Daha önce Adsense hesabı alınmış siteden, yeni Adsense hesabı için başvuru yapılabilir mi? - Sayfa 3 - R10.net
 • 08-07-2018, 20:09:06
  #19
  EditAbi adlı üyeden alıntı
  Yorumlarken kesin kelimeler kullanılmazsa dediğiniz olabilir;
  "Bir site uzerinden bir adsense alinabilir.Oyle olmamis olsa,hepimiz darpane gibi adsense hesabi basardik." demek yerine
  "Bir site uzerinden bir adsense alinabilir diye biliyorum .Oyle olmamis olsa,hepimiz darpane gibi adsense hesabi basardik." demek arasında bence dağlar kadar fark var.

  Eğer bilmiyorsanız kesin ifadelerden kaçının bu benim naçizane ricam sizden yanlış anlayamayın beni. Sebebi bu foruma üye olamayıp bilgi almaya gelen oluyor. Eskiden biz bir konu hakkında bildiğimiz halde yazarken bile kırk kere düşünüyorduk, şimdi insanlar konular hakkında o kadar çok bilgisizce yorum yapabiliyorlarki ben yazmaya korkuyorum.

  Zaten forum son dalga ile heykırlar,seocular,hostçular,sistem adminleri, vs.ler ile doldu (istisnalar hariç), egolar 1500, 15 yıllık tecrübem ile donanım konusunda birisine yardımcı olmaya çalışıyorum 19 yaşında sektör tecrübesi sıfır birisi bana ayar veriyor. Evde öyle format atıyormuş çünkü.

  Derdim sizi yargılamak vs. değil derdim temiz bilgi verelim, bilgimiz yoksa okuyalım öğrenelim insanları yanlış yönlendirmeyelim. Bu da benim naçizane çabam.

  Saygılar.
  Ustadim herkesin tecrubesi kendisi icin bir karar mekanizmasi olusturuyor.Bu yuzden bu konuda kesin alir veya alamaz demek belki hata.Lakin anladigim kadari alanlarda var,alamayanlarda.Bu raddede birisi bizim terennumumuze aldanip,kesin bir yargiya vardiysa ozrumuzu dileriz.

  Yanlis anlamayin,bu ise yeni baslayan birisi degilim ben.Mjturkiye.net'in 2005 yilinda yoneticilerinden biri de bendim.Seo,adsense kavramlari uzerine yazdigimiz makaleler hala,arsivlerde yerini koruyor.Bu kadar yilin ve tecrubenin hatrina iki kelam edelim,iki lafin belini kiralim.Munazara ederken islamin buyurdugu istisare ve tenkit dairesinden uzaklasilmadigi surece her daim ogrenen biz oluruz.

  Sevgiler
  Deli bir adam size kendinizden utanmanızı,söylüyorsa ne biçim bir dünyadır burası!
 • 09-07-2018, 15:53:47
  #20
  Arkadaşlar,

  Öncelikle herkese teşekkürler.

  Başvuru yaptım ve hesabım 1 gün içerisinde onaylandı.
  Şuan kullanmaya başladım.

  İyi çalışmalar.