• 16-03-2017, 09:01:11
  #1
  Üyeliği durduruldu
  Selam arkadaşlar, foruma yeni katıldım.

  Sürekli ödeme aldığım banka hesabını 1 hafta önce kapattım. Bu sabah aklımda şimşekler çaktı adsense te bu hesaba ödeme yapıyordu diye. Hemen panele girdim yeni hesabı ekledim bu hesabın doğrulanması doğal olarak 3 iş günü sürebilecek. Hatırladığım kadarıyla ayın 15'ine kadar ödeme ayarlarıyla ilgili değişiklik yapabiliyorduk.

  Şimdi eski hesabıma ödeme yapılmaması için ödemeleri kendim bekletmek istiyorum. Önceden böyle bir ayar vardı adsense te şimdi bulamadım. Google da da aradım bulamadım.
  Ayın 21'inde eski kapalı olan banka hesabıma para göndermemesi için ne yapabilirim?
 • 16-03-2017, 10:40:24
  #2
  Sıkıntı yok sakin olun. Ödemeler ayin 21inde yapiliyor zaten. Banka hesabı girmek icin de bir zamani yok. Siz eski banka hesabınızı silip yenisini ekleyin. 1 is gunu sonra yüzde 90 dogrulama ucreti yatar ve dogrularsiniz. 21inde de odemenizi alirsiniz. Ek olarak soyle bir ornek daha vereyim. Diyelim adsense de banka hesabınızı kaldirdiniz ve yenisini eklemediniz. Ayin 25i geldi ve akliniza banka hesabi eklemediginiz geldi. Zaten adsensede gecerli bi banka hesabi olmadigi için odemeler otomatik olarak bekletilir. Ayin 25inde banka hesabınızı girersiniz ayin 26si is gunu ise dogrulama ücreti yatar doğrulamayi yaparsiniz. Ayin 27sinde de kesinlesen miktariniz hesabiniza yapilir.

  SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 • 16-03-2017, 10:47:16
  #3
  Üyeliği durduruldu
  Bir gün önceden bile doğrulama yapınca yeni hesaba ödeme yapıyorsa ne güzel.

  Bu arada ödeme erteleme olayını buldum.

  Ödemeler > Ayarlar > Ödeme Planı kısmına tarih girebiliyorsunuz.

  Buraya ileri tarih girdim. Önceden ödemelerimi beklet diye bir seçenek vardı bu şekilde değiştirmişler.