• 07-09-2020, 16:02:45
  #1
  İŞ ALIMI: AÇIK

  İngilizce Çeviri Hizmeti

  Merhaba sayın kullanıcılar,

  Öncelikle kendimden bahsedeyim; 26 yaşındayım, şu an İstanbul'da yaşıyorum. Amerika'da (St. louis, Missouri) yaşadım ve şu an Türkiye'deyim. İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi - İngilizce Öğretmenliği bölümünü okudum ve Yüksek Onur Belgesi'yle mezun oldum. C1 (native) Seviye İngilizce Dil Bilgim mevcuttur.

  Stajımı Bahçeşehir ve Uğur Kolejlerinde İngilizce Öğretmeni olarak yaptım. Şu an aktif olarak öğretmenlik yapmamaktayım. Online eğitimin verimli olduğu düşünmediğim için ve covid-19 gibi sebeplerle şu an sadece çeviri & yazarlık işi ve başka işlerle uğraşmaktayım.

  Ücret Tarifem: "100 kelimesi = 7 TL" - şeklindedir. 100 Kelimeden kısa, ufak içerikler için de minimum fiyat olan 6 TL'dir (ücret her iki yönde ki çeviri için de aynıdır [TR-EN]). Lütfen indirim istemeyiniz, fiyatım sabittir. Eğer içeriğiniz oldukça büyük ise fiyatta bir miktar indirim yapabilirim.

  Neden ücretlerin daha pahalı? Çünkü ben yaptığım işe ve kalitesine güveniyorum. Memnun ettiğim müşterilerden aldığım geri bildirime de güveniyorum. Benimle çalıştıktan sonra zaten farkı anlayacaksınız.

  • Çevirisini istediğiniz metni alır, inceler ve fiyat teklifimle birlikte çeviriyi ne zaman teslim edebileceğimi size bildiririm. Anlaşırsak, ödemeyi peşin alır ve işe başlarım.
  • İşi kabul etmeden önce sizden çevirisi yapılacak olan dökümanı isterim. Eğer ki hakim olmadığım konu vb. sebeplerle kaliteli bir çeviri yapamayacağımı hissedersem, size bunu belirtir ve işi kabul etmem. Size karşı daima şeffaf olurum.
  • Arzu edilen durumlarda çeviri durumu görsellerle paylaşılır, size devamlı durum raporu da verir bilgilendiririm.

  Önemli NOT: Sıfırdan makale yazmıyorum, elinizde olan makalenin (veya içeriğin) çevirisini yapıyorum. [TR-EN/EN-TR] ⭐

  Yazarlık Hizmetim: İsteyenler için içerik yazarlığı tarifem "100 Kelimesi 8 TL" şeklindedir.

  Neden daha pahalı? Çünkü; yazarlık, çeviri yaparken harcadığım enerjinin ve zamanın 2 veya 3 katını harcamama sebep oluyor. Özellikle hakim olmadığım bir konu ise detaylı araştırma yapmam gerekiyor. Yazarlık hizmetim sadece İngilizce dili için geçerlidir. Eğer varsa rakip analizi yapılır ve rakiplerinizden daha iyi bir içerik üretilir.

  Makale yazarken, eğer talep edilirse, ufak bir ücret farkıyla SEO'ya ekstra uyumlu olarak yazabilirim, eğer varsa Yoast SEO'ya uygun olarak hazırlayabilirim. İstenilen anahtar kelimeleri bolca geçirip, içeriğe yedirebilirim.

  Yazdığım örnek bir içerik; ÖRNEK MAKALE


  Özellikle Sağlık ve Kripto Para alanında üst düzey ve profesyonel içerikler hazırlamaktayım.

  Yapılan çeviride (ve yazılan içeriklerde) imla kurallarına ve düzgün cümlelere önem verilir, Grammarly Premium ile kontrol edilir. Size sadece kontrol edip yayınlamak/kullanmak düşer. Tabir-i caizse 'Anahtar Teslim' çeviri.

  Ek Hizmet: İstanbul'da yaşamaktayım. İstanbul'da ihtiyacınız olan yüz-yüze, canlı çeviri hizmetlerini yapabilirim. Bunun için iletişime geçmeniz yeterlidir. Şu an bir Sağlık Turizmi şirketinde, gelen yabancı hastalar için canlı çeviri hizmeti sunmaktayım.
  Cinsiyet: Erkek
  Yaş: 26

  Sizin için neler yapabilirim? Hizmetlerim neler?

