• 29-10-2012, 15:12:28
  #1
  Sosyal Medya Hizmetleri;

  Facebook:Güzel bir kitleye sahip facebook sayfanız var fakat sayfanıza yeteri kadar zaman ayıramıyor musunuz ? Bırakın sayfanızın paylaşım işlemleriyle ben ilgileneyim.Bu işlem nasıl olur ? Facebook sayfanızda beni "İçerik Editörü" yapıyorsunuz bu yetki sayesinde bana gelen yetkiler;
  Sayfayı düzenleyebilme.
  Sayfanın adıyla mesaj gönderebilme ve paylaşımda bulunabilme.
  Reklam oluşturabilme ve istatistikleri görebilme.

  Bu yetkiler dahilinde sayfanızın adına ve içeriğine uygun düzenli olarak fotoğraflı/fotoğrafsız paylaşımda bulunma ve böylelikle sayfanızı canlı tutarak kitlesini arttırma ve üyeleri sayfaya bağlamak ve sayfanızın değerinin artmasını sağlamak.
  Bu hizmet ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve haftalık/aylık editörlük için fiyatları öğrenmek için özel mesaj(pm) atabilirsiniz...

  Konu/Yorum Hizmetleri;
  Konu Hizmetleri:Her türlü forum veya blog sistemine isteğinize uygun olarak Kopyala/Yapıştır(Copy/Paste) veya özgün konular düzenli olarak açılır.
  *C/P Konularda konunun başına bir kaç cümle özgün yazı eklenir,konu başlığı değiştirilir...
  Yorum Hizmetleri: Her türlü forum veya blog sistemine isteğinize uygun olarak özgün yorumlar eklenir.

  Bu hizmetlerle ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için özel mesaj(pm) atabilirsiniz...

  Anket Oylama Hizmetleri:
  Her türlü sistemdeki anketlere anket oylama hizmeti verilir.Bütün oylar tek tek ip değiştirilerek yapılmaktadır ip değiştirme sistemi modem sıfırlama vs. ile olmayarak tamamen kendimize özgün kendi ekibimizin yazdığı bir yazılım sayesinde 3 saniye içinde yapılmaktadır böylece zaman kaybı olmaz ve aynı kişinin oylama yaptığı belli olmaz ayrıca bir ip adresinden 1 kere oylama yapılan sistemler içinde çok avantajlıdır böylelikle kısa süre içerisinde bir çok oylama hizmeti vermekteyiz.

  Bu hizmet ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için özel mesaj(pm) atabilirsiniz...

  Moderatörlük-Yöneticilik Hizmetleri;

  Forum sitelerinizde moderatörlük ve içerik paylaşımçılığı/editörlüğü yapılır seçeceğim bölümlerde hem moderatörlük hizmeti hem de konu paylaşımı ve yorumları kontrol hizmeti vermekteyim bu hizmette fiyatlar günlük/haftalık açılacak konu sayısına ve takip edilecek bölümlere göre farklılık göstermektedir.
  Yöneticilik hizmeti ise forumdaki üyeleri diğer yetkilileri kategorileri ve bölümleri kontrol edip düzeni sağlamaktır...

  Bu hizmet ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için özel mesaj(pm) atabilirsiniz...

  Ödemeler İle İlgili Bilgilendirme;

  SADECE PAYPAL ÖDEMELERİ KABUL ETMEKTEYİZ DİĞER TÜRLÜ HİÇ BİR ÖDEME YÖNTEMİ KABUL EDİLMEMEKTEDİR.


  Konu içinde fiyatlar hakkında bilgi vermiyorum bütün hizmetlerle ilgili fiyatlarımızı özel mesaj ile öğrenebilirsiniz ama fiyatlarımız orta derecede yani herkese göre uygun, uçuk fiyatlarımız yoktur sadece emeğimizin karşılığını alıyoruz hak etmediğimizi almayız.

  Trader ı yüksek olan kişiler ödemeyi iş sonunda yapabilir fakat trader ı düşük olan kişiler ya iş yarısıda ya da iş başında ödemeyi yapmalıdır.Bu koşul size uymuyorsa hiç görüşmemize bile gerek yok.
 • 31-10-2012, 17:31:10
  #2
  Konu güncel özel mesajla aldığım 2 moderatörlük işi devam etmektedir iş alımı AÇIK...
 • 01-11-2012, 09:46:05
  #3
  Üyeliği durduruldu
  Pm atıldı.
 • 01-11-2012, 17:49:07
  #4
  WebHost adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Pm atıldı.
  Pm cevaplandırıldı.
  İş alımı AÇIK.