🎯Eklenti İle Google Backlink Alma Sistemi SATIŞTA💥Backlink Kas🚀Backlink Satarak Para Kazan🤑 - R10.net
 • 24-11-2021, 23:57:03
  #1

  İlk 5 Kişiye : 200 TL (TÜKENDİ) Sonraki 5 Kişiye 250 TL Sonraki Normal Satış Fiyatı : 350 TL.
  Pazarlık yoktur, sabit fiyatlardır Anlayışınız için teşekkür ederim.

  Kontejan Durumu :


  Yüksek İndirimli ilk 5 :STOK DOLDU
  İndirimli Son 5 : Kalan 5 kişi

  Sadece Birkaç Satışla Paranısını Çıkaracak, Sonrasında Size Düzenli Gelir Kaynağı Olabilecek Fırsat


  Herkese merhaba.

  Öncelikle forumda yeni bir hizmetimi başlatabilmiş olmanın mutluluğu içerisindeyim, umarım diğer pek çok hizmetim gibi bu da başarılı olur, başarılı olmasından kastım sadece para kazandırması değil tabi; umarım birilerinin başarı ve kazanç çorbasında tuzu da olur. O zaman gerçek anlamda başarmış olabilirim.

  Google servislerinden (Play store uygulaması, Chrome eklentisi, İşletme sayfası vs.) backlink almanın önemini burada anlatma gereği duymuyorum. Bilgisi olmayan ya da şüphesi olanlar öncelikle araştırma yapabilirler. Sonra tekrar konumda görüşürüz

  Satılan Paketin İçeriği Tam Olarak Nedir?

  R10.net ve daha başka pek çok yerli yabancı platformda, Ağustos-Eylül aylarında hizmet vermeye başladığım ve 100’den fazla satış yaptığım, halen de satışına devam ettiğim “Google Chrome Backlink” hizmetimde kullandığım (buradan konuma bakabilirsiniz) sistemi, getirisine göre çok uygun bir fiyatla dağıtıyorum. İçeriği:
  • 500 TL ücretle kodlattığım Premium ve sorunsuz onay alan eklenti
  • A’dan Z’ye uygulama anlatım e-kitabı
  • Sonraki süreçteki soru ve sorunlarda sağlanacak destek
  şeklindedir.

  Kimler İçindir?
  • Sıfırdan kolayca girişebileceği ve pazarlayarak para kazanabileceği bir hizmet arayanlar,
  • Hazır bir müşteri kitlesi olan ve pazarlayacak yeni hizmetler arayan internet, seo vb. danışmanlığı yapanlar (Satışlarımın ciddi bir kısmı da, mevcut müşterilerime remarketing ile pazarlamak şeklindeydi) ,
  • Chrome eklenti ile sitesine çok sayıda backlink almak, bunun için dışarıdan hizmeti çok pahalı bulanlar ve kendisi yapmak isteyenler,
  • Eklentimin kendi hesabımda olmasını istiyorum diyen şüpheciler,
  • Benim çok eklentiye ihtiyacım yok ama kendim yapayım, öğreneyim diyen meraklılar,
  • Kullanmayacağım ama sırf öğrenmek için alıyorum diyen ultra meraklılar…
  Bu paketi alabilir.

  Bu eklentiyi düzenleyip Chrome mağazasında yayınlamak için herhangi bir kod bilgisine gerek yok. Birebir uygulamalı, her aşamasında ekran görüntüsü alarak yanında vereceğim rehber sayesinde kolaylıkla herkes yapabilir. Eliniz 2-3 eklentiden sonra alışınca, yeni siteler için eklenti yapmak ve mağazaya yüklemek yarım saat bile sürmeyecektir.  Kimler İçin Değildir?

  Sırf 1-2 tane backlink almak isteyenler, bu sistem yerine Chrome Backlink hizmetinin kendisini alabilirler. Satış konum : https://www.r10.net/sosyal-backlink-...ews127919.html


  Eklenti Nasıl Bir şey, Ücretsiz de Yapılamaz mı?

  Google Chrome eklenti ile birkaç yıldır backlink kasmaktayım. Bu hizmeti dışarıya sunmadan önce kendi çalışmalarımda çeşitli ücretsiz eklenti dosyaları kullanıyordum. Ancak Google bu konuya da bir el attı ve bu tür eklentileri onaylamamaya başladı. Kimileri işlevsiz, kimileri ise güncel tarayıcılarla uyumlu olmadığından dolayı onayı geçemiyordu. Ücretsiz eklentiler çok fazla eklenti başvurusu red yemeye başlayınca da hesap riskli duruma düştü ve bu durumda bende tüm hakları bende olan, 500 tl maliyetinde, kullanımı da çok basit bir eklenti kodlattım. (Gelen minimum teklifti, 2000 tl teklif eden de oldu) Eklentide sayısı artırılabilen ve 2 farklı işlev tanımlanmış 2 tane buton var. Yani işlevli ve güncel eklenti dosyası olduğu için, çok rahat mağaza onayı alıyor.