  • Makale, form, yazı, kullanım klavuzu, açıklama vb. her türlü aklınıza gelebilecek yazılı içeriği çevirebilirim.
  • Kitap çevirileri yapabilirim.
  • Online konferans çevirileri yapabilirim.
  • Sözleşme, hukuksal içerik, iş kabul formu vb. çeviriler.
  • Yüz-yüze canlı çeviriler.
  • Linkini verdiğiniz bir videonun birebir çevirisi veya özetlenmiş çevirisini yazılı olarak teslim edebilirim.
  • Gönderdiğiniz altyazı dosyasını çevirebilirim.
  • Web siteleriniz için gerekli çeviri desteği sunabilirim.
  • Yabancı müşterileriniz ile iletişim desteği sunabilirim.
  • Talep halinde içerik yazarlığı yapabilirim.
  • Kitap, pdf, word vb. çevirilerinizi yapabilirim.
  • Görsel çevirilerinizi yapıp, yazılı olarak teslim edebilirim.
  • Yerelleştirme hizmeti ve proofreading hizmeti verebilirim.

  Akademik Çeviri Hizmeti: Akademik Çevirileriniz üst düzey şekilde hazırlanmaktadır. "100 kelimesi = 11 TL" - şeklindedir.


  Bilgi:

  -) Her türlü makalenizin (içeriğin) çevirisi (TR-EN/EN-TR) yapılır. Dil Bilgisi kurallarına ve SEO'ya uygun şekilde yazılır. Asla çeviri uygulamaları kullanılmaz, çeviriler birebir çevrilir, mümkün olan en yakın anlam çıkartılır. Daha önce yaptığım çeviriler çok beğenildi. Özellikle, Amerika'da yaşadığım için dile hakim olmam sebebi ile yaptığım dizi & film alt yazı çevirileri çok beğenildi.
  -) Eğer daha önce çevirisi yapılmış bir makaleyi, yani daha önce başkasının yabancı bir kaynaktan alıp çevirttiği bir makaleyi çevirtmek istiyorsanız, aynısı veya benzeri olmaması için mümkün olduğunca değiştirip "paraphrase" ederim, bunu mutlaka bildiriniz. Böylece; olabildiğince özgünleşmiş bir yazı olur. Google özgün içeriği sever biliyorsunuz.

  Size en hızlı ve en ucuz hizmetin garantisini veremem, ancak; ilgili, alakalı ve kaliteli bir hizmet alacağınızın sözünü verebilirim. Kaliteli bir hizmet almak isteyenler lütfen hız ve ucuzluk aramasın. Verdiğinizin işin zorluğu ve uzunluğuna göre teslimat süresi ve fiyat değişir. 7/24 Whatsapp veya telefon ile destek & bilgi alabileceksiniz. İsteğe göre çeviri durumu fotoğraf ile paylaşılır.


  İş (Çeviri) Tecrübem:

  -) Türk Haber sitesinde çevirmen olarak çalıştım, yabancı kaynaklardan alınan (İngilizce) haberlerin, Türkçe'ye çevrilmesi ve yayınlanmasından sorumluydum. Burada dil kullanım yeteneğimi ve SEO tecrübemi oldukça geliştirdim.
  -) Türk Kripto sitesinde reklam bölümünde çalıştım, işim; yabancı ICO Firmalarından reklam bağlamak ve tanıtım makalelerini çevirip sitede yayımlamaktı. Aynı zamanda isteğe göre Firmaların "White-Paper" çevirilerini de yaptım.
  -) Türk Kripto Sitesine, serbest Makale Çevirmeni olarak çalıştım.
  -) Yabancı firmalar ile iletişime geçip, Türkiye'de aynı sektörde hizmet veren web sitelerine reklam vermelerini sağlamak amacı ile aracılık yaptım.
  -) Türk Forum sitesinde, yabancı kaynaklardan bulduğum İngilizce içerikleri çevirip Türkçe olarak paylaştım.
  -) Türk Dizi & Film sitelerinde alt yazı çevirmeni olarak çalıştım. Özellikle kimsenin çevirmediği içeriklere yöneldim.
  -) Sağlık Turizmi hizmeti veren bir şirkette, E-Posta çevirileri (iletişim) kısmında yardımcı oldum. Ayrıca, Türkiye'ye gelen yabancı müşterilerine çevirmen olarak hizmeti verdim.
  -) Kendi açtığım Blog & Haber sitelerinde, yabancı kaynaklardan (İngilizce) aldığım içerikleri çevirip yayımladım.
  -) Üniversitede, ihtiyacı olan arkadaş çevremin çeviri işlerini yaptım.
  -) Ailemin ve kendi çevremin tüm çeviri ihtiyaçlarını her zaman yaptım.

