Neden yabancı dil sitelerden para kazanmayı birbirimize anlatmıyoruz? - Sayfa 7 - R10.net
 • 20-10-2018, 11:56:34
  #55
  Arkadaşlar bir şey soracağım: Sosyal ağlarda faydasını gördüğünüz reklam stratejiniz var mı? Örneğin direkt Facebook ya da İnstagram'ın reklam kampanyalarını kullanmak mı yoksa Facebook'ta konuya ilişkin açılan sayfalarda, Instagram profillerinde reklam vermek mi daha avantajlı olur?
  PREMIUM HİZMET: PROFESYONELLER İÇİN İÇERİK PAZARLAMASI
 • 20-10-2018, 12:11:55
  #56
  Söylenmemesi en güzeli en azından halka açık yerlerde çünkü biz millet olarak bir şey öğrendik mi bokunu çıkarana kadar zorlarız.


  Örnek vereyim

  1 2 ay önce birisi kolay adsense alma için konu açtı ve %100 sonuç veriyordu ne yapıyordun türkçe makaleyi translate yardımı ile arapçaya çevirip siteye ekliyorsun 10 tane böyle makale yazdın mı adsense alabiliyordun aynı yöntem ile 2 tane aldım.

  Geçen lazım oldu alayım dedim alınmıyor çünkü boku çıktı.

  Uzın lafın kısası halka açık yerlerde anlatmamak lazım
 • 20-10-2018, 12:18:57
  #57
  Sene 1453 knight online oynuyoruz. Bizden baska tanidigimiz sadece 2-3 turk var oyunda. Level 50 nin uzerinde olan reyiz gibi bir sey bizim icin o zamanlar. full plate armor bulunabilen en saglam zirh. Ape denen yaratiklari 8 kisi zor kesiyoruz... Sonra bigun aga 5 k pls dedi adam bana maradondaki gate kapisinda. Meger o gun bi tarihe taniklik etmisim. 1-2 ay dayanabildim sanirim, biraktim. sonrasini zaten herkes biliyor.
  Bireysel ve Kurumsal İngilizce - Türkçe Sitelerde SEO Danışmanlığı
 • 20-10-2018, 12:21:07
  #58
  Geçen seneye kadar rahatlıkla yükselttiğim ve kazandığım Almanca bir sektör vardı ve forumda niche satış konuları patladı.. Şu an uzun zamandır rahatlıkla yükselttiğim ve para kazandığım sektörde hiç bir şekilde kazanamıyorum.. Neden, çünkü herkes aynı sektöre yönlendiriliyor. Ben bir tane açayım da kazanayım olarak kimse bakmıyor. On tane açayım yirmi tane açayım da daha çok kazanayım zihniyeti ile yaklaşılıyor. O zamanda sektör bitiyor. Kaldı ki ben aylarca araştırma yapıyorum, deniyorum ve öğreniyorum ama diğer yandan hiç bir şey yapmadan araştırmadan sadece birisi paylaşsın da deneyelim zihniyeti ile hareket edenler var. Buda bana haksızlık olarak geliyor..
  Tez Merkezi
 • 20-10-2018, 13:37:48
  #59
  Misafir
  Askitom adlı üyeden alıntı
  Merhabalar, son zamanlarda biliyorsunuz TBM çok çok düşük. Forumda birçok kişi ingilzce olsun almanca olsun birçok dilde site yapıyorlar yükseltiyorlar ve kazanç sağlıyorlar.

  Milyonlarca internet sitesi ve milyarlarca kullanıcı sayısı olan bir internette şu platformda niye birçok insanımızın kazanacağı taktikler paylaşılmıyor? Paylaşılsa dahi neden parayla satılıyor? Ya da ben mi göremiyorum...

  Yorum sizde

  EDİT: İngilizce biliyorum ayrıca kazancım var. Sadece genel olarak TÜRK webmasterların birbirine destek olmasıydı amacım fakat konu bana çekildi sanki yanlış bir şeyler söylemişim gibi.
  Para kazandıracak projem var ama bir tane bile destek bulamadım bir Allah'ın kulu ne yapmaya çalışıyorsun , neden ortağa ihtiyacın var demedi maalesef Sırf bu yüzden yazılım kursuna yazıldım çünkü devşirme bir sistem ile projenin hayata geçse bile tutunamayacağını biliyorum.
 • 21-10-2018, 00:17:41
  #60
  Konunun maxi geyikte olmadığını görünce daha bir komik geldi
  Tîz-i reftâr olanın pâyine dâmen dolaşır.
 • 21-10-2018, 01:13:04
  #61
  Konunun açılış mesajından:
  Askitom adlı üyeden alıntı
  Merhabalar, (...)
  EDİT: İngilizce biliyorum ayrıca kazancım var. Sadece genel olarak TÜRK webmasterların birbirine destek olmasıydı amacım fakat konu bana çekildi sanki yanlış bir şeyler söylemişim gibi.
  Hayır arkadaşım, kimse size yönelik bir şey söylemiyor.
  O açıdan içiniz rahat olsun.
  Sadece, uzun zamandır hissedilen ve dile getirilmeyen bir rahatsızlığın kapağını açtığınız için, insanlar içini burada döktü, söylenenlerin hiçbiri size yönelik değil.
  Araya, benim de ilgisini göremediğim 1-2 farklı yorum karıştı ama, olayın özü bu.

  Konunun başlığı, (kısaltarak): "Neden birbirimize anlatmıyoruz?"
  İnsanlar böyle bir soru karşısında, "neden anlatmadıklarını" anlatmaya çalışıyor. Hepsi bu.
  Dikkat: R10 dışı alışveriş yapmam, ödememi yapmadan teslimat istemem. Kandırılmayın.
 • 21-10-2018, 09:42:49
  #62
  Google almanya'da bizim yüzümüzden görsel arama algoritmasını köklü olarak değiştirdi. Bu sanırım yeterli bir cevap olmuştur
 • 21-10-2018, 10:08:06
  #63
  KaRNeC adlı üyeden alıntı
  Türkler herşeyin şeyini çıkardığı gibi bunun da şeyini çıkarırlar.

  Kimse bildiğini öğretmesin.
  kesinlikle katılıyorum.  McCoy adlı üyeden alıntı
  Google almanya'da bizim yüzümüzden görsel arama algoritmasını köklü olarak değiştirdi. Bu sanırım yeterli bir cevap olmuştur
  evet ne yazık ki, açgözlülüler yüzünden !!!

  Ben, emek edip deneme yanılmalarla uğraşarak gelirimi arttırdığım bir şeyi neden başkasına anlatayım ? Ona neden sektörden pay vereyim ? O da arkadaşlarına, eşine dostuna anlatıp b.kunu çıkarsın diye mi !
  Ne Mutlu Türk'üm Diyene ! 1881∞