoruz, ve sizlerden talep gelmesi durumunda da, bunu ilk 1 ay içinde 4 adet şeklinde, otuzar dakikalık ekstra toplantılar yapıyoruz. 1 aylık bu yönlendirmeli süreç bittiğinde, bize bir ihtiyaç kalmıyor. Yine akabinde, ekstra birebir talepleri olursa, müsaitlik durumumuza göre yardımcı olmaya çalışıyoruz. 4. ayında 20. birebiri yaptığımız müşterimiz dahi var. Buradaki asıl garantimiz, taahütümüz, en yoğun olan ilk 1 aylık sürecinizde, 4 toplantıyı sizlerden talep geldiğinde kesinlikle yapıyoruz, zaman yaratıyoruz. Temel adımlarda hataları göstermeyi istiyor, yapılanları kontrol ediyoruz. Düşük paket alan 999 lira alan müşterilerin upgrade hakkı mevcut değildir. tekrar total ücret faturalandırılır, aynı şekilde büyük pakette de küçük paket değişimi yoktur. ilk 3 video izlendikten sonra iade yapılmamaktadır. Satışların %70'ini oluşturan büyük paket kontenjanlarımız da alımlara göre doldurulmakta, iadesi olmamaktadır.
  R10.net'te olan iade yapısı bizimkiyle aynıdır. Değişim ve İade Şartları: Eğitimler Alındığı andan itibaren, Panel içerisinde genel olarak fayda sağlamaya başladığı için iade koşulu oluşmaz. Bundan dolayı bu hizmetlerle ilgili iade talep edilemez. Ancak küçük paket alımlarında ilk 3 video izleyip / ilk 3 Girişi sağlayıp beğenmedim diyen olursa (Henüz olmadı) anında iadesini yaparız.
  Kazanç ve Hit Görüntülerimiz

  https://www.youtube.com/watch?v=fkgRjT4jS4w


  Video şeklinde:

  Günlük 321 TL'ye ulaşan sitemiz video şeklinde ektedir.
  https://streamable.com/353a7n

  https://streamable.com/r87efl
  (Saat gece 01'de çekildiği için yeni gün henüz 1 lirada, Videodaki saati farketmeyen müşterilerimiz için açıklama )

  https://streamable.com/pxfa1z
  Yıllardır kazandığımızın kanıtı, müşterilerimize de panelimde gezme fırsatı verdiğim için kanıtlıdır hepsi;
  *yazilimdukkani adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle

  Kendisi adsense konusunda TR'nin en iyilerindendir, girmediği kurmadığı sektör yok. Biz 5 ay önce bir yazılım işinde çalışıp tanıştık. Sonrasında bana öğrettiklerinden bir
  yabancı site açtım, çok ilgilenemediğim halde günlük bu seviyelere geldi bile. Bugün özellikle henüz gece 2 olmasına rağmen yüksek tbm'li tıklar sayesinde dün 48 iken, bugün şimdiden 14 tl oldu bile.
  Teşekkür ediyorum.
  -ReCRuit adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  @MSK;
  Eğitim çok dolu dolu geçti daha zaman imkan olsa 3-4 gün oturup doya doya dinleyesim geliyor. SEO konusunda farklı deneyim ve bilgilere sahip. Tecrübelerini kanıtları ile beraber görme şansım oldu. Kimi seocu lar için olmazsa olmaz dedikleri kriterlerin burada olmasa da etkili olabileceğini gördüm. Arkadaşın bilgisi ve kişiliği konusunda kendim adına itimat ediyorum. Karakteri ayrıca mütevazi, kendisine teşekkürlerimi tekrardan sunuyorum.
  -akif68 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  öncelikle sabırla anlattığı ve en ufak yerleri bile geçmediği için teşekkür ederim. eğitimin yüzde 95'ini hallettik . dolu dolu 5.30 saat sürdü. kafamın yandığı yerde oldu hızlı geçtiğimiz yerde sonuç olarak bilgileri kendi sitesinden uygulamalı gösterdiği için diğer eğitimler ile kıyaslamayın. dediklerini harfiyen uygulayacağım ancak şunu da belirteyim emek isteyen çalışmadır. Yatayım gelsin hitler paralar malesef söz konusu değil.
  -Leuqme adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Icerik olarak dolu a-z seklinde anlatiliyor bos bilgilerle kafaniz dolmuyor gayet basit ve dogru sekilde ogreniyorsunuz egitim sonrasi pluging mail olarak geliyor adsense yardimi vs de egitimden sonrada veriliyor herhangi bir sorun yoktu en gec 1-2 aya baslamayi dusunuyorum yontemler ile sonuclarida buraya atarim.
  -canberkyetkin adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimden çok memnun kaldım. Eğitimin son kuruşuna kadar hak eden, size seo,adsense,wordpress genel tüm detaylardan bahsediyor. Bu öğrendiğiniz bilgiler ile ister adsense yapın ister kendi sitesinize seo yapın. Hocamın verdiği başka eğitim olsun, düşünmeden alırım. Anlatımı, her detayı aktarması, bilgi saklamaması ve aklınıza takılan her soruya eksiksiz cevap vermesi çok memnun etti. İyi ki eğitimi almışım diyorum. Her şey için çok teşekkür ederim hocam. @MSK;
  -Ozsoy05 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi gece 03.30 itibariyle anca bitirebildik. Ben öğrendiğim bilgileri uygulamak için sabırsızlanıyorum. Arkadaş alanına ve işine çok hakim önce buna değineyim. Ayrıca şunu atlayım bunu geçiyim yapmıyor bilsende bilmesende anlatıyor. Bence kendim için yaptığım en iyi şeylerden bir tanesi oldu eğitimi almak.
  -BilgeKisi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi Aldım, Biliyorsunuz Seo Teknoloji gibidir. Bugünkü teknoloji ile 5 sene sonraki Teknoloji bir olmaz. Seo'da Algoritmalara göre değişkenlik gösterir.. Kendinizi sürekli güncellemeniz gereklidir. MSK kendisini bu işe adamış birisi, Anlatımı, desteği, her sorunuza cevabı sizi tatmin ediyor. Verdiğim parayı fazlasıyla bilgi olarak aldım, eğer öğrettiklerini de uygularsam fazlasını maddi olarak kazanacağıma eminim. Teşekkür ediyorum bana kattıkları için. Başarılarının devamını diliyorum.
  -webcicocuk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi dün bitirdik. İşlerimden dolayı yeni yazabiliyorum. Arkadaş gerçekten işinde başarılı, bildiği bütün bilgileri eksiksiz anlattığını düşünüyorum. Aldığım eğitimler içerinde en verim aldığım eğitimlerden birtanesi diyebilirim. Anlatılanları anlatıldığı gibi uyguladığınız taktirde hem SEO konusunda hemde kazanç konusunda güzel sonuçlar alabileceğinizi düşünüyorum. Tekrardan teşekkür ederim
  -basoglanh adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhabalar.
  Eğitim benim açımdan çok yararlı gecti. Dogru sandığım birçok yanlisi öğrendim. Hocamızın gösterdiği tum hersey mantikli ve herseyi kendi sitesi üzerinden gösterdiği için dogru oldugunu görüyorsunuz. Özellikle size verecek oldugu kendine yaptırmış oldugu eklentiler bile egitim ücretinden fazla.
  Kendisine tekrar teşekkür ederim.
  -drift34: adlı üyeden alıntı:
  Merhabalar,
  Eğitimi aldım, @MSK; Hocamın anlattığı bilgilerin hiç birini bilmiyordum, sabırla ve bol örnekle kendi sitesi üzerinden çok akıcı bir şekilde bildiklerini anlattı. Parasını sonuna kadar hak ediyor. En kısa sürede verdiği teknik bilgilerle siteleri açıcam. Ayrıca yanında vereceği eklentilerle bile parasını çıkartıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

  Saygılarımla.
  -ProFx: adlı üyeden alıntı:
  Merhaba,
  Bu akşam eğitimi bitirdik. Eğitim gerçekten aldığı fiyatı hak ediyor. WordPress bilmeme rağmen benim de bilmediğim birçok konu varmış. SEO konusundaki bilgi ve tecrübesi kafamdaki tüm soruları cevapladı. Genellikle web sitesi oluşturduğumda konuyu nasıl bulacağım? Konu sıkıntısı yaşardım, bunun üzerinde uzunca durduk ve artık kolayca konu bulabileceğimi düşünüyorum. İmkanı olan kişilere eğitimi tavsiye ederim. Eğitim sonunda verilen eklentiler bile eğitim ücretini karşılayacak derecede... Kaliteli ve güvenilir bir alışveriş oldu.