  Yeni Tecrübe: R10.net forumu üzerinde çokça çeviri hizmeti sundum.
  Yeni Tecrübe: Sağlık Turizmi Şirketinde Çevirmen olarak işe başladım. Hem yabancı hastalarla iletişim, hem de web sitesinin çevirilerini yapıyorum. Sadece site üzerinden değil, İstanbul'da çalıştığımız hastanelere gelen hastalara canlı çeviri hizmeti de sunuyorum.
  Yeni Tecrübe: Sektörde lider "Kripto Para Haberleri" sitesinde haber çevirmeni olarak görev yapıyorum, eski çalıştığım siteden farklı bir site.
  Yeni Tecrübe: Avrupa merkezli yabancı sağlık sitesinde içerik yazarlığı.
  Yeni Tecrübe: Türkiye'ye yerleşmek isteyen yabancılara hizmet veren bir web sitesinde içerik yazarlığı.

  Not: Çevirmemi istediğiniz içeriğin telif haklarından doğabilecek sorunlardan sorumlu değilim.
  Not: Yazdığım içeriklerde bir telif hakkı problemi olmaz, çünkü alıntı içerik asla kullanmam.

  Eğitim Durumu:

  • Bahçeşehir Üniversitesi (İstanbul)
  • Doğa Koleji (İstanbul) - Lise
  • Glenridge Elementary School (ABD) - İlk Okul

  Geçmişte kendime ait web siteleri de kurduğum için; SEO uyumlu bir makale yazmanın ne anlama geldiğinin ve ne kadar önemli olduğunun farkındayım. Son kullanıcıya hitap edecek, basit ve anlaşılır şekilde yazılır, Google dostu olmasına dikkat edilir, içeriğin anlamı olabildiğince yakın-birebir şekilde olmasına dikkat edilecek şekilde çevirilir. İsteğe göre, ek ücretle, Yoast SEO ile uyumlu hale getirilir.

  Müşterinin isteğine göre makale daha basit ve daha anlaşılır hale getirilebilir.
  Müşterinin isteğine göre birebir veya daha akıcı hale getirilebilir.

  İletişim:

  -) Whatsapp:+90 537 867 65 80 [7/24 öncelikli iletişim aracı]
  -) E-Posta: furkanozkayaa@gmail.com
  -) Forum Özel Mesaj

  Instagram | Linkedin

  Öncelikli olarak Whatsapp tercih ederseniz sevinirim, bana ulaşmanız çok daha kolay olur. Her zaman Foruma bakamıyorum.

  Ödeme Yöntemi:

  -) Banka Havalesi / EFT: Ziraat & Garanti & EnPara
  -) Kripto Para: BTC & ETH - Lütfen BTC/ETH Hariç teklif sunmayınız.

  Ticaret Puanı yollayanlara geri dönüş yapılır. Ayrıca hizmetten memnun kalan olursa, konuya yorum yapıp bana destek olursa çok sevinirim.

