Vatandaşların oyun sitesi var ve oyun öncesi rekalm gösterimi yapıyorlar. Son dönemde kesintilerin olduğu doğruydu. " Geçersiz Tıklamalar " . Fakat bu sefer ciddi bir kesintinin yanında bir de adamlar borçlu konumuna gelmeye başlamış.

Gelelim bu konudan çıkarılabilecek sonuçlara ;

- Google bunun gibi bir anda ban yerine geçersiz tıklamaları çıkartarak ödeme yapabiliyor. Belki premium belki de yabancı oldukları için hesabı kapatmamışlar. Her nedense bu imkan varsa neden bizlerde direkt ban uygulamasını devreye sokarlar ??

- Google oyun öncesi reklamlarına baktığınızda oyun ile alakalı reklam çok nadir gördüm ben bugüne kadar. Bu google ın çuvalladığının bir kere daha göstergesidir. Alakasız reklama tıklama ve sonuç geçersiz tıklama. Teşkivi yapan da google bu arada

- Bazen hesabın kapatılması iyi olabiliyor. Bu adamlar borçlu çıkmışlar bir de üzerine. Adam hatta şunu diyor " reklamları göstermeye devam edersek borcumuz acaba yükselirmi ) "

- Sanıyorum ki sadece oyun değil, diğer tüm kategorilerde de zaten gelen uyarılar ve düzenlemeler haricinde ekstra düzenlemelerin geleceği kuşkusuz gibi belli. Daha az tıklama daha yüksek rakamlı reklamlar demek olacak.

Yazının Linki