  Teşekkürler.
  -AdanaWeb: adlı üyeden alıntı:
  Öncelikle bildiklerim tekrarlanacak ve piyasada dönen şeyleri duyarım diye çok korkarak aldım. Fakat çok akıcı bir anlatıma ve sağlam bilgilere sahip birisi, kesinlikle eğitimi beğendim. Adsense de kazananlar tarafından o kadar çok bilinipte anlatılmayan şeyler anlatıyor ki, vaktinizi doğru kullanmayı öğreniyorsunuz. Üstelik verdiğiniz eğitim ücretine denk gelen eklentiler de cabası. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  -agasar52: adlı üyeden alıntı:
  Merhabalar.
  Eğitim benim açımdan çok yararlı geçti. Saat 16:00 başlayan eğitim 5 buçuk saatte tamamlandı.Gerçekten çok bilgili bir uzman kendisi. Aklınıza takılan her soruyu detaylıca anlatıyor. Seo konusunda kendi eksiklerimi gördüm. Kendisine teşekkür ediyorum.
  -Mpls: adlı üyeden alıntı:
  Eğitimin yarısını tamamladık. Çok verimli geçti şu ana kadar , bildiklerimin çoğunluğunun yanlış olduğunu anladım. Kendisi seo konusunda baya bilgili işin en ince detaylarına kadar anlatıyor kendisine şimdiden teşekkür ederim. Eğitimin geri kalan kısmını da en kısa sürede tamamlamayı düşünüyorum.
  -ht02: adlı üyeden alıntı:
  Bilgili biri olduğu konusunda şüphe yok. Anlattığınıda iyice anlatıyor. En iyi tarafı da doğru bilenen yanlışları kanıtlı bir şekilde anlatması. Verdiği eklentilerde cabası Öğrendiklerimi en kısa sürede sitemde uygulayacağım. Kendisine teşekkür ediyorum.
  -theusta: adlı üyeden alıntı:
  Dolu dolu bir egitim geçirdim. Yanlis bildiğim konulari tek tek detayli gosterdi. Her konuyu detayli bir sekilde es geçmeden anlatti. Öğrendiklerimi kesinlikle uygulayacağım sitelerim de.
  Teşekkürler
  -cadaveria: adlı üyeden alıntı:
  @MSK; Can hocamla eğitimi yeni bitirdik. Çok faydalı ufkumu açan bir eğitim parasını sonuna kadar hak ediyor. Açıkcası ben anlattığı bilgileri uygulamakta sabırsızlanıyorum.
  Kendisinede söylediğim gibi keşke daha önce tanıma ve çalışma fırsatım olsaydı. Kesinlikle eğitimi almanızı tavsiye ederim pişman olmayacaksınız.
  -irishmandublin adlı üyeden alıntı:
  @MSK; hocamdan eğitimi aldık şimdi bitirdik. 4,5 saat sürdü diyebilirim baya bilgili konularda anlatılanlar,internette yazılanlar ile alakalı olmayan bilgilerin kaynağı diyebilirim. Çoğu ün yapmış kişilerden bile kat be kat donanımlı olduğunu zaten eğitim süresince hissediyorsunuz. Verilen paraya değer mi evet değer,ön yargılarım vardı bildiğim noktalar elbette oldu ama mesele bir trik nokta,bir alternatif kestirme yol bile yakalasanız sizin için zamandan tasarruf ki öyle de olduğunu en azından hissediyorum. En önemlisi artık bir danışacağınız birisinin olduğunu bilmek ve gereksiz bilgilerden kurtulacağınızı hissetmek. Aldığım eğitim ile, sıfırdan bir projede geliştireceğim. Gelişmeleri de mutlaka sizlere yazacağım. Tekrardan teşekkürler @MSK;
  -Prowess adlı üyeden alıntı:
  Eğitimi geç saate tamamladık, 5-6 saat sürdü tekrardan teşekkür ediyorum
  Adsense konusunda kendi çapımda tecrübem var diyebilirim ama SEO konusunda pek bir bilgim yoktu.
  Bütün detaylarıyla, örneklerle nasıl yapılacağını detaylıca işledik, bu eğitim ile kendime yeni bir gelir kapısı yarattım diye bilirim.
  İleriye dönük sabit gelirli bir sitem olsun diye düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.
  -MSK adlı üyeden alıntı:
  İlk eğitim müşterimizin sitesindeki durum, Tüm aramalarda yükseliyor ve yeni anahtar kelimeler çıkıyor. Bunuda AdSense de gelir getiren sektörlerde siteler yaparak, kendi sitenizden kazanmanızı öğretiyoruz. Hemde size öğrettiklerimizi siz kendi sitelerinizde uygulayarak aşağıdaki görselde olduğu gibi yükseliyorsunuz. Sloganımız olan "Öğrenerek Kazan" buradan geliyor, Kendi sitenizin SEO'sunu ücretsiz yapıp, AdSense gelirli site sahibi oluyorsunuz. Sitenin USA hitli olduğunu sol üstten görebilirsiniz.
  -Seowox adlı üyeden alıntı:
  Güzel ve kaliteli bir hizmet oluşturulmuş hayırlı satışlar ve başarılar dilerim.
  -network001 adlı üyeden alıntı:
  Her konuda profesyonel olan, işini çok iyi bilen biri. Hizmetin fazlasını sunuyor. Teşekkürler...
  -akif68 adlı üyeden alıntı:
  merhaba arkadaşlar eğitimi alalı 10 gün filan olmuştu . 10 gün önce ilk sitemi kurdum. 10 gündür index sorunu yaşıyordum sanırım bu doğalmış yeni yeni indexler gelmeye başladı. Bir kelimede (zor bi kelime) ilk sayfaya girdiğimi gçördüm hiç bir baclink vs daha yapmadan açıkcası bu kadar beklemiyordum. Buradan kendisine tekrar teşekkür ediyorum.
  -androidcim adlı üyeden alıntı:
  Can hocamla eğitimi yaklaşık 5 saatte tamamladık. Seo da her isin kısa ve öz noktasını anlatıyor. Bana bilgi üzerine bilgi kattı. Hemen site açacağım insallah. Pinterestten gına geldi artık.
  -sdemirtas adlı üyeden alıntı:
  Hocama teşekkür ediyorum, faydalı bir eğitim oldu, güzel ayrıntılar öğrendim. Emek isteyen ama uygulandığında kazandıracak birçok ayrıntıyı fark ediyorsunuz.
  -walterwhite adlı üyeden alıntı:
  Selamlar,
  Eğitimi öğle saatlerinde tamamladık. Nasıl tabir edeyim? Dip köşe ne varsa en ince ayrıntıları ile SEO adına ne varsa aktardı hocam sağ olsun. Tam bir beyin fırtınası. Kaydettiğim eğitimin notlarını alıp en kısa sürede uygulamaya başlayacağım.
  Buradan kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.
  -Frekans adlı üyeden alıntı:
  Ben de eğitim için arkadaşa hizmetin ücretini ödedim. Önümüzdeki günlerde eğitimi gerçekleştireceğiz. Eğitim sonrasında da, eğitim içeriği ve kalitesiyle ilgili tekrar mesaj atacağım.

  Bu tarz eğitimler pahalı gibi gözükebilir ama uzun vadeli düşünüldüğünde ödenen miktarları fazlasıyla çıkartır.

  Hayırlı olsun.
  -huseyintekin adlı üyeden alıntı:
  saatler boyunca kendisinden eğitim aldım. Sıkılmadan 0dan hiçbir şey bilmiyormuş gibi püf noktaları kendi sitem üzerinden adım adım anlattı. ve yansımalarını canlı canlı gözlemledik. Kendisi çok çok faydalı oldu bana umarım daha uzuuun bir süre faydasını göreceğim. Teşekkür ederim sabrı için
  -OmerMuhtar adlı üyeden alıntı:
  Hocamız ile eğitimi az önce tamamladık. Mesleki bilgisinin yanı sıra kibar ve çok anlayışlı bir insan. Anlattıkları ile google seo ve google odaklı website kurma planım için yapmam gereken araştırmaları 4-5 ay kısalttı desem abartmış olmam. Anlattıklarını hep ispatlı ve uygulana bilir şekilde ilettiği için eğitim çok verimli geçti. R10 da ender diyoruz bu cümleyi ama eğitimden sonra iyiki bu eğitimi aldım dedirtti kendisi.
  -MSK adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Herkese çok teşekkürler.

  Hep aynı şeyi söylerim, sadece biliyor olmam da işe yaramaz, somut kanıt olmadan kimseden bir eğitim/destek almayın. Biz buradaki tüm yorumlarımıza "dekont kanıtı" garantisi veriyoruz. Eğitim için bize ödeme yapan müşterilerimizin yorumudur hepsi.
  Ayrıca Kendi gelirli sitelerimden sadece birinin durumuda aşağıdadır. Diğer sitelerimi bazı müşterilere gösterdim, bazılarınıda beni tanıyanlar biliyor. Ama Adsense & Analytics ve Kendi sitemin verilerini sadece aşağıda kanıtı olan site üzerinden veriyorum, sizlere de bu kazanca giden yolları tüm netliği ve kanıtlarıyla anlatıyorum.


  Video olarak kanıtı:
  https://streamable.com/6ow0ov

  Son olarakta, eğer eğitimde anlattıklarımızı biliyor olmanız durumunda, ki bugüne kadar hiç rastlamadık Paranızı koşulsuz iade ediyoruz.

  -MSK adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Herkese teşekkürler, saatlerce emek verip dil döküp anlattığımız, canlı canlı kanıtlı bilinmeyen tüm yöntemleri sizlere sunarak SEO ve Adsense üzerine, %100 Özgün online bir eğitim veriyoruz.

  -Bilen bilir Türkiye'de en zorlu kelime hacklinkçilerin dolduğu, sıradışı rekabeti olan "Evden Eve Nakliyat" kelimesidir. Kendi müşterimizin Evden Eve Nakliyatkelimesindeki günlük yükselişlerini görebilirsiniz. ++


  @huseyintekin; değerli hocamızla eğitimimizi tamamladık, olumlu olumsuz görüşlerini bekleriz. Bir öğretmen olarakta yaptığı kaliteli işleri görünce şaşırmamak takdir etmemek elde değil. Memnun oldum çok, sizlerede destek verebildiğim için. Uzun süre inşallah danışmanlığımızı devam ettirir, her türlü sorunuzda yardımcı oluruz.
  -kizmazer adlı üyeden alıntı:
  Eğitimi az önce bitirdik. Verdiği bilgilerin sayesinde çok güzel kazançlar elde edeceğime inanıyorum. Hocama tekrar tekrar teşekkürler bu güzel bilgiler için.
  -f_desak adlı üyeden alıntı:
  SEO ve Adsense eğitimimizi şu anda hocamla tamamlamış bulunmaktayız. Kendisinden daha önceden hiç karşılaşmadığım bilgiler öğrendim. Aynı zamanda doğru bildiklerimin de yanlış olduğunu gördüm. Özetle eğitim benim açımdan oldukça verimli geçti. Eğitimden aldıklarımı bundan sonraki ve mevcut projelerime uygulayıp çok güzel sonuçlar alacağıma inancım tam. Bence Adsense ve affiliate üzerinden gelir elde etmek isteyenler için kaçırılmaması gereken bir eğitim..
  -kurtdizayn adlı üyeden alıntı:
  Seo Eğitimi tamamlandı. İnanılmaz keyifli bir eğitimdi Ben bu eğitimi aldığımda ilk başta seo hım çok ciddi olarak anlatılacak ve kurumsal havada sabit ses tonu ile anlatılacak diye düşünüyordum. Ancak eğitimi almaya başladıktan sonra tam tersi karşılıklı sohbet havasında, eğlenceli, bol soru sorularak derin anlatım bilgileriyle seo eğitimi anlatılıp, sıkılmadan keyifle izledim ve dinledim.
  Msk seo konusunda çok fazla derin bilgileri sahip olduğunu gördüm. Bunları sunum olarak anlatmak yerine her şeyi tek tek canlı kanıt olarak gösterdi.
  Anlık olarak sıralamalarda nasıl etki edildiğini net şekilde görmüş oldum ve bana anlatmış olduğu her şeyi kendi sitesinde de adım adım uyguluyor. Yani yapmadığı hiçbir şeyi anlatmıyor.
  Çok büyük firmalara da danışmanlık yapıyor. Bunları da canlı ve kanıtlı olarak gördüm. Seo konusunda doğru bilinen çok fazla yanlış şeyler olduğunu görmüş oldum.
  Seo konusunda bu anlatılan eğitimleri seo ajanslarında bile tamamen anlatılacağını pek sanmıyorum.
  Seo da sadece google botlar çalışmak yerine, kullanıcı odaklı olup, kullanıcılara değer vererek nasıl google aramalarında üst sıralara çıkacağınızı adım adım anlatıyor.
  Seo da önemli olan şeylerde, aslında kullanıcı odaklı olmak için neler yapılması gerektiğini öğrenince, onların çokta önemli olmadığını görmüş olacaksınız.
  Ayrıca vermiş olacağı eklentiler eğitimden bile pahalı Her sitede bu eklentiler çok faydalı olacaktır.
  Msk tekrar çok teşekkür ediyorum. İyi ki senin eğitimini almışım. Verilen paranın kuruşu kuruşuna helal olsun.
  -WLkn34 adlı üyeden alıntı:
  Can Bey'den, keyifli sohbet eşliğinde 5 saatten fazla, harika bir eğitim aldım Açıkçası eğitimin bu kadar verimli geçeceğini, bu kadar bilgilenebileceğimi hiç tahmin etmiyordum. Sorduğum sorulara verdiği yanıtlar olsun, derin bilgi ve tecrübelerini gizlemeden, saklamadan aktarması olsun ve bunları yaparken, tamamında canlı örneklerle sağlamasını yapması ile dibine kadar SEO eğitimi aldım. Verdiğim para son kuruşuna kadar helal olsun. Öğrendiğim bilgiler ışığında şimdi bir site açmak için sabırsızlanıyorum. Herşey için tekrar tekrar çok teşekkür ederim ağzınıza yüreğinize sağlık.
  -MSK adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Herkese teşekkürler, Bugün eğitim alan arkadaşlarımızın kayıtlarını kendi sistemimize girmekteyim, bu sayede aldığınız eğitimleri panel üzerinden izleyebileceksiniz.

