Noter Yeminli ve Adli Bilirkişi Tercümandan Azerice <> Rusça <> İngilizce Kaliteli Çeviri Hizmeti - R10.net
 • 13-09-2019, 14:48:30
  #1
  Ben Sevil Aliyeva, Noter Yeminli ve Mahkeme Bilirkişi Tercümanıyım. İletişim: DM, email: azericecevirmen@gmail.com ve whatsapp: +905462278757

  1. ÇEVİRİ
  Bu 4 dil çiftinde başta yazılım ve site çevirileri olmak üzere her alanda dosyalarınızı kaliteli, hızlı ve başarılı bir şekilde çevirtmek için tarafımla iletişime geçebilirsiniz.

  Azerice <>Türkçe
  Rusça <> Türkçe
  Azerice <> İngilizce
  Rusça <> İngilizce


  Hukuk, Teknik, Tıp, Sosyal, web sitesi ve diğer alanlarda kaliteli, başarılı ve zamanında teslim etmek üzere çeviri yapmaktayım.

  Çeviri alanları: Genel şartnameler, sözleşmeler, ihale şartnameleri, tutanaklar, dilekçeler, tanıma, tenfiz kararları ve diğer her türlü mahkeme kararı gibi HUKUKİ çeviriler, web sitesi, yazılım, inşaat, jeoloji, maden konularında TEKNİK çeviriler, MEDİKAL ve TIP çevirileri-raporlar, prospektüsler, akademik makaleler, her türlü diploma, evlilik, boşanma, transkript, fatura, fiş olarak belge çevirileri yapmaktayım. Titizlikle ve büyük bir özen ve dikkat içinde yapmış olduğum çeviriyi size zamanında teslim ederim. Süre ve kalite konusunda oldukça titiz biri olduğum için geç teslim ve kötü, eksik çeviri gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Gizlilik temel prensibimdir.

  Web siteleriniz bu 4 dil arasında hızlı ve kaliteli olarak çevrilip yerelleştirilir. Web sitesi çevirilerinde en önemli husus sadece çevirmek değil hedef ülkeye yönelik yerelleştirme yapılmasıdır. Bu çok önemsediğim bir husustur ve bu yüzden özenle uygulamaktayım. Teknik çeviri çok başarılı olduğum bir alan olup uzun yıllardır bu 4 dil arasında yazılım çevirilerini azami hassasiyet ve büyük bir zevkle yapmaktayım. Teknik çeviri severek yaptığım işlerdendir.

  2. DEŞİFRE
  Azerice
  sesli ve görsel kayıtları yazıya dökme hizmetini teklif ediyorum.
  Burada iki tür hizmet söz konusu olmaktadır.
  1. Azerice sesli ve görsel kayıtların deşifresi
  2. Türkçeye çevrilerek Türkçe metin haline getirilmesi.
  Bu iki hizmeti bir arada sunmaktayım.
  Film, konferans, diyalog vs. her türlü/ her içerikte Azerice kaydın Türkçeye deşifresi ve çevirisi yapılır.
  Aynı şekilde Türkçe sesli ve görsel kayıtlar da deşifre edilir ve Azericeye çevrilir, tarafınıza yazılı olarak sunulur.

  3. YAZIŞMA -
  a. Azerbaycan`da ve Rusya`da bulunan kurum/ kuruluş/ şahıslarla gerçekleştireceğiniz her türlü yazışma tarafımdan itinayla yürütülür.
  b. Bu kurumlara yapmak istediğiniz başvurular tarafımdan yapılır, yazmak istediğiniz her türlü metin yine tarafımdan yazılarak ilgili kurumlara gönderilir.


  Detaylı bilgi için tarafımla iletişime geçmekten çekinmeyin. İlgilenen şahıslara referanslar sunulacaktır.
  Azerice Rusça Kaliteli/ Hızlı Çeviri Hizmeti