  Baran_Knt adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Gerçekten işini son derece titizlikle yapan bir hocamız. İstediğim konuyu makale yazımından belli olacağa şekilde derinlemesine araştırmış. Verdiğim konu ile içli dışlı olmama rağmen ben bile yeni şeyler öğrendim. Ayrıca beklediğimden daha erken teslim etti artı olarak ingilizce olarak makale hizmeti almıştım.
  CFX adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  20 sayfadan fazla teknik kelimelerle dolu içeriği kısa süre içerisinde çevirdi. Düzenli olarak çalışmanın durumunu ileterek her gün bilgilendirdi. Çalışma stilinden ve ortaya çıkardığı işten kesinlikle memnun kaldım. Teşekkür ederim.
  SosyalMedia adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İş verildi, hızlı teslimat teşekkürler.
  Erdem adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çeviri için çalıştık, detaylı ve sorunsuz hizmet aldık. Teşekkürler.
  AtaKurumsal adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çeviri hizmeti verildi, umarım devamlı çalışırız.
  bim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Furkan hocam çeviri konusunda yardımcı oldu, çok teşekkür ediyorum kendisine ve tavsiye ediyorum.
  drte adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çeviri için teşekkür ederim, oldukça yakın ilgili kendisi.
  MrGaspadin adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  arkadaş başarılı bir çevirmen, tavsiye ederim
  alptekinb adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisi gayet ilgili,hızlı ve başarılı bir çevirmen.Çok memnun kaldım.Müşteriyle çok ilgili, müşteri memnuniyetine çok önem veriyor.Çalışmanızı tavsiye ederim,ben memnun kaldım.
  BLVCK adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşla uzun süreli bir anlaşma yaptık, bir süredir çalışıyoruz. Kişiliği ve çevirileri muazzam Tertemiz ve verdiği süre içersinde teslim gerçekleştiriyor. Tavsiye ediyorum..
  Pisadam adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bir kaç içerik verildi, biride çok önemli bir rapor sağolsun sorunsuz bir şekilde akademik düzeyde ingilizceye çevrildi. Şüphesiz bütün makalelerinizde tercih edebilirsiniz Teşekkürler, @gfo;
  cerezos adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş oldukça başarılı ve hızlı, ilerleyen zamanlarda da çalışacağım.
  furkanture adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşinin ehli iyi kalpli bir arkadaş çok teşekkürler
  tumut adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  çok kısa bir zamanda geri dönüş sağladı. çeviri yaparken noktalama işaretlerine özellikle dikkat edilmiş tavsiye ederim
  mdgrdg adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çeviri hizmeti için hocamızdan destek aldım. Sağ olsun çok yardımcı oldu. Çok hızlı bir şekilde çevirimi yaptı. Farklı ticaretlerde görüşmek dileğiyle.
 • 11-09-2020, 01:07:54
  #4
  Arkadaşla uzun süreli bir anlaşma yaptık, bir süredir çalışıyoruz. Kişiliği ve çevirileri muazzam Tertemiz ve verdiği süre içersinde teslim gerçekleştiriyor. Tavsiye ediyorum..
 • 11-09-2020, 12:24:57
  #5
  TuTa adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Mesajım bulunsun en kısa zamanda çalışmak dileğiyle.
  Her zaman beklerim, hayırlısıyla çalışmak dileğiyle

  furkanture adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşinin ehli iyi kalpli bir arkadaş çok teşekkürler
  Rica ederim, ben teşekkür ederim.

  BLVCK adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşla uzun süreli bir anlaşma yaptık, bir süredir çalışıyoruz. Kişiliği ve çevirileri muazzam Tertemiz ve verdiği süre içersinde teslim gerçekleştiriyor. Tavsiye ediyorum..
  Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim, umarım sizi mahcup etmeden daha da güzel işler yapmak dileğiyle.
 • 15-09-2020, 21:03:44
  #7
  Bir kaç içerik verildi, biride çok önemli bir rapor sağolsun sorunsuz bir şekilde akademik düzeyde ingilizceye çevrildi.

  Şüphesiz bütün makalelerinizde tercih edebilirsiniz

  Teşekkürler, @gfo;
 • 15-09-2020, 21:05:01
  #8
  Pisadam adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bir kaç içerik verildi, biride çok önemli bir rapor sağolsun sorunsuz bir şekilde akademik düzeyde ingilizceye çevrildi.

  Şüphesiz bütün makalelerinizde tercih edebilirsiniz

  Teşekkürler, @gfo;
  Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim, tekrar çalışmak dileği ile. Umarım sizi memnun etmeye devam ederim.
 • 06-10-2020, 21:46:15
  #9
  Arkadaş oldukça başarılı ve hızlı, ilerleyen zamanlarda da çalışacağım.