  Ara bir bilgilendirme yapalım,
  Bilindiği üzere SEO'da en zorlu kelime Evden Eve Nakliyat kelimesidir. Her türlü saldırı ve link çeşidinin olduğu bir sektördür.
  Danışmanlığını verdiğimiz firmayı kendi eklentilerimizle sadece 15 günde, 1. sıraya taşıdık.
  Örnek olarak bir istanbul ilçesinden görüntü ekliyorum.
  Görseldeki site hakkında şüphesi olanlar bana özelden whatsapp'tan yazabilir


  En Altta Yeşil ile de yazar, 1. sırada olduğunu, zaten bizim eğitim verdiğimiz müşteriler biliyorlar hangi siteden bahsettiğimizi
  En zor kelimede dahi 15 günlük müşterimizi 1.sıraya çıkarabildiğimize göre.. Diyecek, daha ileri gidecek ne kaldı bilemedim
  -ProFx adlı üyeden alıntı:
  Eğitim sonrasında kurmuş olduğum web sitesi ile adsense onayımı almış bulunmaktayım, SEO konusunda anlatılanları yaptıktan sonra adsense onayı kaçınılmaz oluyor, adsense onayı aldığımda index sayım 22 idi, siteye eklenen konu sayısı 20 civarında henüz indexlenmeyen sayfalarım varken onay almış olmam sevindirici oldu.

  -LimonMedya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocamla saatler süren bir sohbet muhabbetle karışık mükemmel bir eğitim oldu,ben bu kadar kaliteli bir eğitimi herhangi bir yerden bir firmadan alacağımı düşünmüyorum. Gösterdiği,öğrettiği bilgilerin herhangi bir yerde olma şansı dahi yok,ilk defa gerçek bir online eğitim,ders aldım verdiğim paranın kat kat fazlası olan bir eğitim oldu buradan @MSK; hocam çok teşekkür ediyorum en kısa sürede bu çalışmaları gösterip ödemeleri konu altından paylaşacağım. Her şey için çok sağolun hocam. Eğitimi alacak arkadaşların gözü kesinlike arkada kalmasın sonuna kadar referansınızım.
  -network001- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Trafik değerimizin yerlerdeyken MSK sayesinde çok hızlı bir şekilde ve en önemlisi legal bir şekilde yükselişe geçtik. Profesyonel desteklerinden dolayı kendisine sonsuz teşekkür ederim. 15 günde 5.1 K Dan 6.1K ya yükseldik. Kaliteli bir iş çıktı
  -halibilen- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Oldukça tecrübeli olduğunu bilen ve bunu hissettiren bir arkadaş.4 saatlik bir ders tamamladık;bir 4 saat daha olsa bıkmadan dinlerdim heralde.Yardımları için ayrıca buradanda teşekkür etmek isterim.��
  -akif68- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Güncelleme: 20 günlük sitem aylık 1200ve 700 aranma hacmi olan kelimelerde ilk 5 e geldi. Ara ara böyle güncellemeler yayınlayacağım. Tekrar teşekkürler hocam
  -fener20- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Aldığımız eğitimi uygulayarak makaleleri eklemeye başladık güzel sonuçlar alacağımıza eminim. Verilen eğitim gerçekten çok değerli tekrar teşekkür ederim
  -akif68- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bi kelimemde 2 diğer kelimemde 3 gelmişim. İnanın ben bile inanamıyorum. Insallah devamı gelir. Sayenizde tesekkurler
  -vuralmert- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi tamamladık, videolu anlatımları izlemeye devam edicem. Bütün sorularıma içtenlikle sıkılmadan cevap verdiği için teşekkür ediyorum.
  -arifcan- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimim devam ediyor. Oldukça kaliteli ve faydalı bilgiler edindiğimi düşünüyorum. Uygulamaya geçmek için sabırsızlanıyorum. Tereddütü olanların kesinlikle deneyip uygulaması gerektiğini düşündüğüm bir eğitim. Şimdiden teşekkür ederim.
  -by_savarona- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Video eğitim setini aldım.Anlatımlar çok güzel ve açıklayıcı yararlı bilgiler ile dolu videoları izledikçe herşey yerli yerine oturuyor.
  -emred- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocamdan aldığım ders abartı gelmesin ama çok iyi . Hani derler ya alaylı. İşte MSK hocamda yılların tecrübesini ortaya koyup bir eğitim çıkarmış ve diyor ki ben bunları yapıyorum elde ettiğim gelirler ortada siz de yaparsanız sonuç kaçınılmaz yani doğru yapıldığı sürece etkili olmamama ihtimali yok gibi . Ayrıca ek verilen eklentiler vs de var sitenin google aramalarda tıklanma ihtimalini arttıran ve kullanıcıyı site içinde tutmaya yarayan . Ben tavsiye ederim.
  -mramra- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  icerigi satin alali 4-5 saat oldu. henuz online egitime girismedik sadece on egitim videolarini izliyorum. bu kadar basindayken bile verdigim paranın her kurusuna değecek bir icerik oldugunu anladim. yorumumu güncelleyeceğim. tesekkurler.
  -erdiyasarr- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Uzun zamandır SEO alanında kendimi geliştirmek adına araştırmalar ve videolar izliyordum, kısmen bildiğim konuların daha ötesi olduğunu ve bunu birebir olarak görmek bana gerçekten çok yol kattı bu konuda. Eğitimden sonra hatta bazı derslerden sonra aklıma gelen siteleri, önümde olan siteleri hemen hocamın anlattığı konularda ki gibi yapılıp yapılmadığını kontrol etme isteği geldi. Keyifli ve hemen uygulanabilir taktikler ile eğitimi bitirdik. Eğitimde öğrendiklerimi kendi web sitelerimde hemen uygulamaya başladım. Çok teşekkürler @MSK;
  -bahadirozgun- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi aldım bilgime bilgiler kattım teknik bilgiler yapılan ve gösterilen işler çok iyi ellerine ağzına sağlık @MSK; hocamızın tavsiye ederim kendisinlede tanıştığıma çok memnun oldum başarılarının ve başarılarımızın devamını dilerim
  -slipknot- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  eğitimin yarısındayım ,şuana kadar anlattıkları ile birçok doğru bilinen yanlışı gösterdi teşekkürler
  -mustang01- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi satın aldım. Eğitim olarak güzel ve anlaşılır bir dille ifade edilmiş her şey. Seo olarak sitelerime güzel şeyler katacağını düşünüyorum.
  -Berkt;-1078097199 adlı üyeden alıntı:
  Herkesin bilgi seviyesine göre değişir ancak eğitimin yarısına gelmiş olmama rağmen bilmediğim çok fazla şey öğrendim eğitim içerisinde. Bahsedilen eklentiler ise çok harika, eğitim bitirince güzel kazanç görüntülerini yüklerim buraya ) Tekrardan teşekkürler
  -Rlady81- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yaklaşık 1 hafta önce çalışmaya başladık. Doğru bildiğim tüm şeylerin yanlış olduğunu öğrendim. Videolarda o kadar değerli bilgiler var ki, hemen elinize kağıt kalem alıp not almak istiyorsunuz. Ayrıca aklınıza herhangi bir şey takıldı zaman hemen cevaplanıyor. Ben bu hizmetten çok memnun kaldım. MSK hocama teşekkür ediyorum.
  -mymajans- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle

  Selamlar, 5 ay önce tanıştık, kurumsal bir iş için php yazılımı teslim etmiştim. Kendisi işinde çok iyidir, bana eğitim verip site kurdu (ücretli şuan olan paketinden) sitem şuan bu durumda, daha da artacaktır diiye umuyor ve teşekkür ediyorum.
  -koroglu14- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimin ilk aşamasını bitirdik çok güzel bir anlatımı olduğunu söyleyebilirim saatlerce süren eğitim videolarını izlerken bile sıkılmadan izledim. Bu sektörle haşır neşir olan biri değilim Seo hakkında çok değerli bilgiler edindiğimi belirtmek istiyorum,çoğu kişi gibi bende son dönemde pinterest üzerine yoğunlaşmıştım fakat bu eğitimden sonra sanırım bu zulumden kurtulacağım çok az kaldı online eğitim ile birlikte bir site hazırladıktan sonra eğitimi pekişmiş olacak ve kendim öğrendiklerim ile bir çok site kurabileceğim bu bilgileri paylaştığı için teşekkürlerimi buradan bildirmek istedim umarım konuyu görüp alıp almama konusunda kararsız kalan vardır web site işi ile uğraşıyorsanız bu eğitimi almanızı tavsiye ediyorum çok güzel bilgiler ve kullanacanız eklentilerde bonusu olduğunu göreceksiniz.

  -RxMaster- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Öncelikle belirtmek istiyorum video serisine sahip bir kullanıcıyim. Şuna emin olmanız gerekiyor böyle birşey yok
  Mecazi anlamda değil böyle birşey, bu bilgiler hicbir yerde yok manasında. Bunu henüz yarısına gelmiş biri olarak söylüyorum. İçerik hakkında spoiler vermek istemiyorum lakin, aldığı ücreti hak etmeyi bırakın kat fazlasını istese de değer.

