• 31-03-2015, 23:15:03
  #1
  Selamlar,
  Yetersiz içerik sebebiyle adsense hesabım onaylanmadı. Kadın sitesi ve 500 civarı tamamiyle uzmanların yazdıkları içeriklerle dolu bir site olmasına rağmen onaylanmadı. Reklam kodunu ise herhangi bir yere kaydetmeyi akıl edemedim.

  Diğer bir sitem için tekrar aynı hesap ile başvuru yapmaya çalışıyorum. Adsense hesabıma girdiğimde otomatik olarak bu sayfa açılıyor. Görseli paylaşıyorum..https://drive.google.com/file/d/0B7l...ew?usp=sharing

  Bu ekranı yeni site ile doldurduğumda ise kişisel bilgiler ekranı geliyor onu da onaylıyorum. https://drive.google.com/file/d/0B7l...ew?usp=sharingsonra orda kalıyorum. Adsense hesabıma tekrar giriş yapıp my ads tabına ulaşmaya çalıştığımda ise. bu ekrana giriş yapıyorum ve başka hiç bir şey olmuyor.

  1 gün sonra 1. ekran aktif oluyor, geri dönüp tekrar aynı basamaklardan geçiyorum. Siteye kodu yerleştiremediğim için bir türlü onay kısmına gidemiyorum anladığım kadarıyla..

  Ne yapacağımı bir türlü çözemedim. Reklam kodunu almam gerekiyor ama malesef o ekrana bir türlü ulaşamıyorum..

  Yardımcı olabilecek var mı acaba???
 • 01-04-2015, 09:55:32
  #2
  Kimsenin fikri yok mu ?? Basvuru onaylanmayinca reklam kodlarinin olusturuldugu alana giris yapilamiyor mu?
 • 01-04-2015, 09:57:56
  #3
  Üyeliği durduruldu
  başvuru yaptığınız site ilk onayı geçince adsense aktif olur reklam kodunuzu siteye ekleyince 2.ci onay aşamasına geçer
 • 01-04-2015, 10:48:05
  #4
  Misafir
  Hemen reklama başvuru yapmayın, siteyi biraz geliştirin. benim sitem onaylanmamıştı, sonra ikinci başvuruyu göndermeden önce sitede seo ve içerik çalışması yaptım. yaklaşık bir buçuk ay sonra ikinci başvuruyu gönderdim ve onaylandı.
 • 01-04-2015, 10:53:59
  #5
  Misafir
  Biraz çorba olmuş sizin işiniz.
  Adsense'e başvuru yaparsınız. İlk başvurunuz kabul edildiğinde - ki bu siteniz uygundur anlamına gelmiyor - size sitenin onay sürecinde sayfanıza eklemeniz için reklam kodu verilir. Reklam kodunu sitenize ekleseniz de onay almadan reklamlarınız aktif olmaz.
  Ardından siteniz Adsense tarafından onaylanmamış ve başvurunuz iptal edilmiş.
  Siz aynı adresle ikinci bir siteye başvuru yapmak istediğinizde tekrar baştan başvuru alanını doldurmalısınız. Aynı prosedür yeniden işler. Tabii bunu tekrar tekrar yaparsanız bu kez Adsense mail adresinizden spam gönderildiğini düşünür ve bir daha hiçbir şekilde o adresten başvuru yapamazsınız.
  İkinci başvurunuzu gönderdikten sonra henüz ilk onayı almazsanız verdiğiniz inactive görüntüsüyle karşılaşırsınız.
 • 01-04-2015, 18:21:21
  #6
  Selamlar,
  Nasıl oldu bilmiyorum ama adsense hesabım açıldı
  İlginize çok teşekkürler