  Paketi Nasıl Alacaksınız?

  Almaya karar verdiyseniz konuya yorum yapmanız yeterlidir. Ödemenizi yaptıktan sonra, bulutda yer alan dosyaları görüntüleme izniniz hesabınıza tanımlanacaktır.
  Not: Kopyalanma ve dağıtılma riskine karşı sadece Google hesabınız ile görüntüleyebiliyorsunuz arkadaşlar, bilgisayarınıza indiremiyorsunuz. İnternet üzerinden %100 kesintisiz ve süresiz erişim hakkınız vardır.

  Aldıktan Sonra Siz Ne Yapacaksınız?

  Bu konuda hiç şüpheniz olmasın. Aşağıda özelliklerini verdiğim çok detaylı bir rehber hazırladım.
  • Maksimum yarım saat içerisinde kendi eklentinizi nasıl hazırlayıp mağazaya yükleyeceğinizi,
  • 100 ü aşkın sayıda yaptığım bu işlemlerde edindiğim tüm tecrübeleri,
  • Red yeme sebeplerini ve çözümlerini,
  • Kendi çalışmalarımdan bolca örnekleri,
  anlatıyorum.

  Rehber pdf. ile paralel olarak yeni bir eklenti de hazırlanmıştır ve bu eklentinin A’dan Z’ye tüm hazırlanışı ve onay alınarak siteye backlink kazandırılması anlatılmıştır. Yani rehber pdf.te adım adım birlikte tamamlayacağız tüm süreçleri.


  Rehber PDF İçeriği :
  • Sayfa sayısı: Kapak + İçindekiler + 30 (Resimlerle beraber)
  • Resim sayısı: 42
  • Kelime sayısı: 3552
  • Açıklama : Rehberi uzun tutup göz boyamak için, Chrome nedir, eklenti nedir, Google tarihçesi gibi alakasız ve gereksiz bilgilere yer verilmemiştir. Tüm içerik, tamamen işin yapılışını ve ipuçlarını anlatmaktadır. Hem metinsel, hem de her aşamada alınan ekran görüntüleri ile herkesin uygulayabileceği seviyededir.
  • İçindekiler:


  Uygulanabileceği Siteler:

  Aşağıda bazı kategori örnekleri veriyorum, gördüğünüz üzere illegal olmadığı sürece her siteye uygulanabilir :
  • Yerel ve genel haberler
  • Kripto blogu
  • Teknoloji forumu
  • Arkadaşlık sitesi
  • Yerli yabancı niche bloglar
  • SMM panel ve paket satış siteleri
  • Kurumsal siteler
  • Ve daha pek çoğu
  Ayrıca şöyle bir çalışmada yapabilirsiniz, bizzat kendime ait bir sitede uyguladım ve güzel sonuçlar aldım. Örneğin bir firma rehberi siteniz var diyelim:
  • İstanbul tesisat firmaları
  • İzmir mobilya firmaları
  • Ankara Çağlayan Kapı firmaları
  Gibi farklı anahtar kelimeleriniz için eklenti yapabilirsiniz. Üstelik tek yapmanız gereken aynı eklenti dosyasında, birkaç görsel ve başlık + açıklama alanını değiştirmek olacak =) Ben aynı site için 5 adet yaptım maksimum, ama herhangi bit sınırlama olduğuna dair bir bilgiye denk gelmedim. Bu sayı artırılabilir.


  Güncellemeler ve Destek:

  Gelen soru ve sorunlarla geliştirilen her yeni rehber, eski alıcılara ücretsiz paylaşılacaktır.
  Paketi alan müşteriler, aldıkları paket kapsamındaki çalışmalarına yönelik soru veya sorunları bana istedikleri zaman iletebilecekler.  Not : Bana ödeyeceğiniz bedel dışında, geliştirici hesabı açarken 5 USD bir ödemeniz olacak tek seferlik. Şu ana kadar bir geliştirici hesabımda 30 eklentiyi gördüm. Toplam 5 hesabım var. Yani bir hesapta herhangi bir sınırlandırma olduğunu düşünmüyorum ama varsa da en az 30 tane yükleyebileceğinizi tecrübeyle biliyorum. Çok yoğun iş yapanlara birden fazla geliştirici hesabı lazım olacaktır, kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez

  Sıkça Sorulan – Sorulacak Sorular :

  Kendi SEO Çalışmalarınız İçin Alıyorsanız, Fayda Görür müsünüz?

  Bir siteye ne kadar eklenti alınabilir diye araştırdım böyle bir sınıra denk gelmedim. Birkaç eklenti yaptığım çok sitem var, En fazla yaptığım 5 eklenti oldu 5 farklı anahtar kelimesi için. SEO bir bütündür, bu çalışma ile uçarsınız dersem sizi yanıltırım, sırf size satış yapmak için forumda klasikleşen uçarsınız kaçarsınız gibi tabirleri kullanmak istemiyorum. Bu şekilde Google'dan alınan organik backlinkler, eş zamanlı yapılan farklı backlink ve iç seo çalışmalarıyla bir bütün olarak doğru bir sürecin önemli bir parçası olacaktır diyebilirim.