  Eğer webmaster olma yolunda ilerliyor, SEO konusunda bilgi edinmek istiyorsanız bu eğitim mecburi birsey haline gelecektir. Eminim daha iyi yerlere geleceksiniz @MSK; hocam. Şimdiden sahip olduğumuz için şansı olanlardaniz bu bilgilere.

  Özelikle şunu da belirtmek istiyorum, eğitimin daha yarısına geldiginizde haber, sağlık veya alanında popüler sitelerin neden üst sıralarda olduğunu anlayıp kendinizde bunları uygulayabilecek seviyeye gelmiş olacaksınız.
  Kesinlikle büyütüyorum, eğitimi alan arkadaşlar bu dediklerime katılacaktır.
  -OmerMuhtar- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi aldım. Videoları izledim çok memnun kaldım. Videolar hem fazla hem süreleri uzun olmasına rağmen o kadar değerli bilgiler var ki izlerken dur şu önemli bunu not alayım bunu da not alayım derken 10 sayfa not çıkarmışım google dan hit almayı planlıyorsanız hiç kaçırmamanız gereken bir eğitim kesinlikle.
  ayrıca kendisi ile iletişimde hiç zorluk yaşanmıyor ve pakette olmayan konularda da bir çok yardımını esirgemiyor.
  -sdemirtas- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Uzun uzun sindire sindire anlatılmış gerçekten emek verlmiş bir eğitim. Pekiştirmek için örnekler üzerinden gidiyor, hatta kendi sitesine de baya kıyıyor, ben olsam o siteyi eğitimde kullanmazdım açıkcası Bazen o kadar ayrıntıya giriyor ve kanıtlamak için örnekler gösteriyor ki, bu kadar örnek yeter diyesi geliyor insanın Kanıtsız bilgi olmaz diyerek yaptığı hesaplar için hesap makinesiyle sağlama yapması da ne kadar garantici olduğunu gösteriyor Ben eğitimi dakikası dakikasına izledim, gerçekten güzel ayrıntılar öğrendim. Eğitimin devamında da sürekli destek sağlamaya devam ediyor.
  -fener20- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Aldığımız eğitimi uygulamaya devam.İletişim ve bilgiler mükemmel ötesi,tekrar teşekkür ederim CAN BEY. Bu arada eğitim sonucunda oluşturduğumuz site adsense tarafından bugün onaylanmış...
  -konuralppolat2- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi satın aldım, bilgim neredeyse sıfır. Şuanda kursun başlangıç yerlerindeyim ve ben bile anlayabiliyorum ne kadar önemli bilgiler olduğunu. Kursu bitirdiğimde tekrar güncelleyeceğim. Şuan her şey süper gidiyor!
  -NeMerak- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi bitirmiş bulunmaktayım. Eğitim o kadar güzel geçti ki ve hocamızın anlatış şekli bilen birisine anlatır gibi değil. Sıfırdan hiç bir şey bilmiyormuşsunuz gibi anlatıyor. Ben eğitimden memnun kaldım. Alan her kim ise memnun kalmama ihtimali yok diyebilirim. Çok akıcı ve güzel geçiyor. Teşekkür ederim @MSK;
  -BthnSnt- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocamla eğitim ve canlı adsense gelirli site projesi konusunda anlaştık. Öncelikle videoları izledim. Videolar oldukça detaylı hatta bazı kısımlarda "ben olsam bu kadar detaya girmezdim sanırım" diye düşündürdü beni
  Verdiği bilgiler gerçekten altın değerinde. Özellikle kendi sitesi üzerinde uygulamalı olarak göstermesi çok etkili.
  Hocam sayesinde pinterestten sonra düzenli bir gelir kapısı açacağıma eminim.
  Eğitim içerisinde anlatmış olduğu kendi eklentileri gerçekten harika! İşleri çok kolaylaştırıyor.
  Ayrıca kendisi egolu bir insan değil. Seo konusunda da defalarca ticaret yaptığım olmuştur. Size kurumsal değil de bir dost bir arkadaş olarak yaklaşıyor. Eğitim dışında bile sizinle muhabbet edebilecek bir insan
  Videolu eğitimleri bitirdim. Şimdi hocamla birebirde yeni bir site açacağız. Bunun da çok etkili olacağına eminim.
  Aklınızda şüphe varsa hiç düşünmeyin, hocamla birebir sohbet ettiğinizde kalitesini zaten anlayacaksınız.
  -Ozsoy05- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Can beyden eğitim de almıştım ama seo deneyiminden faydalanmak için bir kaç soru yönelttim iş yoğunluğu arasında detaylı olarak cevapladı. Kendisine burdan tekrar teşekkür ederim
  -Berkt adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Videoları eğitimleri an itibari ile bitirmiş bulunmaktayım. Gerçekten çok etkili bir eğitim oldu benim için. sıkılmadan eğitimleri izleyebilirsiniz çok canlı anlatıyor dersi. İş şimdi gelirli site yapımında yarın nasipse başlayacağız ona. teşekkürler her şey için ve herkese tavsiye ederim.
  -konuralppolat2- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kursu bitirdim, gerçekten mükemmel bir kurs herkese tavsiye ederim. Kör topal girip başarısız olmak istemeyen herkes bu kursu almalı bence.
  -hgozen- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi %80 oranda tamamladım, bir çok konuda bakış açımı doğrudan değiştirdi, çok önemli noktalara değinmiş, gösterilen yol haritası ile yeni proje oluşturulmaya başlandı.
  -blap- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi aldım eğitimi aldığımdan beri her soruma sıkılmadan bıkmadan cevap verdi. Çok ilgilendi. Eğitim gerçekten çok başarılı.
  -Harman1995- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  hocama insiyatifine sığınarak gerçekten bana yararı olurmu diye sormuştum. Kendisi anlatılanları uyguladığım takdirde bunun kaçınılmaz olabileceğine yakın bir cevap vermişti. Eğitimi izlemeye başladım ve ilerleme kat ediyorum. Bu süreçte gerçekten bana bir çok şey kat edebileceğimi ve başaracağımı 2 saatlık sürede hissettirdi. Eğitimi almayı düşünen arkadaşlar için düşünmeden almaları yönünde tavsiye verebilirim.
  -ByQush- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Birebir eğitimi aldım ve sonrasında da bununla sınırlı kalmıyarak hairka bir eğitim paneli yapılmış. unutugum bir konuda eğitim paneline bağlanıp öğretilen konuları tekrar izletme imkanı sunmanız çok memnun edici.
  Hiç pişman olmadım ve kazanılan parayı sonuna kadar hakkeden bir hizmet.Teşekkür ederim
  -ebrarbebe- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  eğitimi satın aldım. Çok yardımcı biri çok teşekkür ederim . İnşallah eğitimi bitirdiğimde sayesinde bir yere gelebileceğime inanıyorum.
  -LiKaBLe- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Öncelikle Merhabalar,

  Uzun uzadıya sizler gibi bende doğrudan girmek istemedim malum daha önce benzer projelere varılmıştı r10’da Can Bey ile çalışmaya başladım an itibari ile dün sabaha karşı eğitimleri ancak bitirebildim, öncelikle şunu söyleyeyim kesinlikle 5-6 saat gibi bir süre yeterli olmayacak eğitimi alan arkadaşlar hatta iddia ediyorum. Türkiye’de ki büyük seo firmaları ve Freelancer olarak çalışan kişilerin bu eğitimi almasI daha doğru olur.Bireysel olarak aldım bir defa detay veremem verirsem ayıp etmiş olurum çok dürüst ve mütevazı bir insan kendisi ancak şunu söyleyebilirim.Eğitimin bedeli kesinlikle bundan fazlası inanılmaz detaylı düşünülmüş profesyonel anlam da eğitim alıyorsunuz.

  Kendisi bu eğitimleri vererek risk alıyor,soru yağmuruna tutuluyor çünkü bende dahil doğru bilinen yanlışlarla dolup taşmışız bana şimdi diyeceksiniz ki amma da mübalağa yaptın inanın az bile söylüyorum. Google ile alakalı bu kadar bilgiye sahip hatta abartıyorum şuna çünkü buda az türkiye´nin en büyük seo şirketleri ve bazı kişilerin başaramadıklarını uzun yollar bu adam başarmış böyle söyleyebilirim ,sanırım böyle yazarsam kızmaz.Daha çok şey var da yazılacak sizleri sıkmak istemiyorum zaten para iadesi cepte deneyin böyle adamlar kolay kolay gelmiyor r10´a Adını zaten duyarsınız bir zaman sonra.. vesselam..
  -yazilimdukkani adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle

  Öncelikle bir önceki yorumumda sitem 40 küsür lira kazandırıyordu, Şuan 75 lere kadar çıktık günde. neredeyse 150 'ye yakın referans yorum var eksiksiz yazılmış herşey mesajlarda, o yüzden daha da tekrar etmemek için sadece görseli ekleyip geçiyorum. Kendisine çok teşekkür ederim. Eğitim konusuna iade garantisi verebilen tek üye, ve bunu da şuana kadar kimsenin kullanmadığını söylüyor, varsa yazsın diyor. Bu çok ileri seviye bir özgüven ve bilgi birikiminin kanıtı +

  Uzatmıyorum hiç, Tşk Can Bey.
  -SmhCLK- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocamızın elleri dert görmesin. Daha birebir eğitim almadım ancak net bir şekilde söyleyebilirim "sadece" video izleyenler çok şey kazanır. Yani SEO savaşına zırh ile çıkmak isteyenlere kesinlikle tavsiyem. Hiç bir şey bilmeyen bir insan olarak aldım bu eğitimi ve en ufak ayrıntısına kadar anlatmış. Akıllıca hareket eden herkes rekabetsiz olarak Kazanç sağlar. Aldığım her eğitimin üstünde bir eğitim. Eğitim şirketi sahibi olarak belirteyim bunu. Sektör farklı ama iş gerçekten harika. Teşekkür ederim hocam.
  -networx adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Benim aslında kazanmakla ilgili değildi sıkıntım eksiklerim neydi onu öğrenmekti, neleri yapıyorum neleri yapmıyorum onu öğrenmekti. Baktım bi kaç şey haricinde hiç bişeyi yapmıyomuşum. Kardeşim o kadar detaylı anlatmış ki arka arkaya izledim videoları. Bir de whatsappda başını da ağrıttım sitemdeki sıkıntılar için ama aylardır uğraştığım şey için tek seferde kalp masajı yaptı diyebilirim.
  Ben zaten biliyorum demeyin eğitimi alın görün aslında çoğu şeyi bilmiyomuşsunuz. Kalın sağlıcakla
  -masklow adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi bugün itibariyle bitirebildim. Özenle hazırlanmış bir eğitim olmuş. Yıllarca tecrübe ettiği bilgilerini paylaştığı için @MSK; hocama teşekkür ederim. Gerçek SEO'yu anlatan, sallamasyon bilgiler vermeyen ve tamamen kanıta dayalı sohbet havasında bir eğitim olması çok güzel. Eğitimi almak isteyen arkadaşlar eğitimin yanında ayrıca işe yarar birçok eklentinin sahibi de olacağınızı unutmayın. Sürekli güncellenecek bir eğitim olması oldukça avantajlı bir şey. Eğitim bittikten sonra verdiğiniz paranın verdiği bilgilere göre bir şey olmadığını anlamış olacaksınız. @MSK; yardımsever, ilgili ve kaliteli bir kişiliğe sahip bir arkadaşımız. Kendisine tekrar teşekkür eder, cümleten hayırlı ve bol kazançlar dilerim.
  -kirliciki adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi dün satın aldım. Henüz başlarda olmama rağmen deneme amaçlı anlatılanları uyguladığım ilk içerik, hedef anahtar kelimede ilk sayfaya 9. sıradan giriş yaptı. @MSK hocama çok teşekkür ediyorum. Eğitimi bitirmeyi, verilen tüm teknikleri uygulamayı merakla bekliyorum. Sonuçların mükemmel olacağı şimdiden anlaşılıyor. Daha önce hiç SEO eğitimi almadan bu eğitim ile başlamış olmamda benim şansım sanırım. Yeni başlayanlara da ileri seviye de olanlara da tavsiye ederim. Tekrar teşekkürler.
  -MyMuhammedavci adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi bitirdim ve anlaşılır bir yorum olması açısından madde madde yazacağım.
  Yorumlarım;
  1- Can hocam gerçekten çok yardımsever ve her sorunuza cevap veriyor.
  2- 5 yıldır sektörde olmama rağmen göremediğim kısımlar varmış ve bunlar çok önemli etkenlermiş
  3- Adsense ve SEO ilişkisi çok güzel harmanlanarak anlatmış
  4- Sallamasyon Kanıtı olmayan bir bilgi yok
  5- Söylemiş olduğu teknikler ve özel bilgiler gerçekten çok önemli
  Eğitimi izlerken bol bol not almayı, tekrar etmeyim unutmayın özellikle bazı videolar var onlar kritik derecede önemli.
  -modamimoza adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Egitimi egitim+site olarak alanlardanim.Egitimin içeriği gayet iyi ve bilmediğimiz yada yanlış bildiğimiz cok şey olduğunu net olarak görüyorsunuz.kesinlikle eğitimden yararlanmanizi öneririm egitim herkes verebilir fakat bildiğini anlatmak çok kolay değildir.herkese hitap eden bir egitim hiç bir şey bilmeyen bile net bir şekilde anlar
  -Sadiksunay- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi aldım videoları izlemeye başladım Can hocama çok teşekkür ederim çok sabırlı ve dürüst
  İlk tanışmamızda kapora verdim kendisine sonra vazgeçtim ben istemeden kaporayı geri yolladı sonra tekrar eğitimi talep ettiğimde hiçbir şekilde geçmişi bahane etmeden eğitimi verdi burdan kendisine çok teşekkür ederim sağolsun
  -EGEHEMA- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisi ile 2 gün önce iletişime geçip eğitimi aldım.Çok ilgili ve kibar bir insan.Verdiği eğitim ciddi anlamda altın değerinde.Ufkumu açtı diyebilirim ve google var olduğu sürece site sahibi herkesin mutlaka bilmesi gereken püf noktalar içeriyor.Ayrıca kolay bir şekilde içerik oluşturma olsun, verdiği eklentiler olsun çok çok değerli.Şu forumda çok eğitim aldım.Parasını fazlasıyla hak eden başka bir eğitime rastlamadım açıkcası.Kendisine burdan sonsuz teşekkürler.
  -MehmetOzen- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  SEO hakkında 0 bilgim vardı şuan her videoyu izledikçe vay be diyorum. Başlarda tereddüt ettim fiyat konusunda da ama gerçekten hak ediyor uygulama + paket aldım Eğitimi yeni alacaklar için önerim not tutmaktan kaçınmayın her videonun kısa da olsa notunu alın.
  -Gokhankaya25- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  @MSK; hocamdan eğitimi alırken, kafamda ki sorulara sağolsun çok güzel cevaplar verdi ve hem eğitim öncesi hem sonrası hep destek oldu. Sağolsun bizde önce bize yazıp durumumuzu dahi soruyor çok ilgili ve şöyle diyebilirim ki mükemmel bir eğitmen. Bu konuda şanslı olduğumu düşünüyorum. Eğitim çok kaliteli ve çok detaylı aklınızdaki her soruya bir cevap muhakkak bulabiliyorsunuz. Şunu yapsam açsam şu tutar mı gibi olumsuzluk cesaretsizlik kalmıyor. Eğitim konusunda ve bilhassa eğitmenlik dışında bir arkadaş yaklaşımından ötürü hocamıza da teşekkür ederim. Kimsenin bu eğitimi alıp pişman olacağını düşünmüyorum özellikle artık googleye karşı profesyonelce mücadele etmek isteyenler için teşekkür ederim, ve başarılar dilerim.
  -tsigalko1965- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi 15 Eylül'de satın aldım. Can Bey o kadar ilgili anlatıyor ki anlamadığınız noktaları hiç sıkılmadan tekrar tekrar anlatabilecek potansiyelde bir arkadaş. Seo konusunda o kadar çok doğru bildiğim yanlış varmış ki yani bu zamana kadar boşa kürek çekmişim. Kendisinden eğitimi satın aldıktan sonra bunun farkına vardım. Sadece seo konusunda değil takıldığınız tüm olaylarda elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor. Eğitimde ufkunuz açılıyor. Eğitim çok kaliteli ve detaylı aklınıza takılanlara mutlaka cevap bulabiliyorsunuz. Eğitimi alıpta pişman olmayacağınızı düşünüyorum.
  -RxMaster- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhabalar, geçmiş yorumlarımı güncellemek adına bir yorum daha yazma gereği duydum. @MSK; hocamla eğitimi tamamlamamizdan 2 hafta geçmiş bulunmakta. Şuanda rahatlıkla kendi sitelerimi öğrettiği yöntemler ile yapabilir hale geldigim için yorumumu guncelliyorum.

  Fakat ondan önce bahsetmem gereken şey ise, @MSK; hocamızın ogrettiklerinin websitemdeki değişimi;
  İlk olarak semrush aldığım kelime grafiğini sizlere paylaşıyorum, burda anlatılmak istenen Google da siralandigim kelime saysii büyük bir artış gösterdi. Doğal olarak semantik ve gizli anlamlı içeriklerüretebiliriz.

  Google da siralandigim kelimeler fazlasıyla arttı ve artmaya devam ediyor. Güzel hoş diyorsunuz peki hitler ne durumda merak ediyor musunuz,

  Biraz zor kelimeler üzerinde ilerlemen rağmen Google taraflı ziyaretcilerimde hem yeni yazilarimda hemde eğitimde öğretilen yöntemler ile guncelledigim yazılardan fazlasıyla hit artışı yaşadım, haftalık olarak grafikte dik bir şekilde ilerlemeye devam ediyorum.
  (Kusura bakmayın sitemi paylaşamam)

  Hadi bunlar da guzel ama yinede sana güvenmiyoruz derseniz size search console panelini de atayim. Evet belki backlink ile güncellik ile bu yükseliş yakalanabilir @MSK; nin eğitimindeki doğal backlinkler ile de yapılabilir. Lakin su grafikteki artışın sebebi eğitimdeki gibi yazılarımı uygun hale getirmek oldu.

  Bu süre zarfında altta belirttiğim sitede 10 dan fazla backlink alınmamıştır. Alınan backlinkler eğitimdeki organik backlink bulma yöntemi ile alınmıştır.


  Şuanda elbise ve ayakkabı kategorilerinde yabancı sitelerimi de yayınlamış bulunmaktayım. İngilizce bilmeden uzun ingilizce makaleler yazabilirsiniz. Nasıl olduğunu sormayin eğitimde var, ve gerçekten hoşunuza gidecek.

  Eğitimi alan alamayan arkadaslarin hepsine teşekkür ederim, burda oldukları ve okudukları için. Belki ilerleyen zamanlarda devamını da ileteceğim 2 haftalık sürecte inanılmaz derecede hergun yükseliş devam ediyor...
  -Dywor- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  @MSK; hocamdan aldığım eğitimi tamamladım, öncesinde sıfır seo bilgisine sahiptim fakat en baştan böyle bir kaliteli eğitimle öğrenmek bana şanslı hissettirdi. Her videoyu not alarak ilerledim ve şimdi baktığımda 4-5 sayfa olmuş ve hepsi çok değerli bilgiler. Kendisine bu kalitede bir eğitim sunduğu için teşekkür ediyorum, bu kadar yoğunluğun arasında yazdığınızda hemen dönüş alabiliyorsunuz. Sonuç olarak alın ve arkanıza yaslanın, bu kadar pozitif yorum almak kolay değil tabiki
  -okipita adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocamdan egitim aldım. En son söyleyeceğimi başta söyleyeyim:şüphe duymadan alabilirsiniz.

  Eğitimi 3 günde sindire sindire bitirdim.daha önce duymadigim çok şey olduğunu gördüm. Paneldeki "soru-cevap" kısmından bile bir çok bilgiye erişebiliyor insan

  Kendi adıma çok teşekkür ederim, bir kaç kez site işine girsem de bilgi eksikliğinden dolayı ilerleme kaydedememistim yeterince. Umuyorum ve ınanıyorum ki güzel şeyler başaracagiz.