  Bunu Alan Kesin Para Kazanır mı?

  Arkadaşlar yalan yok ben bu sistemle çok güzel para kazandım, kazamaya da devam ediyorum. En yüksek satış rakamım Fiver üzerinden farklı çalışma için anlaştığım müşteriye remarketing ile diğer hizmetlerimi pazarlayıp bunu 40 dolara satmamdı, güncel kurla TL’ye çevirin Yine onluk monluk isimli çeşitli freelance platformlarında, backlink satış sitelerinde farklı rakamlarda piyasası.

  Ama size kesin para kazanırsınız diyemem. Eklenti çalışıyor, tüm detayları rehberde anlattım. Gerisi sizin girişkenliğinize, pazarlama ve satış potansiyelinize kalmış.  Piyasası Bitti, Onun İçin Artık Satıyorsun Diyecekler

  2 farklı geliştirici hesabımdaki onaya sunulan müşteri eklentilerimi tarihleriyle paylaşıyorum. Hepsi sipariş üzerine hazırlanmıştır. Bunun gibi 3 hesabım daha var. Tarihlere lütfen bakınız, halen yoğun bir sipariş aldığımın göstergesidir.


  Madem Para Kazanıyorsun, O zaman Sistemi Niye Paylaşıyorsun? Kendin Yapmaya Devam Et Diyecekler:

  Çok haklı bir soru Benim de gördüğüm pek çok e-kitapta, para kazanma eğitiminde sorduğum sorudur. Bu soru bence bu tarz satışlardaki en önemli mevzudur ve o nedenle tamamen şeffaf bir şekilde, detaylı aktaracağım.

  Öncelikle bu satışı, sağdan soldan bloglardan forumlardan derlenip 20 liraya satılan, bir kazanç ispatı olmayan, teorik bilgilerin derlendiği e-booklar ile karıştırmayınız. Size teorik yöntemlerle vaadler değil, uygulanmış reel bir sistemi sunuyorum. Gerek konumdaki güncel yorumlar, gerek aşağıda paylaşacağım görseller halen aktif olarak satmakta ve gelir elde etmekte olduğum bir sistem olduğunu göstermektedir.

  Bu forumda, 1 adet backlink hizmetini 100 TL’ye satıyordum başlarda, sonra 150 TL yaptım. Forumda en aktif bu işi yapan benim, ancak forumdaki piyasa genelde bu mertebelerde. Farklı yerli ve yabancı freelance ve webmaster forumlarında çok daha farklı, yüksek piyasaları var girmesini ve pazarlamasını başarabilecekler için =)

  Ancak neden tutup da komple sistemi birilerine de satıp kendime rakip çıkarıyorum derseniz, aslında bu sistemin pazarlandığı kişiler fiyatından da anlaşılacağı üzere bu işi çok kez defa yapacak olanlar. Zaten bir backlink alacak kişi yine sistemi değil verdiğim backlink hizmetini alır. Ancak sitesine çok sayıda backlink kasacak, veya müşterilerine bu hizmeti satacak kişiler çok yüksek sayıda eklenti yapacağı için zaten onlara hizmet verme şansım yoktu. O nedenle zaman zaman backlink değil sistemi almak isteyenler oluyor. Böyle talepler gelmeye başlayınca, miktarı nedeniyle asla satamayacağım kişilere hizmeti öğretmeyi pazarlamak daha mantıklı geldi.
  O nedenle hizmet satış kitlemde olmayan farklı bir kitleden gelecek kazanç, oluşacak rekabetteki müşteri kaybı, ve harcanan zaman gibi dengeler üzerine matematik yaptığımda satışa çıkarmakta hiçbir sakınca görmedim Bir taraftan gelirim azalabilir, diğer taraftan daha az zamanla farklı bir gelir olacak. Birileri kazanırken ben de kazanacağım. Win-win.

  Ayrıca pazarlama ve rekabet gücüme, hazır ve sürekli farklı hizmetlerden artan müşteri kitleme de güveniyorum. Rekabet iyidir, piyasa kalitesini de, kendi bireysel iş kalitemizi de yükseltir

  Bunun dışında sorularınız var ise pm ile iletirseniz cevaplayıp konuya da ekleyeceğim. • 25-11-2021, 19:35:03
  #2
  Hocam merhabalar
  Hesap no sunu atabilirseniz pm den ürünü almak isterim.
 • 25-11-2021, 19:46:45
  #3
  dnzfeneri adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocam merhabalar
  Hesap no sunu atabilirseniz pm den ürünü almak isterim.

  pm iletildi hocam, teşekkürler
 • 07-12-2021, 20:17:04
  #5
  guttsay adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocam merhaba en indirimli kontenjan varsa almak isterim

  pm iletiyorum hocam
 • Dün, 00:32:27
  #7
  sonmohikan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  almak isterim özelden yazarsan hocam

  pm iletilmiştir