  Yakında adsense hikaye konusunda görüşmek üzere
  -BZC adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi aldım ve tamamladım. Beyfendi çok anlayışlı ve sabırlı, her sorunuza mantıklı cevapları var. Eğitimde gösterdiği her konuyu kanıtlı şekilde veriyor. Kesinlikle ben bu konuları biliyorum demeyin öğrenecek çok şeyimiz var bu eğitimden. Herkese tavsiye ederim.
  --MehmetOzen adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  A-Z ye sadece eğitim ile tüm kavramları çözüyorsunuz ,forumdaki paketlere ihtiyaç duymadan kendiniz yapabilecek hale geliyorsunuz eğitim videolarım bitti şuan uygulamaya geçiyoruz
  --dlkcspt adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Aylık 10.000 - 15.000 TL cıvarı AdSense gelırlerıne ulastım. Kendısıne de bu durumu belırttım. Egıtımın bana fayda sağlayıp sağlamayacağını konuştuk. Durust bır sekılde eğer öğreneceğınız bırşey yoksa ucretınızı ıade edebılırım dedı. Eğıtımı almaya karar verdım. 2 gundur soluksuz ızlıyorum notlar alıyorum. Gerçekten eksıklerım oldugunu gördum. Söyleyecegım tek şey, aldığınız para ananızın ak sutu gıbı helalı hoş olsun.
  (klavyem arızalandığı ıcın bazı harflerım basmıyor, anlam bozuklugu ıcın kusura bakmayın)
  --waldoroyal adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi aldım ve 1 haftadır denemeler yapıyorum. Söylediği her tecrübesi oldukça değerli. Anlattıkları, gösterdikleri, örneklendirme yaptıkları oldukça değeri bilgiler. Seo ve Adsense konusunda faydalı bilgiler veriyor, yanlış bilinen bir çok noktada örnekler göstererek açıklama yapıyor. Siteleri, içeriği nasıl hazırlanır ve neye göre analiz yapılır tek tek açıklıyor. Eğitimi alacak olan arkadaşlara tavsiye ederim. İnsanın bilgiye ve kendine yatırımı kadar önemli bir şey yoktur. Tecrübeleri deneyim etmek her zaman kazandırır. Başarılar sevgiler.
  --nalpagutt adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Seti alacak arkadaşlara şöyle detaylar vereyim, sette resmen hoca akıl oyunları döndürmüş. Eklentilerin nasıl kullanılacağı , siteye gelen kullanıcıların nasıl kazanılıcağı . Ben hayatımda 1 kere site oluşturmadım , seo'nun s ' sini bilmem ancak hoca çok güzel şekilde anlatmış. Benden bir gömlek üstün arkadaş bile oturup harikalar yaratır. Set biraz uzun, sabır ister ancak kimse size bu bilgileri bu paraya anlatmaz bilginiz olsun.

  --bilgigucu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Öncelikle eğitimden çok memnun kaldım. Burada aslında seo konusunda balık tutmayı öğretiyor diyebiliriz, anlatım gayet açık ve net daha önce seo ile ilgili bilgim olmamasına rağmen buradan aldığım bilgilerle projemi ilerletmeyi düşünüyorum. Verilen her bilginin kanıtlı olması ve doğrudan uygulamasının gösterilmesi çok değerli, sayfalarca not tuttum zamanla inşallah güzel netice alacağıma da inanıyorum.
  --Dark_Mark- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimden epey memnun kaldım ben de kontenjan ve indirimli alanlardanım. Gerçekten sonuna kadar hak ediyor, tüyoları vermiş. Tek tek not aldım 1 haftada eğitimi bitirdim sonuçta ufak tefek tüyolar sizin sitelerinizi uçurmaya yarayacak.

  Ayrıca verilen eğitimde sıfırdan site yapmanın ne kadar basit olduğunu da gösteriyor. Biz SEO paketleriyle sanırım binlerce lira dökmüşüz, hiç gerek yok. Çok harika tüyolar var ve efsane bir eğitim.

  Daha fazla içeriği anlatmayayım Teşekkürler hocam, kendisi ayrıca açmak istediğim sektöründe çok güzel olduğunu söyleyince ve onunda onayını alınca daha bi sevindim iyi ki almışım dedim.

  Teşekkürler tekrardan. Eğitimi kaçırmayın. Nacizane ; fazla kişi almaz inşallah
  --ProFx-- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  MSK hocanın sunduğu eğitim sonrasında varolan sitelerimde güncelleme yaptım. Etkisini gördüm, teşekkürler hocam.
  terazi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimden oldukça memnun kaldım. Gerçekten kuruşu kuruşuna hakkediyor. Eğitimin başından sonuna kadar tüm detayları en ince ayrıntısına kadar anlattı. Bilmediğim çok şey öğrendim. Doğru bilinen yanlışları da görmüş oldum. Eğitim oldukça detaylı, akıcı ve açıklayıcıydı. Aklıma takılan tüm sorulara açıklayıcı ve canlı kanlı anlatımlarla cevap verdi keza baştan sona anlattığı her şeyi hem benim sitem hem de kendi sitesi üzerinden örnekleyerek gösterdi. İmkanı olanın kesinlikle almasını tavsiye edeceğim bir eğitim oldu benim için. Teşekkürler.
  --fenomenH-- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitim çok şükür bitti ve konuya yorum yapmak istedim. Şimdiye kadar forumda ve diğer digital ortamlarda farklı eğitimler ile kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Yıllar boyu ticaret ile uğraştım. Can bey kardeşim hayatım boyunca almış olduğum en iyi eğitim setini hazırlayarak ciddi bir emek verdiğini mutlaka sizlere söyleme ihtiyacı hissediyorum. 20 yıldır bilişim sektöründe donanım uzmanı olarak hayatımı kazanmaya çalışan biriyim ve son 5 yıldır haspel kader internet üzerinden çeşitli kazanç yöntemleri üzerine çalışmalar yapıyorum.

  Bir web sitesi üzerinden nasıl para kazanılır hakkında topladığım bir çok bilgi ve tecrübenin kat ve kat üstünde eğitim aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Geçen yıl pinterestten bir miktar kazanmış olsam da keşke pintereste başlamadan önce Can bey ile tanışabilmiş olsaydım, Pinterest için harcadığım zaman ve para belki şimdi çok değerli olacaktı. Nasipten öte köy yokmuş.

  Forumda öyle konular görüyorum ki, eğitim satmak için insanların duygularını hiçe sayıyorlar.

  @MSK; ile iletişim kurmaya başladığım günden beri ilgi alakası mükemmel diyebilirim. Eğitimini izledikten sonra şahşı hakkında düşüncelerimi bu yorumda yazsam abarttığımı düşünenler olabilir. Ama gerçekten övgüyü hak edecek bir çalışmaya imza atmış. Eğitimi sayesinde hem Türkçe hem ingilizce olarak para kazanamayan herkese bu eğitimi şiddetle tavsiye ederim.

  Ben 10 üzerinden 10 veriyorum. Ekmeğini paylaştığı için ise 10 üzerinden 100 hakkıdır.

  Teşekkürler...
  ---ebrarbebe adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Okadar mutluyum ki bu sevincimi öncelikle @MSK; hocam ile paylaştım. Allah kendisinden razı olsun sayesinde iş yerinde terfi almama sebep oldu. Artık kurumsal bir şirketin SEO işlerine bakacağım. Bunca sene hem branşım olmayan hemde sağlık sorunlarım olmasına rağmen sıkıntılı işlerde çalıştım ama artık bu eğitimden sonra kendime olan güvencim arttı ve bilmediklerim yanlış bildiklerimi öğrenmiş oldum. Tekrar tekrar ALLAH razı olsun hocam bize ve bizlere engin tecrübelerinden yararlandırdığın için.
  --gelpisipisi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşlar gerçekten harika bir eğitim. Hiç düşünmeden tereddüt etmeden satın alın. Sadece bir site için değil hayatınız boyunca bir şirket kurarsanız, bir site açarsanız hangi sektöre girerseniz girin internet ortamında işinize yarayacak harika bilgilerle dolu bir eğitim. Eğitim konusunda ne kadar titiz olduğumu imzamda bulunan konudan inceleyebilirsiniz. Verdiğiniz paranın son kuruşuna kadar hak ediyor. Üstüne üstlük kendi tema ve eklentilerinin değeri zaten eğitimin yarı parasını çıkartıyor. Aldığınız bilgileri ömür boyu kullanırsınız. Unutmayın eğitime bilgiye verilen para her zaman sizinle beraber ölene kadar gidecektir. Sakın fiyatı çok görüp de kafanızda soru işaretleri oluşmasına izin vermeyin. Çok başarılı bir eğitimdi, resmen insanı iş güç sahibi yapacak kadar nitelikli bilgiler var. Parayla satılacak şeyler satın almıyorsunuz. Ben bilsem kimseye söylemem anlatmam. Tekrar her şey için çok teşekkürler.
  --PartusYusuf- adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  SAKIN ALMAYI DÜŞÜNMEYİN (!) HEMEN ALIN
  Eğitimi 1 haftadır sindire sindire, not alarak tamamladım bu süreçte desteklerinden ve her soruma hızlıca cevap verişinden ötürü @MSK; hocama teşekkür ediyorum umuyorum ki eğitimi alan herkes memnun kalıp bilgilerinde gözle görülür bir artış görecektir
  En büyük yatırımın bilgiye, öğrenmeye yapıldığını düşünen biri olarak düşünmeden aldım açıkçası pişman da değilim sitemden dolu dolu bir eğitim oldu
  Şüpheniz olmasın
  İyi forumlar bol hitleriniz olsun
  *Arshavin adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Seo konusunda daha önce çalışmalar yapmış olmama rağmen Adsense için yapılabilecekler ve ingilizce içerik konusunda yapılan yorumlar ilgimi çekti. Eğitimi alıp videoları izledim.

  İzlenimim; Arkadaş uzun yıllar kendi çalışmaları ile elde ettiği deneyimleri açıklıkla paylaşmış. Sorularımı henüz sormadım. Fakat hiç seo bilgisi olmadan ve daha önce adsense kazancı sağlamayanların bile rahatlıkla anlayıp kendini geliştirebileceği bir eğitim.

  Seo konusu bildiğiniz gibi sürekli güncellenen ve ben oldum tamam diyebileceğimiz bir alan değil. O yüzden bu tarz eğitimler hep ilgimi çekmiştir. Arkadaşa teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile eğitime katılabilirsiniz.
  *Powere78 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  R10.Net tarihinde gördüğüm en kaliteli eğitim diyebilirim. Bir an bile pişman olmadan izledim, internette bulamayacağınız tecrübe ile edinilmiş çok ince bilgiler var. Bir kur için bile verilebilecek ücret. Hocam da çok kaliteli bir insan. Eksik olmasın.
  *Arbuzik adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Videoları izleyince hiç pişman olmadım. Şimdiden çok yanlış bilgim olduğunu aslında bu işlerin çok da zor olmadığını anladım. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
  *emrecanondes adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitim setini satın aldım. İçerisinde gerçekten altın değerinde ince nüanslar mevcut. 2-3 yıldır internet siteleri kurup büyütmeye çalışıyordum fakat baya eksiğimin olduğunu anladım. Şuanda tüm bunları uygulayarak gelişeceğime inanıyorum. Çünkü bize anlatılan tüm her şey canlı örneklerle ve kanıtlarla gösterildi. Haricinde verilen en az x.xxx değerindeki eklenti ve tema bile bu seti karşılar nitelikte.
  *Grata adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 hafta önce eğitimi satın aldım. Şuan detaylı bir şekilde eğitimi tamamladım. İyi ki almışım dediğim bir eğitim oldu. Hocamızın verdiği bilgiler teorik değil pratik bilgiler. Canlı canlı uygulamalı yaparak anlatmış her şeyi. Hiç bir sorumu karşılıksız bırakmadı, desteği süper ötesi. Bu hafta edindiğim bilgiler ile sitemi kuracağım. Kendisine buradan da teşekkürlerimi iletirim.
  *ControL1 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi tamamladık, son derece bilgi sahibi olduklarını söylemem gerekiyor. SEO'dan anlayan yada orta seviye de olan herkesin ihtiyacı olabilecek konular var. Evet belki eğitimin tamamına ihtiyacınız yok ancak 15 dakikalık bilmediğiniz bir detay bile hayat kurtarıcı olabilir. Memnun kaldığımı söyleyeceğim, teşekkür ederim.
  *Tugrabey adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Alıp da sonrasında iç burukluğu yerine iyi ki almışım dediğim 3-5 eğitimden birisi oldu. Analiz ve seo üzerine körelmiş bilgilerimi güncellemiş oldum. Eğitimler aşırı kapsamlı, her konuya değinilmiş neredeyse. Panel, soru cevap kısmı, yeni videolar eklenmesi ve ilgi alakanın devamının olması çok iyi. "Aa böyle oluyormuymuş ki ya" dediğim bir çok şaşırdığım bilgi ve yöntem oldu. Videolarda çok es var, bu durum videoların süresini de olması gerekenden daha uzun tutmuş, örneğin aslında 30 dakikada dinleyip anlayabileceğiniz bir şeyi 1.5 saat dinlemek zorunda kalabiliyorsunuz ama işte tüm detayları vermek amacıyla çekildiği için olduğunu düşünüyorum, videolar en basit dille herkes için çekilmiş yani. Devam videoları bekliyoruz hocam. her videoda yeni bir bilgi daha ediniyorum sürekli ve bu güzel bir şey. bu devirde doğru bilgiye ulaşmak kolay değil. Her şey için teşekkür ediyorum tekrar.
  *Hasani adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hiç SEO'dan anlamayan birisi olarak internetten öğrendiğim ve bildiğimi düşündüğüm yöntemlerin çöp olduğunu en ince detayına kadar öğrenmiş oldum. Şimdi uygulamaya geçiyorum. Emeğinize sağlık.
  *sanalpedia adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi alıp videoları izledim. Dolu dolu ve sohbet havasında bir eğitimdi, her ayrıntıyı not alarak izledim. Seo konusunda bilgim kısıtlı olduğundan eğitimin bana çok şey kattığını düşünüyorum. Eğitimi kesinlikle tavsiye ederim, verdiğim ücret kuruşuna kadar helal olsun.
  *MSK adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle

  iki güzel haber daha deprem nedeniyle 1-2 gündür online olamadım çok, sitemizden bana gelen sorular yanıtlanmıştır.
  *yrmz_jojuk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  egitim alındı sagolsun cok ilgili faydası olacagından şüpem yok ilgin için teşekkler hocam
  *depresanz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimin temel amacı şu: Para basmak. Kısa vadede kazandırmayacaktır tabi ama üstüne düşerseniz mükemmel paralar kazanabilirsiniz. Örneğini eğitim içerisinde göreceksiniz.
  Eğitim içeriğinden bahsedeyim
  A'dan Z'ye SEO ile ilgili ne varsa öğrenebiliyorsunuz. Legal SEO hilelerini öğreniyorsunuz. Ahrefs hesabınızın mutlaka olması gerekiyor çünkü rakip analizini çok basit şekilde yapabiliyorsunuz. Hangi kelimelerde niş site çıkaracağınız size kalmış ama performansı çok iyi kelimeler çıkarabiliyorsunuz. Eğitim bittiğinde siteniz için adsense yerleşiminden tutun, kullanılacak tema ve eklentilere kadar alabileceksiniz. Çok az olan SEO bilgim bu eğitimle iyi bir seviyeye çıktı diyebilirim. Hocama çok teşekkür ederim. SEO'yu artık daha iyi anlayabiliyorum.
  Çalışmalarıma başlayacağım.
  Tekrar teşekkürler
  *totrakanlicom adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitim tamamlandı, gözünüz kapalı eğitimi alabilirsiniz. Verilen ekstra detaylar ve ince bilgileri araştırma yapmanız çok zor. Tecrübe edilmiş konular ve örnekler ile hepsine şahit olabilirsiniz. Teşekkürler Can hocam.
  *sagopa67 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Online eğitim paketi alındı ve eğitim tamamlandı. İçeriği çok faydalı ve değerli buldum. Verilen bilgilerle hem mevcut sitelerinizi hemde yeni sitelerinizi Google gözünde değerli kılacak çalışmalar yapabilirsiniz.
  Emek vererek Google'dan ekmek yiyen - yemek isteyen herkes düşünmeden alabilir .
  *yrmz_jojuk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Online egitimi yeni bitirdim az olan seo bilgimi gerçekten yüksek seviyelere cıkardım özellikle bi site kurmayı dusundugumde napacagımı bilmezken başkalarına bağımlı kalmayacagıma emin oldum artık bi sektör belirleyip sitemi cok iyi yerlere getirebilecegime eminim artık egitim için teşekkürler hocam ++++
  *Prowess adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi geçen ay aldım, meyvelerini vermeye başladı çok teşekkür ediyorum.İleriye dönük iş yapmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat
  *junipero adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  bir solukta izledim. harika bir eğitim olmuş. çok bir bilgim olmamasına rağmen şuan edindiklerimi pratiğe dökmek için kolları sıvadım bile.

  SEO ile uzaktan yakından ilgili herkese tavsiye ediyorum. pişman olmayacaksınız.
  *ByKara adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitim seti oldukça başarılı olmuş. Adsense, Seo ve Wordpress üçgeninde aldığı fiyatı fazlasıyla hak ediyor ki zaten verilen eklentiler ve ekstralar bize eğitimi bedava sunmuş gibi oluyor. Bizlere bu imkânı sunduğu için kendisine teşekkür ederim. Ödeme yöntemi ile şahsıma kolaylık sunduğu için ayrıyeten minnettarım. Bol kazançlar ve iyi çalışmalar dilerim.
  *RxMaster adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Son zamanlarda birçok anahtar kelimemizde ilk 3'e girdik. Ve bu konuda @MSK; can hocamızın fazlasıyla yardımı olmuştur. Hizmet verdiğim birçok musterimde ve çalıştığım ortaklarimda da fazlasıyla başarı elde ettik. SEO konusunda bildikleriniz daha hiçbir şey, bu eğitim yarısından çoğunu kapsıyor. Deneyin zaten pişman olmayacaksınız.

  Bu gidişle ortak çalışırız artık hocam �� SEO kelimesine bir çalışmamız yok mu ? ��
  *MaRkS adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Can hocadan eğitimi aldım. Seo, wordpress ve adsense üçlüsünü en iyi şekilde anlattığı için teşekkür ediyorum. Eğitimde büyük emek ve profesyonellik var. Her alanda kullanabileceğiniz detaylar, eklentiler ve hatta hediye tema da veriyor. Emeği için çok teşekkür ediyorum.
  *Zoax adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitim için teşekkür ediyorum. Seo ile ilgili pek bir bilginiz yoksa dahi anlayabiliyorsunuz. Ayrıntılı,uygulamalı ve herkesin anlayabileceği bir şekilde anlatmış. Samimi bir sohbet havasında geçiyor dersler. Önerim dersleri not alarak izlemenizden yana. Önemli yerleri ve kafanıza takılanları not alın çünkü daha sonra unutabilirsiniz fazlaca ayrıntı olduğu için. Eklentiler,tema ve anlatılan bilgiler çok değerli. Uygulamaya koyuluyorum bu gece öğrendiğim bilgileri. Takıldığım yerlerde tekrar rahatsız edicem
  *dlkcspt adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Nihayetinde eğitimi bitirdim. Daha doğrusu 4.ye bitirdim ve projelere başlamak için şu an kendimi hazır hissediyorum. Aylık 700.000 hitleri gören birisi olarak, birçok eksiğim olduğunu gördüm. İlk projemde aylık milyonlu hitleri göreceğimden hiçbir şüphem yok. Emeğin için teşekkürler. Bu paraya bu eğitim bedava. Hakkım benden yana helal olsun, siz de helal edin. Panele "SEO Danışmanlığı Hizmeti Nasıl Verilir" konulu videonuzu merakla bekliyoruz.
  Saygılarımla.
  *fulbaibu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi 1,5 ay önce bitirdim. Gayet başarılı bir eğitim olmuş. Sistem bir harika, güvenlik için alınan tedbirlere gerçekten hayran kaldım. soru cevap kısmı başlı başına bir eğitim alanı. Kesinlikle paranız boşa gitmez. Yaklaşık 4 yıldır bu işi yapıyorum. çok fazla yerli ve yabancı makale okudum. Yinede bilmediğim, eksik kaldığım yerler var. Verilen eklentiler muhteşem. hakeza tema da öyle. Başka söze gerek yok. Ben internet para kazanıyorum yada kazanacağım diyen herkes mutlaka bu eğitimi alınmalı.
  *SerhatUmt adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi satın aldım içerisinde çok faydalı bilgiler var güzel bir yol gösteriyor tavsiye ederim.
  *halibilen adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi 2 ay önce bitirdim.Sadece arkadaşın anlattıklarıyla adsense onayını aldım.Şu an backlink çalışması yapıyorum;sadece şu cümleyi kuruyor olmak bile bi tuhaf geliyor bana.Çünkü seo işini hiç bilmiyordum diyebilirim.Sağolsun ne zaman soru sorduysam cevabını esirgemedi.Benim gözümde bu bile paha biçilemez.Tavsiye ederim.
  *srknkuscu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitim içeriği çok güzel sıkılmadan ilerleyebiliyorsunuz not alarak ilerlemek çok faydalı oluyor. Konularda en ince detayına kadar anlatıyor. Örnekleri bol bir eğitim, hocamın eline sağlık.
  *burak1355 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimden çok memnun kaldım. Son derece a dan z ye kadar kaliteli bilgiler yer alıyor. Bu güne kadar öğrendiğim bilgilerin yanlış olduğunu kanıtlarıyla ve mantıklı açıklamalarıyla birlikte öğrendim bu eğitim sayesinde.

  Bu eğitim çok işime yaradı ve eminim alan kişilerde memnun kalacaklardır, herkese gönülden tavsiye ediyorum...
  *Xspeed adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi tamamladım. Gerçekden çok fazla detay verilmiş. Şimdi deneyip yükselme vakti. Bol satışlar dilerim
  *ethemtezcan33 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhaba,
  Eğitimi bitirdim zaten konu hakkında bilgim çok azdı aldığım eğitimde yeni yeni bilgiler öğrendim açık ve anlaşılabilecek bir şekilde hazırlanmış bir eğitim kesinlikle tavsiye ediyorum. Ayrıca eğitim videosu bittikten sonra da her konuda yardımcı oluyorlar hatta kendi sektörümde bile eksiklerim konusunda bana yardımcı oluyorlar kendilerine bu hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. İyi ki doğru bir yerden ürün almışım.
  *ByPatriot adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi bitirmek üzeriyim ve seo konusunda işin içinde olmadığımdan çok şeyi ögrendim diyebilirim. Artık sıra ögrendiklerimi harmanlayıp bir sonuca ulaşma vakti. İlgili hizmet ve eğitim içeriği için çok teşekkürler.
  *sanalcuzdan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitim satın aldım. Eğitimleri izlemeye başladım. Daha 3-4. video da daha önce bilmediğim bir sürü yeni bilgi ögrendim. Daha önce gereksiz hizmetler satın alıp paramı boşa nasıl kaptırdığımı anladım. Eğitim bitince tekrar bilgi paylaşırım.
  *enescalban adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitim satın alındı kendisi her konuda çok yardımcı oldu sağolsun
  *bygezgin28 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitimi aldım. Eğitimde verilen bilgiler çok değerli, tüm konular detayları ile birlikte anlatılmış. Soru cevap kısmı sayesinde aklınızda hiç soru işareti kalmıyor. Takıldığınız bir nokta olursa, oldukça hızlı dönüş sağlanıyor. Tavsiye ediyorum.
  *CodeturK adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitim alindi. Arkadaş oldukça ilgili, eğitimleri bitirdik. Eğitim içeriğinde her bilgi var. Seo konusunda da tüm eksiklerinizi görüp kendi başınıza ilerleyebilirsiniz. Biz şimdi yabancı sektör seçip suncaz, arkadaş ta inceleyip uygun görürse sitemizin de kurulumunu yapıp teslim edecek. İşin aslı değer mi ? Bir heves değil de devamını getirebilecekseniz bence değer.

  İlgili, bilgili, alakalı birisiyle muhattap olacaksınız.
  *Master035 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Eğitim satın alındı, Can bey alanında uzman, bi okadar da mütevazı teşekkürler. İç seo hakkında bilgim olduğunu düşünüyordum ama eğitim videolarının henuz yarisina bile gelmeden meğer bilmediğim çok şey varmış onu anladım) . Paçaları sıvadık hayde bakalım.
  *afend adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Başarılı bir eğitim oldu hocam sorularımı tek tek cevapladı tekrar teşekkür ederim.
  *Master035 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Evet eğitimi bitirdim. Çok güzel bilgiler ince ayrıntılar öğrendim. Özellikle Dış Seo, İç Seo, Adsense sektör secimi hakkında gayet güzel bilgiler edindim. O yüzden verdiğim ücret helâli hoş olsun Can Bey Teşekkürler.
  *bilgigucu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sitemi öylesine onaya gönderdim 1 günde onay aldı. Daha 1 aylık site 70 e yakın içerik 32 indexle
  *depresanz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  eğitimlerde ads yerleşiminin nasıl olacağını gösteren site var. Çok güçlü bir referans site.
  *odeaweb adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhaba,

  Canlı olarak referanslarını görmek istedik, koton.com'a kadar referanslarını canlı şekilde görüntüledik. İşinin ehli başarılar dileriz.
  *alpyunusemre adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhabalar,

  Eğitim paketini yaklaşık 1 hafta önce aldım. Eğitimi almadan önceki yaklaşımı ve eğitimi aldıktan sonraki yaklaşımı arasında hiç fark olmadı. Bu durum malumunuz alışkın olmadığımız bir olay.. Eğitim içeriği için panel oluşumuna gidilmiş, çeşitli başlıklarla adsense ve seo konusu örneklendirilerek açıklanmış. Videolar sonrası illaki aklınıza sorular takılıyor ben bunların çoğunu soru cevap kısmında diğer eğitim alanların sorularıyla cevaplandırdım, kalan kısmını da birebir olarak Can'a sordum. Cevapsız sorunuz kalmıyor, destek oldukça iyi durumda. Bugün almış olduğum eğitimler sonrası bir deneme websitesi kuracağım. Yine çalışmalarım ve sitenin durumu hakkında da bilgilendirme yapacağım. @MSK; 'a destekleri için teşekkür ediyorum, umarım bu eğitim panelini bir adım daha ileriye götürür.
  *evrenaydn adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhaba, eğitimi ben alalı 2 hafta oldu ve bu güne kadar gerçekten gördüğüm bu eğitimden sonra bize anlatılanlar, söylenenler, konuşulanlar, hepsi ama hepsi aslında balonmuş. Bir işin A kısmından başlayıp bunu Z kısmına kadar götürmek ne demek şimdi aslında bunu çok ama çok daha iyi anlıyorum. Hocamın anlattığı her konu bu anlamda r10 jargonu vardır aslında her konuştuğunuz kişiye hocam demek gibi ben en baştan beri @MSK; Hocam diyorum özellikle çünkü gerçekten her videoda bilgiye tatmin olmayı ve anlatıma tatmin olmayı yaşıyorsunuz. Kendisine çok teşekkür ederim, eline, emeğine, yüreğine sağlık. Teşekkür ederim.
  *burakjohan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Adsense ve Seo Eğitimi aldım. Videoları izledim çok memnun kaldım. Videolar hem fazla hem süreleri uzun olmasına rağmen o kadar değerli bilgiler var ki izlerken not almaktan başka bir aktivitem olmadı.Bu geçirdiğimiz zorlu dönem de bütün emeğini esirgemeden ögreten Can abime çok çok teşşekkür ediyorum.Kendisi ile iletişimde hiç zorluk yaşanmıyor ve pakette olmayan konularda da bir çok yardımını esirgemiyor.Her şeyin gönlünce olmasını dilerim..
  HERKESE Teşekürler!

  Lütfen konumuzu gezin görün lütfen tek olumsuz görüş gelmemiştir. İstediğiniz her müşteri yorumunun dekontunu bana özelden sorabilirsiniz. Kanıtlayamadığımız herhangi bir müşteri yorumu için banlanmayı kabul ve taahhüt ediyoruz. Bu konuda ilk çıktığımız günden beri çok katı ve şeffafız.

  Eğitimde anlatıp gösterdiğim yıllardır kazandıran full organik sitem, Bu ay 9.178 TL adsense kazancı getirmiş. Çok daha iyileri sizin olsun ama ingilizce kelimede, makale ücreti dahi ödemeden sadece teknik bilgilerle bunları yapabilmek çok büyük bir başarıdır. Şahsen tüm r10.nette dahi hiçkimsede görmedim, organik hit ile bu rakamları göreni. Herkese başarılar


  https://youtu.be/qS9nK0pCR8E


  Herkese çok teşekkürler

  Sadece Eğitim alacak müşterilerimiz için ise kısa süreli 3000 TL yerine 999 TL'dir. Kontenjanımız dolmuş olmasına rağmen son indirimleri uyguluyoruz.

  Az bir alım yapacağız, amacımız referans sayımızı daha da arttırmak, daha çok kişinin bizle tanışmasını sağlamak.

  Ödeme yapmadan önce kontenjan sorunuz.

  Sizlere genelde 2-3 saat içinde en geç dönüyorduk ama şimdi başka bir birimde çalışan arkadaşımızı da destek ekibine yönlendirdik.
  Birazda bunun kutlaması diye sınırlı sayıda kişiye 999 liradan vermiş olacağız eğitimimizi.
  Saygılar.
 • 15-08-2020, 20:46:53
  #2
  Eğitimi gece 03.30 itibariyle anca bitirebildik. Ben öğrendiğim bilgileri uygulamak için sabırsızlanıyorum. Arkadaş alanına ve işine çok hakim önce buna değineyim. Ayrıca şunu atlayım bunu geçiyim yapmıyor bilsende bilmesende anlatıyor. Bence kendim için yaptığım en iyi şeylerden bir tanesi oldu eğitimi almak.
 • 16-08-2020, 12:55:56
  #3
  Ozsoy05; Sağolasın hocam selamlar
  Bir eğitimi daha tamamladık, @drift34; yorumlarınızı olumlu olumsuz rica ederiz.
 • 16-08-2020, 20:20:53
  #4
  Merhabalar,

  Eğitimi aldım, @MSK; Hocamın anlattığı bilgilerin hiç birini bilmiyordum, sabırla ve bol örnekle kendi sitesi üzerinden çok akıcı bir şekilde bildiklerini anlattı. Parasını sonuna kadar hak ediyor. En kısa sürede verdiği teknik bilgilerle siteleri açıcam. Ayrıca yanında vereceği eklentilerle bile parasını çıkartıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

  Saygılarımla.
 • 16-08-2020, 21:19:43
  #5
  @ProFx; arkadaşımızla eğitimimiz bitmiştir olumlu olumsuz tüm görüşlerini rica ederiz
 • 16-08-2020, 22:31:48
  #6
  Merhaba,
  Bu akşam eğitimi bitirdik. Eğitim gerçekten aldığı fiyatı hak ediyor. WordPress bilmeme rağmen benim de bilmediğim birçok konu varmış. SEO konusundaki bilgi ve tecrübesi kafamdaki tüm soruları cevapladı. Genellikle web sitesi oluşturduğumda konuyu nasıl bulacağım? Konu sıkıntısı yaşardım, bunun üzerinde uzunca durduk ve artık kolayca konu bulabileceğimi düşünüyorum. İmkanı olan kişilere eğitimi tavsiye ederim. Eğitim sonunda verilen eklentiler bile eğitim ücretini karşılayacak derecede... Kaliteli ve güvenilir bir alışveriş oldu.

  Teşekkürler.
 • 17-08-2020, 15:16:28
  #7
  @AdanaWeb; hocamızla eğitimi tamamladık, olumlu olumsuz tüm yorumlarını bekliyoruz.
 • 17-08-2020, 19:45:24
  #8
  Öncelikle bildiklerim tekrarlanacak ve piyasada dönen şeyleri duyarım diye çok korkarak aldım. Fakat çok akıcı bir anlatıma ve sağlam bilgilere sahip birisi, kesinlikle eğitimi beğendim. Adsense de kazananlar tarafından o kadar çok bilinipte anlatılmayan şeyler anlatıyor ki, vaktinizi doğru kullanmayı öğreniyorsunuz. Üstelik verdiğiniz eğitim ücretine denk gelen eklentiler de cabası. Kesinlikle tavsiye ediyorum.